header

پانسمان زخم در منزل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

تعویض پانسمان زخم |هزینه تعویض پانسمان در منزل

شرایط سرویس پانسمان در محل

• خدمات پانسمان در محل شامل حضور همیار در محل مشتری و انجام پانسمان محل انواع زخم ناشی از خراشیدگی, پارگی, زخم بستر و کشیدن بخیه و ... می شود.

• همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

• پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

• با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

• در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

• پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات پانسمان در محل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی پانسمان در محل

​خدمات پانسمان زخم در منزل

خدمات پانسمان در منزل می تواند به دلایل گوناگون نیاز باشد. معمولا برای درمان هر گونه جراحت در سطح پوست که موجب نمایان شدن قسمت های زیرین پوست می شود و خونریزی اتفاق می افتد باید تعویض پانسمان زخم با دقت و به به صورت مرتب انجام شود.

در بعضی از موارد برای پانسمان جراحی، پانسمان زخم باز در منزل، انجام پانسمان زخم بستر و یا پانسمان انواع بریدگی و بخیه ها نیاز به دریافت خدمات تعویض پانسمان زخم در خانه میباشد. در بعضی از شرایط بعد از طی دوره درمان در بیمارستان بیمار به منزل منتقل می شود. به این ترتیب مابقی طول درمان در محیط خانه باید دنبال شود.

با توجه به شرایط شلوغی شهرهای بزرگ، عدم دسترسی آسان به پزشک و پرستار در روزهای تعطیل و شرایط سخت انتقال بیمار سالمند یا ناتوان حرکتی به مراکز درمانی، انتخاب خدمات درمانی تزریقات و پانسمان زخم در محل بهترین گزینه میباشد.

تعویض پانسمان در منزل

تعویض پانسمان در منزل شاید در نظر خیلی از افراد کار آسانی باشد. اما در واقعیت اینطور نیست. زیرا جراحت در سطح پوست و ایجاد یک زخم باز موجب خونریزی و عفونی شدن آن قسمت می شود. زیرا زخم ها در هر وسعت یا اندازه ای که باشند اگر به خوبی مراحل مراقبت انجام نشود. میکروب ها میتوانند به لایه های زیرین پوست نفوذ کنند و در سراسر بدن گسترش پیدا کنند. ممکن است در نهایت این عفونت وارد خون بیمار شود که بسیار خطرناک است.

با توجه به این تفاسیر اگر زخم توسط کادر درمان به درستی پانسمان و ضد عفونی نشود. می‌تواند عوارض جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. حتی در مواردی عدم پانسمان صحیح زخم، روند بهبود را به تاخیر می اندازد. معمولا در مواردی دوره نقاهت بعد از عمل جراحی، درمان زخم بستر و یا درمان زخم های دیابتی در منزل انجام می شود. بدین ترتیب خدمات مراقبت از زخم بیمار باید توسط کادر درمان حرفه ای انجام شود.

پانسمان انواع زخم ها در منزل

در توضیح کلی پانسمان نوعی پوشش محافظتی بر روی زخم است. که علاوه بر تسریع در روند درمان زخم، از عفونت های احتمالی جلوگیری میکند. از این رو اگر اقدامات تعویض پانسمان در منزل یا مراکز درمانی توسط افراد متخصص انجام نشود نتیجه می تواند کاملا عکس اتفاق بیوفتد. اهداف پانسمان جراحی،کنتزل خونریزی، جلوگیری از تجمع میکروب های محیط بر روی زخم، حفظ رطوبت زخم و جلوگیری از ورود عفونت به خون می باشد.

پانسمان بخیه جراحی در منزل

معمولا چند روز بعد از هر عمل جراحی افراد ترخیص می شوند. اما خوب به همان سرعتی که بیماران ترخیص می شوند زخم و بخیه های آنها درمان نمی شود. به همین علت پزشک و پرستاران تاکید میکنند که پانسمان زخم بخیه ها به خوبی مورد مراقبت قرار بگیرند و در موعد مقرر تعویض شوند تا مشکلی به وجود نیاید. تعویض پانسمان بخیه جراحی در منزل شامل شستشو زخم، استریل کردن زخم و بانداژ مجدد زخم می باشد.

پانسمان زخم باز در منزل

همانطور که از نامگزاری این نوع پانسمان مشخص است در این نوع پانسمان روی زخم به دلایل مختلف نباید کامل پوشانده شود. در این مواقع صرفا باید زخم شستشو داده و سپس روی زخم داروهای لازم بنا به تشخیص پزشک زده می شود و در نهایت روی زخم را باز می گذارند.

پانسمان زخم بستر در منزل

افرادی که به دلایل مختلف مانند ناتوانی در حرکت مجبورند مدت زیادی در بستر بمانند ممکن است دچار زخم بستر شوند. این زخم بر اثر ساییدگی پوست با سطح زیر خود و عدم گردش هوا پدید می آید.

انجام پانسمان زخم بستر نیز به علت اینکه معمولا در زیر لایه های این زخم عقونت زیادی نهفته است، کار بسیار تخصصی می باشد. پرستاران و متخصصینی که به تعویض پانسمان زخم بستر در منزل می پردازند حتما باید دوره های تخصصی درمان زخم بستر را گذرانده باشند. تا بتوانند به بهترین شکل روند گسترش زخم را کنترل و مهار کنند.

پانسمان زخم پای دیابتی در منزل

افرادی که مبتلا به بیماری دیابت هستند. در صورت سایش یا بریدگی بر اثر اجسام خارجی نیاز به مراقبت های بیشتری دارند. زیرا روند درمان زخم در بیماران دیابتی بسیار کند تر است. متاسفانه زخم هایی که در بدن علی الخصوص در پای بیماران دیابتی ایجاد می شود اغلب عفونت می کنند و موجب یک عارضه بزرگتر می شوند.

زخم هایی که در پاهای افراد دیابتی ایجاد می شوند معمولا در 15 درصد موارد اگر به درستی مداوا نشوند ممکن است موجب قطع عضو شوند. به همین علت خدمات پانسمان زخم پا دیابتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. باید به دستور پزشک به صورت منظم پانسمان انجام شود. تا از پیشروی بیماری جلوگیری شود. گاهی امکان انتقال بیمار به مراکز درمانی وجود ندارد به همین علت باید پانسمان زخم پای دیابتی در منزل و توسط پرستاران حرفه ای انجام شود.

پانسمان زخم کیست مویی در منزل

کیست مویی نیز یک بیمار پوستی است. در این بیماری،  مو در هنگام رشد به داخل لایه های پوست بر می گردد. سپس موجب بروز عفونت می شود. در این مواقع درمان، صرفا با جراحی انجام می شود. همچنین پانسمان کیست مویی خود به تنهایی عامل بسیار موثری در بهبود بیماری است. از آنجایی که قسمت جراحی شده ترشحات دارد باید پانسمان آنها به صورت منظم و روزانه تعویض شود. معمولا هفته اول بعد از جراحی باید پانسمان زخم کیست مویی در منزل به صورت منظم و توسط افراد متخصص انجام شود. تا عفونتی در قسمت جراحی شده ایجاد نشود.

پانسمان در منزل تهران

اگر به هر دلیلی نمی توانید در زمان تعویض پانسمان بیمار خود را به مراکز درمانی انتقال دهید. میتوانید از خدمات پانسمان در منزل تهران بهره مند شوید. البته به خاطر داشته باشید که با توجه به اهمیت موضوع، این خدمات باید توسط افراد حرفه ای و مجرب و البته دانش آموخته انجام شود. نحوه انجام پانسمان زخم و وسایل لازم برای تعویض پانسمان بخیه دو عامل بسیار مهم در این اقدام می باشد. تجربه و مهارت پرستار در مورد اول و استفاده از تجهیزات استریل شده در مورد دوم نقش اساسی در نتیجه کار خواهند داشت.

تیم پرستاری در منزل هوم سرویز با کادری مجرب در جهت اقدامات تزریقات و پانسمان در منزل آماده ارائه خدمات باکیفیت در محل هستند.

هزینه تعویض پانسمان در منزل

قیمت تعویض پانسمان در منزل  به نوع زخم و بیماری بستگی دارد. تعویض نوع پانسمان و نوع زخم عامل مهمی در تخمین هزینه پانسمان در محل هستند. جهت دریافت مشاوره با متخصصین ما میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن در تمامی ساعات شبانه روز آمادگی ارائه خدمات درمانی در محل را دارا می باشند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi