هزینه سمپاشی منزل چقدر است؟

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 ثبت سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

سوسک فاضلاب، سوسک ریز آشپزخانه، ساس رختخواب و … همه جای خانه دیده می شوند و آسایش خانواده ها را گرفته اند. استفاده از حشره کش های معمولی برای از بین بردن کلونی حشرات کاربردی ندارد. شاید بتوانید یکی دو سوسک آشپزخانه را از بین ببرید ولی برای خلاص شدن از جمعیت سوسک های ریز و درشت چه کار می کنید؟ اگر می خواهید معضل سوسک آشپزخانه را برای همیشه حل کنید، از سرویس سمپاشی منزل برای از بین بردن حشرات خانگی استفاده کنید. هزینه سمپاشی منزل در برابر هزینه های درمانی و خرید همیشگی اسپری های حشره کش بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت سمپاشی منازل

سمپاشی ساختمان هزینه بر است ولی این هزینه همیشه یکسان نیست. قیمت سمپاشی منازل شمال تهران و هزینه سمپاشی منازل جنوب تهران متفاوت است. در واقع محله ای که منزل تان در آن واقع شده روی قیمت سمپاشی منازل تاثیرگذار است. برخی از مناطق تهران توسط حشرات اشغال شده اند و نیاز به سمپاشی تضمینی برای ریشه کنی ساس و سمپاشی سوسک دارند. برای اطلاع از هزینه سمپاشی منزل با ما تماس بگیرید. هوم سرویز امکانات بهترین شرکت سمپاشی را برای از بین بردن حشرات خانگی در اختیار دارد.

شرکت سمپاشی منازل

خطرات سمپاشی غیر تخصصی بسیار بیش ازچیزی است که تصور می کنید. اثرات سمپاشی غیر اصولی روی ریه ها و سیستم قلبی غیر قابل انکار است. شرکت سمپاشی ساختمان از متخصصین با تجربه ای برای تولید سم مناسب با نوع حشرات استفاده می کند. برای پیشگیری از خطرات سمپاشی منازل با شرکت سمپاشی تماس بگیرید. هوم سرویز با همکاری بهترین شرکت سمپاشی منازل در تهران عهده دار امور سمپاشی تخصصی ساختمان های مسکونی است.
هزینه سمپاشی منزل در شمال تهران

هزینه سمپاشی منزل شمال تهران

هزینه سمپاشی منزل پس از بررسی اولیه و با توجه به نوع حشره و تعداد آن مشخص می شود. سمپاشی ساختمان شمال تهران دارای کادر تعلیم دیده و متخصص در زمینه کنترل آفات و حشرات مزاحم خانگی است. قیمت سمپاشی منازل شمال تهران پس از بازدید و بررسی ساختمان به صورت دقیق اعلام می شود. پس از ثبت سفارش در سامانه هوم سرویز، هماهنگی های لازم برای سمپاشی منازل شمال تهران انجام خواهد شد. سموم مورد استفاده در سمپاشی منازل مورد تایید وزارت بهداشت قرار دارد و خطرات سمپاشی منازل به طور کلی از بین خواهد رفت.
پیشنهاد مطالعه: سمپاشی ساختمان تضمینی

هزینه سمپاشی منزل غرب تهران

هزینه سمپاشی منزل در مقابل هزینه درمان پزشکی اصلا زیاد نیست. حشرات نیش می زنندف گاز می گیرند و عوامل بیماری زا را در محیط پخش می کنند. برای سمپاشی ساختمان غرب تهران از متخصصین حرفه ای کمک بگیرید. همه ساختمان های قدیمی و حتی بسیاری از آپارتمان های نوساز هم با سوسک و حشرات کوچک دیگری اشغال شده اند. سمپاشی منازل غرب تهران بخشی از خدمات تخصصی هوم سرویز است که در همه ایام سال فعال می باشد.

هزینه سمپاشی منزل شرق تهران

ریشه کنی ساس با جوش شیرین و نمک و آبلیمو امکان پذیر نیست. از بین بردن سوسک فاضلاب با اسپری سوسک کش نتیجه خوبی ندارد. برای ریشه کنی ساس و سمپاشی سوسک از خدمات سمپاشی ساختمان شرق تهران کمک بگیرید. خطرات سمپاشی ساختمان با مواد شیمیایی غیر استاندارد بسیار زیاد است. اگر تخصص کافی در زمینه سموم شیمیایی ندارید هرگز اقدام به سمپاشی نکنید. پرداخت هزینه سمپاشی منزل را بخشی از مخارج ضروری خانوار در نظر بگیرید. سمپاشی منازل شرق تهران در خدمت خانواده های ساکن در منطقه است.
امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش سمپاشی ثبت کنید
هزینه سمپاشی منزل در جنوب تهران

هزینه سمپاشی منزل جنوب تهران

در سمپاشی ساختمان جنوب تهران رعایت نکات ایمنی اهمیت بیشتری دارد. تراکم جمعیت ریسک و خطرات سمپاشی منازل جنوب تهران را افزایش می دهد. با سپردن سمپاشی خانه به افراد متخصص می توانید آرامش خیال بیشتری داشته باشید. برای سمپاشی منازل جنوب تهران از سموم شیمیایی استاندارد و با کیفیت استفاده می شود. هزینه سمپاشی منزل جنوب تهران طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود. همه منازل مسکونی، ساختمان های اداری، رستوران ها و دیگر اماکن موجود در منطقه با رعایت نکات ایمنی به صورت تضمینی سمپاشی می شود.

سمپاشی خانه و ریشه کنی ساس

ساس ها موجوداتی کوچک ولی بسیار آزار رسان هستند. اگر به تازگی مسافرتی داشته و در هتل یا مسافرخانه ساکن بوده اید، انتظار ساس رختخواب را داشته باشید. ساس ها همراه دیگر لوازم به داخل خانه ها راه پیدا می کنند و با سرعتی غیر قابل تصور، زیاد می شوند. پرداخت هزینه سمپاشی منزل برای از بین بردن ساس های خونخوار بسیار ناچیز است. اگر روی لباس های روشن، ملحفه ها و روتختی لکه های کوچک خون می بینید برای سمپاشی خانه و ریشه کنی ساس به سرعت اقدام کنید. وجود ساس در منزل به خصوص برای کوکان بسیار خطرناک است اگر کودکی در خانه دارید و روی بدنش زخم های کوچک دیده می شود برای بررسی ساس رختخواب اقدام کنید.

سمپاشی سوسک آشپزخانه

نظافت آشپزخانه و جارو کردن خرده های مواد غذایی یک راه ساده برای حفظ بهداشت و پاکیزگی است. سوسک آشپزخانه از راه آب فاضلاب و سینک ظرفشویی بیرون می آید و از خرده های غذایی تغذیه می کند. سوسک آشپزخانه در شکاف کابینت ها، درز کاشی ها، سوراخ های ریز گوشه های دیوار و …. جا می گیرد. سوسک فاضلاب از کوچکترین سوراخ ها برای زندگی و قایم شدن استفاده می کند. قبل از پرداخت هزینه سمپاشی منزل نسبت به بستن راه ورود سوسک ها اقدام کنید. درزهای کاشی ها را بند کشی کنید، چاهک راه آب را ببندید و هر کاری که لازم می دانید را برای جلوگیری از ورود سوسک های ریز و درشت انجام دهید.

هزینه سمپاشی منزل در تهران

لزوم سمپاشی دوره ای

سمپاشی منازل بهترین راهکارجهت دفع حشرات موذی است. با گرم شدن هوا سر و کله حشرات مزاحم و موجودات ریز موذی
پیدا می شود ولی برای ریشه کن کردن حشرات باید سمپاشی دوره ای را به فاصله شش ماه یکبار انجام دهید. با سرد شدن هوا حشراتی که در شکاف های دیوارها و درز بین کابینت ها زندگی می کنند، همچنان زاد و ولد می کنند و باید از بنی بروند. بهترین زمان برای تجدید سمپاشی منزل در نیمه دوم سال است.
استفاده از سموم شیمیایی برای از بین بردن سوسک فاضلاب کافی نیست. اگر در خانه کودکی دارید نمی توانید از خمیرهای سوسک کش و موارد مشابه هم استفاده کنید. در این زمان نیاز به سمپاشی منازل برای از بین بردن مزاحم های آزاردهنده ضروری است. هزینه سمپاشی منزل یکی از مهم ترین مخارج برای حفظ بهداشت و سلامت خانواده است.

سمپاشی منزل در اسرع وقت

موریانه ، ساس، کک، زنبور، سوسک فاضلاب، سوسک آشپزخانه، سوسک ریز کمر باریک، پشه، مورچه از رایج ترین حشراتی هستند که به داخل منازل راه پیدا کرده و موجب سلب آسایش ساکنین می شوند. گاهی مار، عقرب، رتیل، مارمولک و موش خانگی نیز در منازل دیده می شود. نادیده گرفتن موجودات موذی اشتباه بزرگی است که سلامت افراد خانوار را در خطر می اندازد. به محض دیدن مزاحم های کوچک با هوم سرویز تماس بگیرید تا مشکل را به صورت ریشه ای برطرف کنیم. هزینه سمپاشی منزل از طریق اپلیکیشن هوم سرویز و یا یک تماس تلفنی اطلاع رسانی می شود.
میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟
سمپاشی ساختمان در تهران

هزینه سمپاشی منزل بر عهده چه کسی است؟

هزینه سمپاشی منزل به طور کامل بر عهده صاحب‌خانه است. اگر منزل استیجاری دارید با اطلاع صاحب‌خانه و با هماهنگی قبلی می توانید از سرویس های سمپاشی برای از بین بردن موجودات موذی استفاده کنید. صاحب‌خانه با رویت محل و تصدیق مشکل، باید هزینه سمپاشی منزل را پرداخت کند. این مورد در قوانین مالک و مستاجر نیز به روشنی مشخص شده است.
عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)230000355000
سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)255000450000
سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)255000385000
سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)275000470000
ساس (متراژ کمتر از 100 متر)600000800000
ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)8000001200000
مورچه(متراژ کمتر از 100متر)275000350000
مورچه(متراژ بین100 تا 300 متر)295000480000
مگس(متراژ کمتر از 100متر)250000320000
مگس(متراژ بین100تا 300 متر)300000470000
پشه(متراژ کمتر از 100 متر)180000270000
پشه(متراژ بین 100 تا 300 متر)200000420000
کک و شپش(متراژ کمتر از100 متر)300000425000
کک و شپش(بین 100 تا 300 متر)320000530000
کنه و مایت(متراژ کمتر از 100 متر)
280000395000
کنه و مایت(متراژ بین 100 تا 300 متر)
350000435000
سمپاشی مرحله دوم(در صورت نیاز)200000350000
موریانهتوافقی
موشتوافقی
سمپاشی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی(با تخفیف ویژه)
توافقی

ضرورت سمپاشی مجتمع های مسکونی

آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی نیز می توانند موضوع را در جلسات ماهانه مطرح کنند. وجود موجودات موذی و حشرات مزاحم مربوط به یک واحد نیست. این موجودات اغلب در فاضلاب زندگی می کنند و می توانند از طریق فاضلاب به دیگر منازل نیز راه پیدا کنند. عدم همکاری ساکنین یک مجتمع در سمپاشی ساختمان عواقب ناخوشایندی به همراه داشته و موجب تکثیر بی رویه حشرات موذی می شود. به این ترتیب نیاز به سمپاشی مجدد برای از بین بردن موجودات مزاحم ضروری است.

کاهش هزینه سمپاشی ساختمان

برای صرفه جویی در هزینه سمپاشی منازل بهتر است طبق یک برنامه هماهنگ شده، همه واحدهای مسکونی یا تجاری توسط شرکت معتبر سمپاشی شوند. به این ترتیب تاثیر سمپاشی بسیار بیشتر می شود. شرکت سمپاش با توجه به حجم و فراگیری موجودات موذی، توصیه به سمپاشی در ماه های آینده را خواهد داشت. با دو بار سمپاشی در سال به طور کلی جلوی زاد و ولد سوسک، ساس، پشه، زنبور و غیره گرفته می شود.

هزینه سمپاشی منزل در هوم سرویز 

قیمت سمپاشی منازل با توجه به متراژ ساختمان برای هر متر مربع محاسبه شده و به مشتری اعلام می شود. همه شرکت های سمپاشی برای اماکن کوچکتر از ۵۰ متر یک مبلغ ثابت را در نظر می گیرند. تعرفه هزینه سمپاشی منزل هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود. کلیه سموم استفاده شده در این شرکت دارای مجوز وزارت بهداشت هستند و سمپاشی منزل با رعایت نکات ایمنی انجام می شود. خدمات سمپاشی یک سرویس دائمی است که در همه ایام سال در سطح تهران متقاضی دارد. 

برای اطلاع از قیمت سمپاشی منزل و ثبت سفارش و بازدید رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

۹۱۰۰۱۳۳۲ – ۰۲۱

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش سمپاشی ثبت کنید
خروج از نسخه موبایل