هوم سرویز

ساخت همه مدل کمد دیواری به قیمت توافقی

کمد دیواری بخشی از دکوراسیون اتاق خواب است. برای ایجاد جلوه های بصری همیشه طراحی و ساخت کمد دیواری با دیگر لوازم هماهنگی دارد. مدل کمد دیواری با توجه به کاربری و فضای موجود طراحی می شود. برای مثال یک کمد جالباسی طراحی کاملا متفاوتی از کمد رختخوابی یا کمد اتاق کودک دارد. مدل های ترند سال کمد دیواری با تاکید بر سادگی و کاربردی بودن، فضای اتاق را بزرگتر و شیک تر نشان می دهد. در مدل های جدید خبری از کنده کاری های چوبی درب کمد نیست و اغلب کمد ریلی به جای درب های لولایی کار شده است. حتی در مواردی که فضا بزرگتر هست نیز انواع درب ریلی بیشتر روی بورس بوده است. در ادامه جدیدترین ترندهای کمد دیواری امسال را می بینید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

ساخت کمد دیواری در منزل

یک کمد دیواری بزرگ به اندازه یک اتاق کوچک، لباس و لوازم را در خودش جای می دهد. هر مدل کمد دیواری برای فضایی خاص طراحی می شود. طرح و رنگ کمد دیواری پذیرایی با کمد لباس تفاوت دارد. برای اینکه کمد دیواری کارایی خوبی داشته باشد باید ابعاد مناسب و عمق استاندارد داشته باشد. عمق کمد رختخواب بیشتر از کمد جالباسی است. به همین ترتیب کمدهایی که برای فضاهای خاص نظیر بین دو ستون یا فر رفتگی دیوارها طراحی می شوند همیشه عمق کمتری دارند.وقتی تصمیم به ساخت یک کمد جدید دارید اول با توجه به بودجه، مدل کمد دیواری را انتخاب کنید. به طور واضح تصویری روشن از آنچه در ذهن دارید را به طراح بگویید.برای مثال قفسه ها، قلاب های آویز، تعداد کشوها و ….. همگی مواردی است که بعدها به کارتان می آید. 

طراحی و ساخت کمد دیواری با قیمت مناسب

طراحی و ساخت کمد دیواریساخت کمد دیواری در تهران

بهترین مدل کمد دیواری کدام است؟

اگر چه شکل ظاهری و جذابیت های بصری کمد بسیار مهم است اما همواره اصلی ترین کاربرد کمد را نباید نادیده گرفت. یک کمد لباس در عین زیبایی باید فضای کافی برای آویز لباس داشته باشد. قفسه بندی کمد دیواری هر چه حرفه ای تر باشد، میزان استفاده از کمد بیشتر است. در تصویر بالا یک نمونه از کمد لباس را می بینید که تا همین چند سال قبل خیلی روی بورس بود.نقش و نگارهایی هماهنگ با سرویس خواب بر زیبایی این کمد لباس افزوده است. از طرفی چندین کشو، قفسه و حتی یک آینه بزرگ هم در نظر گرفته شده است. در آلبوم جدید ترند سال خبری از این طرح ها نیست. نحوه انتخاب بهترین مدل ها بستگی به فضا و خواسته مشتری دارد.

مدل کمد دیواریمدل کمد دیواری، کمد جالباسی و کمد رختخوابی

کاربردی بودن مدل کمد دیواری

قیمت ساخت کمد دیواری را که می پردازید دوست دارید حداکثر استفاده را از فضا داشته باشید. مدل کمد دیواری را با توجه به شکست های دیوار اتاق یا فرو رفتگی ها، محل ستون ها و هر قناسی دیگری انتخاب کنید تا هیچ فضایی پرت و بدون استفاده نماند. حتی کوچکترین طبقات هم می تواند جا کفشی خوبی باشد در این صورت هزینه ساخت کمد دیواری واقعا مقرون به صرفه خواهد شد. در تصویر زیر یک کمد دیواری جادار را می بینید که در اتاقی با مساحت کم ساخته شده. روی یکی از درب ها آینه نصب شده و از فضای میانی به عنوان میز توالت استفاده شده است. چهار کشوی بزرگ و جادار هم در طراحی وجود دارد که جایگزین دراور لباس می تواند باشد. به این ترتیب یک کمد کاربرد چند وسیله را دارد.

کمد اتاق خواب کوچکطراحی و ساخت کمد دیواری درب ریلی

یک اتاق کوچک دررون کمد دیواری

این مدل کمد لباس(closet) طراحی منحصر به فردی دارد. کشوها، قفسه ها و طبقات زیادی در کمد کار شده که هر کدام ابعاد متفاوتی دارند. همینطور که در شکل زیر می بینید در عین هماهنگی از قرینه کاری پرهیز شده است. به دو طرف کمد لباس نگاه کنید. در سمت چپ تصویر از رگال لباس استفاده شده که می توان آن را یک طبقه هم در نظر گرفت اما در سمت راست تصویر طبقات با ارتفاع کوتاه و بلند کار شده و همه کفش های زمستانی و تابستانی را در خود جای داده است. در این مدل حتی یک فضای کوچک هم هدر داده نشده.

قیمت کمد دیواری و هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری چقدر است؟

کمد لباس جادارقفسه بندی کمد دیواری جدید

ساخت چهارچوب کمد دیواری

اسکلت کار با همین چارچوب مشخص می شود. هر مدل کمد دیواری که سفارش می دهید روی هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری هم تاثیر می گذارد پس بهتر است طرحی را انتخاب کنید که کاربری چندگانه داشته باشد. مثلا قفسه ها هم برای لباس و هم کتاب می توانند استفاده شوند. کشوها هم کاربری متفاوتی دارند. مدل کمد دیواری mdf را با دقت انتخاب کنید تا در نهایت از این همه فضای کاربردی شگفت زده شوید. این طراحی به سفارش مشتری برای اتاق کودک کار شده و به علت کمبود فضا، بخشی از دیوار به تختخواب و بقیه به کمد دیواری و کتابخانه اختصاص داده شده.

مدل کمد اتاق کودکجدیدترین مدل های کمد دیواری برای منازل کوچک

مدل کمد دیواری با درب کشویی

کمد دیواری ریلی جدید یا درب کشویی از لوکس ترین طرح های کمد دیواری است که مناسب اتاق های کوچک است. باز و بسته شدن کمد دیواری ریلی مدرن مهم ترین مزیت آن است. درب های کشویی هیچ فضای اضافی را اشغال نمی کنند و زیبایی فوق العاده ای دارند. همه مدل کمد دیواری پذیرایی با درب کشویی شیک تر دیده می شود.

کمد دیواری اتاق خواب چه ویژگی هایی دارد؟

کمد درب ریلیترند سال کمد دیواری ۲۰۲۰

طراحی کمد دیواری جسورانه

در تصویر زیر یک مدل ابتکاری و بسیار جسورانه را می بینید که ترند سال ۲۰۲۰ دکوراسیون داخلی است. این کمد لباس از نظر رنگ و متریال ساخت و همچنین طراحی روی درب کاملا یکسان با سایر لوازم اتاق خواب است. این طراحی ریسک زیادی دارد اگر به درستی روی بافت و رنگ دقت نشود، فضا کسل کننده و خسته کننده دیده می شود. به هر حال همیشه طرح های ابتکاری مشتری های خاص خود را دارند.

طراحی جدید کمد دیواری بهترین رنگ کمد دیواری کدام است؟

طرح داخل کمد دیواری

همه مدل کمد دیواری می تواند از کثیف شدن لباس یا لوازم داخل کمد جلوگیری کند. قفسه های لباس، چوب لباسی ها و … همگی طوری طراحی می شوند که لوازم را محفوظ نگه می دارند. برای اینکه هزینه ساخت کمد دیواری را کاهش دهید هرگز از تعداد کشوها و قفسه ها کم نکنید. انواع مدل کمد دیواری سالیان زیادی بخشی از دکوراسیون اتاق خواهد شد و باید حداکثر استفاده را از فضای کمد دیواری داشته باشید. هزینه ساخت کمد دیواری یکبار است ولی کارایی آن در اثر زمان کم نخواهد شد. در شکل زیر اتاق به شکل بوتیک لباس طراحی شده و از کمد دیواری بر روی ۲ دیوار استفاده شده است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کمد دیواری هم ارائه میده؟

نصب کمد دیواری در کوتاه ترین زمان

قفسه بندی کمد دیواریطراحی ساخت کمدلباس برای اتاق خواب کوچک

مدل کمد دیواری اتاق کودک

برای اتاق کودکان حتما کمد دیواری نصب کنید. لباس، اسباب بازی ، کتاب، کیف و کفش و …لیستی طولانی از لوازم در اتاق کودکان وجود دارد که باید ساماندهی شود. رنگ کمد دیواری اتاق کودک را از رنگ های شاد و پر انرژی انتخاب کنید و در انتخاب مدل کمد دیواری اتاق بچه ها خلاقیت داشته باشید. طراحی و ساخت کمد دیواری اتاق کودک علاوه بر روی دیوار می تواند در هر فضایی انجام شود. پارتیشن های کشویی و کتابخانه پشت درب اتاق کودک هم ایده خوبی است. قفسه های کوچک روی درب فضای خوبی برای کتاب ها و اسباب بازی ها هستند. در این تصویر ترکیب رنگی زرد و کرم بر جلوه های ظاهری کمد اتقا خواب کودک اضافه کرده است. در این فضا همه لوازم دکوراسیون کودکانه است پس کمد دیواری هم باید همینطور باشد.

مدل کمد دیواری اتاق کودکساخت همه مدل کمد دیواری اتاق کودک و نوجوان

خدمات ساخت کمد دیواری در تهران

ساخت کمد دیواری هوم سیرویز از محبوب ترین سرویس های این سامانه است که در سطح تهران بزرگ ارائه می شود. استفاده از متریال مرغوب در ساخت و طراحی اختصاصی برای هر سفارش، موجب شده تا مشتری همیشه رضایت داشته باشد. برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره تلفن درج شده در همین مطلب تماس بگیرید. از طریق اپلیکیشن هوم سرویز هم می توانید بدون پرداخت حق عضویت و کاملا رایگان، سفارش خود را ثبت کنید. همه سفارش های ثبت شده در اپ این سامانه شامل گارانتی کیفیت ساخت است. نگران هزینه های نجومی ساخت کمد دیواری نباشید. همه مدل کمد دیواری طبق نرخ تعرفه قیمت گذاری می شود. 

برای سفارش ساخت کمد دیواری هوم سرویز از اپلیکیشن این سامانه اقدام کنید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کمد دیواری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۶ دیدگاه ها

 1. سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون . میخواستم سوال کنم هر کدوم از این جنس ها دارای طیف رنگ های مختلف هستند و یا اینکه هر کدوم رنگ مختص به خودشسلام ون دارند ؟
  و اینکه ایا امکان داره این کمددیواری ها در دو رنگ ساخته شوند.؟ رنگ های متنوع در ساخت کمد ها باعث تغییر در قیمت هم میشن یا خیر ؟

  1. با سلام
   متریال ها هر کدام دارای طیف رنگ های مختلف هستند اما تفاوت در طیف های رنگی متعلق به برند های مختلف هستند . شرکت ها و برند های مختلف هر کدام دارای رنگ های مختص به خود می باشند پس اگر شما به دنبال رنگ خاصی هستید می بایست در برند های محتلف به دنبال رنگ مورد نظر خود باشید نه در متریال های مختلف.
   ساختن کمد دیواری نیز در رنگ های مختلف اماکان پذیر است اما این تفاوت رنگی تفاوت در هزینه هم به دنبال دارد و سبب افزایش قیمت نسبت به کمد دیواری با یک رنگ ثابت میشود.
   در خصوص قیمت نیز لطفا به طور رایگان در سامانه درخواست ثبت بفرمایید تا همیاران به طور کامل و کارشناسی شده راهنماییتون کنن.

 2. من و خواهرم برای یکسری تغییرات مثل کمد و تخت ها تو سایت ثبت درخواست کردیم . اولش تصمیم نداشتیم که همرو با هم عوض کنیم چون هم هزینش زیاد میشد هم اتاقمون خیلی کوچیک بود (حدودا ۶ متر) و جای دوتا تخت و کمد و بقیه وسایل نداشت اما وقتی کارشناسشون اومدن خونمون هم سر قیمت خیلی باهامون راه اومد و هم طرحی که بهمون داد خیلی مناسب اتاقمون بود . االان اتاقمون هم جدید و قشنگ شده هم اصلن کوچیک بودنش با وسایل زیادش تو ذوق نمیزنه.
  کارتون خیلی عالی بود مرسی. :)))))))

 3. مجموعه خوب هوم سرویز سلام
  من یک نقاش هستم و برای گالری که تو هفته پیش برگزار کردم از متخصص ساخت کمدتون کمک گرفتم .
  من چون سبک نقاشی هام کلاسیک عصر رنسانس و قرون وسطایی هست حتما میخواستم که که روی دیوارها قفسه های بسیار باریک شبیه کمد دیواری هایی بدون درب و باریک ساخته بشه . به این صورت که کل دیوار قفسه های ام دی اف باشه با یکسری فرو رفتگی که در داخل اونها تابلو های نقاشی قرار بگیره . رنگش هم حتما حتما قهوه ای سوخته بدون هیچ رد رنگی دیگه . متخصصتون اقای علیزاده فوق العاده بود کاملا تخیلات منو روی دیوار اجرا کرد واقعا بی نظیر بود .
  فکر نمیکنم دیگه هیچ گالری به زیبایی گالری من ساخته بشه.

 4. سلام من قصد ساخت یک کمد دیواری یوزفول دارم ولی نمیدونم در شهرستان اردبیل نمایندگی یا سفارش قبول میکنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا