نظافت و پذیرایی

سمپاشی منازل با سموم استاندارد

حشرات زاد و والد زیادی دارند و خیلی زود تکثیر می شوند. پیدا شدن یکی دو سوسک ریز و درشت در خانه می تواند نشان دهنده صدها و هزاران سوسک دیگر باشد. گاهی تعداد موش، سوسک، ساس، موریانه، مورچه و دیگر حشرات خانگی به حدی زیاد می شود که چاره ای جز سمپاشی باقی نمی ماند. اسپری های حشره کش معمولی نمی تواند کلونی حشرات مزاحم را از بین ببرد. برای ریشه کنی حشرات با شرکت سمپاشی منازل تماس بگیرید. متخصصین با تجربه سم شناسی با توجه به تعداد و جنس حشره، سم مناسب را در سم پاشی استفاده می کنند. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت سمپاشی منازل

سمپاشی خانه یک کار تجملی نیست بلکه با سلامت اعضای خانواده تان در ارتباط است. حشرات ناقل بیماری هستند و با خود آلودگی را وارد منزل می کنند. سوسک فاضلاب، ساس رختخواب، کنه، پشه، مگس و دیگر حشرات در انتقال میکروب های بیماری زا نقش موثری دارند. برخی از حشرات نیش می زنند، گاز می گیرند و از خون انسان تغذیه می کنند. وجود این حشرات در محیط زندگی خطرات جدی به همراه دارد. محل زندگی حشرات در مناطق تاریک و نمور منزل است. شکاف بین کابینت ها، راه آب فاضلاب، لای رختخواب ها و حتی درون کلید و پریزها هم محل خوبی برای تجمع برخی از حشرات است.  اگر جای نیش یا زخم روی بدن خود و فرزندتان می بینید احتمال دارد با صدها موجود ریز مزاحم در یک خانه زندگی می کنید. برای رهایی از سوسک، ساس، کنه و … با شرکت سمپاشی تماس بگیرید.

بهترین سمپاشی تهران

یکی از سرویس های کاربردی هوم سرویز، سمپاشی منازل در تهران است. این سرویس توسط خبره ترین شرکت سمپاشی انجام می شود. ما امکانات بهترین سمپاشی تهران را برای ریشه کنی ساس و سمپاشی سوسک در اختیار داریم. تنها با یک تماس می توانید از خدمات بهترین سمپاشی تهران درب منزل استفاده کنید. سمپاشی تضمینی در همه مناطق تهران بخشی از خدمات هوم سرویز برای خانواده های تهرانی است. سمپاشی منازل خود را به ما بسپارید و آسوده خاطر زندگی کنید. سموم استفاده شده برای سمپاشی دارای مجوز وزارت بهداشت بوده و برای جان انسان خطری ندارد.

هزینه سمپاشی منزل چقدر است؟

خدمات تضمینی سمپاشی هوم سرویز

سمپاشی منازل شمال تهران

حشرات گاز می گیرند، نیش می زنند و بدن دچار درد، تاول یا خارش می شود. محل گزش پشه کمی ورم کرده، قرمز و کوچک است ولی خارش زیادی دارد. یک پشه می توانند در یک ناحیه از بدن بارها نیش بزند با نصب توری پنجره می توانید تا حد زیادی از ورود پشه ها خودداری کنید. سمپاشی ساختمان شمال تهران برای از بین بردن محل تجمع پشه ها ایده آل است. سوسک آشپزخانه از راه آب فاضلاب خارج می شود و به این سادگی ها نمی توانید از شرش خلاص شوید. سمپاشی منازل شمال تهران برای از بین بردن سوسک فاضلاب سمپاشی تضمینی را ارائه می دهد. سمپاشی ساختمان شمال تهران راه حل قطعی دفع حشرات را در اختیار دارد. تنها با یک تماس برای مشورت درب منزل حاضر می شویم.

سمپاشی منازل جنوب تهران

روی دست ها، پاها یا گردن بچه ها پر از نقاط قرمز رنگ کوچکی شده که نقطه ای سیاه در وسط آن است و خارش شدیدی هم دارد. اغلب با خاراندن این نقاط تاول های بدی ایجاد می شود. این علائم نشان دهنده ساس رختخواب است که در اتاق خواب و زیر تخت و بین رختخواب ها زندگی می کند. ریشه کنی ساس را با سمپاشی ساختمان جنوب تهران تجربه کنید. متخصصین سم شناسی اطلاعات زیادی از نحوه زندگی ساس ها دارند و برای سمپاشی منازل جنوب تهران از سموم شیمیایی موثر استفاده می کنند. ساس رختخواب به همراه لوازم دست دوم و یا اقامت در هتل و سوار شدن به وسایل نقلیه عمومی وارد منزل می شوند.

سمپاشی منازل غرب تهران

پبا توجه به تکثیر سریع موجودات مزاحم و خطراتی که برای زندگی انسان ها و به خصوص کودکان دارند ضروری است تا به گونه ای اصولی برای همیشه خود را از شر حشرات و موجودات موذی خلاص کنید. سمپاشی ساختمان غرب تهران موثرترین راه برای رهایی از تکثیر موجودات موذی است. هوم سرویز بهترین شرکت سمپاشی تهران را برای سمپاشی منازل غرب تهران درب منزل اعزام می کند. ریشه کنی ساس، از بین بردن کنه، سمپاشی سوسک، مگس، پشه و دیگر حشرات تخصص ماست. سمپاشی منازل غرب تهران در همه سفارش ها رضایت مشتری را به همراه داشته است. با سالی دو بار سمپاشی دیگر هیچ حشره ای زنده نمی ماند و تخم حشرات نیز به طور کامل از بین می رود.

سمپاشی منازل شرق تهران

هزینه سمپاشی ساختمان شرق تهران طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود. برای صرفه جویی در هزینه سمپاشی منازل شرق تهران هرگز با شرکت های غیر حرفه ای تماس نگیرید. خطرات سمپاشی منازل با سموم قوی یا غیر استاندارد بسیار زیاد است دانش و تخصص لازمه شاغلین در این حرفه است. سمپاشی منازل شرق تهران با استفاده از کادر با تجربه و متخصص برای ساختمان های مسکونی انجام می شود. ما به اندازه یک تماس با شما فاصله داریم. سموم استفاده شده در سمپاشی منازل شرق تهران به تایید وزارت بهداشت رسیده و برای سلامت انسان خطری ندارد.

خدمات سمپاشی ساس در تهران

سموم مورد تایید وزارت بهداشت

هزینه سمپاشی ساختمان چقدر است؟

قیمت سمپاشی را همیار با مراجعه به محل و بررسی وضعیت کلونی حشرات و شناسایی نوع آفت مشخص می کند. بر اساس مساحت و زیر بنای منزل قیمت سمپاشی منازل را می توان به طور دقیق تعیین کرد. سمپاشی سوسک و ریشه کنی ساس در بهترین سمپاشی تهران برای هر متر مربع محاسبه می شود. طبیعتا منازل بزرگتر مبلغ بیشتری برای سمپاشی منزل می پردازند. ترکیب مواد شیمیایی و تولید سم مناسب برای هر خانه به صورت اختصاصی انجام می شود بنابر این خانه های بزرگتر نیاز به مقدار سم بیشتری برای سمپاشی و از بین بردن حشرات دارند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

سمپاشی تضمینی منازل تهران

حشرات تنها موجودات مزاحم و آزاردهنده ای نیستند که به مناطق مسکونی و زندگی انسان ها راه پیدا کرده اند. علاوه بر پشه، مورچه، موریانه، سوسک ریز، سوسک آشپزخانه،سوسک فاضلاب، ساس، کک، کنه، مگس، زنبور، موجوداتی همچون مار و مارمولک، موش خانگی، رتیل و عقرب نیز در منازل مسکونی و یا ادارات دیده می شوند که خود عامل بسیاری از بیماری ها و مشکلات می باشند. سمپاشی تضمینی برای از بین بردن حشرات و مزاحم های خانگی در شرکت سمپاشی تهران با تجهیزات پیشرفته انجام می شود.

ضرورت سمپاشی خانه

طبق آمار و اطلاعات منتشر شده وجود عقرب در استان های جنوبی موجب مسمومیت و در پاره ای از اوقات مرگ انسان ها می شود و گونه هایی از زنبورهای خطرناک و درشت به صورت گروهی در مناطق مسکونی لانه گزینی کرده اند و موجب سلب آسایش اهالی ساختمان می شوند. موش ها ناقل طاعون و بیماری های مهلک می توانند باشند و وجود آن ها در اماکن مسکونی فاجعه بار است. پشه و مگس انواع بیماری ها را با خود انتقال داده و میکروب های بیماری زا را در محیط پراکنده می کنند. سوسک ریز آشپزخانه حتی با سمپاشی منازل به صورت غیر حرفه ای نیز از بین نمی رود.

آیا سمپاشی منازل خطرناک است؟

وقتی صحبت از سم می شود با یک ماده بسیار خطرناک سر و کار داریم. خطرات سمپاشی منازل توسط افراد غیر متخصص بسیار زیاد است. سموم شیمیایی می توانند خطرات جدی برای سلامت انسان ها ایجاد کنند بنابر این آگاهی از ساختمان مولکولی سموم و شناخت ترکیبات شیمیایی بسیار ضروری است. شرکت سمپاشی از افراد متخصص و حرفه ای برای تهیه سموم مناسب استفاده می کند. متخصصین سم شناسی دانش لازم را در زمینه کار با سموم شیمیایی دارند. سلامت خود و عزیزانتان را با بی احتیاطی به خطر نیندازید. خطرات سمپاشی منازل غیر اصولی بیش از خود حشرات است. اما اگر این کار توسط افراد متخصص انجام شود با رعایت برخی موارد، مشکلی برای افراد ساکن در خانه پیش نمی آید. همیار سم پاش در مورد کارهای قبل و بعد از سمپاشی راهنمایی تان می کند.

سمپاشی ساختمان تضمینی

نکات ایمنی سمپاشی ساختمان

مجتمع های بزرگ و آپارتمان ها بهتر است به صورت یکجا برای سمپاشی ساختمان اقدام کنند تا ریشه سوسک فاضلاب به طور کلی از بین برود. سمپاشی منازل و واحدهای آپارتمانی نمی تواند کلونی موجودات مزاحم را به طور کامل از بین ببرد. پس از سمپاشی حشرات می توانند وارد منزل شده و شروع به تکثیر کنند. با بستن راه ورود حشرات می توانید مانع ازدحام حشرات به داخل خانه شوید.

با این اقدامات تا حدود زیادی از تجمع حشرات پیشگیری می شود:

نظافت منازل و سمپاشی سوسک

رها کردن ظروف نشسته در شب، انباشت زباله در منازل، وجود مواد غذایی نیم خورده درآشپزخانه و مواردی از این دست می تواند منجر به ازدیاد سوسک آشپزخانه و سوسک فاضلاب شده یا حتی موش ها را به مناطق مسکونی دعوت کند. بهترین چاره حفظ بهداشت محیط است . درز کابینت ها، دستشویی ، توالت و حمام، تختخواب و بسیاری از نقاط منزل به راحتی به محل زندگی ساس و سوسک تبدیل می شوند. همه درزها و شکاف های ریز را با بتونه پر کنید. سوسک ها شب ها از پناهگاه خارج شده و به سراغ آب و غذاهای مانده می روند.

چگونه سوسک ریز کابینت را از بین ببریم؟

سمپاشی منازل

نصب توری و ریشه کنی پشه و مگس

به محض بازکردن پنجره ها، پشه، مگس و دیگر حشرات داخل خانه می شوند. برای تبادل هوایی روزانه ۱۰ دقیقه پنجره ها را باز بگذارید ولی حتما با نصب توری پنجره از ورود حشرات جلوگیری کنید.تنها با یک تماس همیاران هوم سرویز برای نصب توری درب و پنجره ای به محل اعزام می شوند. اما اگر سوسک ها خانه را تصرف کرده اند سمپاشی سوسک و سمپاشی خانه الزامی است دیگر توری و اسپری های حشره کش معمولی و راهکارهای خانگی اثری ندارد. ازدحام موجودات موذی تنها با سم پاشی قابل کنترل و ریشه کن کردن است.

سمپاشی منازل

گاهی با رعایت بهداشت محیط و نصب توری پنجره نیز شاهد ورود سوسک ریز آشپزخانه، سوسک فاضلاب، سوسک آلمانی، ساس، موش و دیگر موجودات به اماکن مسکونی هستیم که تا حدودی می تواند طبیعی باشد. سوسک ها از راه آب فاضلاب به داخل خانه وارد می شوند و در همه منافذ جای می گیرند. سوسک های فاضلاب با خوردن خورده های مواد غذایی زندگی می کنند و به سرعت تکثیر می شوند. سمپاشی منازل بهترین راه برای ریشه کنی ساس و از بین بردن سوسک است.

۶ کار که قبل از سمپاشی منزل باید انجام دهید

نحوه اصولی سمپاشی منازل

سمپاشی ساختمان توسط شرکت سمپاشی انجام می شود. این مراکز مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت دریافت کرده اند و می دانند چگونه خطرات سمپاشی منازل را به حداقل برسانند. همه سموم استفاده شده در شرکت سمپاشی منازل مورد تایید وزارت بهداشت است و برای سلامت انسان هیچ خطری ندارد. بهتر است مواد خوراکی را قبل از سمپاشی از محل خارج کرده و یا در ظروف دردار قرار دهید.

احتیاط قبل از سمپاشی

انواع سموم می تواند برای افراد دارای آلرژی، کودکان ، سالمندان و بیماران مشکل ایجاد کند. به هنگام سمپاشی منازل افراد خانواده باید محل را ترک کنند و شب را در جای دیگری بخوابند. از شرکت سمپاشی در مورد اقدامات احتیاطی موقع سمپاشی سوال کنید. به طور معمول یک تا دوز بسته به نوع سم بهتر است تا خانه را خالی کرده و پس از بازگشت با باز کردن پنجره ها هوا را پاک کنید.

نکات ایمنی پس از سمپاشی منازل

پس از بازگشت به منزل می بایست نظافت کلی همه سطوح را با دقت انجام دهید. شستشوی کف خانه برای از بین بردن باقیمانده سموم توصیه می شود. پس از نظافت منزل با خیال راحت می توانید در خانه سکونت کنید. بهتر است به توصیه کارشناس سمپاشی عمل کنید و در فاصله زمانی مشخص، یکبار دیگر ساختمان را سمپاشی کنید. سمپاشی تضمینی شامل دو بار سمپاشی در سال است. قیمت سمپاشی برای بار دوم کمتر از هزینه سمپاشی منازل در نوبت اول است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

خدمات سمپاشی منازل در هوم سرویز

تنها با یک تماس می توانید از خدمات سمپاشی و دفع آفات هوم سرویز استفاده کنید. هزینه سمپاشی هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه در همه محلات تهران در نظر گرفته می شود. سمپاشی تضمینی، سمپاشی ساختمان ، ریشه کنی ساس، سمپاشی سوسک و کنه در بهترین شرکت سمپاشی تهران با همیاران هوم سرویز را به قیمت مناسب تجربه کنید.

بهترین شرکت سمپاشی منازل

تعرفه خدمات سمپاشی هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)230000355000
سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)255000450000
سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)255000385000
سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)275000470000
ساس (متراژ کمتر از 100 متر)600000800000
ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)8000001200000
مورچه(متراژ کمتر از 100متر)275000350000
مورچه(متراژ بین100 تا 300 متر)295000480000
مگس(متراژ کمتر از 100متر)250000320000
مگس(متراژ بین100تا 300 متر)300000470000
پشه(متراژ کمتر از 100 متر)180000270000
پشه(متراژ بین 100 تا 300 متر)200000420000
کک و شپش(متراژ کمتر از100 متر)300000425000
کک و شپش(بین 100 تا 300 متر)320000530000
کنه و مایت(متراژ کمتر از 100 متر)
280000395000
کنه و مایت(متراژ بین 100 تا 300 متر)
350000435000
سمپاشی مرحله دوم(در صورت نیاز)200000350000
موریانهتوافقی
موشتوافقی
سمپاشی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی(با تخفیف ویژه)
توافقی

خدمات سمپاشی منزل در تهران

سمپاشی منازل و ادارات از سرویس های دائمی هوم سرویز است که هم اکنون تنها در سطح تهران بزرگ فعالیت دارد. برای ریشه کنی کامل حشرات توصیه شده ۲ بار با فاصله زمانی مشخص، کل منزل سمپاشی شود. برای ثبت سفارش رایگان سمپاشی از اپ هوم سرویز استفاده کنید. پس از ثبت سفارش هماهنگی برای بازدید رایگان از محل انجام می شود. همیار متخصص پس از بررسی محل در مورد چگونگی سمپاشی و کارهایی که باید انجام دهید، راهنمایی تان می کند. با توجه به نوع حشره، سم مناسب تهیه شده و عملیات سم پاشی در روز مورد نظر انجام خواهد شد. همه سموم استفاده شده در این سرویس مورد تایید وزارت بهداشت هستند و برای انسان خطری ندارند. جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. تیم پشتیبانی در ساعات اداری پاسخگوی شماست.

این سرویس به صورت تضمینی ارائه می شود. تنها در صورت رضایت از سرویس، هزینه ها را پرداخت کنید.

برای ثبت سفارش سمپاشی منزل از پلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

۹۱۰۰۱۳۳۲ – ۰۲۱

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سمپاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا