لوازم خانگیهوم سرویز

نکات نگهداری از وسایل برقی که باید بدانید

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت


یکی از پر کاربردترین لوازم در خانه ها، لوازم برقی است. از وسایل نظافتی و بهداشتی تا وسایل خنک کننده همه برقی هستند. در آشپزخانه ها انواع لوازم برقی کوچک و بزرگ وجود دارد که زندگی را ساده تر می کنند. استفاده از وسایل برقی جزئی از زندگی این عصر شده است به همین جهت شیوه نگهداری از وسایل برقی نیز اهمیت بسیاری پیدا کرده است.

شیوه صحیح نگهداری از وسایل برقی به عمر مفید این دستگاه ها افزوده و از بروز خطرات احتمالی نیز جلوگیری می کند. در ادامه توصیه های متخصصان هوم سرویز را در مورد نگهداری صحیح از وسایل برقی می خوانید. به کارگیری همین اصول ساده می تواند بر عمر دستگاه های برقی افزوده و کارکرد بهتر این لوازم را تضمین کند.

نگهداری از یخچال و فریزر

یخچال و فریزر با بهداشت و سلامت خانواده در ارتباط است فراموش نکنید این وسایل را به طور مرتب تمیز کنید. برای نظافت یخچال و فریزر باید برق مصرفی را قطع کرده و گرد و خاک پشت یخچال و قسمت موتور را با یک دستمال خشک، پاک کنید. استفاده از دستمال نم دار به هیچ وجه توصیه نمی شود. قسمت های داخلی و کشوها را می توانید با آب ولرم و مواد شوینده ملایم تمیز کرده و خشک کنید. استفاده از سرکه سیب برای تمیز کردن دیواره های داخلی بسیار مناسب است  و بوی بد یخچال را نیز از بین می برد.  پس از خشک شدن کامل یخچال و فریزر برق را وصل کنید. حتما از محافظ برق برای جلوگیری از خرابی دستگاه در هنگام نوسان برق استفاده کنید.

نگهداری از اجاق گاز

تعمیر اجاق گازهای برقی

حتی اگر اجاق گاز، شعله برقی هم نداشته باشد برای روشن شدن فندک به برق نیاز دارد. پس دقت کنید در هنگام نظافت اجاق گاز به هیچ وجه ازآب زیاد استفاده نکنید نادیده گرفتن این موضوع موجب به جریان بدن در بدنه اجاق گاز خواهد شد و خطر برق گرفتگی را به همراه دارد.اعلاوه بر استفاده از شوینده های مناسبی زدودن چربی که در بازار موجود است می توانید با خمیر جوش شیرین برای از بین بردن. لکه های چربی استفاده کنید. چند قاشق چوش شیرین و کمی آب، یک خمیر پاک کننده قوی و چربیی زدای بی خطر است.

نظافت مایكروویو به روشی ایمن

محلولی از آب یک لیمو ترش کامل و یک لیتر آب را تهیه کنید و آن را به مدت 10 دقیقه در مایکروویو روشن بجوشانید. سپس با استفاده از دستمالی خشک و ضخیم، چربی ها را تمیز کنید. استفاده از آب یا دستمال های خیس برای این کار مناسب نیست. برای جلوگیری از سخت شدن چربی ها، هفته ای یکبار مایکروویو را تمیز کنید تا لکه ها به سادگی جدا شوند.

چرخ گوشت

استفاده از لوازم برقی به مدت طولانی کار صحیحی نیست. بهتر است از چرخ گوشت درحد اعتدال استفاده کنید. دقت کنید این وسیله با آب در تماس نباشد. سبزیجات پر آب می توانند برای کارکرد دستگاه مشکل ایجاد کنند. آب سبزیجات می تواند وارد موتور شده و موجب خرابی دستگاه شود.

اصول نگهداری از پلوپز و آرام پز

هرگز این دستگاه ها را با آب نشویید. قسمت های متحرک را شسته و پس از خشک شدن استفاده کنید. قسمت های برقی و دیگ را با دستمال نمدار و کمی سرکه سفید تمیز کنید. در هنگام نظافت حتما برق دستگاه را به طور کامل قطع کنید.

ماشین لباسشویی

خدمات فنی و تعمیرات منازل

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر لوازم خانگی پخت و پز هم ارائه میده؟

ماشین لباسشویی باید در مکانی کاملا تراز قرار گیرد. قسمت های برقی، موتور و پشت دستگاه نباید با آب در تماس باشد. بهتر است در هنگام خالی کردن لباس های شسته شده برق دستگاه را قطع کنید.

نکته: برای اجتناب از برق گرفتگی و دوری از خطرات احتمالی، هرگز قسمت های موتور و بدنه دستگاه های برقی خانگی را با آب نشویید.

خدمات تعمیر وسایل برقی هوم سرویز،احساس آرامش و رفاه برای خانواده ها

در هنگام خرابی وسایل برقی نباید اقدام به بازکردن دستگاه کنید. اگر در زمینه تعمیرات لوازم برقی تخصصی ندارید برای جلوگیری از خطرات احتمالی حتما ار سرویسکار مجاز کمک بگیرید. خدمات فنی هوم سرویز با به کارگیری متخصصان منصف مشکلات پیدا کردن تعمیرکار را حل کرده است.

انجام سفارشات تعمیر وسایل برقی در محل و با هزینه ای مناسب، تعهدی است که هوم سرویز به مشتریان خود می دهد. با دانلود نرم افزار هوم سرویز در هر زمانی که بخواهید می توانید از خدمات حرفه ای و تخصصی ما استفاده کنید. انجام لوله کشی، تعمیر شیر آلات، تعویض قفل و کلیدهای معیوب، تعمیر لوازم گازسوز، تعمیر خودرو، سرویس کولر گازی، تعویض قطعات کولرهای آبی و گازی، خدمات نظافتی داخل منزل، نقاشی ساختمان و ….از دیگر خدمات هوم سرویز در همه مناطق تهران است.

با هوم سرویز آسایش و رفاه را تجربه کنید و از سرویس های گارانتی دار و تضمین شده ما استفاده کنید. همه کارگرها و متخصصین معرفی شده در هوم سرویز دارای گواهی معتبر و حسن اخلاق می باشند و از سوابق خوبی در جلب رضایت مشتریان برخوردارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا