بهترین طرح کمد دیواری برای خانه شما

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

چند وقتی بود که مادر بزرگ حال خوشی نداشت و ما به منزل مادر بزرگ اسباب کشی کرده بودیم. به این ترتیب هم کمک حال او بودیم و هم مشکل اجاره نشینی حل شده بود. یک خانه بزرگ قدیمی با فضای زیاد که به نظر جای خوبی برای زندگی بود. اما خیلی زود با دو مشکل بزرگ روبرو شدیم. خانه اتاق کافی برای بچه ها نداشت و از آن بدتر، کمدها و گنجه های قدیمی اصلا فضای کافی برای رختخواب ها و حتی لباس ها را نداشتند. تا اینکه با مشورت هوم سرویز طرح کمد دیواری را به جای گنجه های کم عمق قدیمی اجرا کردیم.

ساخت کمد دیواری

طی یک تماس تلفنی با هوم سرویز هماهنگی های لازم برای بازدید و مشاوره رایگان انجام شد و همیار هوم سرویز فردای آن روز برای راهنمایی به منزل آمد. ۳ اتاق خواب بزرگ در خانه وجود داشت که یکی از آن ها برای فرزندان بود. با طراحی کمد دیواری قصد داشتیم اتاق را به صورت دو بخش کوچکتر تقسیم کنیم. 

کمد لباس بهترین وسیله برای جداسازی فضای موجود و  همچنین استفاده بیشتر از فضا بود.  بیش از همه بچه ها از ساخت کمد دیواری خوشحال بودند. بعد نوبت به طرح کمد دیواری رسید که آن هم خیلی انتخاب شد

پیشنهاد مطالعه: ساخت همه مدل کمد دیواری به قیمت توافقی

طرح کمد دیواری پذیرایی

طراحی و ساخت کمد دیواری

همیار محترم طرح کمد دیواری را از گوشی موبایل نشان داد و با همفکری اعضای خانواده یک مدل مدل کمد دیواری mdf شیک برای اتاق بچه ها انتخاب شد. با ساخت کمد دیواری هم فضای اتاق خواب به بهترین شکلی استفاده می شد و هم اینکه ریخت و پاش های بچه ها به سادگی مرتب می شد.

انتخاب طرح کمد دیواری

انواع مدل کمد دیواری با جنس بدنه متفاوت ساخته می شود که هر کدام زیبایی خاصی دارند. مدل کمد دیواری mdf ، کمد دیواری لترون، کمد دیواری هایگلاس با بدنه پلی گلاس در رنگ ها و طرح های مختلف را دیدیم. یک طرح کمد دیواری دارای قسمتی برای میز تحریر و میز کامپیوتر بود که خیلی مناسب اتاق کودک است. طرح داخل کمد دیواری هم دارای طبقات، کشوها و آویز لباس خوبی بود که مورد پسند واقع شد.

طرح کمد دیواری اتاق کودک

مراحل ساخت کمد دیواری

بعد از انتخاب طرح کمد دیواری نوبت به قیمت ساخت کمد دیواری رسید. برای برآورد هزینه ساخت کمد دیواری لازم بود تا اندازه گیری دقیق انجام شود. ابعاد و اندازه کمد دیواری روی قیمت ها تاثیر دارد. اندازه گیری ها انجام شد و هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری و قیمت کمد دیواری آماده به صورت توافقی مشخص شد.

کمد دیواری ریلی جدید

برای درب کمد دیواری اتاق کودک تصمیم گرفتیم به جای کمدهای درب لولایی از کمد دیواری ریلی مدرن استفاده کنیم تا فضای شیک تر و مفیدتری را داشته باشیم. رنگ کمد دیواری هماهنگ با دکوراسیون داخلی انتخاب شد و با راهنمایی همیار طرح داخل کمد دیواری را طوری انتخاب کردیم که علاوه بر لباس ها، فضای کافی برای کتاب ها هم داشته باشد. چند قفسه کوچک جای خوبی برای لوازم تحریر بود.

پیشنهاد مطالعه: قیمت کمد دیواری و هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری چقدر است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کمد دیواری هم ارائه میده؟

طرح کمد دیواری اتاق خواب

قیمت ساخت کمد دیواری

برای اطمینان از چند جای دیگر قیمت گیری کردیم و هزینه طراحی و ساخت کمد دیواری را پرسیدیم. هزینه ساخت کمد دیواری با توجه به طرح کمد دیواری خیلی نوسان داشت و بعضی اوقات خیلی بیشتر از مبلغ پیشنهادی همیار بود. البته نرخ های کمتری هم اعلام شد ولی این قیمت در مقابل قیمت کمد دیواری ساده بود و برای کمد دیواری ریلی جدید قیمت ها خیلی بیشتر بود.

ساخت کمد دیواری پذیرایی

با توجه به هزینه ساخت کمد دیواری و طرح کمد دیواری که بسیار شیک بود تصمیم گرفتیم سفارش ساخت کمد دیواری را برای دو اتاق دیگر هم به همین همیار بدهیم. به نظر می رسید با طراحی و ساخت کمد دیواری پذیرایی شکل خانه مادر بزرگ به کلی تغییر کند. این خانه قدیمی با کمد دیواری ریلی مدرن با درب آینه ای و کمد دیواری پذیرایی شکیل به کلی متحول شد.

طرح کمد دیواری ریلی جدید

ساخت کمد لباس

طرح کمد دیواری جدیدی برای کمد لباس در نظر گرفته شد که جای گنجه های کم عمق قدیمی را گرفت. گنجه های قدیمی فضای کافی برای اویزان کردن لباس نداشتند و برای رختخواب ها مناسب نبودند. مادر بزرگ همیشه رختخواب ها را در چادر شب و گوشه ای از اتاق روی هم تلنبار می کرد. این با سبک زندگی امروزی خیلی تفاوت داشت. این روزها دیگر رختخواب ها داخل کمد دیواری ها جای می گیرند و خبری از بقچه های لباس نیست.

هزینه ساخت کمد دیواری در هوم سرویز

انواع کمد دیواری ریلی جدید، مدل کمد دیواری mdf ، طرح کمد دیواری هایگلاس، کمد دیواری ریلی درب آینه ایی، مدل کمد دیواری فانتزی، کمد دیواری پذیرایی، طرح کمد دیواری اتاق خواب و …. توسط همیاران با تجربه و متخصص هوم سرویز ساخته می شود.

هزینه ساخت کمد دیواری طبق نرخ اتحادیه و با توجه به متریال ساخت تعیین می شود. اندازه و ابعاد کمد دیواری، طرح کمد دیواری، هزینه ساخت کمد دیواری و جنس درب کمد دیواری روی قیمت نهایی طراحی و ساخت کمد دیواری تاثیرگذار است.

برای اطلاع از قیمت کمد دیواری ، مشاوره و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

۹۱۰۰۱۳۳۲ – ۰۲۱

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کمد دیواری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا