برقکاری ساختمانهوم سرویز

نصب و تعمیر آیفون تصویری و معمولی ✔️ با لیست قیمت نصب

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

آمارها نشان دهنده آنست که بخش زیادی از درآمد خانواده های شهری صرف هزینه تعمیرات و خدمات فنی می شود. حفظ امنیت و آرامش خانواده ها بستگی به نصب و راه اندازی سیستم های پیشرفته دارد. علاوه بر آن وجود اشکال در کارکرد سیستم های قدیمی ساختمان های مسکونی از جمله سیستم درب بازکن و آیفون نیز می تواند موجب ناراحتی خانواده ها را به وجود اورد. نصب و تعمیر آیفون یکی از مواردی است که بیشتر مراجعین تعمیرات و خدمات فنی به آن نیاز دارند.

در اغلب ساختمان های قدیمی آیفون ها دچار آسیب و خرابی هستند و نیاز به نصب و تعمیر آیفون احساس می شود. علاوه بر آن بسیاری از خانوارها تمایل دارند با نصب آیفون تصویری، رفاه بیشتری را تجربه کنند. مدیریت هزینه های تعمیراتی در هر خانواده تاثیر مهمی در اقتصاد و مدیریت بودجه دارد. اطلاع از چگونگی قیمت گذاری خدمات خانگی تاثیر مستقیمی در هزینه های خانوار دارد. قیمت نصب و تعمیر آیفون در لیست خدمات خانگی باید به صورتی شفاف و مشخص باشد.

عیب یابی آیفون تصویری

قیمت گذاری خدمات خانگی هوم سرویز

خدمات خانگی طیف گسترده ای دارد و می بایست به طور تفکیک شده و مجزا قیمت گذاری شود. تیم قیمت گذاری هوم سرویز شامل کارشناسان خبره در زمینه های تخصصی است که بر پیچیدگی های خدمات خانگی اشراف کامل دارند. اهمیت تعرفه های استاندارد در حوزه خدمات خانگی موجب شده تا تیم قیمت گذاری هوم سرویز با دعوت از کارشناسان حوزه های مختلف خدمات فنی و اساتید دانشگاه، اهم موارد را لحاظ کند. در این راستا کارفرما می تواند با دانلود نرم افزار هوم سرویز و نصب آن، با انتخاب سرویس مورد نظر از قیمت خدمات درخواستی مطلع شود. در اپلیکیشن هوم سرویز ،کافی است تا سرویس درخواستی انتخاب و به چند پرسش کوتاه و مهم در ارتباط با سرویس مورد نظر پاسخ داده شود تا قیمت گذاری شفافی ارائه شود. نحوه قیمت گذاری خدمات خانگی به دو شیوه انجام می شود:

قیمت ثابت

سرویس هایی نظیر نظافت منزل، نظافت راه پله و مشاعات، کارواش، پذیرایی از مهمانان و … دارای قیمت های ثابت بوده و بر اساس پاسخگویی شما به سوالات مشخص می گردد. قیمت گذاری در این موارد مشخص و همواره ثابت می باشد.

محدوده قیمت

در پاره ای از خدمات خانگی، نیاز به بازدید حضوری و یا مذاکره تلفنی الزامی است. لذا با انتخاب سرویس مورد نظر، هزینه خدمات خانگی به صورت محدوده قیمت نمایش داده می شود. این خدمات شامل برقکاری، لوله کشی، نصب و تعمیر لوازم گازسوز، لوازم برقی، نصب و تعمیر آبگرمکن و پکیج، سم‌پاشی و مواردی از این قبیل می باشند.

سرویس دهنده های هوم سرویز یا همیاران هوم سرویز، دارای توانمندی و مهارت های لازم برای خدمات درخواستی می باشند و با توجه به فضای رقابتی تعرفه های مشخص و منصفانه ای را در قیمت گذاری لحاظ کرده اند. بدیهی است برای سرویس های نظیر بازسازی و دکور داخلی، نقاشی، کاغذ دیواری، نصب کفپوش و کاشی کاری، برآورد قیمت توسط همیار تاثیرگذار است. در هوم سرویز امکان قیمت گیری به صورت مناقصه از همیاران مختلف پیش بینی شده است. مشتری می تواند از قیمت های مختلف توسط همیاران مطلع شده و بهترین قیمت را انتخاب کند. امکان دیدن امتیاز همیاران در جلب رضایت مشتری و انتخاب سرویس دهنده مورد نظر یکی از مهم ترین فاکتورها در هوم سرویز است.

تعرفه قیمت نصب و تعمیر آیفون در منازل

عیب یابی آیفون تصویری

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر آیفون هم ارائه میده؟

نصب و تعمیر آیفون در منزل از مهم ترین خدماتی است که اغلب شهروندان تهرانی به ان نیاز دارند. این امر نیاز به دانش برقکاری دارد. بدیهی است نمی توان امر خطیر برقکاری و تعمیر و نصب آیفون را به افراد نابلد و ناشی سپرد. اپلیکیشن هوم سرویز با ارائه خدمات نصب و تعمیر آیفون توانسته یکی از کاربردی ترین خدمات خانگی را بر عهده بگیرد. این خدمات در دو بخش زیر قابل انجام است.

الف- نصب و تعمیر آیفون معمولی

آیفون های معمولی ارتباط صوتی بین افراد را با ساکنین برقرار می کنند. همیاران هوم سرویز با هماهنگی قبلی می توانند نسبت به نصب و راه اندازی آیفون و رفع عیوب احتمالی اقدام کننند. عمده مواردی که برای نصب و تعمیر آیفون انجام می شود شامل:
• سیم کشی و مسیریابی کابل ها
• نصب و عیب یابی پنل جلوی درب
• نصب پنل های داخلی برای هر واحد

ب- نصب و تعمیر آیفون تصویری

آیفون تصویری علاوه بر صدا توان برقراری ارتباط تصویری را نیز دارد و در برخی از دستگاه ها، امکان ضبط تصاویر نیز در نظر گرفته شده. آیفون تصویری در دو نوع رنگی و سیاه و سفید عرضه می شود. خدمات نصب و تعمیر آیفون تصویری شامل این موارد است:
• نصب و تعمیر پانل جلوی در ( camera door panel )
• نصب و تعمیر گوشی یا مانیتور ( phone monitor )
• عیب یابی منبع تغذیه ( power source )
• رفع اشکال قفل در بازکن ( door switch door release )

چگونه می توان درخواست سرویس نصب و تعمیر آیفون در هوم سرویز را انتخاب کرد؟

با نصب اپلیکیشن هوم سرویز از کافه بازار، Google Play یا سیب اپ می توانید به سادگی و در زمانی کمتر از ۲۰ ثانیه سرویس مورد نظر را انتخاب کنید. با انتخاب سرویس تعمیر و نصب آیفون و پاسخگویی به سوالات مهم تعیین شده توسط کارشناسان و متخصصین، اطلاعات را در اختیار همیاران هوم سرویز قرار دهید. اجرت تعمیر و نصب آیفون با به کارگیری الگوریتم مناسب تعیین خواهد شد. در ادامه لیست قیمت خدمات نصب و راه اندازی آیفون در هوم سرویز را ملاحظه می کنید.

تعرفه قیمت نصب و تعمیر آیفون در سامانه هوم سرویز به صورت ذیل می باشد :

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از
قیمت تا
نصب پنل آیفون معمولی
75000120000
نصب پنل آیفون تصویری
95000180000
نصب آیفون صوتی
120000
نصب آیفون تصویری
180000
نصب آیفون صوتی به ازای هر واحد
60000
نصب آیفون تصویری به ازای هر واحد
80000
کابل کشی آیفون به همراه سربندی(متری)
45005500
کابل کشی آیفون به همراه داکت کشی(متری)
7000
9000
تعویض قطعات داخل آیفون
5000075000
عیب یابی و راه اندازی آیفون
تعویض برد
65000
100000

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر آیفون تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا