برقکاری ساختمان

چگونه یک برقکار خوب پیدا کنیم؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

همیشه کار‌های فنی خانه یک دردسر بزرگ بوده است، به شکلی که خیلی از ما ترجیح می‌دهیم بسیاری از مشکلات فنی خانه برای مدت زیادی همان شکلی بماند اما مجبور نباشیم دنبال آدمی که باید این کار را انجام دهد بدویم و مدام زنگ بزنیم و پیگیری کنیم. یکی از حوزه‌هایی هم که تا حدی زیادی نیاز به تعمیرات در همه خانه‌ها دارد تاسیسات برقی خانه است، اما چگونه یک برقکار خوب پیدا کنیم؟

واقعیت آن است که در روش‌های سنتی همیشه پیدا کردن یک برقکار خوب معضل بوده است، معمولا زمانی که می‌خواستیم یک برقکار گیر بیاوریم اولین انتخاب الکتریکی سر کوچه‌مان بود، اگر خودش این کاره نبود هم کسی را معرفی می‌کرد که بتواند به کمکمان بیاید، این گزینه که رد می‌شد و جوابی نمی‌گرفتیم مرجع بعدی‌مان برای پیدا کردن کسی که خدمات برقکاری ارائه دهد نیازمندی‌های روزنامه‌ها بود که در بخش خدماتش همه چیز پیدا می‌شد واقعا سخت بود که بخواهیم به این روش اعتماد کنیم و برقکاری خانه‌مان را به کسی بسپاریم که نه از میزان دانش و سوادش در برقکاری خبر داریم، نه نام و نشان درست و حسابی‌اش را می‌شناسیم، نه ساز‌‌وکار مناسبی برای قیمت‌گذاری برقکاری دارد و نه می‌توانیم برای تمامی سئوال‌های دیگری که ما در ذهنمان در مورد او و کارش داریم پاسخی پیدا کنیم!

این روز‌ها اما عصر فناوری است و راه حل‌های تمام آن مشکلاتی که با برقکاری و برقکار‌ها داشته‌ایم رو به فراموشی است، در هزاره سوم دیگر نباید دغدغده این را داشته باشیم که برقکاری که به خانه‌مان می‌آید نام و نشانش را نمی‌دانیم و نمی‌توانیم به او اعتماد کنیم یا این که نظام‌مندی درست و حسابی برای قیمت خدمات برقکاری نداشته باشد، با روش‌هایی که در زیر می‌گوییم شما را راهنمایی می‌کنیم تا بهترین برقکار را پیدا کنید:

از راهنمایی بقیه در انتخاب برقکار استفاده کنید

برقکاری یکی از خدماتی است که منزل زیاد به آن نیاز پیدا می‌کند و خیلی هم ضروری است و چون برق هم خطرناک است نیاز است که نسبت به بعضی حوزه‌ها باید با اقدام سریع روبه‌رو شود. یکی از قدیمی‌ترین و بهترین راه‌ها آن است که کسی را انتخاب کنید که دیگران توصیه می‌کنند و از کارشان مطمئن هستند اما مشکل وقتی ایجاد می‌شود که همه هم مثل شما باشند و وقتی به برقکار نیاز پیدا می‌کنند از این و آن پرس‌وجو کنند و چیزی دستگیرشان نشود، در این حالت است که قوز بالای قوز می‌شود. اما باید بگوییم که این مشکل حل شده است، شما می‌توانید به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید، در آن جا تمامی برقکارانی که حضور دارند توسط مشتریان دیگر نظر دریافت کرده‌اند و شما می‌توانید با استفاده از نظرات دیگران در مورد این که از کدام برقکار برای خدمات برقکاری خودتان استفاده کنید تصمیم بگیرید.

 به تخصص‌ها در انتخاب برقکار توجه کنید

تخصص در برقکاری خیلی مهم است، برقکار منزل نمی‌تواند برقکاری صنعتی بکند، اگر در برج یا آپارتمان زندگی می‌کنید بدون برق آسانسور، برق موتورخانه و … در تخصص برقکاران صنعتی است، بنابراین اگر کسی که برقکار منزل است گفت که من برق آسانسور هم بلدم یا شما به زور سراغ برق آسانسور هم فرستادیدش بدانید که هم شما کار اشتباه می‌کنید هم او و شاید خسارت‌های بزرگ‌تری به شما وارد شود یا این که حتی با خسارت‌های جانی رو‌به‌رو شوید. در سامانه هوم سرویز هر کسی که ادعا کرده کاری را بلد است ادعایش توسط تیم فنی هوم سرویز تایید شده و برقکاری که بعد از تقاضای شما برای کار مراجعه می‌کند، برقکاری است که توانایی و توانمندی لازم برای به انجام رساندن کار شما دارد.

برقکاری با قیمت شفاف به کار بگیرید

به نظر می‌رسد که قیمت و قیمتگذاری یک مسئله و معضل همیشگی بوده و هست، خب در این شرایط باید چه کار کرد؟ چه طور می‌شود برای یک کار فنی قیمت منطقی و منصفانه در نظر گرفت؟ اگر با برقکار بر سر قیمت به مشکل برخوردیم چه کنیم؟ یا اگر برقکار هزینه‌ای از ما گرفت که بالاتر از قیمت عرف بود باید چه کنیم و به چه کسی می‌توانیم شکایت کنیم؟ خب نکته این جاست که این کار در سامانه هوم سرویز برایش چاره‌اندیشی شده است.

قیمت بسیاری از خدمات در هوم سرویز مشخص است و قیمت کار‌هایی هم که قیمتش مشخص نشده است با حضور برقکار در محل و رویت آن برایش قیمت ارائه می‌شود و شما اگر راضی بودید کار برایتان صورت می‌گیرد اگر زمانی هم به این نتیجه رسیدید که قیمت بالاست پشتیبانی هوم سرویز در مشورت با بقیه برقکارانش قیمت را برای شما به صورت شفاف استعلام می‌گیرد و قیمتی را به شما اعلام می‌کند که اکثر برقکارانش بر سر آن توافق نظر دارند، به همین خاطر دیگر نه شما احساس می‌کنید که در ارائه خدمات برقکاری به شما ظلم شده و هزینه بیش‌تری داده‌اید و نه بگومگو‌های معمول پیش می‌آید، اگر هم به هر دلیلی قصد داشتید که از برقکاری که برای ارائه خدمات، پیش شما آمده شکایت کنید کافی است یک تماس با پشتیبانی داشته باشید تا تمام مشکلات را برای شما حل و فصل بکند.

امنیت در برقکاری را فراموش نکنید

وقتی که قرار است یک نفر آدم غریبه را برای کارهای فنی به خانه یا محل کار یا هر مکان دیگری راه دهید، بزرگ‌ترین دغدغه همیشه امنیت است، این که آن فردی که مراجعه می‌کند نیات شومی در سر نداشته باشد یا بعد از این که به محل شما مراجعه کرد با ورود به محل، فکر شومی به ذهنش نرسد همیشه یک دغدغه جدی است، اما در جریان باشید که این دغدغه در هوم سرویز حل شده است، تمامی سرویسکارانی که در هوم سرویز پذیرفته شده‌اند دارای مدارک شنایی معتبر و تضمین‌های لازم نزد هوم سرویز هستند و شما می‌توانید از بابت امنیت، اطمینان خاطر بالایی داشته باشید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سیم کشی برق و رفع اتصالی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا