تعمیرات و خدمات فنیهوم سرویز

خدمات برقکاری ساختمان و انواع خرده کاری برق

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

برق کاری به معنای انجام همه امور مربوط به سیم کشی و برق رسانی به منازل، ادارات، مراکز فروشگاهی، مراکز صنعتی و همه ساختمان هاست. در برق کاری از صفر تا صد سیم کشی ساختمان طراحی و اجرا می شود. برای انجام سیم کشی و برق کاری ساختمان، نیاز به نیروی تعلیم دیده و ماهر است. انواع خرده کاری برق در زمره کار برق کار قرار دارد.

برق کار متخصص علاوه بر سیم کشی الکتریکی ساختمان ها در ارتباط با ماشین های ایستگاهی و تجهیزات مرتبط با آن نیز فعالیت دارد. حرفه برق کاری شغلی خطرناک است که نیاز به تعلیم و کسب تجربه بالایی دارد. به طور معمول برق کارها در دو گروه برق کار عمومی و برق کار صنعتی تقسیم می شوند. انجام خرده کاری برق منازل و شرکت ها بر عهده برق کار عمومی است.

برق کشی ساختمان و انواع خرده کاری برق

الف -برق کار عمومی

برق کار عمومی به فردی اطلاق می شود که در ارتباط با برق رسانی به ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری فعالیت می کند. همه برق کارهایی که برای انجام خرده کاری برق به منازل مراجعه می کنند برق کار عمومی هستند و می توانند مشکلات موجود در سیستم برق رسانی ساختمان را برطرف کنند. وظیفه برق کار عمومی طراحی و نصب سیستم های برقی و روشنایی است.

اگر برای نصب و سیم کشی مدارهای سیستم دزدگیر و دوربین مداربسته و یا نصب و سیم کشی سیستم اعلام حریق، نیاز به برق کار ماهر دارید می بایست از یک برق کار عمومی کمک بگیرید. به طور کلی برق کار عمومی انواع خرده کاری برق ، نصب و سیم کشی تجهیزات حفاظتی، بررسی و حفاظت از سیستم های الکتریکی را بر عهده دارد و هر گونه ایراد و مشکل در کارکرد و ایمنی کار این سیستم ها بر عهده برق کار است.

ب- برق کار صنعتی

برق کار صنعتی کسی است که سیستم برقی کارخانه ها را راه اندازی و اصلاح می کند. برق کار صنعتی در مراکز صنعتی و دور از شهر مشغول به کار است. این حرفه دشواری های زیادی دارد و نیازمند دقت و پشتکار بالایی است. توانایی نصب و سیم کشی مدارات الکتریکی و تابلوهای توزیع برق، یکی از ویژگی های برق کار صنعتی است. نقشه کشی صنعتی عمومی، لحیم کاری روی سیم های مس و آلومینیوم، توانایی شناخت و بکارگیری دستگاههای اندازه گیری الکتریکی و کار با ابزار برقکاری و اتصال سیم ها و انواع کابل ها در حیطه کاری برق کار صنعتی است.

بعلاوه این متخصصین در راه اندازی الکتروموتورهای تک فاز و سه فاز،ماشین های الکتریکی ،الکترو موتورهای القایی آسنکرون ، الکترو موتورهای سه فاز و تک فاز القایی آسنکرون بوسیله کنتاکتو ، الکترو موتورهای تک فاز با کنتاکتور تعیلم دیده اند و تجارب خوبی دارند. چنانچه برای انواع خرده کاری برق، نصب و سیم کشی دستگاه های حفاظتی اشخاص و ماشین های الکتریکی ، تجهیزات ایمنی و حفاظتی برق نیاز به برق کاری حرفه ای باشد باید به برق کار صنعتی مراجعه کرد.

انواع خرده کاری برق

خدمات برقکاری و انواع خرده کاری برق در هوم سرویز

سیم کشی ساختمان و سیستم روشنایی مجتمع های مسکونی مهم ترین مرکز تاسیساتی ساختمان است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. افراد غیر متخصص و ساکنین آپارتمان نباید تاسیسات و سیستم برق رسانی را دستکاری کنند. برق نیروی بسیار قوی است و عدم رعایت اصول ایمنی در برق کاری، خطرات جانی را به همراه دارد. وجود اشکال در کلیدها و پریزها، خرابی سیستم روشنایی راه پله، نصب لوستر، تعمیر و یا تعویض آیفون های قدیمی، اشکال در برق رسانی موتورخانه آپارتمان ها و مواردی از این قبیل را می توانید به سادگی برطرف کنید.

کافی است اپلیکیشن هوم سرویز را بر روی دستگاه اندرویدی نصب کنید و از امکانات بی نظیر خدمات رسانی همیاران هوم سرویز در تهران استفاده کنید. خدمات فنی هوم سرویز شامل انواع خرده کاری برق و خدمات برق کاری ادارات و منازل مسکونی نیز می شود. تنها با چند کلیک ساده می توانید از خدمات استادکاران با تجربه هوم سرویز استفاده کنید.

 

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا