همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

تعمیرات و خدمات فنی

نصب و تعمیر کولر آبی در تهران

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کولرهای آبی از ارزان ترین تجهیزات خنک کننده هستند و در مناطق گرم و خشک کارایی فوق العاده ای دارند. نگهداری کولر آبی در زمستان و سرویس کولر آبی در تابستان راهی برای افزایش طول عمر دستگاه است. با توجه به اینکه کولر آبی در اغلب ساختمان های تهران نصب شده لازم است تا خدمات نصب و تعمیر کولر آبی نیز در همه محله ها وجود داشته باشد. تعمیرات کولر آبی غرب تهران، تعمیرات کولر آبی شرق تهران،تعمیرات کولر آبی شمال تهران، تعمیرات کولر آبی جنوب تهران به همراه تعمیر کولر آبی در مرکز تهران از سرویس های محبوب هوم سرویز است.

نحوه سرویس کولر های آبی گام به گام

نصب کولر آبی در تهران

گرمای تهران که از راه می رسد تنها چاره روشن کردن کولر است. کولرهای بزرگ و کوچکی که اغلب در بام ساختمان نصب می شوند تنها وسیله خنک کننده در بسیاری از ساختمان ها هستند. محل نصب کولر آبی گاهی بالکن و تراس ساختمان است که در این صورت مسیر کانال کشی از پشت بام به داخل ساختمان کوتاه تر می شود. نصب، تعمیر و سرویس کولر آبی هوم سرویز از خدماتی است که به صورت منطقه ای در همه محله های تهران انجام می شود. تعمیر موتور کولر آبی، تعویض سینی کف کولر، تعمیر سیستم برق رسانی کولر و تعویض قطعات فرسوده توسط بهترین نصاب کولر آبی در تهران انجام می شود.

تعمیر کولر آبی تهران

هنوز تابستان از راه نرسیده، تهرانی ها به فکر سرویس کولر آبی افتاده اند. در واقع وقتی گرما به اوج برسد دیگر زمان رسیدگی به کولر و تجهیزات خنک کننده دیر شده و باید از قبل برای تنظیمات کولر آبی فکری بشود. معمولا در حین سرویس کولر ایرادات آن هم مشخص می شود. تعمیر کولر آبی اغلب پس از سرویس کولر انجام می شود. البته اگر از آن دست افرادی هستید که فقط کولر را روشن می کنید و کاری به کارش ندارید، دیر یا زود سر و کارتان به تعمیرکار خواهد افتاد. تعمیر کولر آبی از پر طرفدارترین سرویس های خدماتی در فصول گرم سال است.

هزینه سرویس کولر آبی در هوم سرویز چقدر است؟

تعمیر کولر آبی تهران

تعمیرات کولر آبی شمال تهران

کولر آبی دکمه تنظیم سرما ندارد و تنها با دور تند و کند موتور کار می کند. بنابر این لازم است تا سرویس کولر آبی به موقع انجام شود تا قسمت های موتوری آسیب نبیند. یک روغن کاری ساده و یا نظافت معمولی کولر هم می تواند جلوی خیلی از ایرادات بعدی را بگیرد. این کار چندان وقت گیر نیست ولی نادیده گرفتن آن موجب آسیب به کولر می شود. اگر خیلی سرتان شلوغ است و وقت برای روغن کاری و سرویس کولر آبی را ندارید با ما تماس بگیرید. خدمات نصب و تعمیر کولر آبی هوم سرویز در شمال تهران شناخته شده است. تعمیرات کولر آبی شمال تهران در همه روزهای هفته حتی ایام تعطیل هم فعال است. کارهای خدماتی را به حرفه ای ها بسپارید.

تعمیرات کولر آبی غرب تهران

برای روشن کردن کولر ابتدا کلید پمپ آب زده می شود و وقتی پوشال ها کمی مرطوب شد نوبت به روشن کردن کلید موتور کولر آبی می رسد. کلید دور کند و دور تند هم که میزان باد سرد را کنترل می کنند. خرابی هر کدام از این کلیدها باعث روشن نشدن کولر می شود. تعمیر کولر آبی شامل همه بخش های برقی ، موتوری و بدنه دستگاه است. اگر در غرب تهران زندگی می کنید برای سرویس و تعمیرات کولر آبی غرب تهران با ما تماس بگیرید. تعمیر کولر آبی ساختمان های مسکونی و اداری طبق نرخ اتحادیه در تعمیرات کولر آبی غرب تهران پذیرفته می شود. بهترین تکنیسین کولر تهران از همیاران هوم سرویز در غرب تهران است.

تعمیر کولر آبی در مرکز تهران

پیدا کردن تعمیرکار کولر در گرمای تابستان کار ساده ای نیست اما وقتی ترافیک و شلوغی خیابان ها را در نظر بگیریم، کار بسیار دشوارتر می شود. اگر موقع روشن کردن کولر، صدای ناهنجار و غیر عادی شنیده می شود حتما کولر را خاموش کنید و با ما تماس بگیرید. تعمیر کولر آبی در مرکز تهران یکی از سرویس های تخصصی هوم سرویز است. این سرویس ویژه بافت مرکزی است و در همه ایام فعال است. هوم سرویز بهترین نصاب کولر آبی در تهران را به محل اعزام می کند. در صورت نیاز به تعویض قطعه، خرید توسط همیار انجام می شود و فاکتور خرید به مشتری ارائه خواهد شد. نگران کیفیت تعمیر کولر آبی در مرکز تهران نباشید همه سفارش های ثبت شده در سامانه هوم سرویز شامل تضمین کیفیت می باشد.

تعمیرات کولر آبی جنوب تهران

تعمیرات کولر آبی شرق تهران

خیلی از افراد آچار به دست خودشان سرویس کولر آبی قبل از روشن کردن آن را انجام می دهند. اگر موقع سرویس کولر آبی متوجه خرابی و یا ایراد در دستگاه شدید با بهترین نصاب کولر آبی در تهران تماس بگیرید. تعمیر کولر آبی حرفه ای تخصصی است که حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود. گذراندن دوره آموزش تعمیر کولر آبی برای تعویض قطعات و برطرف کردن ایراد موتوری الزامی است. اگر در این زمینه اطلاعی ندارید کار را به کاردان بسپارید. تعمیرات کولر آبی شرق تهران دارای یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیر کولر آبی است. این تیم حرفه ای توانسته رضایت صد درصدی را در همه سفارش های ثبت شده در سامانه هوم سرویز کسب کند.

تعمیرات کولر آبی جنوب تهران

تعمیر کولر آبی بسیار مقرون به صرفه تر از خرید دستگاه جدید است. اگر با نصاب کولر آبی در تهران مشورت کنید می بینید که تقریبا همه مشکلات خرابی کولر را می توان برطرف کرد. بخش های پوسیده کف کولر، قسمت های موتوری، تجهیزات آب رسان و دیگر قسمت های کولر آبی قابل تعمیر و تعویض هستند پس لزومی به خرید دستگاه جدید در این گرانی نیست. سرویس تعمیرات کولر آبی جنوب تهران صفر تا صد نصب و تعمیر کولر آبی را بر عهده دارد. برای اینکه هزینه تعمیرات کولر کمتر شود بهتر است قطعه معیوب را تعویض کنید. در این صورت تا مدت ها خیالتان بابت کارکرد قطعه مورد نظر راحت می شود. گاهی تعمیر موتور کولر آبی توصیه نمی شود زیرا عمر موتور تمام شده و امیدی به کارکرد طولانی موتور نیست. در این صورت حتما موتور را تعویض کنید.

سرویس کولر حتی در ایام تعطیل!

خدمات نصب و تعمیر کولر آبی

اگر به تازگی به منزل جدید نقل مکان کرده اید فراموش نکنید حتما کولر را از نزدیک بررسی کنید. اگر لازم است یک کولر بزرگتر و مناسب با متراژ ساختمان خریداری کنید. در صورتی که کولر قدیمی نیاز به سرویس دارد حتما قبل از رسیدن فصل تابستان کارهای نظافت و سرویس کولر را انجام دهید. اگر برای نصب و تعمیر کولر آبی نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید. تعمیر پمپ آب کولر آبی، تعویض تسمه کولر آبی، تعویض سیم کشی کولرآبی با ضمانت، تعویض پوشالهای کولر آبی، رفع چکه کولر، بررسی عدم خنکی کولر، بخشی از خدمات تعمیرات کولر آبی هوم سرویز است. خدمات تعمیر کولر آبی شبانه روزی توسط تعمیرکار حرفه ای در همه محله های تهران امکان پذیر است. همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز شامل گارانتی تعمیر هستند.

آموزش تعمیر کولر آبی

 • نگهداری کولر آبی در زمستان

سوز و سرما که از راه می رسد کولرها هم خاموش می شوند اما لازم است تا برای حفظ کولر کارهایی را انجام دهید. طول عمر و ماندگاری این دستگاه پر کاربرد بستگی به طریقه نگهداری و مراقبت از آن دارد برای نگهداری کولر آبی در زمستان و بعد از خاموش کردن کولرها این کارها را انجام دهید:

 • برق دستگاه را قطع کنید
 • شیر آب ورودی به کولر را ببندید
 • مخزن آبگیری را به طور کامل تخلیه کنید.
 • همه قسمت های چرخشی را روغن کاری کنید.
 • قسمت های زنگ زده در کف یا کناره های کولر را تمیز کرده و با عایق قیری مخصوص بپوشانید.
 • بدنه کولر را تمیز کنید و در صورت وجود رطوبت بدنه را خشک کنید.
 • بخش های انتقال آب کولر را جمع آوری کنید.
 • از پوشش ضد آب برزنتی برای پوشاندن بدنه کولر استفاده کنید.
 • روی برزنت کانال هوای کولر را با پلاستیک بپوشانید.
 • دریچه های کولر را به طور کامل ببندید.
 • نگهداری کولر آبی در تابستان

اگر اقدامات نگهداری کولر آبی در زمستان را انجام داده باشید موقع سرویس کولر در تابستان مشکل کمتری دارید. تعمیر کولر آبی قبل از روشن کردن دستگاه ضروری است و باید حتما جدی گرفته شود. بدترین مشکل خراب شدن کولر و محروم شدن از باد خنک کولر در تابستان است. جهت نگهداری کولر آبی در تابستان حتما سرویس کولر را یکبار به طور کامل انجام دهید. اگر در زمینه سرویس و یا تعمیر کولر آبی تجربه ای ندارید با ما تماس بگیرید. برای سرویس کولر آبی هوم سرویز از همیارانی استفاده می شود که آموزش تعمیر کولر آبی را گذرانده اند. همیار اعزام شده در محل دارای تخصص کافی در زمینه تعویض قطعات و تعمیرات احتمالی دستگاه می باشد.

آموزش تعمیر کولر آبی

تنظیمات کولر آبی در زمان نصب و راه اندازی توسط نصاب کولر در تهران انجام می شود. بسیاری از آقایان علاقه زیادی دارند که خودشان کارهای تعمیراتی لوازم منزل را انجام دهند. گذراندن یک دوره آموزش تعمیر کولر آبی برای علاقه مندان پیشنهاد می شود و دیگر خودتان یک پا استاد می شوید. در این مطلب چند راهنمای ساده برای آموزش تعمیر کولر آبی آورده شده با مطالعه این موارد خیلی از کارها را خودتان به سادگی می توانید انجام دهید.

نگهداری کولر آبی در زمستان

 • راهنمای عیب یابی و تعمیر پمپ آب کولر

پنل کناری را باز کرده و پمپ آب را مشاهده کنید. پمپ روشن و در حال کار کردن را با دقت نگاه کنید. آیا آب به راحتی پمپ می شود؟ در صورت وجود ایراد با قطع کردن برق و خاموش کردن دستگاه اقدام به تعمیر کولر آبی کنید. با جدا کردن دو گیره در دو انتهای شلنگ، پمپ را جدا کنید و پمپ جدید را برای تعمیر به تعمیرکار بدهید. پس از تعمیر پمپ آب کولر و یا خرید یک پمپ تازه، شلنگ پمپ را مثل قبل وصل کنید. لازم است تا همه قسمت های آبرسانی کولر دوباره به هم وصل شود. اگر با روشن کردن کولر، ایراد وجود داشت حتما با نصاب کولر آبی در تهران تماس بگیرید شاید پمپ را درست وصل نکرده باشید و نیاز به بررسی دقیق تر باشد.

نصاب کولر آبی در تهران

کولر آبی در صورتی که عملکرد و بازدهی بالایی داشته باشد، بهترین دستگاه خنک کننده در تهران است. برای اینکه بازدهی کولر بیشتر شود حتما باید قسمت های آسیب دیده تعمیر شده و قطعات فرسوده، تعویض شوند. علاوه بر سرویس و روغن کاری کولر، تعویض پوشال ها و استفاده از سایه بان، تعمیر کولر آبی هم ضروری است. یک کولر فرسوده که مدام چکه می کند یا موقع روشن شدن موتور صدای سرسام آوری تولید می کند، هرگز مناسب نیست و بازدهی خوبی هم ندارد. در صورت عدم تعمیر کولر آبی اتلاف انرژی در این دستگاه بسیار زیاد خواهد شد.

سرویس کولر آبی

برای سرویس کولر نیاز به یک همکار دارید در حالی که شما روی پشت بام هستید یکی باید در داخل ساختمان کولر را روشن و یا خاموش کند. ابتدا برق کولر را خاموش کرده و برای سرویس کولر آبی به پشت بام بروید. سپس این قسمت ها را بررسی کنید :

 • بررسی پوشال ها: با توجه به شرایط آب و هوایی و آلودگی هوا بهتر است پوشال کولر هر سال تعویض شود.
 • بررسی موتور کولر: پمپ آب و دینام را تمیز کرده و سپس بخش های چرخنده را روغن کاری کنید.
 • شستشوی کف کولر: رسوب زدایی و جرم گیری کف کولر و بررسی وجود سوراخ در کف کولر
 • بررسی اتصالات آب رسانی: شلنگ آب و اتصالات سیستم آب رسانی را بررسی کرده و در صورت فرسودگی تعویض کنید.
 • تهیه سایه بان کولر: جهت جلوگیری از داغ شدن بدنه در فصل تابستان پیشنهاد می شود.

اگر وقت انجام سرویسکاری را ندارید و یا تجربه کافی در زمینه تعمیر کولر آبی ندارید با خدمات نصب کولر آبی هوم سرویز تماس بگیرید.
برای اطلاع از هزینه تعمیرات کولر آبی و ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز اقدام کنید
۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن