header

نصب حوله خشک کن

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب حوله خشک کن

شرایط سرویس نصب حوله خشک کن

• تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• همیار می بایست ابتدا محل نصب حوله خشک کن را بررسی نموده و پیشنهاد خود را ارایه نماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب نماید.

• چنانچه محل مورد نظر جهت لوله کشی حوله خشک کن نیاز به تخریب داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب حوله خشک کن

نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی

نصب رادیاتور حوله خشک کن در محیط هایی مانند حمام و سرویس بهداشتی برای گرم کردن این محیط ها و همچنین کاهش رطوبت هوا انجام می شود. علاوه بر این موارد برای خشک کردن لباس های کوچک و گرم نگاه داشتن حوله در حمام و سرویس بهداشتی نیز کاربرد دارند. همانطور که می دانید نحوه نصب حوله خشک کن مانند سایر رادیاتور ها است. به این ترتیب که نیاز به لوله کش و نصاب رادیاتور حمام است. البته که نصب رادیاتور حمام به تنهایی کار سخت و نشدنی نیست. اما مهمترین مسئله در توضیح نحوه نصب حوله خشک کن، اتصال لوله حوله خشک کن به لوله کشی گرمایشی پکیج یا شوفاژ است که باید توسط یک متخصص انجام شود.

همچنین به علت خطراتی که پیرامون نصب حوله خشک کن برقی وجود دارد، پیشنهاد می کنیم هیچ گاه به علت مواردی مانند هزینه نصب حوله خشک کن اگر مهارت لازم را ندارید دست به این کار نزنید. بلکه می توانید با کمک از متخصصین هوم سرویز نصب رادیاتور حمام را با مناسب ترین هزینه انجام دهید بدون اینکه مجبور باشید ساعت ها را به دیدن فیلم های آموزشی پیرامون طریقه نصب حوله خشک کن اختصاص دهید و از نتیجه کار هم مطمئن نباشید!!

انواع حوله خشک کن

در گذشته از انواع رادیاتورهای زمینی و اغلب پره ای فولادی برای گرم کردن محیط حمام و دستشویی استفاده می شد. اما این تجهیزات به علت قرارگیری در مجاورت رطوبت زیاد در کف حمام و سرویس بهداشتی، دچار پوسیدگی و زنگ زدگی های شدیدی می شدند. به همین دلایل امروزه رادیاتور حوله خشک کن ضد زنگ را در ارتفاع مناسبی از کف وصل می کنند.

به جای نمونه های فولادی، نصب حوله خشک کن استیل حمام، آلومنیومی و حوله خشک کن شیشه ای بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. زیرا علاوه بر طول عمر بالاتر، زیبایی بیشتری نیز به همراه دارند. نصب حوله خشک کن آلومینیومی و استیل نسبت به نمونه شیشه ای پر طرفدارتر هستند. همچنین حوله خشک کن برقی نیز در ساختمانهایی که سیستم گرمایشی مرکزی یا پکیج ندارند کاربرد دارد و به عنوان تامین کننده ی گرمایش سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

اندازه حوله خشک کن ها هم از 8 پره تا نهایت 20 پره متغیر است، که بر اساس مساحت حمام، سایز حوله خشک کن انتخاب می شود.

ارتفاع استاندارد نصب حوله خشک کن چقدر است؟

مهمترین موردی که قبل از تعیین ارتفاع حوله خشک کن از کف باید به آن توجه داشت این است که این ارتفاع باید بتواند نهایت کارایی را به همراه داشته باشد. به عبارت دیگر علاوه بر توزیع گرمای مناسب، قابلیت دسترسی کامل برای افراد خانواده را داشته باشد. لوله کشی های توکار برای حوله خشک کن در مراحل ابتدایی از ساخت یا نوسازی خانه انجام می شود و باید در این زمان بهترین مکان را برای لوله کشی حوله خشک کن در نظر گرفت. ابعاد حوله خشک کن باید در تناسب کامل با ارتفاع نصب حوله خشک کن باشد. در بیشترین حالت نهایت ارتفاع 120 سانتی متر از کف پیشنهاد می شود. البته باز هم تاکید می کنیم که این عدد تحت شرایط مختلف قابل تغییر است. به طور مثال در هنگام نصب حوله خشک کن های بزرگ مطمئنا این ارتفاع بسیار کاهش پیدا میکند و باید در ارتفاع کمتری نصب شوند.

نکات مهمی که قبل از شروع نصب رادیاتور حوله خشک کن باید رعایت کنید

  • رادیاتور حوله خشک را باید نزدیک درب یا پنجره نصب کنید.
  • قسمت پشت رادیاتور باید کاملا عایق کاری شود.
  • لوازم نصب حوله خشک کن را کاملا تکمیل کنید و سپس شروع به کار کنید.
  • کمترین فاصله پنل حوله خشک کن از دیوار 15 سانت است.

نحوه نصب حوله خشک کن

طریقه نصب حوله خشک کن در حالت کلی به صورت زیر است:

  • محل قرارگیری پایه های حوله خشک کن را روی دیوار علامت گذاری کنید. حتما دقت کنید که کاملا باید پایه ها تراز نصب شوند.
  • سوراخ هایی با قطر 9 میلی متر و عمق 5 سانت دریل کنید تا مطمئن باشید که پایه ها محکم خواهند بود.
  • پایه های دیواری حوله خشک کن را در سوراخ های دریل شده قرار دهید.
  • در مرحله بعدی از طریقه نصب حوله خشک کن باید درپوش هواگیری و درپوش کور را روی لوله های رفت و برگشت بالای رادیاتور با استفاده از آچار نصب کنید. مغزی های رفت و برگشت را هم با استفاده از آچار و نوار PTFE وصل کنید. مرحله بعدی نوبت به اتصال شیرهای ربعگرد به مغزیها با نوار مربوطه می باشد.
  • سپس شیلنگ های فلزی را به رفت و برگشت دیوار و شیرهای ربعگرد به کمک نوار PTFE  محکم وصل کنید.
  • در مرحله آخر حوله خشک کن را به پایه ها وصل کنید و شیرهای ربعگرد را باز کنید و رادیاتور پس از هواگیری قابل استفاده است.

هزینه نصب حوله خشک کن چگونه تعیین می شود؟

قیمت نصب حوله خشک کن به موارد زیادی بستگی دارد. نوع رادیاتور خوشکن، قیمت حوله خشک کن ایران رادیاتور یا بوتان، اندازه حوله خشک کن از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت نصب حوله خشک کن حمام و دستشویی است. اجرت نصب حوله خشک کن به محل مورد نظر نصب و شرایط نصب بستگی دارد. به عبارت دیگر هر چه شرایط محیاتر باشد دستمزد نصاب حوله خشک کن کمتر می شود و در شرایط عکس قضیه متفاوت خواهد بود.

نصاب حوله خشک کن هوم سرویز

ما تمام موارد و شرایطی که باید در هنگام نصب حوله خشک کن دستشویی و حمام رعایت کنید را برایتان شرح دادیم. اما اگر نیاز به یک متخصص دارید تا تمام مراحل نصب را کاملا اصولی انجام دهند و نگرانی از هیچ بابتی نداشته باشید با هوم سرویز همراه شوید. می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید و نصاب حوله خشک کن را در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi