هوم سرویز

قیمت کمد دیواری با ساخت و نصب ✔️ اعلام قیمت کمد دیواری نرخ جدید

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کمد دیواری ها جایگزین مناسبی برای گنجه ها و صندوق های لباس قدیمی هستند. این روزها منازل کوچکتر شده و وجود کمد دیواری های بزرگ و جادار در خانه یک نعمت حساب می شود. هر چه ابعاد و اندازه کمد دیواری بزرگ تر باشد و تعداد کشوها و قفسه های کمد بیشتر باشد، نظم و ترتیب دادن به لوازم ساده تر می شود.

کمد دیواری پذیرایی، کمد دیواری ریلی مدرن اتاق کودک و کمد های اتاق خواب کاربردی ترین فضا در آپارتمان هستند. در واقع هرچه خانه کوچکتر باشد باید تعداد کمدهای دیواری بیشتر شود. اما گاهی هزینه ساخت کمد دیواری و قیمت کمد دیواری موجب می شود تا تمایل به ساخت کمد دیواری در منزل کمتر شود.

برای مشاهده نمونه کارها روی لینک پایین کلیک کنید

مشاهده نمونه کار

هزینه ساخت کمد دیواری

چنانچه کمد دیواری در فضای بدون استفاده و فرو رفتگی بین ستون ها کار شود، کمترین فضا را اشغال می کند. قیمت ساخت کمد دیواری ارتباط مستقیم به ابعاد و اندازه کمد دیواری دارد. هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری با توجه به جنس متریال ساخت تعیین می شود. اگر بخواهید کمد دیواری پذیرایی را با تزئینات و جلوه های بصری ویژه سفارش دهید زیبایی دکوراسیون داخلی خود را تکمیل کرده اید.

قیمت کمد دیواری مدرن و کمد دیواری ساده تفاوت دارد. در این مورد می توانید به لیست هزینه ساخت کمد دیواری در اپلیکیشن هوم سرویز نگاهی داشته باشید. قیمت ساخت کمد دیواری با متریال مختلف در هوم سرویز اطلاع رسانی شده است.

پیشنهاد مطالعه: طراحی کابینت آشپزخانه و ساخت کمد دیواری در هوم سرویز

قیمت ساخت کمد دیواری

قیمت ساخت کمد دیواری در هوم سرویز

ساخت کمد دیواری از خدمات نجاری و دکوراسیون هوم سرویز است که در سطح تهران بزرگ فعالیت دارد. قیمت کمد دیواری ساده، قیمت کمد دیواری آماده، هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری، قیمت کمد دیواری ریلی و هزینه ساخت کمد لباس به صورت متر مربع محاسبه می شود. در واقع اندازه و ابعاد کمد دیواری تعیین کننده قیمت کمد دیواری است. البته انواع مدل کمد دیواری mdf با طرح ها، تعداد کشوها و نوع درب متفاوت ساخته می شوند قیمت نهایی بستگی به سفارش مشتری دارد.

برای تخمین قیمت کمد دیواری و هزینه ساخت کمد دیواری هوم سرویز با همیاران ما تماس بگیرید.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
ساخت کابینت
قیمت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2400000
قیمت کابینت با بدنه لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2700000
کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3100000
کابینت تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3300000
کابینت MDF هایگلاس ایرانی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3600000
کابینت MDF هایگلاس ترک با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4000000
کابینت MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)
4200000
کابینت ممبران روکش وکیوم با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4400000
کابینت ممبران شرکتی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4900000
کابینت لمی گلاس و پلی گلاس با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4500000
کابینت تمام ام دی اف با پوشش رنگ پلی اورتان و صفحه 2 /3 سانتی و یراق آلات5500000
کابینت تمام ام دی اف با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات (متر طول)7000000
ساخت کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)13100000
قیمت تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعویض و جابجایی ریل کـشو(هر جفت)
3500048000
نصب آینه
4000050000
تعویض و جابجایی دستگیـره کمد دیواری(هر عدد)
1500020000
تعویض درب لولایی3500050000
تعویض درب ریلی
5500090000
تعویض و جابجایی پایه کابینت(هر عدد)
1000020000
تعویض و جابجایی دستگیره قدی(هر عدد)
3000035000
تعویض و جابجایی مسیر درب ریلی6500075000
قیمت ساخت کمد
کمد دیواری تمام لتــرون با یراق آلات(متر مربع)
1400000
کمد دیواری بدنه لتــرون با درب ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)
1600000
کمد دیواری تمام ام دی اف ایرانی با یراق آلات(متر مربع)
1900000
کمد دیواری تمام ام دی اف تـرک با یراق آلات(متر مربع)
2100000
کمد دیواری تمام ام دی اف های گلاس ایرانی با یراق آلات(متر مربع)
2100000
کمد دیواری تمام ام دی اف هایگلاس ترک یا فرآمید (فوق برجسته) و یراق آلات(متر مربع)
2500000
کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)
2800000
کمد دیواری تمام ام دی اف ممبران شرکتی با یراق آلات(متر مربع)
3200000
کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای پوشش رنگ پلی اورتان و یراق آلات(متر مربع)
4200000
کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای روکش چوب با یراق آلات(متر مربع)
4200000
کمد دیواری تمام چوب با یراق آلات(متر مربع)
6500000
مکانیزم هر درب ریلی300000

شرایط سرویس

 • قیمت کمد دیواری اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس و حمل و نقل را شامل نمی شود.
 • چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.
 • طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ ۱۰۰ هزار تومان هزینه خواهد بود.
 • جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.
 • همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

ساخت کمد دیواری در منزل

طراحی و ساخت کمد دیواری فضای مفید خانه ها را چند برابر می کند. بسیاری از لوازم و همینطور لباس ها داخل طبقات و کشوهای کمد دیواری جای می گیرند. شاید بتوان گفت کمد دیواری از ضروری ترین قسمت هایی است که در هنگام ساخت و یا بازسازی اپارتمان باید مورد توجه قرار گیرد. قیمت کمد دیواری در برابر فضای عمودی بیشتری که در اختیار خانواده ها قرار می گیرد، بسیار مقرون به صرفه است. اما در نظر داشته باشید که انواع کمد دیواری نسبت به کمدهای آماده محدودیت هایی هم دارد. برای مثال طراحی و ساخت کمد دیواری برای همیشه باقی می ماند و امکان تعویض آن نیست. در واقع بهتر است از قبل نسبت به مدل کمد دیواری تصمیم بگیرید زیرا بعد از ساخت نمی توانید این کمد را عوض کنید.

نکته بعدی در پرداخت قیمت کمد دیواری و محل ساخت آن است. در طی مراحل ساخت کمد دیواری ، طبقات به دیوار متصل می شود. بنا براین نمی توانید کمد دیواری را جا به جا کنید. فرق اصلی کمد دیواری آماده و ساخته شده در اینست که کمدهای آماده دارای باکس هستند ولی اگر درب کمد دیواری را باز کنید، پشت کمد دیوار قرار دارد. ثابت بودن محل کمد دیواری و طرح آن موجب شده تا تصمیم گیری برای ساخت کمد دیواری مشکل شود. با توجه به قیمت کمد دیواری بهتر است از قبل محل نصب کمد را به درستی انتخاب کنید. بین دو ستون، قناسی دیوار و برجستگی تیر آهن بهترین فضا برای ساخت کمد دیواری در منزل هستند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کمد دیواری هم ارائه میده؟

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کمد دیواری

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کمد دیواری

ابعاد و اندازه کمد دیواری

قیمت کمد دیواری با توجه به طرح و مدل هم متفاوت است. قبل از اینکه سفارش ساخت کمد دیواری هوم سرویز را ثبت کنید، در نظر بگیرید که این کمد را برای چه کاربردی می سازید. کمد دیواری پذیرایی معمولا عمق کمتری دارد. در شرایط عادی فضای کمتری برای طراحی و ساخت کمد دیواری در پذیرایی وجود دارد و مدل کمد دیواری mdf با ابعاد کوچکتر در این فضا ساخته می شوند. ابعاد و اندازه کمد دیواری اتاق خواب معمولا بزرگتر در نظر گرفته می شود. اگر فضای کافی در اختیار دارید، یکی از دیوارهای اتاق خواب را برای کمد دیواری ریلی مدرن اختصاص دهید. خوبی کمد دیواری ریلی اینست که برای باز شدن درب کمد، نیاز به فضای بیشتری ندارید. قیمت کمد دیواری اتاق خواب با اندازه بزرگ تر، بیشتر است ولی می توانید رختخواب و همه لباس ها را در آن جای دهید.

طرح داخل کمد دیواری

طبقات، قفسه ها و تعداد کشوها روی قیمت کمد دیواری تاثیر دارد. طراحی داخل کمد و هزینه ساخت چارچوب کمد ارتباط مستقیم دارند. ساخت چارچوب با توجه به باری که باید متحمل شود، انجام می شود. ساخت چهارچوب کمد دیواری با متریال مقاوم، قیمت کمد دیواری را افزایش می دهد. همه مدل کمد دیواری mdf را می توان برای اتاق کودک در نظر گرفت. طراحی داخل کمد دیواری اتاق کودک تفاوت زیادی با طراحی کمد لباس دارد. کمد کودک باید کشوهای بیشتری برای جمع آوری خرده ریزها داشته باشد. در صورتی که کمد رختخواب نیازی به کشو و قفسه ندارد و تنها قیمت کمد دیواری ساده محاسبه می شود.

قیمت کمد دیواری ساده

کمد دیواری ساده با درب لولایی کار می شود و دارای طراحی سفارشی نیست. در منازلی که فضای کافی برای باز شدن درب کمد وجود داشته باشد می توان از این شیوه برای کاهش قیمت کمد دیواری استفاده کرد. قیمت ساخت کمد دیواری با توجه به طراحی و درب تغییر می کند. درب های لولایی از قدیمی ترین و رایج ترین کمدهای قدیمی هستند که در منازل جدید هم دیده می شوند. درب کمد به هنگام باز شدن فضای اتاق را اشغال کرده و نمی توان در نزدیکی کمد از تخت خواب یا دیگر وسایل استفاده کرد. اگر فضای کمی در اختیار دارید این طرح پیشنهاد نمی شود.

قیمت کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی از جدید ترین مدل کمد دیواری mdf است که درب آن به هنگام باز شدن، فضایی را اشغال نمی کند. این مدل بسیار پر طرفدار و محبوب است در طی مراحل ساخت کمد دیواری از ریل در داخل یا خارج کمد برای باز و بسته شدن درب استفاده می شود. درب کمد دیواری ریلی روی چارچوب کمد باز و بسته می شود و به خارج باز نخواهد شد.

هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری ریلی بیشتر است زیرا اسکلت برای ریل گذاری طراحی می شود. افزایش قیمت کمد دیواری ریلی در برابر زیبایی و عدم اشغال درب در هنگام باز شدن، طبیعی است. کمد دیواری پذیرایی، اتاق خواب و اتاق کودک را می توان به صورت ریلی اجرا کرد و محدودیتی در ساخت و رنگ کمد دیواری مدرن ریلی وجود ندارد.

تنها در شرایطی که فضای کافی برای عرض کمد دیواری موجود نباشد، اجرای کمد ریلی دشوار می شود. عرض بسیار کم و کوچک برای استفاده از این مدل چندان مناسب نیست. استفاده از یراق آلات با کیفیت برای تحمل وزن درب ها در هنگام باز و بسته شدن ، قیمت کمد دیواری را افزایش می دهد ولی نتیجه همیشه مورد رضایت مشتری خواهد شد.

قیمت کمد دیواری ساده

جنس کمد دیواری

در گذشته ساخت کمد دیواری با چوب بیشتر رایج بود ولی این روزها متریال مختلفی در ساخت کمد دیواری به کار می رود. برخی از رایج ترین متریال که قیمت کمد دیواری را تغییر می دهند عبارتند از:

مدل کمد دیواری mdf

اصلی ترین متریال ساخت کمد دیواری در کشور ورقام دی اف است. روکش کمدهای دیواری مات هستند و با بدنه کامل و یونیت سازی ارائه می شوند. روکش ام دی اف با کیفیت ضد خش است و ماندگاری خوبی دارد.

قیمت کمد دیواری PVC

برای ساخت این مدل از مغزی ام دی اف و روکش پی وی سی استفاده می شود. روکش پی وی سی قیمت کمد دیواری را افزایش می دهد. این روکش ضد آب است و قیمت بالایی دارد. امکان طراحی و استفاده از ابزار منبت کاری روی درب کمد را هم روی مزایای این مدل اضافه کنید. در این صورت هزینه ساخت کمد دیواری واقعا ارزش خواهد داشت.

[irp]

قیمت کمد دیواری High Gloss

مغزی این مدل هم ام دی اف است ولی روکش هایگلاس ظاهر کمد دیواری را براق و زیباتر می کند. روکش هایگلاس برای ساخت کابینت آشپزخانه کاربرد بیشتری دارد. اگر برای کمد دیواری پذیرایی به دنبال متریال چشم نوازی هستید، هایگلاس را انتخاب کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کمد دیواری هم ارائه میده؟

پیشنهاد مطالعه:نجاری سیار برای خرده کاری کابینت و ترمیم لوازم چوبی

دستگیره ها و یراق الات

یکی از مهم ترین عوامل اثرگذار در تعیین قیمت کمد دیواری دستگیره ها هستند. شاید در ابتدا شکل و طرح دستگیره ها چندان مهم نباشد ولی در نظر داشته باشید که شکل ظاهری دستگیره ها و استحکام آن فاکتور مهمی است که در آینده بیشتر به چشم خواهد آمد. هرگز برای کاهش قیمت کمد دیواری از دستگیره و یراق آلات بی کیفیت استفاده نکنید. دستگیره های بی کیفیت به زودی شل شده و موجب نارضایتی تان می شوند. تناسب جنس دستگیره و جنس بدنه نیز مهم است. به نظر می رسد دستگیره ها حکم ظاهر کمد را داشته باشند و جلوه و زیبایی کمد دیواری را نمایان می کنند.

قیمت کمد دیواری سفارشی سازی شده

هنگام طراحی و ساخت کمد دیواری می توان به غیر از قفسه، طبقه، رگال لباس و کشو، برخی از امکانات ویژه را هم در نظر گرفت. قیمت کمد دیواری با امکانات جانبی به طور یقین بیشتر از قیمت کمد دیواری ساده است. وجود منبع نوری و نورپردازی داخل کمد دیواری، نصب آینه داخلی روی درب همگی می توانند به سفارش مشتری اجرا شوند.

از آنجایی که قیمت کمد دیواری یک بار پرداخته می شود ولی سالیان سال این کمد در خانه پا برجا و محکم می ماند، بهتر است در هنگام ثبت سفارش همه درخواست های خود را مطرح کنید. تعویض کمد دیواری سخت و هزینه بر است لذا برای ساخت دقت بیشتری داشته باشید تا کار نهایی همانی باشد که همیشه می خواستید.

هزینه ساخت کمد دیواری

نمونه کارهای همکاران ما در هوم سرویز

 
 
 

  سفارش ساخت کمد دیواری با قیمت مناسب

  حداکثر استفاده از فضای عمودی در داخل منزل با طراحی و ساخت کمد دیواری امکان پذیر است. اگر قصد بازسازی منزل و ساخت کمد لباس را دارید با ما تماس بگیرید. هوم سرویز بهترین تیم طراحی و ساخت کمد دیواری در منزل را در اختبار دارد. مراحل ساخت کمد دیواری پس از اندازه گیری و هماهنگی با مشتری در محیط کارگاه انجام می شود. در مرحله آخر کمد دیواری آماده برای نصب ارسال می شود.

  همیاران نجار هوم سرویز همگی از نیروهای تعلیم دیده و با تجربه هستند. نگران هزینه های کمد دیواری و قینت سرسام آور مواد اولیه در بازار نباشید. هوم سرویز توانسته هزینه ساخت کمد دیواری را ارزان تر از سایر رقبا ارائه دهد.

  هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری با متریال با کیفیت طبق خواسته شما از قبل برآورد شده و اطلاع رسانی می شود. رنگ کمد دیواری و ساخت کمد لباس طبق خواسته مشتری هماهنگی می شود. اگر تصمیم قطعی برای ساخت کمد دیواری دارید با ما تماس بگیرید. اگر به دنبال بهترین ها هستید و کیفیت ساخت اولویت اول شماست، با ما تماس بگیرید.

  همیار ما شوید
  اگر شما هم توی ساخت کمد دیواری تخصص دارید، همیار ما بشید

   ثبت سفارش در هوم سرویز 

  رایگان سفارش ثبت کنید. 

  √ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

  √ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

  √ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

  √ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

  021-91001332 سفارش با نرم افزار

  ‫۳ دیدگاه ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا