نظافت و پذیرایی

سمپاشی سوسک و راه های دفع حشرات موذی

یکی از دغدغه های بزرگ در امر نظافت منزل و محل کار به ویژه رستوران ها مقابله با سوسک ها وجلوگیری از شیوع این گونه از بندپایان است. انواع سوسک های ریز (سوسک های المانی)، سوسک های امریکایی و سوسک درشت فاضلاب در همه ساختمان ها دیده می شوند. حتی بناهای نوساز هم از شر این مزاحمین چندش آور در امان نیستند. تنها چاره قطعی و تضمین شده برای رهایی از این موجودات، استفاده از خدمات سمپاشی است. بعد از سمپاشی سوسک دیگر اثری از آن در محل دیده نمی شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

ضرورت سمپاشی سوسک

سوسک استخوان ندارد بنابراین به راحتی در کوچکترین منافذ نیز جا می شود. سوسک ها در زباله ها و لوله های فاضلاب زندگی می کنند. این موجودات به شدت چندش آور می توانند بسیاری از آلودگی ها را با خود حمل کنند. وجود یک سوسک در آشپزخانه، هشداری جدی برای صدها و هزاران سوسک دسگر می تواند باشد. سوسک ها شبگرد هستند و شاید در طول روز هرگز سوسکی را نبینید. این موجودات شب ها برای تغذیه از محل زندگی خارج شده و از باقیمانده مواد غذایی استفاده می کنند. سوسک ها همانند سایر حشرات زاد و ولد بالایی دارند و خیلی زود کل ساختمان را اشغال می کنند. تنها راه حل موثر برای از بین بردن سوسک ها، سمپاشی است. شاید بتوانید یکی دو سوسک کوچک را با اسپری های سوسک کش نابود کنید ولی برای از بین بردن کلونی بزرگ سوسک ها چاره ای جز سمپاشی منزل نیست.

هزینه سمپاشی منزل چقدر است؟

خدمات تضمینی هوم سرویزسمپاشی سوسک آشپزخانه

چگونه از ورود سوسک ها به آشپزخانه جلوگیری کنیم؟

اولین و مهمترین راهکار برای جلوگیری از ایجاد این سوسک ها فقط و فقط نظافت است. با این کارها مواد غذایی برای تغذیه سوسک ها از بین خواهد رفت:

  • جلوگیری از تجمع اشغال و خارج کردن کیسه زباله از آشپزخانه
  • جلوگیری از انباشته شدن خرده نان و غذا در کف زمین
  •  عدم رها سازی چربی بر روی گاز و کابینت اطراف آن
  • شستن ظرف های باقیمانده در سینک آشپزخانه ( به خصوص شب ها)

دومین راهکارقبل از سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه مصدود کردن تمام درز و شکاف های کناره های دیوار است گاهی بر اثر نشست ساختمان وهمچنین تکانهای شدید درز و شکاف هایی در دیوارها وکناره های خانه ایجاد میشود.

این درز و شکاف ها می توانند جایگاه مناسبی برای تخم ریزی این حشرات موذی باشد لذا پرکردن این منافذ و شکاف ها کمک بسزایی در دفع خانگی این حشرات قبل از سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه می باشد.

سومین راهکار برای جلوگیری از ورود سوسک ریز، سرویس تمام شیرآلات خانه که چکه می کند است. سوسک ها و سایر حشرات از این آب برای رفع تشنگی استفاده می کنند. از انجایی که این جانوران علاقه شدیدی به محیط های مرطوب دارند و لازمه زندگی سوسک ها وابسته به آب است به طوری که این موجودات جان سخت بدون آب تا چند روز بیشتر زنده نمی مانند ,سرویس شیر آلات و جلوگیری از ایجاد رطوبت حیات این حشرات را مختل میسازد.

۶ کار که قبل از سمپاشی منزل باید انجام دهید

ضد عفونی آشپزخانه

کمک گرفتن از یک شرکت متخصص در امور سمپاشی سوسک

با توجه به تغییرات شرایط محیطی سوسک ها در مقابل بسیاری از سموم بازاری که به صورت اسپری و خمیری هستند مقاوم شده اند لذا کمک گرفتن از متخصصین در امر سمپاشی که با توجه به علم روز سمومی تولید کرده اند که میتوان محیط را به صورت صددرصد پاکسازی نمود ضروری می باشد.

سمپاشی به صورت تک مرحله ای و دو مرحله ای انجام میشود. انجام سمپاشی رستوران ها و انبارهای مواد غذایی به صورت سالیانه پیشنهاد میگردد. مکان های غذاخوری عمومی حتی در صورت ندیدن سوسک نیز باید به طور مرتب، آشپزخانه و محل طبخ غذا را سمپاشی کنند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

به علاوه در این روزها به دلیل وجود ویروس کرونا، انجام ضد عفونی در رستوران ها و آشپزخانه های عمومی ضروری است. این امر ارتباطی به سمپاشی برای سوسک ندارد. خدمات ضد عفونی به منظور از بین بردن میکروب ها، باکتری ها، ویروس ها و سایر عوامل بیماری زا انجام می شود.

خدمات شرکت ضدعفونی منزل در پیشگیری از کرونا

شرکت سمپاشی در تهران

خطرات سمپاشی منازل  چیست؟

استفاده مکرر و ناآگاهانه از اسپری های موجود در بازار و البته کمک گرفتن از شرکت های غیر معتبر در امر سمپاشی سوسک به دلیل استفاده از سموم غیر استاندارد میتوانند خطرات سمپاشی منازل نظیر آسم و مسمومیت اعضا به همراه داشته باشند.

شرکت های متخصص در امور سمپاشی وسایر جانداران موذی با علم روز سازگار با محیط زیست توانسته اند به سمومی در جهت سمپاشی سوسک دست یابند که خطرات سمپاشی را به حداقل رسانیده و بدون نیاز به دوران قرنطینه بعد سمپاشی و کمترین آسیب به سلامت افراد بهترین نتیجه در پروسه سمپاشی سوسک آشپزخانه  وهمچنین فاضلاب را به همراه داشته باشند.

چه زمانی به سمپاشی سوسک احتیاج است؟

رعایت راهکارهای طبیعی ذکر شده مانند نظافت وکنترل رطوبت محیط و غیره میتواند تا حد بسیار کمی موثر واقع بشود و مدت زمان طولانی را برای ریشه کنی می طلبد.

علاوه بر آن رعایت صددرصدی تمام موارد ذکر شده گاهی امکان پذیر نمی باشد.

ازین رو سمپاشی محیط کارآمدترین راهکار محسوب می شود که در تمامی محیط ها با هر متراژی می تواند نهایت رضایت را به همراه داشته باشد.

عدم استفاده درست با دوز مشخص و معین از سم های گوناگون در پروسه سمپاشی سوسک علاوه بر اینکه ممکن است نتیجه عکس در از بین بردن سوسک ها رو شامل شود.

ممکن است باعث مقاوم شدن نسل بعدی این حشرات در مقابل سم مصرفی شود لذا برای  کمک گرفتن از متخصصین این رشته که با اطلاعات دقیق و مطلع بودن از بهترین سم کاربردی در سمپاشی سوسک میتواند بهترین نتایج را به دنبال داشته باشد.

سمپاشی سوسک ریز به چه طریق انجام می شود؟

سمپاشی سوسک  ریز یا آلمانی که به سوسک های کابینت معروفند برای تخم گذاری به تمام درز و شکاف های خانه , در کابینت ها ودرداخل وسایل خانه از قبیل یخچال لباسشویی نفوذ میکنند.

ازین رو برای ریشه کنی این نوع حشرات ریز بهترین عمل استفاده از سموم برای از بین بردن آنها می باشد.

متخصصین، سمومی که برای این نوع حشرات طراحی شده اند را به تمام نقاطی که احتمال تخم گذاری می باشد می پاشند و باعث ازبین رفتن اینگونه آفت ها به طور کامل می شوند.

بهترین شرکت سمپاشی

سمپاشی سوسک درشت:

با توجه به محل زندگی سوسکهای درشت که در آبراهها و چاهها میباشد برای از بین بردن حشرات موذی باید تمامی آبراهها فاضلاب ها و چاههای خانگی توسط سموم مختص به این گونه حشرات سمپاشی صورت گیرد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

سمپاشی سوسک فاضلاب:

با نزدیک شدن فصل گرما و شیوع سوسک فاضلاب( Beetle) با سمپاشی فاضلاب در تمامی فاضلاب های محیط خانه میتوان خیال خود را برای مدت طولانی راحت نمود. سمپاشی سوسک فاضلاب درون شیارهای تمامی فاضلاب هایی ورودی خانه انجام میشود.

آیا سمپاشی رستوران ها به کیفیت مواد غذایی آسیب وارد می کند؟

رستوران ها از جمله مکانهایی است که هرساله با در بعضی موارد سالانه دو بار به سمپاشی احتیاج دارند.

این مکانها چون در معرض مواد غذایی می باشند بسیار مورد علاقه انواع جاندران میباشند و البته از انجایی که احتمال تخلیه و دوران قرنطینه بعد از سمپاشی رستوران ها مقدور نمیباشد.

لذا استفاده از سموم تحت نظارت وزارت بهداشت برای سمپاشی رستوران که کمترین آسیب به مواد غذایی و همچنین افراد را وارد نماید بسیار مدنظر قرار میگیرد.

ازین رو استفاده از یک شرکت وارد به امور سمپاشی سوسک و اعمال هر ساله آن رستوران تضمینی بر جلوگیری صددرصدی شیوع انواع جانوران موذی می باشد.

قیمت سمپاشی سوسک در سراسر تهران چگونه محاسبه  می شود؟

برای براورد قیمت سمپاشی با شرکت معتبر تایید شده سازمان وزارت بهداشت مشاوره کنید. نرخ ارایه شده بر اساس متراژ ساختمان تعیین می شود.

برای سمپاشی اماکن با متراژ بالا از مقدار سم بیشتری استفاده می شود. طبیعتا هزینه سمپاشی در این موارد بیش از ساختمان های نقلی است.

شرکت هوم سرویز با هدف رفاه حال مشتریان خود و براورده کردن تمام نیازهای مشتریان با نازلترین قیمت سمپاشی سوسک  و بالاترین کیفیت اماده خدمات رسانی در سراسر تهران می باشد.

تعرفه خدمات سمپاشی هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)230000355000
سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)255000450000
سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)255000385000
سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)275000470000
ساس (متراژ کمتر از 100 متر)600000800000
ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)8000001200000
مورچه(متراژ کمتر از 100متر)275000350000
مورچه(متراژ بین100 تا 300 متر)295000480000
مگس(متراژ کمتر از 100متر)250000320000
مگس(متراژ بین100تا 300 متر)300000470000
پشه(متراژ کمتر از 100 متر)180000270000
پشه(متراژ بین 100 تا 300 متر)200000420000
کک و شپش(متراژ کمتر از100 متر)300000425000
کک و شپش(بین 100 تا 300 متر)320000530000
کنه و مایت(متراژ کمتر از 100 متر)
280000395000
کنه و مایت(متراژ بین 100 تا 300 متر)
350000435000
سمپاشی مرحله دوم(در صورت نیاز)200000350000
موریانهتوافقی
موشتوافقی
سمپاشی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی(با تخفیف ویژه)
توافقی

هزینه سمپاشی هوم سرویز

سمپاشی سوسک درشمال تهران

انجام سمپاشی درست فقط و فقط باید توسط متخصصین در زمینه مورد نظر انجام شود. برای جلوگیری از شیوع بی رویه حشرات موذی در منازل خود ازخدمات سمپاشی در شمال تهران با مشاورین مجرب هوم سرویز تماس بگیرید. با تماس شما در اسرع وقت هماهنگی برای سمپاشی با بهترین و موثرترین سموم انجام می شود.

سمپاشی سوسک در غرب تهران

برای سمپاشی ساختمان  خود با استفاده از کمک گیری و مشاوره با بهترین شرکت سمپاشی غرب تهران که دارای دانش لازم در زمینه ریشه کنی انواع حشرات موذی میباشد خیال خود واطرافیانتون را راحت کنید. اگر در چند واحد سوسک دیده می شود بهتر است کل ساختمان، سمپاشی شود. لذا با همسایه ها در این مورد هماهنگ کنید.

سمپاشی سوسک در شرق تهران

شرکت خدمات رسانی هوم سرویز با کادر آموزش دیده و مجرب در زمینه سمپاشی خود آماده انجام مربوط به سمپاشی در شرق تهران در تمامی ساعات شبانه روز میباشد .

سمپاشی سوسک در جنوب تهران 

به جای چندین برابر کردن هزینه خود با استفاده از حشره کش هایی ارزان نامعتبر و به خطر انداختن سلامتی خود واطرافیان خود با کمک گرفتن از شرکت سمپاشی سوسک جنوب تهران معتبر و مطمعن با نازلترین قیمت با انجام یکباره  هزینه خیال خود را راحت نمایید.

بهترین شرکت سمپاشی درتهران کدام است؟

ترکیب سموم شیمیایی و رسیدن به نتیجه مطلوب برای سمپاشی سوسک نیاز به دانش لازم در زمینه بیولوژیکی میباشد.

 با انتخاب بهترین شرکت سمپاشی دز تهران یکبار برای همیشه از شر سوسک و سایر حشرات خلاص شوید

 شرکت های سمپاشی از متخصصین دانش آموخته و با تجربه کمک می گیرند.

این شرکت ها توان تولید موثرترین سموم با کمترین آسیب به محیط زیست و  سلامتی افراد را دارند.

در طول پروسه سمپاشی سوسک و سایر حشرات موذی هیچ آسیبی به سایر جانداران وارد نمی شود.

بهترین شرکت سمپاشی تهران دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت است.

کارشناسان پس از بررسی محل، سموم لازم را مطابق با نوع حشرات تهیه می کنند.

اقدامات بعد از سمپاشی منزل

خدمات سمپاشی و دفع آفات در تهران

سمپاشی خانگی و اداری در تخصص ماست. متخصصین سم شناسی و دفع آفات با استفاده از سموم استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت، حشرات موذی را برای همیشه ریشه کن می کنند. به پیشنهاد متخصصین پس از سم پاشی اولیه لازم است تا به فاصله مشخصی برای بار دوم محل، سمپاشی شود تا همه تخم ها و سوسک های باقی مانده نابود شوند. هزینه سمپاشی نوبت دوم، کمتر از اولین سمپاشی محاسبه می شود برای رهایی از انواع سوسک، ساس، کک، مورچه، موریانه، موش و … با ما تماس بگیرید. پس از ثبت سفارش در اپ هوم سرویز، هماهنگی برای بازدید رایگان و تخمین میزان سم و نوع آن انجام می شود. توصیه های ایمنی برای قبل و بعد از سمپاشی را از کارشناس اعزامی به رایگان دریافت کنید.

برای اطلاع از قیمت سمپاشی منزل و ثبت سفارش و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید.

۹۱۰۰۱۳۳۲ – ۰۲۱

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سمپاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا