تعمیرات و خدمات فنی

سرویس پکیج در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پکیج از تاسیسات گرمایشی است که از آن برای گرم کردن آب حمام و همچنین رادیاتورهای منازل استفاده می شود. استفاده مداوم از انواع پکیج دیواری و زمینی موجب فرسودگی و رسوب دستگاه شده و هزینه تعمیر پکیج را چند برابر می کند. برای پیشگیری از آسیب و خرابی دستگاه، بهتر است سرویس پکیج به صورت دوره ای انجام شود.

نگهداری مناسب از تاسیسات گرمایشی و پکیج بر طول عمر مفید این لوازم افزوده و هزینه های خانوار را کاهش می دهد. سرویس پکیج یکی از سرویس ها و خدمات محبوب در هوم سرویز است که همیشه مورد رضایت کارفرما قرار گرفته است.

سرویس پکیج هوم سرویز شامل: تعویض رسوب گیرهای ورودی، باز کردن فیلتر سه راهی ورودی، کنترل سیستم دودکش، کنترل و بازدید مشعل، بازدید پمپ، کنترل فیلتر و تعویض، تنظیمات فشار آب و گاز و کنترل حرارت، کنترل قطعات داخلی، هواگیری شوفاژ می باشد.

لیست هزینه سرویس پکیج در هوم سرویز

هزینه سرویس پکیج در هوم سرویز شامل اجرت تعمیرات پکیج و دستمزد تعمیرکار پکیج شوفاژ می باشد. تعمیر پکیج نیز در صورت نیاز به تعویض قطعات در محل انجام شده و قطعه معیوب جایگزین خواهد شد. چنانچه نیاز به تهیه لوازم و قطعات یدکی توسط همیار باشد، با هماهنگی قبلی و پس از مشورت با مشتری این اقلام تهیه می شود. همیاران هوم سرویز در قبال خرید قطعات پکیج شوفاژ فاکتور خرید را ارائه می دهند. هزینه سرویس پکیج به همراه فاکتور خرید قطعات، یکجا محاسبه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، پکیج شوفاژ بوش، سرویس پکیج آریستون، تعمیر پکیج ایساتیس، پکیج دیواری و زمینی لورچ به همراه سایر برندهای پکیج شوفاژ در لیست خدمات تعمیرات پکیج در تهران قرار دارد. لیست هزینه سرویس پکیج و تعمیر پکیج در اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. ارائه قیمت های شفاف با نرخ رقابتی، برای همه خدمات فنی هوم سرویز در نظر گرفته شده است. تنها با یک تماس همیاران هوم سرویز در محل حاضر می شوند.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب پکیج دیواری90000140000
نصب پکیج زمینی (بدون لوله کشی)90000140000
سرویس دوره ای (با اسیدشویی)110000180000
نصب شیرآلات(هر عدد)3000035000
هواگیری هر رادیاتور پکیج1500020000
تعویض پمپ پکیج4500080000
عیب یابی و رفع عیب45000105000
تعویض شير برقي یا دستي يا شير اتوماتيك4000060000

در این ویدئو چند روش جالب رو برای افزایش کارآیی و پیشگیری از خرابی پکیج های خونگی به شما آموزش میدیم. در ضمن یادتون نره در صورت خرابی پکیج خونگی خودتون، میتونین با ثبت درخواست در اپلیکیشن هوم سرویز از خدمات حرفه ای های تعمیرات پکیج بهره مند بشین. 

سرویس پکیج و تعمیرات پکیج در تهران

تعمیرات پکیج در تهران شامل سرویس پکیج و تعمیر پکیج در مناطق ۲۲ گانه تهران است. خدمات فنی هوم سرویز برای همه مناطق تهران شامل تضمین خدمات بوده و همیشه رضایت مشتری را به همراه داشته است. همیاران آموزش دیده هوم سرویز در همه روزهای هفته و با هماهنگی قبلی درب منزل اعزام شده و سرویس پکیج و تاسیسات فنی را انجام می دهند. در سرویس پکیج کامل به این ترتیب عمل می شود:

تعویض فیلتر و رسوب زدایی

انواع پکیج دیواری، پکیج زمینی، دودکش دار و یا فن دار، در اثر استفاده دچار استهلاک شده و در معرض خرابی قرار می گیرند. سرویس دوره ای پکیج شوفاژ با هزینه اندک، مانع از آسیب به قطعات اصلی دستگاه می شود. به طور معمول در سرویس پکیج، رسوب زدایی انجام خواهد شد. تعمیرکار پکیج شوفاژ ابتدا رسوب گیرهای ورودی پکیج را تعویض می کند.

رسوب گیر یک مخزن کوچک در مسیر ورودی پکیج شوفاژ است که برای گرفتن رسوب آب نصب شده است. اگر ظرفی شبیه به لیوان که با ماده ای ژله ای پر شده است را می بینید، باید بدانید که این همان رسوب گیری پکیج است که وظیفه گرفتن رسوب و سختی آب ورودی را بر عهده دارد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟
سرویس پکیجسرویس پکیج دوره ای

به طور معمول همه رسوب گیرها پس از مدتی می بایست تعویض شوند. عمر مفید رسوب گیر با توجه به تاریخ انقضای آن به اتمام رسیده و دیگر کارایی ندارد. رسوب گیر نامناسب و تاریخ گذشته می تواند عملکرد گردش آب را با مشکل مواجه کرده و موجب آسیب به قسمت های دیگر شود. تعویض رسوب گیر بخشی از سرویس پکیج است که توسط تعمیرکار پکیج شوفاژ در محل انجام می شود.

برخی از پکیج های جدید دارای سیستم رسوب گیر مغناطیسی هستند که مخصوص پکیج تعبیه شده است. تعمیر شوفاژ یک کار تخصصی است و می بایست توسط تعمیرکار پکیج شوفاژ انجام شود. در صورتی که تجربه ندارید هرگز اقدام به سرویس پکیج و تعمیر پکیج نکنید.

یک فیلتر دیگر در مدار گرمایش باید کنترل شود و آن فیلتر سه راهی ورودی پکیج است. به هنگام سرویس پکیج باید توجه داشت که فیلتر سه راهی ورودی پکیج به خوبی تمیز شود. میزان رسوب آب شهر در مناطق مختلف روی این فیلتر اثرگذار است.

فیلتر مورد نظر در بخش هیدرولیکی جای گذاری شده و می بایست با دقت تمیز شود.در مناطقی که سختی آب بیشتر است می بایست در بازه زمانی کوتاه تری سرویس پکیج انجام شود. برای صرفه جویی در هزینه تعمیر پکیج ، سرویس دوره ای پکیج شوفاژ را جدی بگیرید.

رسوب زدایی مبدل گرمایی پکیج

مبدل گرمایی پکیج بخشی است که وظیفه گرم کردن آب را بر عهده دارد. چنانچه با بالا بردن درجه آب پکیج دیواری یا زمینی، آب به خوبی گرم نشود باید مبدل گرمایی پکیج تحت بررسی قرار گیرد. رسوب گرفتن مبدل گرمایی پکیج اصلی ترین دلیل عملکرد نامناسب سیستم گرمایی و گرم نشدن آب پکیج شوفاژ است. در این حالت بالا بردن بیش از حد درجه پکیج تاثیری بر گرمای آب نداشته و موجب صرف انرژی بیشتری می شود.

هزینه مصرف برق و انرژِی بسیار بیشتر از هزینه سرویس پکیج است. اهمال در این موضوع می تواند موجب فشار بیش از حد به پمپ سیرکولاتور دستگاه شده و هزینه تعمیر پکیج را افزایش دهد. رسوب زدایی با اسید و بدون اسید قابل انجام است و در این مورد به پیشنهاد تعمیرکار پکیج شوفاژ توجه کنید. به طور کلی رسوب زدایی مبدل گرمایی به دو روش انجام می شود:

  • رسوب زدایی سنتی با استفاده از مواد جرم گیر
  • رسوب زدایی پکیج به روش مدرن با پمپ

کنترل سیستم دودکش

کنترل سیستم دودکش در سرویس پکیج بسیار حیاتی است. در صورت وجود خرابی در سیستم دودکش، سنسور دود عمل نکرده و گاز دی اکسید کربن در فضا پخش می شود. گاز دی اکسید گربن از گازهای سمی و خطرناک برای تنفس انسان است. در صورت نصب پکیج در فضای بسته و داخل منزل، بهتر است سیستم دودکش در بازه های زمانی کوتاه تری بررسی شود.

در اغلب موارد پکیج در بالکن نصب شده و مسیر دودکش با لوازم اضافی احاطه می شود. دقت داشته باشید که به هیچ‌وجه نباید در مسیر دودکش لوازم اضافی را قرار دهید. مسیر دودکش باید دارای گردش هوای طبیعی و مناسب باشد تا به دودکش عملکرد مناسب تری داشته باشد. سیستم دودکش باید به صورت سالیانه بازبینی شود.

سرویس پکیج و تعمیر پکیجسرویس پکیج

سرویس پمپ سیرکولاتور

سرویس پکیج شامل سرویس دوره ای پمپ سیرکولاتور نیز می شود. پمپ سیرکولاتور باید به صورت سالیانه مورد بازدید قرار گرفته و در صورت گرفتگی و یا آسیب، تعمیر شود. هواگیری پمپ سیرکولاتور یکی از اولین اقداماتی است که انجام می شود. هواگیری با باز کردن پیچ اتوماتیک هواگیر به سادگی انجام شده و سپس پیچ به طور کامل بسته خواهد شد.

چنانچه در زمینه سرویس پکیج اطلاعات کافی ندارید با همیاران هوم سرویز تماس بگیرید. نشت آب یکی از مشکلاتی است که در هنگام هواگیری و بد بسته شدن پیچ اتومات هواگیری اتفاق می افتد. همیشه از تعمیرکار پکیج شوفاژ آموزش دیده کمک بگیرید.

سیستم های ایمنی پکیج

در سرویس پکیج طرز کار مشعل مورد بررسی قرار گرفته و سیستم های ایمنی پکیج کنترل می شود. قطع خودکار گاز در صورت روشن نشدن مشعل بخشی از سیستم امنیتی در پکیج شوفاژ و پکیج ایران رادیاتور است. به هنگان بازبینی سیستم های ایمنی این قسمت ها نیز با دقت بررسی می شوند:

  • سیستم تنظیم جریان گاز
  • سنسور فشار
  • سنسور دود

سیستم های ایمنی پکیج باید به طور مرتب و حداقل در سرویس پکیج به صورت سالیانه بررسی شوند. اهمال در این قضیه عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت. اگر در کلاس های آموزش تعمیر پکیج شرکت نکرده اید و دوره تعمیرکار پکیج شوفاژ را نگذرانده اید نباید اقدام به بررسی سیستم های ایمنی پکیج کنید. سرویس پکیج را به افراد حرفه ای که دوره آموزش تعمیر پکیج را گذرانده اند بسپارید.

هواگیری پکیج

برای سروی پکیج دوره ای همه نشتی ها بررسی شده و برطرف می شوند. پس از برطرف کردن نشتی های احتمالی نوبت به هواگیری پکیج می رسد. پکیج ایران رادیاتور و سایر برندها همگی باید در هنگام سرویس پکیج با دقت هواگیری و تنظیم شوند. هواگیری پکیج در کاهش صدای ناشی از کارکرد و عملکرد بهینه دستگاه تاثیر دارد.

جرم گیری و تمیز کردن پکیج

سرویسکار و تعمیرکار پکیج شوفاژ قطعات داخلی را بررسی و در صورت نیاز قطعات معیوب را تعویض می کند. برای تمیز کردن قطعات پلاستیک و رویه دستگاه می توانید از محلول آب و صابون استفاده کنید. نگهداری و مراقبت از پکیج و سیستم گرمایشی طول عمر دستگاه را افزایش داده و از هزینه های تعمیر دستگاه کم می کند. پکیج یک دستگاه گران قیمت است و می تواند مدت های طولانی به خوبی کار کند. تعویض سرویس پکیج موجب خرابی زود هنگام دستگاه شده و مشکات جدی در پی دارد.

سرویس پکیج یک کار تخصصی است و توسط تکنیسین آموزش دیده انجام می شود. برای حفظ سلامت خود و اعضای خانواده از دست کاری، تعویض قطعات و یا تعمیر پکیج به صورت خودسرانه خودداری کنید. چنانچه کارکرد پکیج با مشکل مواجه شد، قبل از تماس با تعمیرکار پکیج شوفاژ به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید. پکیج ایران رادیاتور، بوش …. همگی دارای دفترچه راهنما هستند و اطلاعات اولیه ضروری را در اختیار افراد قرار می دهند. به طور خرابی های پکیج به ۳ دسته کلی تقسیم می شوند:

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟
  • الف- دستگاه قفل می کند. خرابی هایی که موجب خاموش شدن دستگاه می شوند.
  • ب- خرابی هایی که دستگاه خاموش شده و با ریست کردن دوباره روشن می شود.
  • ج- خرابی هایی که موجب خاموشی دستگاه نشده و در حین کارکرد دستگاه بیشتر می شوند.
آموزش سرویس پکیجسرویس پکیج هوم سرویز

دستگاه پکیج یکی از پر کاربردترین لوازم منزل است و به صورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرد. صرف هزینه برای سرویس پکیج بخشی از هزینه های ضروری خانوار است و نباید نادیده گرفته شود. سرویس پکیج را جدی بگیرید و به صورت مرتب کارکرد پکیج را مورد بازبینی قرار دهید. بهترین زمان برای سرویس پکیج به این ترتیب است:

سرویس کامل پکیج

در این سروی همه قطعات بررسی شده و مورد بازدید قرار می گیرند. در صورتی که سرویس پکیج در بازه های زمانی انجام نشود نیاز به سرویس کامل پکیج و بررسی دقیق عملکرد دستگاه است. اگر مدت زیادی از آخرین دوره سرویس پکیج گذشته است حتما سرویس کامل را سفارش دهید. سرویس کامل شامل رسوب زدایی پکیج نیز می باشد که اغلب به صورت سالیانه انجام می شود و ممکن است نیاز به تعویض قطعات و تعمیر پکیج نیز باشد.

سرویس پکیج دوره ای

سرویس دوره ای با توجه به نحوه کارکرد در زمان کوتاه تری انجام می شود. چنانچه در بازه زمانی دو تا سه ماهه سرویس دوره ای پکیج را انجام دهید هزینه کمتری می پردازید. در این صورت به دلیل کم بودن فاصله سرویس پکیج، عملکرد بهینه دستگاه حفظ شده و به ندرت پکیج با مشکل جدی مواجه می شود. در واقع تعمیرکار پکیج شوفاژ می تواند هر آسیب جزئی را به‌محض وقوع با هزینه کمتری برطرف کند.

به پیشنهاد متخصصین تعمیرکار در سرویس پکیج هوم سرویز، بهتر است پس از نصب پکیج در بازه های زمانی کوتاه تر و به فاصله چند ماهه سرویس دوره ای را انجام دهید. سرویس دوره ای ساده تر بوده و در زمان کمتری انجام می شود و عمر مفید دستگاه را بیشتر می کند.

سرویس دوره ای: این سرویس عموما در بازه های زمانی چندماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.

با ثبت نام در سامانه هوم سرویز می توانید از طریق تکمیل فرم درخواست و یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید. نصب پکیج، سرویس پکیج به صورت دوره ای، رسوب زدایی، تعمیر پکیج و تعویض قطعات آسیب دیده توسط متخصصین فنی آموزش دیده در همه مناطق تهران انجام می شود.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر پکیج تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا