رایانه و تکنولوژی

خدمات راه اندازی شبکه کامپیوتری

راه اندازی شبکه خانگی، اداری و سازمانی از خدمات کاملا تخصصی است. اگر بخواهید شبکه کامپیوتری اختصاصی خود را داشته باشید باید از متخصص شبکه کمک بگیرید. وصل کردن چند کابل و سیم با شبکه کردن به مفهوم واقعی، تفاوت دارد. ابتدا لازم است تا با یک شرکت خدمات کامپیوتری تماس بگیرید و در مورد نیازهای سیستم شبکه شرکت، مشورت بگیرید. نصب و طراحی شبکه با توجه به نیاز هر سازمان انجام می شود لذا در همه موارد یک الگوی مشخص برای راه اندازی شبکه دنبال نمی شود. اگر چه اصول کلی کار یکی است ولی در زمینه اجرایی تفاوت های زیادی دیده می شود. نصب غیر اصولی شبکه توسط افراد غیر حرفه ای منجر به ایجاد اشکال در سیستم شبکه شده و هزینه های اجرایی را افزایش می دهد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

راه اندازی شبکه چیست؟

یک شبکه کامپیوتری متشکل از مجموعه ای کامپیوتر است که به یکدیگر وصل شده اند. این شبکه می تواند برای وصل دو، سه و  چند کامپیوتر که در یک اتاق قرار دارند، باشد. اما نصب و راه اندازی شبکه کاری فراتر از این است. با استفاده از شبکه کردن می توان کامپیوترهای یک ساختمان، یک شهر، کشور و یا چندین کشور را به یکدیگر وصل کرد. به طور معمول وقتی دو کامپیوتر به هم وصل می شوند نیز، در واقع یک شبکه کوچک طراحی شده است و بزرگی یا کوچکی شبکه تاثیری در مفهوم آن ندارد. برای راه اندازی انواع شبکه های کوچک یا بزرگ به این سه وسیله اصلی نیاز است:

  • کارت شبکه
  • کابل شبکه
  • سوئیچ

انجام خدماتخدمات کامپیوتری در محل کامپیوتری در محل

هزینه راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه چه فایده ای دارد؟

آیا از کاربران کامپیوترهای خانگی هستید؟ آیا برای کارهای اداری از کامپیوتر شرکت استفاده می کنید؟ روزانه چقدر با لپ تاپ خود در سایت های اینترنتی گشت می زنید؟ به طور کلی همه کاربران کامپیوتر از شبکه های کامپیوتری استفاده می کنند. در همه  شرکت ها، سازمان ها، کافی نت ها و گیم نت ها، فروشگاه ها و ….برای برقراری ارتباط بین سیستم های کامپیوتری داخلی از شبکه کردن استفاده می شود. به عبارتی راه اندازی شبکه برای برقراری ارتباط بین کامپیوترها می باشد. این ارتباط جهت تبادل اطلاعات و استفاده از اطلاعات دیگر رایانه ها ضروری است. نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری از فنون بسیار تخصصی است که نمی توانید خودتان انجام دهید. تکنیسین شبکه دوره های آموزشی شبکه کردن سیستم های کامپیوتری را گذرانده و می تواند اتصالات حرفه ای و استاندارد ایجاد کند.

راه اندازی غیر اصولی شبکه چه مشکلاتی ایجاد می کند؟

وقتی به یک شبکه محلی کامپیوتری نیاز دارید حتما از یک متخصص حرفه ای کمک بگیرید. برخی از شرکت ها برای کاهش هزینه های طراحی و اجرای شبکه، با افراد غیر حرفه ای جهت شبکه کردن کامپیوترها تماس می گیرند. در ابتدا کارهای خوب پیش می رود و به ظاهر بخشی از هزینه ها نیر صرفه جویی شده است. اما خیلی زود اختلالات و مشکلات احتمالی در سیستم پیش می آید. به این ترتیب مجبورید هزینه های اضافی برای برطرف کردن ایراد سیستم بپردازید. پروسه عیب یابی شبکه های کامپیوتر موجب بروز وقفه در شبکه شد و ارتباطات داخلی قطع خواهد شد. راه انداری شبکه به صورت غیر اصولی موجب می شود تا یکپارچگی زیر ساخت های شبکه از بین برود و خدمات شبکه کارایی مناسبی نداشته باشد.

نصب ویندوز در منزل

راه اندازی شبکه

مراحل راه اندازی شبکه کامپیوتری

قبل از نصب و اجرای شبکه لازم است تا بررسی های اولیه با توجه به نیاز شرکت و موسسه انجام شود. با صحبت هایی که بین کارفرما و کارشناس شبکه انجام می شود می توان مستندات طراحی و راه اندازی شبکه را به صورت اصولی دریافت کرد. برآورد نیازهای شبکه برای سازمان طبق استاندادهای مدیریت انجام می شود. پس از این مرحله می توان کار طراحی شبکه را شروع کرد. خدمات نصب و راه اندازی شبکه با تحلیل نیاز سازمانی انجام می شود. به این ترتیب طراحی شبکه یک سازمان یا موسسه مناسب اجرا در یک کافی نت یا فروشگاه نیست. برای مثال یک سازمان با شبکه های کابلی کار می شود که نیاز به داکت کشی دارد اما شاید در موسسه ای دیگر از سیستم وایرلس برای شبکه کردن کامپیوترها استفاده شود که از نظر اجرایی با کابل کشی تفاوت دارد.

خدمات راه اندازی شبکه

سرویس نصب و نگهداری شبکه هوم سرویز، پس از  نصب نیز ادامه دارد. پیگیری مستمر شبکه، عیب یابی و رفع ایرادات شبکه ، اصلاح مشکلات فنی در شبکه کامپیوتری و …. بخشی از خدمات راه اندازی شبکه محسوب می شوند. کارشناسان شبکه همیشه در کنارتان خواهند بود. در صورت وقوع مشکل احتمالی با ما تماس بگیرید. کارشناس شبکه متخصص بالافاصله به محل مراجعه کرده و ایرادات سیستم را شناسایی می کند. نصب و راه اندازی شبکه از خدمات کامپیوتری در محل است و به صورت منطقه ای در تهران اجرا می شود.

چگونه نرم افزارها را در رایانه شخصی نصب کنیم؟ نصب نرم افزار در منزل

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و نگهداری شبکه هم ارائه میده؟

راه اندازی شبکه قیمت

هزینه راه اندازی شبکه چقدر است؟

برای راه اندازی یک شبکه اختصاصی، تنها نصب سیستم عامل ها کافی نیست. سرورها بیشترین تاثیر رادر هزینه های اجرایی شبکه دارند. پایش دائمی در شبکه یا همان مانیتورینگ هزینه بر است. هاردهای با ظرفیت بالا هم می توانند بک آپ های زیادی را ذخیر کنند. به طور کلی بحث هزینه های طراحی و اجرای شبکه اغلب توافقی است و بستگی به نوع خدماتی دارد که کارفرما بدان نیاز دارد. پس ازثبت سفارش رایگان نصب و نگهداری شبکه در اپلیکیشن هوم سرویز از مشاوره رایگان و راهنمایی برای نصب شبکه کامپیوتری استفاده کنید.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
نصب سیستم عامل شبکه
250000300000
نصب سرویس های سرور(هر سرویس)
70000100000
طراحی و اجرای شبکه
توافقی
اصلاح شبکه
توافقی
سیم کشی و داکت کشی(متری)
45005500
کابل کشی
50006000

سرویس نصب و نگهداری شبکه کامپیوتری

خدمات نصب و نگهداری شبکه از سرویس های تخصصی هوم سرویز است که توسط متخصص کامپیوتر و شبکه انجام می شود. انواع شبکه های کابلی و وایرلس با هزینه منصفانه راه اندازی می شود. در صورت استفاده ازشبکه کابلی همه کابل کشی و داکت گذاری ها توسط نکنیسین مربوطه انجام خواهد شد. نصب سرویس های سرور به انتخاب شما، نصب سیستم عامل شبکه، عیب یابی و خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته شبکه پذیرفته می شود. برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه های اجرایی به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. نصب شبکه کامپیوتری خانگی، شرکت و اداری در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت.

سرویس نصب و نگهداری شبکه را از طریق اپ هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و نگهداری شبکه تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا