header

جابجایی و اسباب کشی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل با اتوبار مطمئن

شرایط سرویس جابجایی و اسباب کشی

• چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

• تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو، تخت کم جا و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

• شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو و تخت کم جا به عنوان موارد حجیم در اساب کشی محسوب می شوند.

• در صورتیکه جابجایی بار نیازمند عبور از محدوده طرح ترافیک باشد، هزینه طرح ترافیک در مبلغ نهایی محاسبه می شود.

• هزینه های ماشین برای ساعت اعلام شده در هر بار رفت ماشین می باشد.

• مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

• انجام کلیه هماهنگی های لازم در ساختمان(با همسایه ها و مدیر ساختمان) به منظور انجام جابجایی و اسباب کشی بر عهده مشتری می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی جابجایی و اسباب کشی

اسباب کشی منزل توسط باربری مطمئن در سطح شهر

اسباب کشی منزل یکی از دغدغه های بزرگ افراد محسوب می شود که حداقل یکبار همه افراد در زندگیشان با آن روبه رو شده اند. در کنار بسته بندی اسباب منزل، قضیه حمل و نقل اثاثیه منزل نیز دردسر بزرگی است. قطعا اسباب کشی در تهران و شهرهای بزرگ نیز سخت تر است. زیرا با توجه به وسعت شهرنشینی دسترسی به اتوبار و حمل بار مطمئن کار چندان راحتی نخواهد بود. زیرا بعضی از موسسات باربری و حمل بار به صورت فصلی شروع به فعالیت می کنند. این افراد تجربه و تعهد کافی ندارند و ممکن است در پروسه اثاث کشی لوارم منزل به لوازم منزل، آسیب برسانند و متاسفانه دستان شما هم به جایی بند نیست.

اسباب کشی ارزان شعار خیلی از سامانه حمل بار است. این افراد برای جذب مشتری کرایه حمل بار اثاثیه منزل را کم اعلام می کنند و در انتهای کار بابت هر اقدامی مبلغ مضاعفی را به نرخ کرایه بار اضافه می کنند. به این ترتیب چون مشتریان همه اقدامات را مجبور هستند در آن روز انجام دهند. متاسفانه در مقابل این اقدامات غیر منصفانه سرخم می کنند و در دام آنها گرفتار می شوند.

اسباب کشی آنلاین چیست؟

باربری اینترنتی امروزه توانسته کار افراد را راحت کند. در واقع با یک سرچ ساده تحت عنوان حمل بار شما با یک لیست بلند بالا از سامانه حمل بار و اسباب کشی آنلاین مواجه می شوید. اسباب کشی ارزان و بی دردسر آرزوی همه افراد است. این پروسه از بسته بندی وسایل شروع می شود و تا انتقال لوازم به منزل جدید ادامه دارد. با استفاده از خدمات اسباب کشی آنلاین هوم سرویز شما می توانید از هزینه اسباب کشی منزل و کرایه حمل بار اثاثیه منزل به نقاط مختلف و نرخ کرایه کامیون یا خاور مطلع شوید و بدانید در نهایت باید دقیقا چه قیمتی را پرداخت کنید!!

راهنمای حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی در کرونا علاوه بر سختی های خود اسباب کشی، نگرانی های دیگری نیز در پی دارد. با استفاده از ترفندهای حمل اثاثیه منزل می توانید این نگرانی ها را تا درصد بالایی کاهش دهید و اسباب کشی در کرونا را به آسانی پشت سر بگذارید. در ادامه راهکارها و مراحل یک  اسباب کشی حرفه ای را برایتان شرح خواهیم داد.

اولین مرحله در اثاث کشی منزل، بسته بندی لوازم منزل است. برای شروع اسباب کشی منزل یک لیست از تمام وسایل منزلتان تهیه کنید. به این ترتیب اگر طبق لیست پیش بروید کارهایتان سرعت بیتشری پیدا میکند. در ابتدای این لیست تجهیزات و لوازم شکستنی آشپزخانه باید قرار بگیرد. مرحله بعدی در اسباب کشی منزل دل کندن از اقلام غیر ضروری و یا اضافی منزل میباشد. برای مثال وسایلی از منزل که دچار آسیب شده اند و امکان تعمیرشان وجود ندارد را دور بریزید. تا آنجایی که میتوانید مفید اسباب کشی کنید.

سومین مرحله در جابجایی و حمل بار، جابه جایی کمدهایتان با لباس است. لباسهایتان را از کشو خارج نکنید. در این صورت حجم اسباب کاهش پیدا میکند و در نهایت در باز کردن دوباره پس از اثاث کشی منزل دوباره کاری نخواهد شد. بعد از بسته بندی نوبت به کارگر بسته بندی آشنا به اصول اسباب کشی حرفه ای میباشد. قطعا کمک گیری از کارگر حرفه ای و بسته بندی درست اقلام با استفاده از جعبه های بسته بندی برای اقلام حساس و شکستنی، در سرعت و کیفیت اثاث کشی خانه تغییرات بسیار مثبتی ایجاد می شود.

مرحله آخر نیز تماس با شرکت اتوبار و حمل و نقل اثاثیه منزل است. در واقعیت مهم ترین قسمت در پروسه حمل و نقل اثاثیه منزل و جابجایی کمک گرفتن از شرکت جمل بار مطمئن است تا بتواند اثاثیه منزل را به درستی انتقال بدهد.

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی آسان

تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی لوازم مواردی مانند کارتن اسباب کشی، پلاستیک حباب دار و روزنامه، پارچه و چسب پهن هستند. اگر به دنبال اسباب کشی ارزان هستید می توانید خودتان لوازم را بسته بندی کنید و از خدمات بسته بندی لوازم منزل استفاده نکنید. اما باید مطمئن باشید که حتما این کار را با نهایت دقت انجام خواهید داد.

لوازم شکستنی را حتما قبل از قرار دادن در داخل جعبه در پارچه یا روزنامه بپیچید. می توانید از لباسهایتان کمک بگیرید تا به این ترتیب همزمان لباسهاستان را نیز جمع کرده باشید.

لوازم سنگین را در جعبه های کوچکتر و لوزم سبک را در جعبه های بزرگتر قرار دهید تا در حین جابجایی لوازم منزل به مشکل برنخورید. روی هر کارتن محتویات کارتن را بنویسید تا در هنگام انتقال به محل جدید دچار سردرگمی نشوید و هر کدام را در محل خودش قرار دهید.

بهترین باربری اثاث منزل چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین شرکت حمل بار و اتوبار برای رسیدن به این لقب باید دارای رزومه قوی در این زمینه باشد و بتواند رضایت حداکثری مشتریان خود را جذب کند. بهترین باربری و اتوبار حمل اثاثیه منزل باید در حالت کلی شرایط زیر را دارا باشد:

  1. باید اطلاعات صحیح و مشتری مدارانه ای از جهت تعداد کارگر جابجایی مورد نیاز و نوع وسیله نقلیه بر اساس حجم بار در اختیار مشتری قرار دهد.
  2. در صورت نیاز برای تضمین سلامت کالاها باید بسته بندی صحیح و اصولی توسط پرسنل جابجایی اثاث انجام شود.
  3. حضور به موقع در محل جهت ارائه خدمات جابجایی اثاثیه منزل
  4. چیدمان صحیح برای جلوگیری از آسیب به لوازم
  5. خدمات پشتیبانی آنلاین 

ماشین باربری و حمل بار استاندارد با هوم سرویز

یکی از المان های مهم در پروسه جابجایی اثاثیه منزل وسیله باربری است. وسیله حمل بار استاندارد موجب می شود که شما خیالتان از بابت آسیب به تجهیزاتتان راحت تر شود. با توجه به نوع بار و حجم آن، انواع وسایل نقلیه مانند نیسان، کامیون، کامیونت با اتاق های استاندارد و دیوارهای موکت شده تنها گزینه مناسبی برای اسباب کشی آسان و بی خطر هستند. تمام تلاش همیاران هوم سرویز ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان است تا در این روز سخت خیالشان از بابت انتقال لوازم خانه و سلامت آنها راحت باشد. همه موارد مانند ماشین باربری، رانندگان صبور و با تجربه و کارگران جابجایی زبده  و دلسوز همه و همه در راستای تحقق این هدف در هوم سرویز گرد هم جمع شده اند..

قیمت باربری اثاث منزل درهوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

قیمت اسباب کشی منزل به موارد زیادی بستگی دارد. از خوبی های اسباب کشی آنلاین هوم سرویز این است که شما تنها با نصب اپلیکیشن باربری هوم سرویز و با پاسخگویی به سوالات جنرال می توانید از محدوده قیمت باربری اثاث منزل مطلع شوید.

هزینه حمل بار و قیمت حمل اثاثیه منزل توسط مشاورین و کارشناسان حمل و نقل اعلام می شود. چنانچه مشتری بر اساس انتخاب خود و مشاوره کارشناسان حمل ونقل، درخواست بسته بندی داشته باشد، هزینه جداگانه محاسبه خواهد شد. تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین موارد حجیم مانند وجود شیشه های نهارخوری بزرگ، ویترین های شیشه ای بزرگ، تردمیل و یخچال های بالای 16 فوت، گاو صندوق و میزان پیاده روی برای حمل بار به صورت متری بر هزینه اسباب کشی لحاظ میشود. در صورتیکه جابجایی بار نیازمند به عبور از محدوده طرح ترافیک باشد در هزینه حمل بار اثاثیه منزل لحاظ می شود.

اسباب کشی ارزان و مقرون به صرفه با ثبت سفارش رایگان در هوم سرویز

جهت مطلع شدن از هزینه حمل اثاثیه منزل کافیست به صورت رایگان در اپلیکیشن باربری هوم سرویز درخواست خودتان رو ثبت کنید. قیمت خدمات قابل ارایه در بخش باربری به صورت کاملا شفاف در سامانه هوم سرویز جهت رفاه حال کاربران بیان شده است. پس از مدت کوتاهی پس از درخواست، بهترین شرکت حمل بار شهر جهت انجام خدمات حمل و نقل با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را اختیارتان قرار خواهند داد. هوم سرویز با پشتیبانی قوی و همه ساعته از  ابتدای مسیر تا جلب رضایت کامل شما در کنارتان است.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi