تعمیرات و خدمات فنیهوم سرویز

اهمیت سرویس سیستم های گرمایشی و پکیج

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

با فرا رسیدن روزهای سرد سال و روشن شدن وسایل گرمایشی، خطرات حاصل از سوخت ناقص و یا گاز گرفتگی در کمین خانواده های شهری است. از این رو اغلب ساکنین آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی ترجیح می دهند از سیستم های گرمایشی کم خطر تر نظیر شوفاژ استفاده کنند. پکیج ها جایگزین مناسبی برای سیستم های گرمایشی قدیمی و پر خطر می باشند که با گرم کردن آب موجب انتقال جریان گرما در شوفاژ می شوند. سرویس سیستم های گرمایشی و پکیج اهمیت زیادی دارد که سهل انگاری در این مورد موجب ایجاد خطراتی برای افراد خانوار خواهد شد.

پکیج علاوه بر سیستم گرمایشی به جهت تامین آب گرم بهداشتی و استحمام  نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو حتی در فصول گرم سال نیز پکیج مورد استفاده دائمی خانواده ها قرار می گیرد. انجام به موقع سرویس سیستم های گرمایشی و پکیج موجب صرفه جویی در هزینه های تعمیر خواهد شد و بر عمر مفید دستگاه اضافه می کند. لذا ضروری است تا قبل از کاهش راندمان دستگاه و برای حفظ ایمنی، به صورت دوره ای سرویس پکیج گرمایشی صورت گیرد. پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تعمیر پکیج هوم سرویز است.

انواع پکیج های موجود در بازار بر ۴ نوع هستندکه همگی نیاز به سرویس دوره ای دارند.

پکیج زمینی

پکیج دیواری

پکیج دودکشدار

پکیج فن دار

مزایای استفاده از پکیج در سیستم گرمایشی ساختمان های مسکونی

استفاده از پکیج در سیستم گرمایشی

فراهم بودن همیشگی آب گرم مصرفی و بهداشتی هم زمان با روشن شدن دستگاه یک نکته مهم در استفاده از پکیج می باشد. علاوه بر آن در سیستم پکیج گرمایشی می توان دمای محیط را به اندازه دلخواه تنظیم کرد و از اتلاف انرژی جلوگیری کرد. سیستم گرمایشی پکیج دارای امنیت بسیار بالایی است که به دلیل سنسورهای هشدار دهنده ان است. نصب پکیج دیواری جای بسیار کمی را اشغال کرده و موجب استقلال هر واحد در مجتمع های مسکونی خواهد شد.

استفاده از پکیج به دلیل کم جا بودن می تواند از هزینه های غیر ضروری و ماهانه شوفاژ خانه کم کند و در این سیستم نیازی به مکان مجزایی برای شوفاژخانه وجود ندارد. نصب پکیج ساده بوده و امکان کنترل در هر واحد مسکونی وجود دارد.

اهمیت سرویس سیستم های گرمایشی به صورت دوره ای

عامل آسیب و خرابی پکیج ها  تجمع رسوب در مبدل پکیج اصلی ترین عامل خرابی و آسیب سیستم گرمایشی و پکیج است که در صورت بی توجهی موجب خسارات بیشتر و هزینه تعمیرات پکیج بالاتری خواهد شد. جهت جلوگیری از تجمع رسوب در مبدل دستگاه باید سرویس دوره ای پکیج انجام شود. جهت رسوب زدایی پکیج تعویض برخی قطعات نیز اجتناب ناپذیر است که این امر در هزینه سرویس پکیج تاثیرگذار است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟

چنانچه سیستم گرمایشی و پکیج به صورت منظم و دوره ای توسط متخصص سرویس شود کمتر نیاز به تعویض قطعات داشته و هزینه کمتری در سرویس دوره ای دریافت می شود. از این رو تاکید بر انجام سرویس دوره ای پکیج در بازه های زمانی مشخص برای کاهش هزینه های تعمیراتی است.

پکیج یک سیستم گرمایی است که با توجه به اندازه، طرح و مارک قیمت متفاوتی دارد. قیمت بالای خریداری پکیج موجب شده تا حفظ و نگهداری از این دستگاه اهمیت بیشتری داشته باشد. بدیهی است هزینه سرویس و نگهداری پکیج بسیار کمتر از تعویض و خرید دوباره دستگاه می باشد. از این رو می بایست در نگهداری و افزودن عمر مفید دستگاه پکیج تمهیدات لازم به کار گرفته شود.

نکاتی برای افزایش عمر پکیج و کارایی بهتر سیستم گرمایشی

افزایش عمر پکیج و کارایی بهتر سیستم گرمایشی

  • سرویس و بازدید سالانه پکیج مهم ترین عامل در افزایش بهره وری از سیستم گرمایشی است. سرویس سیستم های گرمایشی باید به صورت دوره ای انجام شود
  • استفاده از شیر گاز مشترک بین پکیج و دیگر لوازم گاز سوز درست نیست. هر دستگاه پکیج نیازمند یک شیر گاز مجزا می باشد اهمال در این مورد می تواند خطرات جدی به همراه داشته باشد.
  • خاموش کردن سیستم گرمایشی پکیج و قطع برق مصرفی آن در هنگام مسافرت می تواند عمر مفید دستگاه را بیشتر کنید بهتر است در این مورد شیر اصلی گاز را نیز قطع کنید.
  • لازم است تا به صورت دوره ای فیلترهای دستگاه بازدید شده تا بتوان در صورت لزوم فیلترها را تعویض کرد. سرویس دوره ای پکیج می بایست توسط افراد متخصص انجام شود و بدون داشتن تخصص نباید اقدام به سرویس و باز کردن سیستم پکیج کرد این کار می تواند خطراتی را به همراه داشته باشد.

برای رسوب زدایی پکیج چه کنیم؟

الف- عامل اصلی رسوب گیری مبدل پکیج، آب مصرفی دستگاه است. چنانچه املاح موجود در آب منطقه زیاد باشد مبدل پکیج بسیار زودتر جرم خواهد گرفت. برای حل این مشکل سختی گیرهایی به کار برده می شود. انواع سختی گیر مغناطیسی و استفاده از ضد رسوب پلی فسفات، برای درجات مختلف سختی آب مناسب می باشند.

ب- دمای آب نیز عامل مهمی در رسوب مبدل پکیج است. چنانچه دمای آب کمتر از ۷۰ درجه سانتی گراد باشد، سرعت جرم گیری بسیار کمتر خواهد شد. به طور کلی اگر پکیج مناسب با متراژ را تهیه کنید نیازی به استفاده از دمای بیش از ۶۵ درجه نیست و تبادل حرارتی خوبی در محیط صورت می گیرد.

ج- با انجام سرویس دوره ای سیستم گرمایشی و پکیج می توانید از رسوب گیری دستگاه جلوگیری کرده و در صورت لزوم رسوب زدایی کنید. سرویسکار پکیج تنها کسی است که می تواند برای سرویس سیستم های گرمایشی و رسوب زدایی پکیج اقدام کند. با هوم سرویز بهترین سرویسکار در همه مناطق تهران را در اختیار خواهید داشت.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر پکیج تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا