بهداشتی و مراقبتی

سمپاشی ساختمان تضمینی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

جای نیش پشه، ساس، کنه و … روی بدن بچه ها واقعا ناراحت کننده است. سوسک های آشپزخانه چندش و کثیف هستند ولی همه درزها و شکاف ها را پر کرده اند. از چاه فاضلاب، سوراخ های کنار سیم کشی برق و … سوسک ها و دیگر حشرات وارد خانه ها شده و به سرعت زیاد می شوند. در این حالت ناچارید سمپاشی ساختمان را به صورت اصولی انجام دهید. دیگر استفاده از اسپری های حشره کش برای از بین بردن حشرات کافی نیست. هزینه سمپاشی در مقابل بهداشت و سلامت خانواده، مبلغ بسیار ناچیزی است پس تا دیر نشده با شرکت سمپاشی منازل تماس بگیرید و از شر حشرات موذی خلاص شوید.

شرکت سمپاشی منازل

اینجا یک شرکت معمولی با تعدادی سرمایه گذار نیست. سمپاشی خانه و سمپاشی ساختمان یکی از حساس ترین مواردی است که با سلامت انسان در ارتباط است. در شرکت سمپاشی منازل عده ای از متخصصین سم شناسی و دفع آفات و حشرات جمع شده اند تا راه حل قطعی از بین بردن موجوات ریز و مزاحم را پیدا کنند. شرکت سمپاشی منازل با توجه به نوع حشره از سم مخصوص برای سمپاشی ساختمان استفاده می کند. استفاده از سم مناسب نیاز به دانش حرفه ای سم شناسی و شناخت نحوه زندگی حشرات دارد.

پیشنهاد مطالعه: بهترین شرکت سمپاشی در تهران برای مبارزه با حشرات موذی

سمپاشی ساختمان

شرکت سمپاشی تنها مرکز معتبری است که قادر به استفاده از سموم شیمیایی قوی است. در بهترین سمپاشی تهران پس از شناخت مشکل و تعیین نوع و مقدار سم، اقدام به سمپاشی خانه می شود. سمپاشی ساختمان شامل سمپاشی منازل ، سمپاشی مجتمع های مسکونی، سمپاشی ساختمان های اداری، انبارها و به طورکلی سمپاشی خانه است. تنها منازل مسکونی با مشکل سوسک و ساس و.. مواجه نیستند. اغلب انبارها و کارگاه های تولیدی نیز با انواع حشرات آلوده شده اند و نیاز به سمپاشی ساختمان دارند. دیده شدن چند سوسک ریز می تواند نشان دهنده صدها و هزاران سوسک ریز و درشت دیگر باشد که در شکاف دیوار پنهان شده اند.

سمپاشی ساختمان در تهران

خطرات سمپاشی منازل

سم می تواند بسیار خطرناک باشد. سمپاشی ساختمان استفاده از سموم خطرناک برای ریشه کنی ساس، سمپاشی سوسک و از بین بردن حشرات است. افرادی که در این حرفه شاغل هستند باید اطلاعات دقیقی از انواع سم ها و کاربرد آن داشته باشند. چنانچه بدون آگاهی از سموم شیمیایی استفاده شود، منجر به بروز مشکلات زیادی می شود. خطرات سمپاشی منازل بسیار جدی است و باید با آگاهی همراه باشد. بهترین سمپاشی تهران را برای سمپاشی ساختمان انتخاب کنید تا خطرات جانی را از خود و خانواده تان دور کنید. در این مورد خانواده هایی که دارای فرزند هستند حتما مراقبت بیشتری داشته باشند.

بهترین سمپاشی تهران

خدمات سمپاشی هوم سرویز با همکاری بهترین شرکت سمپاشی در سطح تهران بزرگ انجام می شود. با توجه به درخواست های زیادی که داریم تنها قادر به ارائه سرویس در تهران هستیم. همیاران هوم سرویز در بهترین سمپاشی تهران آماده انجام درخواست سمپاشی منزل در همه مناطق تهران هستند. سمپاشی سوسک و ریشه کنی ساس تضمینی در همه روزهای هفته با هماهنگی قبلی انجام می شود. برای ثبت سفارش ، بازدید و مشاوره رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید. اینجا یک تیم با تجربه و متخصص در زمینه کنترل آفات و از بین بردن حشرات همکاری دارند که به دانش نوین و علم روز دنیا آگاهی دارند.

سمپاشی ساختمان شمال تهران

هوم سرویزسمپاشی منازل شمال تهران را بر عهده دارد. سوسک آشپزخانه یک دردسر بزرگ است که در همه مناطق تهران دیده می شود. برای از بین بردن سوسک فاضلاب بهتر است کل ساختمان سمپاشی شود. تکرار سمپاشی در فاصله زمانی مشخص مانع از زنده ماندن تخم ها خواهد شد.

برای ریشه کنی ساس و سمپاشی سوسک ریز استفاده از سم مناسب و نحوه سمپاشی مهم است. سمپاشی ساختمان شمال تهران راه حل قطعی از بین بردن حشرات مزاحم است. تنها با یک تماس می توانید از مشورت همیار متخصص در زمینه نحوه سمپاشی منزل استفاده کنید.

سمپاشی ساختمان غرب تهران

هجوم سوسک، پشه، ساس و … به منازل ناشی از زاد و ولد بی رویه این موجودات مزاحم است. عدم هماهنگی برای سمپاشی منازل در مجتمع های مسکونی موجب می شود تا ریشه کنی ساس و سوسک با مشکل واجه شود. برای سمپاشی منازل غرب تهران و مجتمع های مسکونی- اداری لازم است تا همه واحدها یکجا سمپاشی شوند. به این ترتیب امکان سرایت سوسک فاضلاب از واحدهای دیگر و از طریق چاه فاضلاب از بین می رود.

سمپاشی ساختمان غرب تهران برای آپارتمان ها به صورت واحدی نیز انجام می شود. توصیه کارشناسان بهترین شرکت سمپاشی تهران استفاده از سرویس سمپاشی منازل غرب تهران به صورت دوره ای است. برای ریشه کنی ساس و سمپاشی سوسک دوبار سمپاشی به فاصله زمانی مناسب ضروری است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

هزینه سمپاشی ساختمان

سمپاشی ساختمان شرق تهران

سمپاشی منازل شرق تهران به صورت تضمینی برای همه ساختمان های منطقه انجام می شود. هزینه سمپاشی تضمینی هوم سرویز طبق نرخ عادی محاسبه می شود ولی لازم است تا فاصله تکرار سمپاشی منازل به درستی محاسبه شود. به این ترتیب همه بچه سوسک ها نیز از بین می روند و امکان ازدیاد و تکثیر سوسک و .. از بین خواهد رفت.

شرکت سمپاشی منازل شرق تهران یکی از شعبه های فعال هوم سرویز است که دارای کادر متخصص و با تجربه می باشد. جهت اطلاع از هزینه سمپاشی و زمان بندی اجرای سمپاشی منزل با ما تماس بگیرید.

سمپاشی ساختمان جنوب تهران

در طرح سمپاشی منازل جنوب تهران همه ساختمان های نوساز و قدیمی می توانند درخواست خود را ثبت کنند. به دلیل تراکم منطقه در برخی از محله های جنوب تهران، ازدحام سوسک فاضلاب دیده می شود. حشرات به سرعت سرسام آوری زادوولد می کنند و سرعت رشد بسیار زیادی دارند. وجود چند سوسک یا ساس چندان جدی نیست ولی به زودی کلونی حشرات به طرز وحشتناکی همه درزها و شکاف های ریز ساختمان را پر می کنند. همیاران هوم سوریز در سمپاشی ساختمان جنوب تهران به صورت شبانه روزی فعالیت دارند و هماهنگی های لازم را برای بازدید از محل انجام می دهند. ثبت سفارش سمپاشی خانه، مشاوره و بازدید رایگان است.

مراحل سمپاشی منزل

سمپاشی ساختمان یک کار تخصصی است و نیاز به بررسی موردی دارد. اول باید نوع حشره شناسایی شود و سپس سم مناسب برای از بین بردن حشره به کار گرفته شود. آیا به نظرتان سوسک های فاضلاب نسبت به اسپری های حشره کش خانگی مقاوم شده اند؟ متخصصین سم شناسی با بررسی محل و دیدن نوع حشره می توانند فورمول مناسب را برای سم مخصوص حشرات تهیه کنند. قبل از سمپاشی ساختمان همیار به محل مراجعه کرده و راهنمایی های لازم را برای زمان سمپاشی منزل به اطلاع می رساند.

پیشنهاد مطالعه: هزینه سمپاشی منزل چقدر است؟

سمپاشی سوسک

سوسک ها از بیرون به داخل خانه راه پیدا می کنند و در منافذ و شکاف های موجود در دیوارها و اثاثیه جای می گیرند. قبل از سپاشی ساختمان باید محل ورود حشرات و سوسک ها را شناسایی کنید. سینک ظرفشویی، چاهک راه آب حمام، سرویس های بهداشتی، ورودی تراس، پاسیو و .. همگی می توانند راه ورودی برای حشرات و به خصوص سوسک خانگی باشند. سوسک های بسیار بزرگ با شاخک های بلند به سادگی از کوچکترین منافذ عبور می کنند و در زیر تختخواب، مبلمان، درزهای کابینت ها، شکاف بین دیوار، لوله های خرطومی سیمکشی ساختمان و … جای می گیرند. پس از شناسایی محل ورود سوسک ها باید راه ورودی را مسدود کنید تا پس از سمپاشی ساختمان امکان ورود حشرات وجود نداشته باشد.

سمپاشی ساختمان غرب تهران

سمپاشی منزل برای ریشه کنی ساس

اگر روی ملحفه و رختخواب لکه های خون کوچک می بینید یا روی بدنتان خال های قرمز خارش دارایجاد شده، احتمال وجود ساس را در خانه جدی بگیرید. ساس ها موجودات ریز و کثیفی هستند که همراه لوازم دست دوم، رختخواب مسافرخانه ها، سوار شدن به وسایل حمل و نقل عمومی و …به خانه ها راه پیدا می کنند و با سرعت زیادی تکثیر می شوند.

ساس تختخواب حشره ای خونخوار و به شدت آلوده است که برای سلامتی انسان مضر است. به محض دیدن نشانه هایی از وجود این حشره برای ریشه کنی ساس اقدام کنید. استفاده از روش های خانگی برای ریشه کنی ساس کافی نیست و تنها مشکل را بیشتر می کند. سمپاشی ساختمان راه حل قطعی برای رهایی از ساس خونخوار رختخواب است.

سمپاشی تضمینی

اقداماتی که در قبل و بعد از سمپاشی ساختمان انجام می شود، به اندازه خود سمپاشی خانه مهم است. ترک های دیوار را بگیرید. اگر لازم است منزل را بازسازی کنید تا محل زندگی حشرات از بین برود. کاغذ دیواری های باد کرده می تواند نشان دهنده صدها سوسک درزیر آن باشد. اگر کابینت یا کمد دیواری آسیب دیده، برای تعمیر و رفع خرابی آن اقدام کنید. کلید و پریزهای برق را بررسی کرده و در صورت مشاهده سوراخ کنار پریزها، آن را مسدود کنید.

از توری پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات استفاده کنید. درزگیر پنجره را فراموش نکنید. درپوش های کف فاضلاب را برای سرویس های بهداشتی در نظر بگیرید. باقیمانده مواد غذایی را جمع کرده و نظافت منزل را جدی بگیرید. در این صورت پس از سمپاشی ساختمان خیالتان از بابت هجوم دوباره حشرات راحت خواهد شد.

توصیه های مهم شرکت سمپاشی

  • بهتر است به هنگام سمپاشی افراد خانواده محل را ترک کنند. با توجه به نوع سم و مقدار آن از چند ساعت تا دو روز باید از خوابیدن در خانه خودداری کرد. لزومی ندارد لوازم منزل را خارج کنید ولی می توانید همه اثاثیه را به وسط اتاق آورید تا از دیوارها فاصله بگیرند.
  • لوازم خوراکی و مواد غذایی نباید به صورت عادی در محل قرار داشته باشند. آلوده شدن مواد غذایی به سموم آفات کش می تواند خطرناک باشد. مواد غذایی بدون سرپوش را حتما دور بریزید.
  • پس از بازگشت به منزل ابتدا درب و پنجره ها را باز کنید تا هوای آزاد وارد شود. همه سطوح خانه را با جارو تمیز کنید و زباله ها را از محل خارج کنید. وجود حشرات مرده در خانه یک مشکل جدی است. سپس همه منزل را نظافت کنید.

سمپاشی ساختمان در شمال تهران

هزینه سمپاشی منازل

سمپاشی منزل هزینه بر است. قیمت سمپاشی با توجه به نوع سم، مقدار سم، بزرگی فضا و تراکم حشرات در محل، تخمین زده می شود. هزینه سمپاشی سوسک و ریشه کنی ساس پس از بازدید و مشاوره رایگان اطلاع رسانی می شود. پرداخت هزینه سمپاشی ساختمان بخشی از هزینه های بهداشتی و مراقبتی است که نباید نادیده بگیرید. صرفه جویی در امور بهداشتی توصیه نمی شود. برای اطلاع از هزینه سمپاشی منزل با همیاران هوم سرویز تماس بگیرید. این موارد روی قیمت سمپاشی ساختمان تاثیر مستقیم دارند:

  • مساحت ساختمان
  • تعداد دفعات سمپاشی
  • نوع حشرات

قیمت سمپاشی دوره ای

برای رهایی از دست حشرات و نابودی کامل حشرات بالغ و تخم ها باید سمپاشی ساختمان را برای بار دوم تکرار کنید. در این مورد راهنمایی های لازم انجام می شود در نهایت این شمایید که تصمیم می گیرید یکبار سمپاشی خانه را انجام دهید یا در فاصله زمانی مناسب از خدمات سمپاشی دوره ای استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه سمپاشی منزل دوره ای کمتر از قیمت سمپاشی اولیه است. در سمپاشی دوره ای تعداد کلونی حشرات کمتر است و بدیهی است میزان سم کمتری نیز برای سمپاشی ساختمان استفاده می شود. به این ترتیب قیمت سمپاشی دوره ای کمتر خوهد شد.

سمپاشی ساختمان هوم سرویز

دفع آفات فضای سبز و گیاهان و سمپاشی منزل برای از بین بردن انواع سوسک فاضلاب و سوک آشپزخانه، کک، کنه، ریشه کنی ساس، دفع موچه و مریانه، از بین بردن زنبور و عنکبوت و دیگر حشرات در تخصص ماست. بهترین سمپاشی تهران آماده همکاری با سازمان ها، ادارات و مجتمع های مسکونی در سطح تهران است. تنها با یک تماس می توانید از خدمات مشاوره رایگان متخصص شرکت سمپاشی استفاده کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

برای اطلاع از قیمت سمپاشی منزل و ثبت سفارش و بازدید رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

۹۱۰۰۱۳۳۲ – ۰۲۱

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سمپاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا