header

سرویس طراحی دکوراسیون داخلی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی

شرایط سرویس طراحی دکوراسیون داخلی

• همیار می بایست قبل از شروع پروژه نیازمندی ها مشتری و شرایط و محدودیت ها ایشان را بررسی نموده و پس از آن طرح مورد نظر مشتری طراحی و پس از تایید و توافق مشتری نسبت به پیاده سازی آن اقدام نماید.

• سرویس طراحی دکوراسیون داخلی شامل طراحی و ارایه طرح گرافیکی و سه بعدی از طرح چیدمان منزل، آشپزخانه، اتاق خواب، شرکت، تیویروم، تراس، روف گاردن و ... مطابق با انتظارات و سبک دکواسیون(کلاسیک یا مدرن و ...) مورد نظر مشتری می باشد.

• چنانچه جهت طراحی و دکوراسیون مورد نظر نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

• همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کار طراحی دکوراسیون داخلی را به مشتری ارایه دهد و پیشنهادات خود را نیز به مشتری اعلام نماید. سپس همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع لوازم و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟

طراحی داخلی منزل شامل ایجاد یک ارتباط قوی بین هنر و علم است. این ارتباط موجب ایجاد آرامش و زیبایی برای طرفداران خود خواهد شد. در طراحی داخل منزل از سبک های مختلفی استفاده می شود. شاید هر فردی بدون تحصیلات دانشگاهی با انگیزه هنری و زیبایی شناختی بتواند نقش یک دکوراتور را بر عهده بگیرد. اما در اصل، دکوراسیون داخلی مانند تمام هنرهای دیگر دارای سبک ها و ریزه کاری های خاص به خود است. این جزئیات نیز بر اساس گذر زمان و تغییر سبک زندگی افراد دستخوش تغییرات شده اند و رنگ و لعاب متفاوتی به خود گرفته اند.

تفاوت های طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی

در تعریف کلی طراحی دکوراسیون داخلی به نوع چیدمان، تزیین مبلمان و اجزای منزل دلالت دارد. اما در طراحی داخلی ساختمان اشاره مستقیم به قسمت سازه و معماری ساختمان می شود. به طور معمول این دو واژه نباید به صورت متعارف در کنار هم قرار گرفته شوند. مگر اینکه منظور، انجام هر دو این اقدامات در کنار هم باشد.

طراح داخلی با اشراف کامل بر اصول معماری می تواند در فضاها و فرم های داخلی منزل تغییر ایجاد کند. طراح داخلی منزل در صورت دارا بودن درک هنری و تجربه لازم توانایی ارائه خدمات دکوراسیون داخلی منزل را نیز دارد. اما عکس این مورد امکان پذیر نیست.

در واقع دیزاینر به عنوان مجری طراحی دکوراسیون داخلی نمی تواند به بخش طراحی داخلی منزل ورود کند. زیرا طراحی داخلی نیاز به دانش مهندسی و معماری دارد.

 مراحل طراحی دکوراسیون داخلی

اطلاع از نیازهای مشتری

اولین قدم صحبت با مشتری است . به این صورت با نیاز و خواسته مشتری آشنا خواهید شد. معمولا مشتریان و مالکان منزل می توانند ایده های خوبی در ارتباط با کمبودها و نقاط ضعف و قوت خانه در اختیار طراحان قرار دهند. اما نتیجه نهایی طراحی دکوراسیون داخلی خانه بر اساس نیاز مشتری و علم طراح باید ارائه شود.

همچنین در این مرحله، اولویت بندی ها در بازسازی طراحی دکوراسیون مشخص می شود. به طور مثال در طراحی داخل منزل باید مشخص شود هدف اصلی شما آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب یا سرویس بهداشتی است. در این مرحله حتی رنگ های مد نظر مشتری نیز باید لحاظ شوند.

طراحی پلان از محل

گاهی در نظر مالکان یک قسمت باید به کل تخریب شود. در این مرحله تجربه ی طراح می تواند به کمک افراد بیاید. با مدیریت هزینه تصمیم گرفته می شود که تخریب بهتر است یا بازسازی؟!

طراح با استفاده از طراحی دکوراسیون داخلی با کامپیوتر از شرایط موجود پلان تهیه می کند. در این نقشه موقعیت دیوارهای اصلی و جدا کننده مشخص می شود. همچنین وجود متخصصین در قسمت تاسیساتی نیز در مرحله ضروری می باشد، تا موقعیت را ارزیابی کنند.

تخمین هزینه طراحی دکوراسیون منزل

در این مرحله طراحی باید بر اساس بودجه مشتری انجام شود. طرح کلی نقشه قبل از انجام با ارائه قیمت دکوراسیون منزل در اختیار مشتری قرار می گیرد. تمام هزینه های احتمالی و مازاد نیز که ممکن است در حین کار ایجاد شود نیز ارائه می شوند.

مرحله اجرای بازسازی و طراحی داخلی

بعد از تایید نهایی نوبت به اجرای بازسازی و طراحی داخلی می رسد. این مرحله بر اساس اولویت بندی های طراح و مشتری باید اقدامات لازم انجام شوند. لوازم، تجهیزات و مصالح لازم نیز در این مرحله  تهیه می شوند.

انواع طراحی دکوراسیون داخلی منزل

در گذر زمان و بروز خلاقیت و ایده در طراحان، سبک های مختلفی ایجاد شده اند. امروزه با توجه به متراژ در دسترس و نوع سلیقه مشتری می توان سبک های مختلفی را طراحی و اجرا کرد. در ادامه به اختصار به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن

دکوراسیون داخلی منزل مدرن بیانگر سبک سادگی است. خلاقیت و ایده پردازی مدرن در کنار هم می توانند زیبایی بی همتایی ایجاد کند. هیچ نوع شلوغی و هیاهویی در دکوراسیون داخلی منزل در سبک مدرن دیده نمی شود. در سبک مدرن تمام اجزا و رنگ ها در تعامل و هماهنگی کامل باهم قرار دارند.

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی سنتی

دکوراسیون داخلی سنتی یا کلاسیک از دیرباز با ما همراه بوده است. امروزه نیز ممکن است در جای جای زندگی ما هر چقدر کم مشهود باشد. زیرا ریشه ما در این نوع سبک زندگی نهفته است. رنگ های شاد، صنایع دستی، میزهای چوبی و غیره همه و همه در کنار هم  دکوراسیون داخلی سنتی زیبایی را ایجاد می کنند.

دکوراسیون داخلی منزل ترکیه ای

دکوراسیون ترکیه ای سبک جدید در بین خانواده های ایرانی است که طرفداران زیادی را جذب خود نموده است. معمولا این نوع طراحی داخل منزل منحصر به افرادی است که می خواهد متمایز از بقیه باشند. در این نوع طراحی هم از المان های سنتی و هم از المان های مدرن بر اساس خواست و علایق مشتری استفاده می شود.

در طراحی دکوراسیون  داخل منزل ترکیه ای تزیین منزل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. توجه به جزییات در سالن پذیرایی بسیار حائز اهمیت است. نصب پرده های زیبا و شیک و استفاده از وسایل دکوری و آثار هنری نقش بسیار پر رنگی در این نوع طراحی دارند.

تیم طراحی دکوراسیون داخلی هوم سرویز

ریزه کاری و پیچیدگی های زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه است. این گستردگی در طراحی داخلی موجب می شود که هر کسی نتواند از عهده این اقدامات به نحو احسنت بر بیاید. دکوراتور یا طراح دکوراسیون داخلی باید افرادی تحصیلکرده و دارای تجربه لازم در این زمینه باشند. کمک از افرادی که تحصیلات و تجربه لازم را ندارند ممکن است فاجعه آفرین باشد. این افراد به بهانه قیمت ارزان تر ممکن است خدمات بی کیفیتی ارائه دهندو موجب هدر رفت سرمایه مشتری شوند.

تیم طراحی دکوراسیون خانه هوم سرویز با بهره گیری متخصصین و دانش آموختگان در این زمینه می توانند صفر تا صد طراحی و دکوراسیون منزل در تهران را با مناسب ترین هزینه بر عهده بگیرند.

قیمت طراحی دکوراسیون در هوم سرویز

هزینه طراحی داخلی منزل را نمی توان به صورت ثابت تعیین کرد. زیرا عوامل زیادی در بر آورد هزینه موثر هستند. نوع طراحی، متراژ طراحی و ونوع خواسته مشتری همه و همه از عواملی هستند که بر قیمت نهایی موثر هستند. در صورت نیاز به طراح دکوراسیون داخلی یا دیزاینر و مشورت با آنها می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت ارائه توضیحات و راهنمایی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi