ساخت کابینت آشپزخانه با نرخ رقابتی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کابینت های جدید ظاهر آشپزخانه را دگرگون می کنند. هیچ چیز مثل ساخت کابینت آشپزخانه مدرن نمی تواند دکوراسیون داخلی را تغییر دهد. با هر بودجه ای می توان دکوراسیون آشپزخانه و مدل کابینت ها را تغییر داد. البته قیمت کابینت آشپزخانه در چند ماهه گذشته خیلی بالاتر رفته و هر روز هم بیشتر می شود ولی هنوز هم بهترین راه برای نوسازی و دکوراسیون آشپزخانه، عوض کردن مدل کابینت آشپزخانه است.

ساخت کابینت آشپزخانه

انتخاب جنس و مواد اولیه در ساخت کابینت کاملا بستگی به بودجه تان دارد. قیمت کابینت فلزی، قیمت کابینت چوبی، قیمت ساخت کابینت آشپزخانه هایگلاس و قیمت کابینت mdf یکسان نیست. اول بودجه را مشخص کنید بعد برای دکوراسیون آشپزخانه بهترین تصمیم را بگیرید. بررسی همه جوانب قبل از ثبت سفارش ساخت کابینت آشپزخانه ضروری است مراقب هزینه های اضافی باشید.

هزینه ساخت کابینت آشپزخانه

قیمت کابینت آشپزخانه

مبلغ مشخصی برای ساخت کابینت آشپزخانه وجود ندارد. متراژ و طرح کابینت آشپزخانه می تواند قیمت ها را جا به جا کند ولی در نظر داشته باشید که بخش اصلی بودجه بازسازی آشپزخانه، صرف ساخت کابینت خواهد شد. طبق یک برآورد نسبی تقریبا ۴۸ درصد از مبلغی که برای دکوراسیون آشپزخانه می پردازید، مربوط به قیمت کابینت آشپزخانه است.

قیمت کابینت هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس براق است و چشم ها را خیره می کند. به خصوص کابینت آشپزخانه سفید هایگلاس خیلی توجه خانم ها را جلب کرده و تقاضا برای این مدل کابینت بیشتر است. طراحی کابینت و ساخت کابینت آشپزخانه را با توجه به دکوراسیون منزل انجام دهید تا چشمگیرتر باشد.

پیشنهاد مطالعه: نجاری سیار برای خرده کاری کابینت و ترمیم لوازم چوبی

قیمت کابینت چوبی

استفاده از چوب صد در صد طبیعی در ساخت کابینت آشپزخانه هنوز هم رایج است. هر چند انواع کابینت ام دی اف جایگزین کابینت های چوبی شده اند ولی اگر بخواهید می توانید طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن را با ساخت کابینت چوبی تکمیل کنید. قیمت کابینت چوبی نباید مانعی برای انتخاب تان باشد.

ساخت کابینت آشپزخانه ارزان

پیشنهاد مطالعه:طراحی کابینت آشپزخانه و ساخت کمد دیواری در هوم سرویز

قیمت کابینت mdf

با یک متر ساده هم می توانید اندازه تقریبی کابینت آشپزخانه را حساب کنید و قیمت میز جزیره آشپزخانه، آرک و میز اوپن را هم در نظر بگیرید. قیمت کابینت mdf با توجه به ضخامت ام دی اف و مهارت ساخت کابینت متفاوت است. برنامه ریزی شده عمل کنید و از چند کابینت ساز قیمت گیری کنید.

طرح کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت سه بعدی می تواند تصور خوبی از دکوراسیون آشپزخانه را ایجاد کند. برای ساخت کابینت آشپزخانه نمونه کارهای قبلی سازنده کابینت را ببینید. همه کابینت سازها نمونه هایی از طراحی کابینت را در گوشی موبایل دارند. با دیدن نمونه کار می توانید تصمیم مناسب تری داشته باشید. پرداخت قیمت کابینت آشپزخانه در قبال یک کار حرفه ای و بدون نقص کاملا منصفانه است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کابینت آشپزخانه هم ارائه میده؟

ساخت کابینت آشپزخانه فوری

قیمت کابینت فلزی

طراحی کابینت فلزی برای منازل نسبت به گذشته بسیار کمتر شده است. کابینت ام دی اف و کابینت آشپزخانه هایگلاس جای کابینت های فلزی را گرفته اند ولی هنوز هم می توانید متناسب با بودجه تان، یک مدل کابینت آشپزخانه فلزی شیک را سفارش دهید. هزینه تقریبی برای ساخت کابینت آشپزخانه فلزی خیلی کمتر است و می تواند انتخاب خوبی برای ساخت کابینت باشد.

مدل کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت باید به صورتی باشد که از همه فضای آشپزخانه استفاده شود. ساخت کابینت آشپزخانه به معنی استفاده حداکثری از فضای موجود است. این کابینت های بزرگ و کوچک به زودی با انواع ظروف پر می شوند. خانم های با تجربه می دانند که هر یک وجب فضای اضافی در آشپزخانه نعمت است. اگر امکان بزرگ کردن اشپزخانه را ندارید در طرحی مدل کابینت آشپزخانه دقت کنید تا فضای عمودی و کاربردی بیشتری استفاده شود.

ساخت کابینت آشپزخانه با کیفیت

کاهش قیمت دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون داخلی منزل و دکوراسیون آشپزخانه در روحیه ساکنین تاثیر مثبت دارد اما نمی توان هزینه زیاد تغییر دکوراسیون منزل را نادیده گرفت. برای کاهش قیمت کابینت آشپزخانه سفارش خود را به کابینت ساز با تجربه بدهید. کیفیت ساخت کابینت توسط استاد کار زمین تا آسمان تفاوت دارد و این را چند ماه بعد متوجه خواهید شد. نوع اتصالات، نحوه ساخت کابینت و یراق آلات همگی روی کیفیت ساخت تاثیر دارند. به این ترتیب لزومی به پرداخت هزینه بازسازی کابینت نخواهد بود.

طراحی کابینت هوم سرویز

ساخت کابینت آشپزخانه هوم سرویز با همکاری جمعی از همیاران با تجربه کابینت ساز انجام می شود. همیاران نجار و کابینت ساز در حال حاضر تنها در محدوده تهران فعالیت دارند و سفارش های انواع کابینت چوبی، کابینت فلزی، کابینت هایگلاس و کابینت ام دی اف را انجام می دهند. پس از ثبت سفارش رایگان در کوتاه ترین زمان با شما تماس می گیریم. هماهنگی لازم جهت اندازه گیری و عقد قراداد انجام می شود و طرح کابینت آشپزخانه مورد نظرتان در سریع ترین زمان آماده خواهد شد. نگران هزینه های سرسام آور ساخت کابینت آشپزخانه نباشید، ما هوای جیب تان را داریم.

جهت اطلاع از قیمت کابینت آشپزخانه و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.
۹۱۰۰۱۳۳۲ – ۰۲۱

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کابینت آشپزخانه تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا