پزشکی و پرستاری

خدمات مراقبتی پزشکی در منزل تامین رفاه خانواده ها

بیماری مشکلی است که تنها خود فرد را گرفتار نمی کند بلکه بستگان و نزدیکان فرد  بیمار نیز تحت تاثیر این مشکل قرار می گیرند. بسیاری از بیماران نیاز به خدمات مراقبتی پزشکی ویژه دارند و می بایست بستری شوند. برخی از بیماران باید به طور مکرر از خدمات فیزیوتراپی استفاده کنند در حالی که توان و امکان حرکت نداشته و قادر به حضور در مراکز درمانی نیستند.

 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

هزینه های هنگفت بستری شدن در بیمارستان، طولانی شدن روند درمان و یا عدم امکان مراجعه به مراکز درمانی و دریافت خدمات مراقبتی پزشکی موجب شده تا بسیاری از خانواده و بیماران، تمایل به مراقبت از بیمار در منزل را داشته باشند. لزوم این امر در شهرهای شلوغی مثل تهران بیشتر وجود دارد و از این رو وجود مراکز خدمات رسانی برای منازل بسیار ضروری است.

در این میان مشکلی که پیش می آید عدم دسترسی به خدمات بهداشتی مراقبتی در همه مناطق و همه ساعات شبانه روز است. برخی از خانواده ها اقدام به نگهداری بیمار در منزل می کنند برخی از این بیماران نیازمند رسیدگی و مراقبت های خاص می باشند. انجام خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار، کاری تخصصی است که برای همراهان بیمار بسیار دشوار و گاهی غیر ممکن است. خوشبختانه هوم سرویز در راستای رفاه خانواده ها خدمات مراقبتی پزشکی ویژه ای را ارائه می دهد.

برای حفظ سلامت خانواده ها و مراقبت های پرستاری و توانبخشی نیاز به خدمات پرستاری در منزل می باشد که باید توسط شرکت های معتبر و کادر پرستاری و پزشکی دوره دیده انجام شود. حوزه خدمات مراقبتی پزشکی بسیار گسترده است و شامل مراقبت از افراد سالمند و بیماران بستری نیز می شود.

حوزه خدمات مراقبتی پزشکی برای خانواده ها

خدمات مراقبتی پزشکی برای خانواده ها

خدمات مراقبتی پزشکی در ۳ بخش پیشگیری، درمان و انجام توانبخشی قابل ارائه است. ارائه خدمات مشاوره ای، رژیم های دارویی و غذایی و مراقبت از بیماران دیابتی در پیشگیری از بیماری ها نقش عمده ای دارد  و می تواند بر کاهش هزینه های درمانی و روند درمان اثر مثبت داشته و موجب آرامش خانواده می شود.

انجام پانسمان، وصل سرم، تزریقات، کنترل علائم حیاتی، در روند درمان تسریع ایجاد کرده و بخش مهمی از خدمات مراقبتی پزشکی برای بیمارانی است که نمی توانند در مراکز درمانی حضور پیدا کنند.

افزایش سطح سلامت خانوده ها، افزایش آگاهی بیمار و افراد خانواده در مورد بیماری، پیشگیری از عفونت های رایج در بیماری های بستری نظیر زخم بستر، تنها بخشی از خدمات مراقبتی پزشکی در منازل است که این روزها بسیار رایج شده است.

فیزیوتراپی در منزل از خدمات توانبخشی برای بیماران است که موجب بهبود کیفیت زندگی بیمارن شده و آرامش را برای خانواده ها به همراه دارد. سکته های مغزی منجر به فلج شدن بخشی از اندام شده که با توانبخشی و انجام مستمر فیزیوتراپی می توان عضو آسیب دیده را تا حد زیادی بهبود بخشید. خدمات مراقبتی و پزشکی در منزل شامل فیزیوتراپی و توانبخشی بیماری های ناشی از سکته نیز می شود که هم اکنون بسیاری از خانواده ها از آن استفاده می کنند.

 ارائه خدمات پزشکی در منزل می تواند نیاز به بستری شدن در بیمارستان را کم کرده و از هزینه های اضافی کم کند. داشتن مهارت های ارتباطی و تخصصی برای کادر پزشکی و پرستاری اهمیت حیاتی دارد. با وجود تمام موانعی که وجود دارد متخصصین آموزش دیده می توانند پیچیده ترین مشکلات را در منزل با ارائه خدمات تخصصی حل نمایند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات پرستاری و مراقبت بیمار هم ارائه میده؟

خدمات مراقبتی پزشکی هوم سرویز در منزل

خدمات بهداشتی هوم سرویز

امکان دسترسی به خدمات پزشکی در منزل برای بسیاری از خانواده ها حیاتی است. ترافیک در تهران و مشکلات تردد موجب شده تا خانواده های بیماران تمایل به استفاده از خدمات شبانه روزی از مراکز معتبر باشند.

خدمات پزشکی در منزل یکی از کاربردی ترین خدمات هوم سرویز برای خانواده هاست که در همه مناطق تهران قابل دسترسی است. از طریق سامانه هوم سرویز می توانید هماهنگی برای خدمات فیزیوتراپی، ویزیت پزشک و تزریقات را انجام داده تا در زمان های مشخص شده عزیزان خود را تحت مراقبت پزشک و پرستار متخصص قرار دهید.

ویزیت پزشک با معاینه بیمار در منزل و تجویز دارو خدمتی است که در سامانه هوم سرویز برای رفاه خانواده ها ارائه شده است. تزریقات، وصل سرم، تعویض پانسمان، گرفتن فشارخون، تعویض سوند، مراقبت های روزانه بهداشتی، طب سالمندان و … نمونه هایی از خدمات مراقبتی پزشکی هوم سرویز در منزل است.

برای انجام نمونه گیری خون و ادرار، چکاپ، تحویل نتایج آزمایش و دیگر خدمات با ما تماس بگیرید. در موارد اورژانسی که  نیاز به انتقال بیمار به بیمارستان باشد، هماهنگی های لازم انجام شده و انتقال به بیمارستان مورد نظر انجام می شود. این خدمات توسط بهترین متخصصین همکار با مناسب ترین تعرفه های پزشکی انجام می شود. جلب رضایت خانواده ها مهم ترین اصل در سامانه هوم سرویز است که به آن می بالیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا