نظافت و پذیرایی

سمپاشی خانه تنها راه خلاصی از حشرات و جانوران موذی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

این حشره های ریزه میزه انواع بیماری ها را به انسان منتقل می کنند، نیش می زنند، گاز می گیرند و خانه زندگی را به هم می ریزند. چه کسی است که بخواهد در کنار سوسک، پشه، مگس، موریانه، مورچه ها، ساس و یا کنه های مزاحم زندگی کند. سمپاشی خانه برای از بین بردن این حشرات مزاحم ساده ترین راه برای برقراری آرامش به محیط خانه است. سمپاشی منازل از سرویس هایی است که در شهرهای بزرگی مثل تهران بیشتر درخواست کننده دارد. محلات تهران پر شده از انبوه جانوران موذی که از ته مانده زباله ها غذا می خورند و گاهی هم سر از داخل خانه های ما در می آورند.

یکی از مشکلاتی که با شروع فصل گرما به وجود میاد هجوم انواع حشرات موذی به منازل و خونه هامونه. این موجودات ناقل انواع بیماری ها و آلودگی ها هستند و مشکلات بهداشتی بسیاری برای ما ایجاد می کنند. در این ویدئو چند روش موثر برای جلوگیری از ازدیاد و کنترل این موجودات رو آموزش میدیم ، حتما تماشا کنید.

سمپاشی تضمینی هوم سرویز

خطرات سمپاشی منازل توسط افراد غیر حرفه ای را نمی توان نادیده گرفت. سمپاشی هوم سرویز یک سرویس تضمین شده است که افراد متخصص را برای سمپاشی سوسک ، ریشه کنی ساس ، دفع موریانه ها و سمپاشی خانه اعزام می کند. ما می دانیم از چه ترکیبانی برای ریشه کن شدن دائمی حشرات استفاده کنیم. هزینه سمپاشی ساختمان برای سمپاشی سوسک و ریشه کنی ساس و .. در اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. شرکن سمپاشی تضمینی هوم سرویز در همه محله های تهران فعالیت دارد. ما خدمات بهترین شرکت سمپاشی خانه را برای مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها ارائه می دهیم.

پیشنهاد مطالعه: هزینه سمپاشی منزل چقدر است؟

سمپاشی ساختمان شرق تهران

سمپاشی ساختمان شرق تهران

سوسک های چندش آور تنها با سمپاشی سوسک و به صورت دوره ای ریشه کن می شوند. ما بهترین خدمات سمپاشی منازل شرق تهران را توسط کادر حرفه ای و به صورت تضمینی ارائه می دهیم. محبوبیت هرگز اتفاقی نیست.

سمپاشی ساختمان غرب تهران

ریشه کنی ساس با اسپری های خانگی امکان پذیر نیست. ساس ها در مدت زمان کوتاهی و با سرعت زیادی زاد و ولد می کنند و آنوقت است که هیچ راهی برای کنترل این موجودات موذی وجود ندارد. سمپاشی خانه و سمپاشی منازل غرب تهران در حیطه کاری همیاران بهترین شرکت سمپاشی قرار دارد.

سمپاشی خانه غرب تهران

سمپاشی ساختمان شمال تهران

از اینکه خانه زیبا و لوکس تان پر از سوسک ریز آشپزخانه شده و موریانه همه لوازم چوبی آنتیک را از بین برده است، کلافه شده اید؟ سمپاشی منازل شمال تهران بخشی از خدمات سمپاشی ساختمان هوم سرویز است که در همه روزهای هفته فعالیت دارد. تا دیر نشده فکری برای کابینت آشپزخانه چوبی و کمدهای دیواری و دراورهای چوبی بکنید موریانه در کمین نشسته است.

سمپاشی ساختمان جنوب تهران

سمپاشی خانه و ترکیب سموم کاری تخصصی است و نیاز به دانش سم شناسی دارد. هرگز برای کاهش هزینه سمپاشی منازل شخصا اقدام به استفاده از سموم شیمیایی نکنید. سمپاشی منازل جنوب تهران برای مجتمع های مسکونی یک امتیاز بزرگ است که همه حشرات مزاحم را یکجا نابود می کند. برای استفاده از سرویس سمپاشی تضمینی همین حالا تماس بگیرید.

چگونه سوسک آشپزخانه را از بین ببریم؟

سمپاشی خانه و ریشه کنی ساس

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

با نصب توری پنجره می توانید جلوی ورود مگس و پشه را بگیرید ولی همیشه امکان پیدا شدن سر و کله سوسک فاضلاب وجود دارد. تنها راه قطعی برای خلاص شدن از سوسک آلمانی، سوسک آشپزخانه و سوسک فاضلاب سمپاشی خانه و سمپاشی ساختمان است. البته راه هایی هم برای کنترل سوسک ها وجود دارد از جمله اینکه:

نظافت کنید

نظافت آشپزخانه یک راهکار عالی برای خلاص شدن از دست سوسک ها بدون نیاز به سمپاشی خانه است. خرده های مواد غذایی را جارو کنید، روی کابینت ها را از باقی مانده خوراکی ها پاک کنید و سطل زباله های درب دار استفاده کنید. بیرون بردن زباله ها را هم جدی بگیرید. زباله ها، خرده های مواد غذایی و حتی ظرف های نشسته بساط مهمانی سوسک های آشپزخانه را جور می کند.

ترک ها را بگیرید

سوسک ها شب ها از فاضلاب خارج شده و روزها در شکاف کابینت جا خوش می کنند. سمپاشی خانه در این وضعیت ضرورت دارد. برای اینکه محل زندگی سوسک ها را کاملا از بین ببرید لازم است تا همه درزها و ترک های دیوارها، بین کاشی ها و کابینت ها را بگیرید. اگر جایی برای قایم شدن نباشد هیچ حشره ای در آشپزخانه جا خوش نمی کند.

پیشنهاد مطالعه: نجاری سیار برای خرده کاری کابینت و ترمیم لوازم چوبی

دریچه های فاضلاب را بپوشانید

شرکت سمپاشی خانه

کفشور آشپزخانه محل ورود سوسک ها به داخل خانه است. اگر چند سوسک گذری به آشپزخانه تمیزتان راه پیدا کرده، نیازی به سمپاشی خانه نیست. با بستن دریچه کفشور و راه آب می توانید راه ورود سوسک ها را ببندید. با بستن راه ورود سوسک ها خیالتان تا حدود زیادی راحت می شود هر روزنه ای را بپوشانید. بهتر است سوراخ سینک ظرفشویی را هم ببندید.

 با مواد شیمیایی و سمپاشی خانه کنترل کنید

وقتی سوسک ها داخل خانه می شوند به سرعت زاد و ولد کرده و در هر شیار و سوراخی تخم های خود را رها می کنند. در این صورت دیگر این راه ها فایده ای ندارد. روش های کنترل حشرات برای جلوگیری از ورود حشرات کارساز است ولی وقتی با ازدحام سوسک ها و دیگر حشرات روبرو باشید راهی جز سمپاشی خانه ندارید. با شرکت سمپاشی تماس بگیرید و هزینه سمپاشی ساختمان را بپردازید. سمپاشی خانه باید حداقل دوبار در سال انجام شود تا جمعیت حشرات و تخم ها به طور کامل از بین بروند.

homeguides

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سمپاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا