هوم سرویز

بازسازی و نوسازی ساختمان با هوم سرویز

تعمیرات ساختمان

بازسازی و نوسازی ساختمان در خانه های قدیمی ضرورتی است که کمتر به آن توجه می شود. اغلب خانواده ها تا زمانی که یک مشکل جدی در سیستم لوله کشی ساختمان پیش نیاد، اقدامی جهت تعویض لوله های قدیمی و پوسیده نمی کنند. در مورد گرفتگی چاه و انسداد لوله های فاضلاب موضوع قدری تفاوت دارد. در این موارد بوی بد کل فضای منزل را پر می کند و اهالی منزل خیلی زود به فکر چاره می افتند. بازسازی ساختمان مختص یکی از سیستم های تاسیسات، سیم کشی ساختمان و یا لوله کشی نیست به طور کلی عملیات نوسازی و تعمیرات در موقع بازسازی قابل اجرا است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تفاوت بازسازی و نوسازی ساختمان

هرچه عمر ساختمان بالاتر می رود نیاز به تعمیرات و بازسازی بیشتر می شود. سیستم های فرسوده و آسیب های احتمالی در همه نقاط ساختمان های قدیمی دیده می شوند. بازسازی به قصد انجام تعمیرات و برطرف کردن مشکلات سازه به کار می رود. اما نوسازی اغلب جهت تغییر دکوراسیون به کار می رود. در واقع هر دو واژه بازسازی و نوسازی اشاره به کارهای تعمیراتی ساختمان دارد. حال ممکن است این تعمیرات با هدف برطرف کردن نم دیوار انجام شود یا سقف چکه می کند و نیاز به تعمیر دارد و یا …. که همگی در بازسازی، تعمیر می شود. اما گاهی تغییراتی در ساختمان انجام می شود که هدف نوسازی و تغییرات سلیقه ای است. برای مثال موقع بازسازی با برداشتن دیوار اپن آشپزخانه عملیات نوسازی ینا نیز انجام می شود.

به طور ساده بازسازی بیشتر با تعمیرات سر و کار دارد اما در نوسازی امکان دارد هیچ تعمیراتی انجام نشود و فقط بافت قدیمی با متریال جدیدتر تعویض شود. طراحی داخلی، تغییر دکوراسیون، تعمیرات و … همگی به هنگام بازسازی و نوسازی انجام می شود.

هزینه بازسازی خانه به طور متوسط چقدر است؟

بازسازی و نوسازی ساختمان

پیمانکار بازسازی و نوسازی ساختمان

گستره عملیاتی در نوسازی خیلی وسیع است. یک فرد به تنهایی نمی تواند در همه موارد، عملیات ساخت و ساز یا تعمیرات را انجام دهد. در واقع اغلب عملیات اجرایی در نوسازی، تخصصی هستند و توط یک تیم حرفه ای انجام می شوند. شرکت های بازسازی به عنوان پیمانکار، اجرای کار را بر عهده می گیرند. شرکت بازسازی ساختمان وظیفه دارد برای تک تک مواردی که صاحب ملک به دنبال آن است از تکنسین ها و متخصصین همان حوزه کمک بگیرد. 

همیاران هوم سرویز در شرکت بازسازی ساختمان، صفر تا صد مراحل بازسازی خانه را انجام می دهند. نگران هزینه بازسازی خانه قدیمی خود نباشید قیمت بازسازی خانه به صورت توافقی و از قبل با شما هماهنگ می شود. برای بازسازی و تعمیرات ساختمان با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز با بازدید رایگان از آپارتمان، نرخ تک تک کارهای اجرایی را اعلام می کنند. لیست هزینه بازسازی ساختمان به صورت شفاف از طریق اپلیکیشن هوم سرویز در اختیار شهروندان قرار گرفته است

چگونه بازسازی خانه قدیمی را با قیمت مناسب انجام دهیم؟

بازسازی و تعمیرات ساختمان هوم سرویز

قیمت بازسازی منزل هوم سرویز

بازسازی و تعمیرات ساختمان شامل طیف وسیعی از خدمات کاربردی است که در سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز پیش بینی شده .شرکت فنی خدماتی- نظافتی هوم سرویز با طراحی یک اپلیکیشن قدرتمند توانسته بسیاری از مشکلات خدماتی خانواده ها را بر عهده بگیرد. نصب اپلیکیشن هوم سرویز بر روی گوشی های موبایل، بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. در راستای رفاه هم میهنان و خدمت رسانی بهینه، این سامانه هیچ مبلغی برای حق عضویت و یا دانلود اپلیکیشن دریافت نمی کند.

ثبت درخواست در شرکت بازسازی ساختمان هوم سرویز رایگان است و هزینه بازسازی خانه برای هر بخش به صورت مجزا محاسبه می شود. با توجه به نرخ نوسان ارز، هوم سرویز در نظر دارد تا پایان سال هزینه بازسازی خانه را کماکان با قیمت قبلی ارائه دهد. نرخ ثبت شده در سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز در همه مناطق یکسان می باشد. 

عوامل تاثیر گذار روی هزینه بازسازی و نوسازی ساختمان

مهم ترین عامل مربوط به وسعت کار است. میزان تعمیرات و تغییرات هر چه بیشتر باشد هزینه ها هم بیشتر می شود. بودجه اصلی صرف خرید مصالح ساختمانی می شود. استفاده زا مصالح درجه یک و با کیفیت، هزینه ها را افزایش می دهد. دستمزد نصب هم در این مورد بیشتر است. بالا رفتن قیمت ها به طور قطع روی دستمزدها و خرید تجهیزات اثر گذار است. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بازسازی و دکوراسیون هم ارائه میده؟

 راهنمای بازسازی منزل

برای دیدن لیست کامل قیمت بازسازی و دکوراسیون از این بخش دیدن کنید. هوم سرویز همیاران خوشنام ، با تجربه و متخصص را برای بازسازی و تعمیرات ساختمان به شما معرفی می کند. خدمات بازسازی منزل هوم سرویز شامل این موارد است: طراحی و ساخت کمد دیواری، تعویض درب و پنجره قدیمی با یو پی وی سی، بازسازی آشپزخانه و اجرای میز جزیره آشپزخانه، بازسازی حمام و دستشویی (عایق بندی دیوارها و کف، کاشیکاری، خدمات لوله کشی آب سرد و گرم، تبدیل توالت سنتی به فرنگی بدون تخریب، نصب شیرآلات، توالت و روشویی و …،)، تعمیر و نگهداری تاسیسات و موتورخانه، بازسازی هال و پذیرایی( سقف کاذب، اجرای نورپردازی سقفی، کاغذ دیواری و خدمات نقاشی ساختمان)، کانال کشی کولر و هواکش، گچکاری و گچبری، سیم کشی برق و تلفن، لوله کشی گاز، بازسازی ایزوگام و قیرگونی و صدها سرویس کاربردی برای بازسازی خانه قدیمی.

رنگ و نقاشی ساختمان

بازسازی و تعمیرات ساختمان

بازسازی و تعمیرات ساختمان گاه به منظور تغییر دکوراسیون و نوسازی انجام می شود و گاهی جهت رفع آسیب در سیستم سیم کشی، لوله کشی، تاسیساتی و غیره صورت می گیرد. پیدا کردن بنای ماهر، طراح دکوراسیون، برقکار ماهر، لوله کش متخصص کار ساده ای نیست. هوم سرویز طی تعامل با استادکاران با تجربه در پروسه ای سخت گیرانه، بهترین ها را گزینش و به همکاری دعوت کرده است. بازسازی و تعمیرات ساختمان هوم سرویز شامل این موارد می شود:

 • لوله کشی آب، فاضلاب، رادیاتورها و پکیج
 • لوله کشی گاز
 • سیم کشی برق و تلفن
 • نصب کاشی، سرامیک، سنگ و قرنیز
 • ایزوگام و قیرگونی
 • گچ‌بری و گچ کاری
 • نقاشی ساختمان
 • بازسازی و تعمیرات ساختمان – کاغذ دیواری
 • ساخت، نصب و تعمیر کابینت
 • نصب و تعمیر کمد دیواری
 • تعویض درب و پنجره های قدیمی
 • کانال کشی و نصب دریچه کولر
 • دوغاب حمام و دستشویی
 • رفع نم ساختمان
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
 • نصب و تعمیر پارکت-لمینت
 • نصب و تعمیر سقف کاذب
  و…….

پیمانکار نوسازی بنا

مراحل بازسازی و نوسازی ساختمان

انجام همه امور بازسازی و تعمیرات ساختمان از عهده یک نفر خارج است و شما به تنهایی نمی توانید کلیه امور تعمیراتی ساختمان را به عهده بگیرید. همیاران هوم سرویز با رویت محل می توانند برآورد دقیق تری از قیمت بازسازی و تعمیرات ساختمان داشته باشند. دقت داشته باشید که مراحل بازسازی خانه در همه ساختمان ها یکسان نیست و بستگی به شدت و وسعت خرابی دارد.

اگر قصد بازسازی و تعمیرات ساختمان قدیمی را دارید بهتر است همه جوانب را بررسی کنید. برای مثال بازسازی آشپزخانه و طراحی کابینت U شکل با تعویض کابینت های قدیمی و یا رنگ دیوارهای آشپزخانه پهمراه است گاهی لازم است تا سیستم روشنایی هم تغییر کند تا نور مناسب به میز جزیره ای آشپزخانه تابش داده باشد. به طور معمول نیاز به انجام کارهای جانبی قبل از تعمیرات اصلی، اجتناب ناپذیر است.

شرکت خدماتی هوم سرویز از تیم های تخصصی مختلف برای انجام بازسازی و تعمیرات ساختمان استفاده می کند. به این ترتیب همه کارهای اجرایی توسط یک تیم و یک فرد انجام نخواهد شد. مراحل بازسازی خانه از تخریب دیوارها تا نظافت محل و تحویل به مشتری توسط همیاران هوم سرویز انجام می شود.

تخریب دیوارها، پارتیشن بندی فضا، تیغه چینی، نازک کاری، سیمان کاری و سرامیک کاری توسط تیم حرفه ای معماری ساختمان انجام می شود و گروه فنی برای انجام بازسازی و تعمیرات ساختمان و تاسیسات به محل اعزام می شوند. شرکت خدماتی هوم سرویز تا کنون صدها پروژه بازسازی منزل را با موفقیت اجرا کرده و توانسته رضایت صد در صدی مشتری را کسب کند. اگر برای بازسازی و تعمیرات ساختمان به دنبال کیفیت عالی هستید با ما تماس بگیرید. 

هزینه پیمانکاری و عملیات عمرانیبازسازی و تعمیرات منزل

مراحل بازسازی خانه پس از عقد قرارداد به این ترتیب است:

 • خرید اقلام (در صورت تهیه اقلام و مصالح مورد نیاز توسط همیار، ارائه فاکتور خرید مصالح الزامی است. هزینه خرید مصالح به صورت جداگانه محاسبه می شود)
 • تهیه طرح ۳ بعدی کار(در صورت تمایل با پرداخت هزینه طراحی می توانید از خدمات طراحی سه بعدی برای سرویس بازسازی منزل استفاده کنید)
 • تخریب و خارج کردن نخاله ها(تخریب مرحله اصلی بازسازی و تعمیرات ساختمان است که نخاله زیادی در محل جمع می شود.حمل و خروج نخاله از محل بخشی از خدمات بازسازی منزل هوم سرویز است)
 • لوله کشی آب، فاضلاب، رادیاتورها و پکیج( بازسازی و تعمیرات ساختمان و نوسازی سیستم لوله کشی قدیمی و در صورت وجود نشتی و شکستی، تعویض لوله ها آب و فاضلاب)
 • لوله کشی گاز( طبق مصوبه شرکت گاز همه خدمات لوله کشی گاز در بازسازی خانه قدیمی انجام می شود)
 • دیوار کشی ( تیغه کشی و دیوارچینی )
 • کانال کشی کولر و هواکش در بازسازی و تعمیرات ساختمان
 • سیم کشی برق و تلفن (نصب اقلام برقی، آیفون تصویری، نصب لوستر و ..)
 • ایزوگام (رفع نم سقف و دیوارها، عایق بندی و قیرگونی کف سرویس بهداشتی و حمام)
 • تعویض درب و پنجره(پنجره های دو جداره UPVC به همراه نصب توری فایبر گلاس، ریلی، توری رولینگ و ..)
 • نصب کاشی، سرامیک و سنگ، قرنیز
 • گچکاری و گچبری (گچبری سقفی، دیواری و هنری با استادکار ماهر)
 • ساخت و نصب کابینت و کمد دیواری (انواع کابینت mdf، کابینت چوبی، کابینت هایگلاس. تبدیل کمد دیواری ساده به کمد دیواری ریلی)
 • نقاشی ساختمان (رنگ اکریلیک، پلاستیک، پتینه کاری و …)
 • کاغذدیواری (نصب و اجرای کاغذ دیواری روی دیوار گچی، کندن کاغذ دیواری های قدیمی)
 • نصب کفپوش(تعویض کفپوش، اجرای پارکت لمینت روی سیستم گرمایش از کف)

چگونه خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان را سفارش دهیم؟

ساکنین همه محلات تهران می توانند از خدمات بازسازی منزل و تعمیرات آپارتمان هوم سرویز استفاده کنند. ما در همه مناطق تهران حضور داریم. برای استفاده از خدمات هوم سرویز دو راه ساده وجود دارد.

الف- نصب اپلیکیشن رایگان هوم سرویز روی گوشی های اندرویدی

 تنها با چند کلیک می توانید یک اپلیکیشن کم حجم ولی به درد بخور را همیشه همراهتان داشته باشید. پس از نصب اپلیکیشن می توانید از صدها سرویس و خدمات منزل استفاده کنید. لیست خدمات به همراه هزینه های اجرایی به صورت شفاف در اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده و در معرض دید کاربران قرار دارد. ثبت درخواست با پاسخگویی به چند سوال ساده، امکان پذیر است. پس از ثبت درخواست منتظر تماس همیاران هوم سرویز برای هماهنگی های بعدی باشید.

ب- تماس تلفنی با شرکت خدماتی هوم سرویز

برای بازسازی و تعمیرات منزل می توانید از تلفن ۹۱۰۰۱۳۳۲-۰۲۱ هم استفاده کنید. خدمات بازسازی ساختمان در تهران با قیمت مناسب را از ما بخواهید. هوم سرویز در همه روزهای هفته پاسخگوی شهروندان است. تنها با یک تماس می توانید از مشاوره رایگان همیاران هوم سرویز برای بازسازی و تعمیرات ساختمان کمک بگیرید.

چگونه بازسازی ساختمان را در کوتاه ترین زمان انجام دهیم؟

بنایی ساختمان تجاریبازسازی و نوسازی ساختمان

مراکز عمده فروشی اقلام در بازسازی

کالاآدرس
مراکز عمده فروش لوازم برقی نظیر پریز و کلید و لوستر و ...خیابان لاله زار
پرده عبدل آباد- خیابان مولوی- خیابان زرتشت
پارکت و لوردراپهخیابان سهروری شمالی- خیابان مفتح نرسیده به هفت تیر-
کابینت چوبی و فلزیخیابان سهروردی شمالی- میدان حسن آباد
لوله، اتصالات، شیرآلاتخیابان شیراز جنوبی- خیابان بنی هاشم- فردوسی(ابتدای خیابان امام خمینی)
پکیج، آبگرمکن، رادیاتور شوفاژخیابان آیت‌الله طالقانی، حدفاصل سعدی شمالی تا سه‌راه طالقانی
سقف کاذبخیابان 15 خرداد، پامنار

برندهای معتبر و با کیفیت در بازسازی

اجناسبرند
کلید و پریزبرند ایرانی: دلند، مهسان، خیام الکتریک، لگراند
برند خارجی: اشنایدر، ویکو
سیم و کابلسیم کو - همدان
پارکت لمینتبرند ایرانی: زدفور- ارتا
برند خارجی: زنیت - ایشیک
رنگ نقاشیهاویلوکس - سحر
کابینت آشپزخانهپاکچوب - ایزوفام
لوله، اتصالاتآذین- یزد بسپار- نیو پایپ و ایزی پایپ
شیرآلاتکی دبلیو سی- قهرمان
پکیجخارجی: اریستون و فرولی
ایرانی: ایران رادیاتور
آبگرمکنبوتان
رادیاتور شوفاژایران رادیاتور
کاشی و سرامیکسینا کاشی- کاشی تبریز
پنجره یو پی وی سیهافمن - وینتک

خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان در تهران

سرویس نوسازی توسط خانواده بزرگ هوم سرویز در سطح تهران بزرگ ارائه می شود. ما بهترین شرکت های پیمانکاری ساختمان را برای پروژه های بازسازی و نوسازی به شما معرفی می کنیم. خانه رویایی خود را تصور کنید و کارهای اجرایی را به ما بسپارید. با پرداخت اندکی بیشتر می توانید طرح سه بعدی ساختمان را دریافت کنید. امکان اصلاح و انجام تغییرات روی این طرح وجود دارد. نگران تهیه مصالح ساختمانی و خرید اقلام مورد نیاز، نباشید. همیاران هوم سرویز صفر تا صد کار را انجام می دهند. در صورت تهیه مصالح ساختمانی توسط همیار، حتما فاکتور خرید ارائه خواهد شد. این سرویس شامل خروج نخاله ها و ضایعات از محل نیز می باشد. در این مورد از قبل هماهنگی لازم انجام خواهد شد.

جهت اطلاع از هزینه بازسازی ساختمان و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بازسازی و دکوراسیون هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی بازسازی و دکوراسیون تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا