کابینت آشپزخانه کاربردی ترین فضا در قلب خانه

در آشپزخانه های قدیمی یا همان مطبخ ها خبری از لوازم لوکس و کاینت نبود. در روزگار قدیم فضای آشپزخانه از اتاق نشیمن و پذیرایی جدا در نظر گرفته می شود و بنابراین دکوراسیون این فضا چندان ضروری نبود. دکوراسیون آشپزخانه های امروزی از ضروری ترین موارد است زیرا این فضا بخشی از فضای داخلی به حساب می آید و در دید کامل قرار دارد. کابینت آشپزخانه کاربردی ترین عنصر دکوراتیو در این فضای محدود است. دکوراتیوها با طراحی کابینت های مدل جدید توانسته اند زیبایی فضای داخلی را نمایان کنند. انواع کابینت مدرن برای هر سبک و سلیقه ای طراحی می شود و تنوع در این زمینه بسیار زیاد است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کابینت آشپزخانه اصلی ترین عنصر طراحی در آشپزخانه است که بر زیبایی کل خانه تاثیر دارد. از وقتی آشپزخانه ها بدون در و دیوار و به اصطلاح ” اوپن” شدند، کابینت ها هم دستخوش تغییر شد. در گذشته بحث کاربردی بودن و امنیت تنها مورد مهم در ساخت کابینت بود ولی این روزها علاوه بر این موارد دکوراسیون اشپزخانه نیز با طراحی کابینت شکل می گیرد.

انواع کابینت ام دی اف، کابینت چوبی، کابینت فلزی، کابینت آشپزخانه های گلاس ، کابینت ممبران بخشی از دکوراسیون آشپزخانه هستند که هماهنگی خوبی با دکوراسیون داخلی منزل دارند. دکوراسیون خانه به هر سبک و سلیقه ای که باشد، امکان طراحی کابینت آشپزخانه هماهنگ با آن وجود دارد. تنوع طرح و مدل کابینت آشپزخانه در سال های اخیر دچار تحول زیادی شده است. در دکوراسیون منزل مدرن توجه به تک تک عناصر الزامی است و دکوراسیون آشپزخانه در اولویت قرار دارد.

نجاری سیار برای خرده کاری کابینت و ترمیم لوازم چوبی

خدمات طراحی، ساخت و نصب کابینت اهمیت زیادی در تغییر دکوراسیون دارد. به طور معمول در هنگام بازسازی منزل و تعمیرات داخلی، کابینت ها هم نوسازی می شود. کابینت های آشپزخانه مدرن، روی قیمت فروش ملک تاثیر دارد. بحث هزینه در ساخت کابینت آشپزخانه اهمیت زیادی دارد. قیمت کابینت با توجه به متریال به کار رفته، دارای نرخ متفاوتی است.

انواع مدل کابینت آشپزخانه اجرت ساخت متفاوتی هم دارند بدون تردید قیمت کابینت فلزی و کابینت های های گلاس بسیار تفاوت دارد و این به خاطر مواد اولیه و نحوه ساخت کابینت ها است. ساخت و تعمیر کابینت یکی از سرویس های مشتری پسند در هوم سرویز است که مخصوص خانواده های تهرانی در نظر گرفته شده. ما با افراد حرفه ای و متخصص کار می کنیم. همیاران هوم سرویز در همه محلات تهران حضور دارند. برای ساخت و اجرای کابینت آشپزخانه با ما تماس بگیرید.

طراحی کابینت آشپزخانه

قیمت کابینت آشپزخانه در هوم سرویز

همیاران نجار هوم سرویز انواع مدل کابینت آشپزخانه را با متریال مورد نیاز مشتری طراحی و اجرا می کنند. قیمت کابینت به صورت شفاف از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. برخی از خدمات ساخت و نصب کابینت پس از بازدید و مشاوره رایگان به صورت توافقی به مشتری اعلام خواهد شد. علت این امر مشخص نبودن خواسته مشتری و همچنین فضای کار است.

قیمت کابینت mdf ، قیمت کابینت چوبی، قیمت کابینت فلزی و سایر متریال شامل قیمت جنس به کار رفته و اجرت ساخت می شود. جنس کابینت و همچنین تجهیزات جانبی موجب کاهش یا افزایش قیمت کابینت آشپزخانه می شود. همیاران هوم سرویز رنگ امیزی وسیله چوبی یا کابینت آشپزخانه قدیمی را در محل انجام می دهند. اگر قصد مونتاژ یا دمونتاژ کابینت ، کمد دیواری و دیگر خرده کاری های نجاری را دارید با ما تماس بگیرید.

چرا باید نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه را یاد بگیریم؟

هزینه ساخت کابینت

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
ساخت کابینت
قیمت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2400000
قیمت کابینت با بدنه لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2700000
کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3100000
کابینت تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3300000
کابینت MDF هایگلاس ایرانی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3600000
کابینت MDF هایگلاس ترک با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4000000
کابینت MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)
4200000
کابینت ممبران روکش وکیوم با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4400000
کابینت ممبران شرکتی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4900000
کابینت لمی گلاس و پلی گلاس با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4500000
کابینت تمام ام دی اف با پوشش رنگ پلی اورتان و صفحه 2 /3 سانتی و یراق آلات5500000
کابینت تمام ام دی اف با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات (متر طول)7000000
ساخت کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)13100000
قیمت تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعویض و جابجایی ریل کـشو(هر جفت)
3500048000
نصب آینه
4000050000
تعویض و جابجایی دستگیـره کمد دیواری(هر عدد)
1500020000
تعویض درب لولایی3500050000
تعویض درب ریلی
5500090000
تعویض و جابجایی پایه کابینت(هر عدد)
1000020000
تعویض و جابجایی دستگیره قدی(هر عدد)
3000035000
تعویض و جابجایی مسیر درب ریلی6500075000
قیمت ساخت کمد
کمد دیواری تمام لتــرون با یراق آلات(متر مربع)
1400000
کمد دیواری بدنه لتــرون با درب ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)
1600000
کمد دیواری تمام ام دی اف ایرانی با یراق آلات(متر مربع)
1900000
کمد دیواری تمام ام دی اف تـرک با یراق آلات(متر مربع)
2100000
کمد دیواری تمام ام دی اف های گلاس ایرانی با یراق آلات(متر مربع)
2100000
کمد دیواری تمام ام دی اف هایگلاس ترک یا فرآمید (فوق برجسته) و یراق آلات(متر مربع)
2500000
کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)
2800000
کمد دیواری تمام ام دی اف ممبران شرکتی با یراق آلات(متر مربع)
3200000
کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای پوشش رنگ پلی اورتان و یراق آلات(متر مربع)
4200000
کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای روکش چوب با یراق آلات(متر مربع)
4200000
کمد دیواری تمام چوب با یراق آلات(متر مربع)
6500000
مکانیزم هر درب ریلی300000

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کابینت آشپزخانه هم ارائه میده؟

  021-91001332

شرایط سرویس کابینت و نجاری:

قیمت های اعلام شده بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس و حمل و نقل را شامل نمی شود.

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و هزینه حمل را به مشتری ارائه نماید.

طراحی سه بعدی کار، در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه اضافی ندارد. در صورت عدم عقد قرارداد، طراحی سه بعدی به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان هزینه دارد.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار به مشتری ارائه خواهد شد.

همیار موظف است پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل دهد.

کابینت آشپزخانه های گلاس

انواع کابینت آشپزخانه

سلیقه درانتخاب مدل کابینت آشپزخانه حرف اول را می زند ولی بهتر است ملاک های مهم تری را نیز در نظر بگیرید. انتخاب طرح کابینت، رنگ و جنس را نیز با دقت بیشتری انجام دهید تا پس از نصب هماهنگی با دکوراسیون منزل به خوبی حفظ شود. جنس مواد اولیه و متریال ساخت کابینت آشپزخانه مهم ترین نقش را در ماندگاری و دوام آن دارد.

انواع کابینت آشپزخانه با مواد مختلف تولید می شود که این مواد در ساخت بدنه، درب و صفحات کابینت به کار می روند. کابینت آشپزخانه استاندارد باید بدنه ای محکم داشته باشد و از تجهیزات باز و بسته شدن خوبی هم برخوردار باشد. صفحه کابینت درمعرض مستقیم رطوبت و گرما قرار دارد و می بایست در برابر این دو عامل مقاومت خوبی نشان دهد. هر گونه خراشیدگی روی صفحه کابینت از لحاظ بهداشتی و زیبایی جلوه خوبی ندارد.

کابینت فلزی آشپزخانه

فلز مهم ترین متریال در ساخت کابینت آشپزخانه است. انواع مدل کابینت فلزی در آشپزخانه های قدیمی دیده می شوند. با توجه به تولید مواد اولیه با کیفیت تر، سفارش کابینت فلزی کمتر شده است ولی همچنان تولید این نوع کابینت منسوخ نشده است. اگر بودجه ای محدودی دارید می توانید با کابینت فلزی نیازهای اولیه خانم خانه در آشپزخانه را فراهم کنید.

قیمت کابینت فلزی در مقایسه با کابینت آشپزخانه های گلاس ، ارزان تر است. کابینت فلزی در اثر رطوبت و به مرور زمان دچار اشکالاتی می شود. ریزش رنگ، زنگ زدگی، لولاهای صدادار و … برخی از مشکلات رایج در کابینت فلزی هستند که در قابلیت نوسازی و رنگ کاری را دارند. اگر می خواهید کابینت های فلزی قدیمی را نوسازی کنید با ما تماس بگیرید.

کابینت چوبی آشپزخانه

چوب ها نقش زیادی در دکوراسیون داخلی منزل دارند. کابینت چوبی زیبا، شکیل و چشم نواز است و نفیس ترین عنصر طراحی در آشپزخانه محسوب می شود. چوب یکی از بهترین مواد اولیه برای ساخت کابینت آشپزخانه است ولی قیمت بالایی دارد. قیمت کابینت چوبی بیش از کابینت فلزی است ولی از لحاظ زیبایی و حس خوب، کابینت چوبی در رده بالاتری قرار دارد.

به دلیل قیمت بالای کابینت چوبی و همچنین عدم تامین مواد اولیه( چوب طبیعی)، ساخت کابینت آشپزخانه تمام چوب کمتر رایج است. البته هنوز می توان انواع کابینت چوبی لوکس را در منازل لوکس دید که بخشی از دکوراسیون آشپزخانه هستند. امروزه ساخت کابینت چوبی از ترکیبات چوب نظیر کابینت ام دی اف رواج بیشتری دارد.

در این ویدئو روشی ساده و کاربردی برای تعمیر درب چوبی کابینت آشپزخانه را به شما آموزش می دیم.پس اگه کابینت آشپزخونه تون نیاز به تعمیر داره که فکر میکنید خودتون میتونید انجامش بدید حتما ویدیوی زیر به کارتون میاد . تماشای اون رو از دست ندید. برای تعمیرات تخصصی و پیچیده تر کابینت آشپزخانه هم میتوانید درخواست خدماتتون رو ثبت کنید تا در اسرع وقت متخصصین هوم سرویز با شما تماس بگیرند. 

کابینت mdf آشپزخانه

کابینت ام دی اف جایگاه خوبی در دکوراسیون خانه دارد. ام دی اف در واقع از فرآورده های چوبی و تراشه های چوب تحت فشار و به روش خشک در کارخانه تولید می شود. ورق ام دی اف در ضخامت و کیفیت متفاوتی در بازار موجود است که در ساخت کابینت ام دی اف به صورت گسترده استفاده می شود. طراحی کابینت ان دی اف بسیار متنوع است و می توان بسیاری از طرح های مورد نظر مشتری را این متریال تهیه کرد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کابینت آشپزخانه هم ارائه میده؟

ساخت کابینت فلزی با درب ام دی اف نیز راهی هوشمندانه برای کاهش قیمت کابینت mdf است. اگر قصد مونتاژ و دمونتاژ کابینت آشپزخانه را دارید با ما تماس بگیرید. ترمیم کابینت های قدیمی، رنگ کاری کابینت، تعویض درب کابینت فلزی و انجام خرده کاری های نجاری از سرویس های کاربردی هوم سرویز است.

کابینت آشپزخانه های گلاس

کابینت های گلاس دارای سطح براق و درخشنده ای است که زیبایی دکوراسیون آشپزخانه را چند برابر می کند. درخشندگی کابینت آشپزخانه های گلاس به دلیل روکش مخصوص روی آن است. جنس کابینت های گلاس در واقعی نوعی ام دی اف با چگالی متوسط بوده و تنها روی الیاف ام دی اف توسط روکش براق پوشیده شده است.

روکش براق مزایای زیادی را برای این کابینت شیک و زیبا به همراه داشته از جمله سهولت نظافت و تمیز کاری، که حرف اول در آشپزخانه می زند. کابینت آشپزخانه های گلاس در رنگ های بسیار متنوعی تولید شده و محدودیتی در اجرا دارد. قیمت کابینت های گلاس در مقایسه با قیمت کابینت mdf در هر متر مربع، بیشتر است.

کابینت پی وی سی (PVC)

استفاده از پی وی سی در ساخت کابینت آشپزخانه به صورت محدود انجام می شود. پی وی سی نوعی متریال شبه پلاستیکی است که با ضخامت های متفاوتی تولید می شود. کابینت پی وی سی ضد آب بوده و در برابر رطوبت آسیب نمی بیند. اغلب ورق های پی وی سی موجود در بازار سفید هستند و در کابینت سازی به عنوان متریال مناسب کابینت آبچکان و ساخت بدنه کابینت سینک ظرفشویی به کار می روند.

کابینت پی وی سی ضد حشرات و موریانه، ضد رطوبت و ضد قارچ است و مناسب ترین ماده در ساخت کابینت می باشد ولی به دلیل تک رنگ بودن و نیز قیمت بسیار بالا در ساخت کامل کابینت آشپزخانه به کار برده نمی شود. در مناطقی که دارای آب و هوای مرطوب هستند کابینت های تمام پی وی سی کارایی بهتری دارد اما در سایر موارد می توان تنها کابینت زیر سینک را با پی وی سی کار کرد.

ورق های پی وی بسیار گرانقیمت تر از دیگر متریال موجود در بازار هستند . به همین علت استفاده از کابینت mdf با روکش pvc رواج بیشتری دارد. اخیرا به صورت محدود ورق های پی وی سی رنگی تولید شده که می تواند جایگزین پی وی سی های سفید رنگ شود.

کابینت ممبران

اگر به دنبال کابینت آشپزی لوکس و لاکچری هستید طرح های کابینت ممبران را فراموش نکنید. این کابینت ها دارای تزئینات و حکاکی های زیبایی هستند که با دستگاه های مخصوص( CNC) انجام شده. این دستگاه ها به زیبایی و ظرافت تمام، هر طرحی را روی درب کابینت به وجود می آورند.

برخی ممبران را کابینت سه بعدی می نامند که به دلیل طرح های برجسته روی درب کابینت است. این طرح ها که با حکاکی ایجاد شده بسیار پر طرفدار هستند. کابینت ممبران با روکش ضد آب ،تنوع رنگی بالا و طرح های بی نظیر بخشی از دکوراسیون آشپزخانه و حتی دکوراسیون خانه است.

کابینت آشپزخانه سلطنتی

جنس اصلی این کابینت های بسیار لاکچری از چوب طبیعی است که با طرح های زیاد پوشیده شده است. کابینت سلطنتی دارای قیمت بالاتری از انواع دیگر کابینت آشپزخانه است. در گذشته ساخت درب ها با طراحی های دستی بیشتر رواج داشت که در خانه های لوکس و اشرافی استفاده می شد. امروزه کابینت ممبران جایگزین طراحی های سلطنتی شده و طرفداران زیادی هم دارد. طرفداران دکوراسیون داخلی کلاسیک، سبک کابینت های سلطنتی را بیشتر می پسندند. در خانه هایی که سبک مدرن طراحی شده اند اساس کار روی سادگی بنا شده و اثری از این کابینت های شیک و لوکس دیده نمی شود.

کابینت چوبی آشپزخانه

چوب قدیمی ترین متریال در ساخت و ساز است. انواع چوب طبیعی در ساخت لوازم چوبی استفاده می شود. چوب جنگلی دارای گره های بسیار زیبایی است که جلوه درب کابینت را بیشتر می کند. رنگ های چوب طبیعی بسیار متنوع است. از طیف رنگی روشن تا تیره را می توان در چوب درختان جنگلی مشاهده کرد. پر طرفدارترین رنگ کابینت چوبی، بلوطی، قهوه ای تیره و روشن است. چوب ها قابلیت رنگ پذیری دارند و در صورت دلخواه می توان هر رنگی را روی کابینت ها اجرا کرد. کابینت چوبی گران قیمت تر از سایر متریال است. این روزها کمتر از چوب طبیعی استفاده می شود. معمولا روکش چوبی روی کابینت ام دی اف کشیده می شود تا نمایی از چوب را نمودار کند. 

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

تجهیزات کابینت آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه بدون تزئینات کامل نیست. دستگیره های روی درب با توجه به طرح و جنس کابینت آشپزخانه انتخاب می شوند و تکمیل کننده زیبایی کابینت ها هستند. قیمت انواع دستگیره به صورت مجزا محاسبه می شود و روی قیمت نهایی کابینت تاثیر دارد. دستگیره های فلزی ساده، دستگیره های حکاکی شده، طرح های نگین دار و غیره هر کدام مناسب یک سبک از دکوراسیون منزل هستند. اما تجهیزات دیگری هم برای نصب قطعات استفاده می شود که عبارتند از:

کشوهای کابینت

تصور کابینت بدون کشوهای بزرگ و جادار غیر ممکن است. کشوها روی ریل حرکت کرده و باز و بسته می شوند. ریل کشوها در انواع معمولی و آرام بازشو تولید شده و از تجهیزات اصلی به حساب می آیند. همین کشوهای کوچک و بزرگ کلی خرده ریز را در خود جای می دهند و موجب می شوند تا این مکان نظم بیشتری داشته باشد.

لولای درب ها

انواع درب های عمود باز شو و یا درب های معمولی توسط لولا باز و بسته می شوند. حرکت افقی برای باز و بسته شدن درب کابینت منزل با استفاده از لولاهای ساده یا آرام بازشو انجام می شود ولی برای کابینت های عمودی بالای آبچکان لولای مخصوص دارای پایه نگهدارنده و جک قوی به کار برده می شود. پیستون های هیدرولیکی وظیفه بسته شدن آرام درب ها را به عهده دارد در این صورت درب ها به آرامی بسته می شوند.

قبل از عقد قرارداد ساخت کابینت آشپزخانه از فروشنده اطلاعات لازم در مورد تجهیزات را دریافت کنید. استفاده از تجهیزات بی کیفیت موجب بروز مشکلات بعدی شده و چندان خوشایند نیست.

اگر برای طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه نیاز به راهنمایی دارید، با ما تماس بگیرید.به راحتی میتوانید سرویس نجاری و کابینت هوم سرویز را امتحان و تفاوت را احساس کنید. ثبت درخواست از طریق سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز و یا تلفنی امکان پذیر است. کار بی عیب و نقص می خواهید؟ از حرفه ای های هوم سرویز کمک بگیرید.

سفارش رایگان ساخت کابینت آشپزخانه را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید

  021-91001332

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کابینت آشپزخانه تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا