تعمیرات و خدمات فنیهوم سرویز

قیمت گذاری خدمات خانگی تعرفه قیمت نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن، خدماتی است که احتمالا همه ما به آن نیاز پیدا می کنیم، چون یا از پکیج استفاده می کنیم و یا از آبگرمکن و در هر صورت، یکی از این وسایل را در خانه خواهیم داشت و نیاز به نصب و تعمیر آن داریم.

اما سوالی که برای خیلی از افراد ممکن است ایجاد شود، این است که نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن چگونه قیمت گذاری می شود و قیمت گذاری این کار براساس چه چیزهایی است؟ اصلا چه کسی برای نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن مناسب است؟

در این مقاله می خواهیم در مورد نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن صحبت کنیم و بگوییم که این کار چگونه قیمت گذاری می شود و اصلا چه عواملی در افزایش قیمت آن تاثیر دارد؟

اگر به فکر استفاده از خدمات نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن هستید و می خواهید که یک قیمت مناسب برای این کار بپردازید، حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با اصول و نکات تعیین قیمت این کار آشنا شوید.

نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن باید توسط چه کسی انجام شود؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که کار نصب و یا تعمیر پکیج و آبگرمکن را خودمان می توانیم انجام دهیم یا حتما باید از یک فرد متخصص کمک بگیریم؟ باید بگوییم که اگر خودتان آشنایی کامل با این کار دارید، می توانید کار نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن را انجام دهید اما اگر آشنایی با این کار ندارید و نمی دانید که دقیقا چه کارهایی باید برای این وسایل انجام دهید، توصیه می کنیم که حتما کار را به یک فرد متخصص بسپارید تا به بهترین شکل تعمیرات را برایتان انجام دهد.

شخصی که کار نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن را انجام می دهد، باید مشخصات زیر را داشته باشد:

۱- داشتن تجربه یا مدرک مرتبط:

خیلی مهم است فردی که در حال کار نصب پکیج است، حتما تجربه کافی در این زمینه داشته باشد و یا مدرک مرتبط داشته باشد که خیالتان راحت شود این فرد در زمینه تعمیر آبگرمکن یا پکیج تخصص کافی را دارد.

چون خیلی از افراد هستند که ادعا می کنند این کار را انجام می دهند اما معمولا سعی می کنند همه مراحل را با تعویض قطعات مختلف انجام دهند و از پس کارهای تخصصی و حرفه ای بر نمی آیند.

۲- شناخت ساختار و فرآیند پکیج و آبگرمکن:

یکی دیگر از موضوعاتی که مهم است به آن توجه کنید، این است که شخصی که کار نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن را انجام می دهد، به خوبی با ساختار و فرآیند کاری پکیج و آبگرمکن آشنایی داشته باشد و بتواند در کمترین زمان تشخیص دهد که مشکل دقیقا از کجاست.

وقتی شخصی نحوه کار پکیج و آبگرمکن را بداند، می تواند به راحتی متوجه شود که مثلا اگر آب سرد و گرم می شود مشکل از ترموستات است یا اگر پکیج به صورت انفجاری روشن می شود، احتمالا جرقه زن یا مشعل پکیج مشکل دارد.

اما شخصی که آشنایی مناسبی با این موضوع نداشته باشد، احتمالا باید زمان زیادی را روی عیب یابی بگذارد و این موضوع باعث می شود که وقت زیادی را برای این کار تلف کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟

۳- ضمانت کیفیت خدمات:

کسی که از کار خودش مطمئن باشد، معمولا به راحتی ضمانت کیفیت خدمات می دهد و شما می توانید با خیال راحت از خدماتش استفاده کنید و در صورتی که مجددا مشکلی برای پکیج در همان قسمت ایجاد شد و یا قطعه ای که تعویض شده مشکل داشت، فرد موردنظر به سرعت آن مشکل را بدون دریافت هزینه اضافی برطرف می کند.

خیلی از افراد این کار را انجام نمی دهند و این موضوع یا به خاطر این است که از تخصص خودشان مطمئن نیستند و یا به خاطر این است که این کار را به صورت حرفه ای انجام نمی دهند و شغل جانبی آنها است.

نصب و تعمیرات پکیج

هزینه نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن چگونه است؟

یکی از موضوعات مهمی که در کار نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن وجود دارد، این است که قیمت این کارها چگونه تعیین می شود؟ معمولا خیلی از افراد به این صورت کار می کنند که بعد از حل مشکلات و سرویس و… بر اساس زمانی که گذاشته اند هزینه ای را می گویند و شما باید آن هزینه را بپردازید.

اما در این نوع تعیین هزینه دو مشکل وجود دارد:

  1. چون شما هزینه را نمی دانید، ممکن است مدام استرس این را داشته باشید که نکند هزینه زیاد شود و هزینه سنگینی برایتان داشته باشد.
  2. ممکن است یک سرویس کار کند باشد و یکی سریع تر و به همین خاطر نمی توان براساس زمان گذاشته شده هزینه را تعیین کرد.

حالا بهتر است چطور هزینه خدمات نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن تعیین شود؟ در ادامه دو نوع قیمت گذاری را باهم بررسی خواهیم کرد که کمک می کنند شما بهتر با این خدمات آشنا شوید:

۱- قیمت ثابت:

گاهی اوقات خدماتی که ثابت هستند، به صورت ثابت قیمت گذاری می شوند و می توانید به راحتی آن قیمت را از سرویس کار بپرسید و با خیال راحت خدمات موردنظر خودتان را دریافت کنید.

مثلا سرویس پکیج خدماتی است که برای تمامی پکیج ها یکسان است و یک تعداد کار ثابت برای آنها باید انجام شود، به همین خاطر اکثر اوقات این هزینه به صورت ثابت در نظر گرفته می شود. البته ممکن است برای برخی از برندها هزینه سرویس کمی بالاتر یا پایین تر باشد و این موضوع براساس پیچیدگی کار تعیین خواهد شد.

یا مثلا رسوب گیری آبگرمکن دیواری، کاری است که ساختار مشخص و ثابتی دارد و کارهای خاصی باید برایش انجام شود، به همین خاطر معمولا هزینه این کار ثابت در نظر گرفته می شود.

۲- محدوده قیمت

دومین روشی که از آن استفاده می شود، گفتن محدوده قیمت است و این موضوع هم مناسب است چون لااقل می توانید متوجه شوید که محدوده قیمت خدماتی که دریافت می کنید چقدر است.

برخی از کارها هستند که ممکن است متغیر باشند و مشخص نباشد دقیقا چه کارهایی باید برایش انجام شود، مثلا ممکن است پکیج شما ایرادات خاصی داشته باشد و نیاز به عیب یابی و سپس تعویض چند قطعه و کارهای دیگری داشته باشد، در این حالت نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه تعیین کرد.

به همین خاطر سرویس کار معمولا یک محدوده قیمت به شما می گوید و این موضوع باعث می شود که شما با خیال راحت بتوانید خدمات خود را دریافت کنید.

مثلا اگر پکیج شما این مشکل را داشته باشد که آب گرم نشود و ندانید مشکل از چیست، پس از بررسی سرویس کار ممکن است به شما بگوید که تعمیر این پکیج بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت، با این کار شما کامل متوجه خواهید شد که هزینه نهایی نهایتا ۵۰۰ هزار تومان است و بیشتر از این نخواهد شد.

تعمیرات پکیج در هوم سرویز

چه عواملی در تعیین اجرت نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن موثر هستند؟

تا به اینجا در مورد نحوه قیمت گذاری کار نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن صحبت کردیم و گفتیم که این کار به چه صورتی قیمت گذاری می شود و چند نوع روش برای قیمت گذاری گفتیم.

حالا می خواهیم به شما بگوییم که چه عواملی در تعیین قیمت این کار می توانند تاثیرگذار باشند و باعث شوند که هزینه نهایی کمتر یا بیشتر شود. پس در ادامه با ما همراه باشید:

۱- نوع کار:

اولین موضوعی که در تعیین هزینه نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن موثر است، نوع کاری است که باید انجام شود. همانطور که قبل تر هم گفتیم یک سری کارها هستند که راحت انجام می شوند و شخص متخصص به آنها تسلط دارد، به همین خاطر انجام این کارها هزینه بسیار پایین تری برای شما خواهد داشت.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟

اما کارهایی هستند که کاملا تخصصی هستند و نیاز به عیب یابی و… دارند، در این نوع کارها ممکن است هزینه نهایی کار افزایش پیدا کند و دستمزد سرویس کار بیشتر شود.

۲- تعویض قطعات:

مورد دیگری که در تعیین قیمت نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن موثر است، این است که تعویض قطعات قرار است انجام شود یا خیر. گاهی اوقات ممکن است تعویض یک قطعه نیاز به باز کردن کامل پکیج یا آبگرمکن داشته باشد و این کار وقت بسیار زیادی را از سرویس کار می گیرد، به همین خاطر ممکن است هزینه افزایش پیدا کند.

همچنین اگر خودتان قطعه را تهیه کنید هزینه آن به پای خودتان است ولی اگر سرویس کار قطعه را تهیه کند، باید جداگانه هزینه قطعه را هم به او بپردازید که این مورد هم به قیمت نهایی اضافه خواهد شد.

۳- نوع پکیج یا آبگرمکن:

مورد دیگری که می تواند در تعیین قیمت نهایی نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن موثر باشد، این است که پکیج یا آبگرمکن شما از نوع ایستاده است یا دیواری.

چون هرکدام از این انواع روش کاری خود را دارند و نیاز است که کارهای جداگانه ای روی آنها انجام شود، به همین خاطر معمولا هزینه نهایی این دو نوع محصول باهم تفاوت خواهد داشت.

۴- خدمات اضافی:

گاهی اوقات ممکن است شما همراه سرویس پکیج یا آبگرمکن خودتان خدمات اضافی نیاز داشته باشید. مثلا اگر پکیج شما در کنار سرویس نیاز به رسوب گیری کامل هم داشته باشد و یا هنگام نصب پکیج یا آبگرمکن به لوله کشی روکار هم نیاز داشته باشید، این هزینه هم به قیمت نهایی اضافه می شود و باید هزینه بیشتری بابت آن بپردازید.

به همین خاطر باید این نکات را در نظر داشته باشید و خدمات اضافی که دریافت می کنید را در نظر بگیرید.

آبگرمکن دیواری بوتان
سرویس آبگرمکن بوتان

تعرفه قیمت نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن

در ادامه برای جدول قیمت خدمات نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن هوم سرویز را قرار داده ایم، این جداول معمولا به صورت محدوده قیمت هستند و شما می توانید بازه قیمتی خدمات موردنظر خودتان را پیدا کرده و براساس آن ببینید که خدمات موردنیازتان چقدر هزینه خواهد داشت. ضمنا باید بدانید که هزینه های گفته شده تنها برای دستمزد هستند و در صورت نیاز به تعویض قطعات، هزینه تامین قطعه بر عهده مشتری خواهد بود و به هزینه های زیر اضافه می شود.

تعرفه قیمت نصب و تعمیر پکیج در سامانه هوم سرویز به صورت ذیل می­باشد :

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب پکیج دیواری90000140000
نصب پکیج زمینی (بدون لوله کشی)90000140000
سرویس دوره ای (با اسیدشویی)110000180000
نصب شیرآلات(هر عدد)3000035000
هواگیری هر رادیاتور پکیج1500020000
تعویض پمپ پکیج4500080000
عیب یابی و رفع عیب45000105000
تعویض شير برقي یا دستي يا شير اتوماتيك4000060000

تعرفه قیمت نصب و تعمیر آبگرمکن در سامانه هوم سرویز به صورت ذیل می­باشد :

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب آبگرمکن دیواری80000120000
نصب آبگرمکن ایستاده80000140000
نصب شیرآلات(هر عدد)3000035000
رسوب زدایی کامل80000120000
سرویس کامل100000140000
تعویض مبدل5000060000

خدمات نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن در تهران

در این مقاله گفتیم که برای دریافت خدمات نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن چه نکاتی را باید رعایت کنید و قیمت های این کار چگونه تعیین می شوند.

هوم سرویز با داشتن قیمت هایی کاملا شفاف و مشخص و همیارانی متخصص و با تجربه، می تواند خدمات نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن را با بهترین کیفیت و سرعت به شما ارائه دهد و شما را از هرگونه خدمات دیگری بی نیاز کند.

برای استفاده از این خدمات نصب و تعمیر پکیج دیواری و نصب و تعمیر آبگرمکن، کافیست گوشی موبایل خودتان را بردارید و اپلیکیشن هوم سرویز را روی آن نصب کنید، سپس خدمات موردنظر خودتان را جستجو کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

بعد از این مرحله کارشناسان ما درخواست شما را بررسی کرده و یکی از همیاران را به محل شما اعزام می کنند تا خدمات موردنظر شما را ارائه دهد.

نکته مهمی که باید بدانید این است که تمامی خدمات هوم سرویز دارای گارانتی کیفیت خدمات هستند و در صورتی که خدمات موردنظر شما به درستی انجام نشود، می توانید مجددا به صورت رایگان از خدمات هوم سرویز برای جبران آن مشکل استفاده کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر پکیج تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا