header

تعمیر جلوبندی خودرو

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت بازدید جلوبندی خودرو و تعمیر جلوبندی ماشین در محل

شرایط سرویس تعمیر جلوبندی خودرو

• با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات یا ایجاد آلودگی صوتی زیاد ممکن است، جهت انجام خدمات تکمیلی نیاز به اعزام خودرو به محل همیار می باشد.

• مدت زمان انجام کار به نوع و حجم کار مشتری بستگی خواهد داشت.

• حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

• جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس تعمیر جلوبندی خودرو را رزرو نمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر جلوبندی خودرو

جلوبندی سازی ماشین چیست؟

تعمیر جلوبندی خودرو یا جلویندی سازی خودرو به تعمیرات بخش جلویی و زیرین موتور خودرو گفته می شود. بخش زیرین خودرو وظیفه ی تعلیق خودرو و کاهش لرزش کابین خودرو را بر روی سطوح ناهموار دارد. عملکرد صحیح جلوبندی خودرو از آسیب به قسمت های مختلف خودرو مانند جعبه فرمان، گیربکس، سیبک های خودرو و غیره جلوگیری می کند. کمک فنرها موثرترین نقش را در سیستم جلوبندی خودرو ایفا می کنند. تعلیق خودرو هر چقدر کیفیت بیشتری داشته باشد، لذت و کیفیت رانندگی بیشتری را تجربه خواهید نمود.

باید بدانید که در سیستم تعلیق خودرو و جلوبندی ماشین تفاوت هایی وجود دارد. در واقع چرخ های عقب خودرو و کم فنرها را سیستم تعلیق خودرو می نامند. تعمیر جلوبندی خودرو نیز شامل موارد جلوی خودرو و فرمان و میل فرمان می شود.

چه زمانی به بازدید جلوبندی خودرو در محل نیاز است؟

قطعات جلوبندی خودرو شامل فنر خودرو، کمک فنرهای خودرو، سیستم تعلیق خودرو، چرخ ها، بلبرینگ ها و طبق و غیره هستند.

هر گونه ایراد در هر کدام از این قطعات جلوبندی ممکن است به نحو متفاوتی خودشان را نشان دهند. از موارد شایع که نیاز به جلوبندی سازی در محل را افزایش می دهد عبارت اند از:

لرزش و کشیده شدن فرمان:

یکی از اولین نشانه های ایراد در سیستم جلوبندی خودرو، کشیده شدن فرمان یا انحراف فرمان در سرعت های زیاد است. همچنین در سرعت های زیاد ممکن است با لرزش فرمان مواجه شوید. این ایرادات اغلب به علت بالانس نبودن چرخ ها و ایرادات در سیبک ها ایجاد می شوند.

ساییده شدن غیر همگون تایرها:

ساییده شدن چرخ ها و یا به عبارت دیگر لاستیک سابی از نشانه های دیگر نیاز به خدمات جلوبندی سازی در محل می باشد. همچنین شنیده شدن صدای سوت از لاستیک ها در هنگام دور زدن از نشانه های نیاز به بازدید جلوبندی در محل توسط تعمیرکار جلوبندی خودرو می باشد.

قطعات جلوبندی روغنی می شوند

اگر در هنگام بازدید از جلوبندی خودرو در محل متوجه شدید فنر یا کمک فنرها روغنی هستند. نشانه ایراد در سیستم جلوبندی خودرو است. این مورد باید توسط تعمیرکار جلوبندی کاملا بررسی و عیب یابی شود.

جلوبندی سازی سیار در تهران

در بعضی از موارد در هنگام مواجه با مشکلات جلوبندی ماشین، انتقال خودرو به تعمیرگاه ماشین برای تعمیرات جلوبندی میتواند به سایر قسمت های خودرو آسیب بیشتری وارد کند. زیرا مطمئننا هر گونه جایه جایی در تهران به معنی معطلی در ترافیک و طی کردن مسافت های طولانی است. به همین علت استفاده از خدمات جلوبندی سازی سیار در تهران می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی افراد باشد. در واقع بدون داشتن هرگونه استرس و نیاز به حرکت خودرو می توانید از خدمات تعمیر جلوبندی خودرو در محل هوم سرویز استفاده کنید.

با توجه به وسعت تهران معمولا پیداکردن بهترین تعمیرگاه جلوبندی در تهران و تعمیرکار جلوبندی در تهران کار چندان راحتی نیست. ممکن است بسیاری از افراد دارای تبهر بسیار بالایی باشند. ولی فاصله مکانی زیادی با شما داشته باشند. شما نه زمان و نه حوصله کافی برای مراجعه به آنها را نداشته باشید. به همین علت هوم سرویز با گلچینی از بهترین جلوبندی سازی در تهران در تمام نقاط تهران نیروهای زبده اعزام می کند.

جلوبندی سازی در شمال تهران

بی شک مهمترین عامل برای سالم ماندن سیستم جلوبندی و عقب بندی خودرو استفاده از قطعات ارجینال و باکیفیت موجود در بازار است. استفاده از قطعات جلوبندی با کیفیت در کنار مهارت تعمیرکار جلوبندی ماشین موجب می شود که نتیجه کار رضایت بخش باشد.

سیستم تعلیق خودروهای وارداتی دارای قطعات مختلف و متفاوتی از خودروهای ایرانی هستند. این قطعات با کمک مفصل های بوش و سیبک به یکدیگر متصل شده اند. با توجه به مهندسی بی نظیر در قطعات جلوبندی خودروهای خارجی و لوکس، سیستم عیب یابی و تعمیر جلوبندی در این خودرو ها نیز تخصصی تر می باشد. تعمیر جلوبندی انواع خودروهای ایرانی و خارجی مانند تویوتا، سراتو، پرادو انواع خودروهای لوکس و اسپرت در جلوبندی سازی شمال تهران هوم سرویز توسط مجرب ترین مکانیک های سیار تهران انجام می شود.  

جلوبندی سازی غرب تهران

اگر در غرب تهران سکونت دارید یا محل کارتان در این منطقه از تهران است. به دنبال بهترین جلوبند ساز غرب تهران هستید اصلا نگران نباشید. در کلان شهرها ممکن است به علت جمعیت زیاد و زیاد شدن مشاغل، افراد زیادی خود را جلوبند ساز در تهران بنامند. ولی در هنگم تعمیر موجب بروز ایرادات و هزینه های بیشتر در خودرو می شوند و متاسفانه شما از کیفیت کار در نهایت راضی نخواهید بود.

بهترین جلوبندی سازی غرب تهران میتواند به محل شما اعزام شوند. هوم سرویز با همکاری با بهترین تعمیرکار جلوبندی سازی ماشین، نزدیک ترین نیروهای مجرب را در کمترین زمان ممکن به سمت شما اعزام می کنند. همچنین شما می توانید به تمام روند تعمیر جلوبندی خودرو در محل اجهاف کامل داشته باشید.

جلوبندی سازی شرق تهران

جلوبندی سازی علاوه بر راحتی سرنشینان خودرو بر روی عملکرد بسیاری از اجزای موتور خودرو مانند ترمز، شتاب خودرو تاثیرگذار است. اجزای جلوبندی خودرو دارای عمر مفید معینی هستند. که ماندگاری آنها به نحوه رانندگی کاربر نیز بستگی دارد. از این رو پیشنهاد می شود که نسبت به بازدید قطعات جلوبندی کوتاهی نکنید تامتحمل هزینه های بالاتری نشوید.  جلوبندی سازی شرق تهران هوم سرویز در تمام محله های شرق، آماده خدمت رسانی در کمترین زمان ممکن هستند.

هزینه تعمیر جلوبندی در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه جلوبندی سازی خودرو در تهران به عوامل زیادی بستگی دارد. با توجه به اینکه قطعات زیادی در سیستم جلوبندی ماشین و تعلیق خودرو دخیل هستند. نمی توان قیمت ثابتی را تحت عنوان هزینه تعمیر جلوبندی سازی ماشین اختصاص داد. مهمترین گزینه در کنار برآورد قیمت منصفانه، مهارت تعمیرکار جلوبندی ساز و کیفیت قطعات مصرفی می باشد.

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر جلوبندی خودرو در محل با مناسب ترین هزینه در سامانه هوم سرویز به صورت رایگان ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان پس از ثبت درخواست جهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت. و در محل مورد نظر شما حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi