برقکاری ساختمان

نکاتی طلایی در مورد انتخاب و تعمیر آیفون

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شاید این دم عیدی دغدغه خیلی از شما، انتخاب یک آیفون خوب جدید باشد که برای منزل خریداری کنید یا بخواهید آیفون خرابتان را که مدت‌هاست تعمیرش را مدام عقب می‌اندازید، برای دید و بازدید عید تعمیر کنید. در این مطلب با نکاتی پیرامون انتخاب و تعمیر آیفون با ما همراه باشید. امروزه جادوهای زیادی با کاربردهای مختلف در زندگی‌مان قرار گرفته که تقریبا بدون آن‌ها زندگی‌مان لنگ می‌زند. یکی از آن‌ها آیفون است. بله آیفون، تعجب نکنید، چرا که آیفون هم برای خودش دنیایی دارد!

پنل‌های در‌باز کن یا همان آیفون، امروزه جایگزین زنگ‌های سوت بلبلی قدیم شده و در انواع و اقسام مدل‌ها عرضه می‌شود و از ملزومات زندگی انسان‌ها به حساب می‌آید. این که چه آیفونی با چه خصوصیاتی انتخاب کنید، ایرانی باشد یا خارجی، تصویری باشد یا معمولی (صوتی)، رنگی باشد یا سیاه و سفید و… و یا آیفون خراب را کجا و توسط چه کسانی با بهترین کیفیت تعمیر کنید، یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد شده. بنابراین قبول دارید که آیفون هم برای خودش دنیایی دارد؟

تعمیرات آیفون تصویری

راهنمای انتخاب و تعمیر آیفون

آیفون‌ها یا به همان صورت قدیمی وجود دارند که صوتی هستند و شما، تصویری از فرد پشت در نمی‌بینید یا این که تصویری‌اند و در دو نوع رنگی و سیاه و سفید عرضه می‌شوند. آیفون‌های تصویری یا دربازکن‌های تصویری جدید هم که وارد بازار شده‌اند، مدل های قدیمی‌تر و آیفون تصویری‌های سیاه و سفید و لامپ تصویری را از صحنه رقابت خارج کرده‌اند. به عنوان مثال برخی ویژگی‌های آیفون‌های جدید شامل: امکان ضبط و ذخیره‌سازی عکس و فیلم شخص تماس گیرنده، دایورت تماس آیفون تصویری روی تلفن ثابت و حتی روی موبایل، یا حتی باز کردن درب در صورت نبودن داخل منزل از شهر دیگر است.

بنابراین در هنگام انتخاب یک آیفون یا دربازکن برای محل زندگی یا کار خود، گزینه‌های مختلفی پیش رو دارید. برای این که بهترین نوع آیفون را انتخاب کرده و از انتخاب خود راضی باشید، توصیه می‌کنیم موارد زیر را در نظر بگیرید:

چگونه مشکل باز نشدن درب با آیفون را برطرف کنیم؟

امکانات مورد نظر

چه امکانات و ویژگی‌هایی از آیفون یا دربازکن برایتان ضروری و مورد درخواست است. با توجه به نیازتان و ویژگی‌های مورد نظر خود اقدام به جست‌و‌جو و خرید کنید.

قیمت آیفون

در واقع شما با خرید یک آیفون یا دربازکن خوب و پرداخت قیمت آن، یک سرمایه‌گذاری بلند مدت انجام داده‌اید، چرا که استفاده از آیفون تصویری با گارانتی اصلی و قیمت بالاتر در واقع نوعی سرمایه‌گذاری است که سود آن در طول زمان به شما برمی‌گردد. با این کار نیازی نیست هزینه‌های گزاف تعمیر خرابی و رفع ایراد آیفون‌های بی‌کیفیت که فقط ارزان‌تر هستند بپردازید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

محصولی را انتخاب و خریداری کنید که شامل خدمات پس از فروش و گارانتی باشد تا در صورت بروز مشکل بتوانید از مزیت‌ها بهره‌مند شوید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر آیفون هم ارائه میده؟

اعتبار شرکت و نام تجاری

سعی کنید از شرکت‌هایی خریداری کنید که در این زمینه شناخته شده و معروفند و کیفیت کار خود را فدای کمیت نمی‌کنند. واردکننده‌های زیادی هم وجود دارند که محصولات بی‌کیفیت و بدون استانداردهای جهانی وارد می‌کنند. پس به اعتبار و نام شرکت دقت داشته باشید.

نصب را به متخصص بسپارید: لازم است به یاد داشته باشید که باید نصب آیفون را به متخصصان امر بسپارید.  هر چه آیفون شما امکانات بیش‌تری داشته باشد به متخصصان ماهرتری احتیاج دارد. که می‌توانید از سامانه خدمات منزل هوم سرویز بهترین متخصص نصب و تعمیر آیفون را پیدا کنید.

عیب یابی آیفون تصویری

چرا صفحه آیفون تصویری آبی شده است؟ تعمیر آیفون تصویری

راهنمای تعمیر آیفون منزل

اما در بسیاری از موارد پیش می‌آید که آیفون‌های منازل یا محل کارتان دچار خرابی می‌شود و نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. چه نکاتی در تعمیر آیفون‌ وجود دارد که باید بدانید؟

  • اگر در یک آپارتمان سکونت دارید که همسایه‌ها نیز آیفون‌شان همانند شماست. از آن‌ها نیز جویا شوید که آیا دچار مشکل شده ‌اند یا فقط مشکل از آیفون شماست؟
  • عیب از کجاست؟ ایراد کار آیفون‌تان را پیدا کنید. پیدا کردن نوع مشکل، باعث می‌شود تعمیر آیفون هم درست و اصولی پیش برود. مثلا ممکن است مشکل آیفون، تصویر آبی مانیتور باشد، یا کلا تصویر وجود ندارد یا صدا نمی‌رسد، پنل بیرونی خراب است یا سیم‌کشی ایراد دارد. اگر خودتان توانایی عیب‌یابی و تعمیر آیفون را ندارید می‌توانید از سامانه آنلاین خدمات منزل هوم سرویز تقاضا کنید.
  • زمانی که عیب آیفون خود را فهمیدید. برای تعمیر آیفون، به دنبال شرکتی باشید که بتواند کار شما را با بهترین کیفیت انجام دهد، از متخصصین خبره استفاده کند. تعمیراتش با ضمانت باشد، قیمت‌هایش استاندارد باشد. به عبارت دیگر شما باید هر زمان که می‌خواهید، بتوانید با شرکت تماس بگیرید یا از آن‌ها بخواهید که با شما تماس بگیرند.
  • گارانتی بعد از تعمیر را جدی بگیرید. پیشتیبانی مناسب در ارائه خدمات یعنی این که به دنبال شرکتی باشید که پس از تعمیر هم بتوانید روی پشتیبانی‌اش در صورت پیدا شدن مشکل حساب کنید. هوم سرویز به شما تضمین بهترین کیفیت تعمیر و در کنارتان بودن را می‌دهد.

نصب و تعمیر آیفون هوم سرویز

شما می‌توانید با اطمینان خاطر، مواردی که در تعمیر آیفون (به عنوان یک وسیله برقی که از ملزومات زندگی شخصی و کاری شماست و به نوعی سیستمی حفاظتی نیز محسوب می‌شود)، از هوم سرویز بخواهید.

در سامانه خدمات آنلاین منزل هوم سرویز، اول از همه این که تعمیرکار تأیید شده میباشد. با هویت مشخص به خانه شما مراجعه می‌کند. از سوی دیگر این متخصصان در هوم سرویز، همگی تاییدیه‌های لازم را کسب نموده‌اند و قطعا بار سنگین لوازم خانگی خراب را از دوش شما برمی‌دارند نه این که باری به آن اضافه کنند.

تمامی قیمت‌هایی که در هوم سرویز ارائه شده، یا از پیش تعیین شده است. یا این که حتی در صورتی که بر سر قیمت به اختلاف برخورد کنید، با حمایت پشتیبانی هوم سرویز مشکل را حل خواهید کرد .و تعمیراتتان را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت و ضمانت به انجام خواهید رساند.

قیمت تعمیرات آیفون در هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از
قیمت تا
نصب پنل آیفون معمولی
75000120000
نصب پنل آیفون تصویری
95000180000
نصب آیفون صوتی
120000
نصب آیفون تصویری
180000
نصب آیفون صوتی به ازای هر واحد
60000
نصب آیفون تصویری به ازای هر واحد
80000
کابل کشی آیفون به همراه سربندی(متری)
45005500
کابل کشی آیفون به همراه داکت کشی(متری)
7000
9000
تعویض قطعات داخل آیفون
5000075000
عیب یابی و راه اندازی آیفون
تعویض برد
65000
100000

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر آیفون تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا