header

تعمیر و سرویس موتورخانه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

تعمیر و سرویس موتورخانه

شرایط سرویس تعمیر و سرویس موتورخانه

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

• تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر موتورخانه استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر و سرویس موتورخانه

تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات را به زمان خرابی آنها موکول نکنیم:

با افزایش انبوه سازی مسئله تامین گرمایش مجتمع و برج های ساختمانی مطرح شد. مطمعنا نصب پکیج و آبگرمکن برای ساکنین راحت تر خواهد بود. اما اگر برای هر واحد در برج یا مجتمع های مسکونی لوله کشی مجزا در نظر گرفته  شود، فضای زیادی را  باید به لوله کشی اختصاص داد. به همین جهت بیشتر به نصب و تعمیر موتورخانه شوفاژ رو آورده اند.
موتورخانه در واقع مرکز کنترل تاسیسات مکانیکی کل ساختمان است. هر گونه عیب یابی ، تعمیر و سرویس موتورخانه فقط در این مکان انجام می گیرد. با توجه به توضیحات بیان شده هرگونه ایراد جزئی در موتورخانه تمام ساکنین مجتمع را درگیر خود خواهد کرد. پس بهتر است تعمیر و سرویس موتورخانه را به زمان خرابی و برودت هوای سرد موکول نکنیم.

تعمیرات تخصصی موتورخانه مصرف انرژی را چندین برابر کاهش خواهد داد:

در سالهای اخیر با بالا رفتن مصرف سالانه انرژی در ایران نسبت به سطح جهانی، همواره تاکید میشود، افراد راهکارهای صحیح تعمیرات تخصصی موتورخانه ها را برای صرفه جویی حداکثر در مصرف گاز طبیعی و گاروئیل به کار ببندند.
تعمیرات تخصصی موتورخانه شوفاژ به صورت دوره ای شامل معاینه فنی از موتورخانه ها و رادیاتور ، تنظیمات مشعل در زمان تعمیرات شوفاژ خانه  ، نصب دستگاه رسوب گیر و عایق کاری منبع حرارتی می باشد. تا موجب کاهش چشم گیر مصرف انرژی شوند.

تعمیر پمپ آب موتورخانه

یکی از ایرادات شایع در موتورخانه مربوط به تعمیر پمپ آب موتورخانه است. در واقع با کم شدن فشار هوا در منبع ، موجب روشن و خاموش شدن مدام پمپ آب موتورخانه می شود. تعمیر پمپ آب موتورخانه نقش مهمی در سرویس موتورخانه دارد. زیرا پمپ وظیفه پمپاژ آب در سیستم لوله کشی گرمایشی را دارد.

روغن مناسب پمپ موتورخانه

همانطور که میدانیم پمپ وسیله کشش آب را بر عهده  دارد. در محل اتصال موتور با پمپ، محفظه ای قرار دارد. در این محفظه روغن مناسب پمپ موتورخانه قرار دارد. روغن مناسب پمپ موتورخانه باید ویسکوزیته پایینی داشته باشد. منظور از ویسکوزیته پایین شل تر و روانتر بودن روغن مورد استفاده در پمپ موتورخانه است.

هزینه تعمیر و نگهداری موتورخانه به چه عواملی بستگی دارد؟

حجم و وسعت موتور خانه

هرچه موتورخانه بزرگتر باشد ، برای تعمیر و سرویس موتورخانه و همچنین تعمیرات شوفاژ خانه باید دستگاه و قطعات بیشتری را بررسی کرد. به همان ترتیب زمان بیشتری صرف خواهد شد. و هزینه تعمیر و نگهداری موتورخانه شوفاژ نیز بالا خواهد رفت.

تعداد طبقات ساختمان

تعداد بیشتر طبقات ساختمان یعنی لوله کشی و قطعات بیشتر که باید در هنگام تعمیر موتورخانه شوفاژ بازبینی شوند. بنابراین هزینه سروس موتورخانه بیشتر می شود.

قدمت و عمر موتورخانه

هرچه موتورخانه قدیمی تر باشد قطعات و لوله کشی ها مستهلک تر میشوند . و طبیعتا هزینه تعمیر و نگهداری موتورخانه شوفاژ نیز بیشتر و زمانبر تر خواهد بود. زیرا در صورت بروز ایراد به علت فرسودگی زیاد، باید تمام قسمت های موتورخانه تست و بررسی شوند.

  تعداد دفعات بازبینی جهت تعمیر و سرویس موتورخانه و تعمیرات شوفاژخانه

عیب یابی و سرویس موتورخانه با یک جلسه بررسی معمولا به اتمام نمی رسد. تعداد دفعات بازبینی بر قیمت تعمیر موتورخانه شوفاژ تاثیر گذار است.

در چه زمانی به سرویس کار موتورخانه و تعمیرات موتورخانه نیاز است؟

خطراتی که موتورخانه را تهدید میکنند که در صورت مشاهده باید سریعا به سرویس کار موتورخانه جهت تعمیرات شوفاژخانه مراجعه کرد،  از 3 طریق قابل تشخیص هستند.
1.    از طریق دیداری:
در صورت مشاهده کردن سیم و لوله های عایق نشده و همچنین کم و زیاد شدن دمای موتورخانه ، خاموش روشن شدن مشعل موتورخانه قطعا باید سرویسکار موتورخانه را خبر کنید.
2.    از طریق شنیداری:
شنیدن صداهایی نا آشنا از شیرهای موجود در موتورخانه ، صدای چکه کردن آب و همچنین صدای ساییده شدن قطعات مکانیکی داخل موتورخانه دلیلی بر الزام انجام تعمیرات موتور خانه است.
3.    از طریق بویایی:
بوی سوختگی و بوی گازهای سمی و خطرناک و همچنین بوی فاسد شدن و گندیده شدن آب از نشانه هایی هستند، که باید به تعمیر موتورخانه بپردازید. برای سرویس موتورخانه و تعمیر موتورخانه به صورت تضمینی از هوم سرویز کمک بخواهید.

چه خدماتی در سرویس تعمیر و سرویس موتورخانه هوم سرویز ارائه می شود؟

تعمیر موتورخانه تهران را به متخصصین هوم سرویز بسپارید:

تعمیر و سرویس دوره ای موتورخانه در صورتی که توسط متخصص حرفه ای تعمیر موتورخانه شوفاژ انجام گیرد، موجب کاهش هزینه می شود.
تعمیر موتورخانه باعث افزایش طول عمر قطعات موتورخانه میشود. تعمیر موتورخانه تهران در صورتی که توسط افراد ناوارد بررسی شود و راهکارهای اصولی ارائه نشود، باعث فرسایش و ساییده شدن قطعات در مدت زمان کوتاه تر خواهد شد.
هیچ گاه برای عواملی چون هزینه های بسیار پایین ، مهمترین قسمت یک ساختمان که قلب تاسیسات مکانیکی ساختمان است را به افراد نا بلد و غیر حرفه ای نسپارید. که نتیجه بسیار هزینه بر وخطرناک خواهد بود.

تعمیرات موتورخانه شبانه روزی با هوم سرویز

جهت دریافت خدمات آنلاین تعمیرات موتورخانه شبانه روزی در هر ساعتی که به متخصصین هوم سرویز نیاز داشتید به صورت رایگان ثبت درخواست نمایید.
متخصصین تعمیر و سرویس موتورخانه با هدف تعمیر قطعات به جای تعویض کلی آنها سعی به کم کردن هزینه نهایی شما دارند . و همچنین تمامی قطعات تعویض شده دارای گارانتی هستند. و در صورت خرابی مجدد به راحتی تعویض خواهند شد.
همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi