تعمیرات و خدمات فنی

بهترین کابینت سازی در تهران

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کابینت سازی حرفه ای است که همیشه درخواست کننده دارد. ساخت کابینت آشپزخانه بخشی از دکوراسیون داخلی منازل است و از اهمیت زیادی برخوردار است. آشپزخانه فضایی برای پخت و پز غذا و همچنین محلی برای غذا خوردن اعضای خانواده است. طراحی و ساخت کابینت با رنگبندی و متریال مختلف، فضای آشپزخانه را دلپذیرتر می کند. کابینت سازان تهران نقش بزرگی در زیباسازی آشپزخانه های امروزی دارند.

خدمات کابینت سازی

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را کابینت سازی گویند. خدمات کابینت سازی از ایده و طراحی شروع می شود و تا نصب کابینت ادامه دارد. البته همیشه امکان استفاده از خدمات کابینت سازان برای تعمیر و تعویض کابینت های قدیمی هم وجود دارد. یک کابینت سازی خوب در تهران می تواند طرح مورد نظرتان را با متریال دلخواه تان اجرا کند.

طراحی و ساخت کابینت

هوم سرویز خدمات کابینت سازی خوب در تهران را ارائه می دهد. کافیست طرح و رنگ کابینت را انتخاب کنید و بقیه کارها را به حرفه ای ها بسپارید. کابینت کار حرفه ای اندازه گیری ها را انجام می دهد و با طراحی سه بعدی، شمایی از کابینت های ساخته شده را در اختیارتان می گذارد. طراحی سه بعدی امکان تغییر دارد و می توانید جزئیات را طبق دلخواه تغییر دهید.

کابینت سازی تهران

ساخت کابینت از مشاغل فصلی نیست که مرتبط با گرم شدن و یا سرد شدن هوا دچار رکود شود. ساخت کابینت آشپزخانه در همه فصول رایج است. خدمات کابینت سازی یکی از مشاغل مرتبط با ساختمان سازی است و به طور معمول با پایان گرفتن کار ساخت و ساز، دکوراسیون آشپزخانه شروع می شود. طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه بخشی از دکوراسیون داخلی نیز محسوب می شود و می بایست با وسواس بیشتری انجام شود تا هماهنگی بین المان های طراحی حفظ شود.

پیشنهاد مطالعه: طراحی کابینت آشپزخانه و ساخت کمد دیواری در هوم سرویز

کابینت سازی ارزان قیمت تهران

 • ساخت کابینت در شمال تهران

کابینت سازی شمال تهران یکی از شعبه های فعال هوم سرویز است که خدمات ساخت کابینت در شمال تهران و محلات منطقه را بر عهده دارد. خدمات کابینت سازی فلزی در تهران ، استفاده از متریال هایگلاس در ساخت کابینت آشپزخانه و ورق های ام دی اف خارجی طبق خواسته مشتری انجام می شود. هوم سرویز بهترین طراح و کابینت کار را برای ساخت کابینت در شمال تهران و اندازه گیری و مشاوره رایگان درب منزل اعزام می کند. بهترین کابینت ساز شمال تهران را برای دکوراسیون آشپزخانه لوکس انتخاب کنید و خیالتان بابت طراحی و ساخت کابینت راحت باشد.

 • ساخت کابینت در غرب تهران

کابینت سازی حرفه ای تخصصی است که تنها با آموزش و کسب تجربه قابل انجام است. کابینت ساز غرب تهران به خوبی با نحوه ساخت و نصب کابینت آشپزخانه آشنایی دارد. برش ورق های ام دی اف و متریال کابینت سازی با دستگاه های مخصوص به هنگام ساخت کابینت در غرب تهران با توجه به طراحی و ساخت کابینت انجام می شود. ساخت کابینت آشپزخانه یک هنر است که با دانش کابینت سازی ترکیب شده است.

 • ساخت کابینت در شرق تهران

کابینت کار ماهر در کابینت سازی تهران همه سفارش های ثبت شده در سامانه خدمات هوم سرویز در اولویت قرار داده و طبق زمان بندی تعیین شده، کارها تحویل داده می شود. کابینت ساز شرق تهران آماده همکاری با پروژه های ساختمان سازی است. طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه در ساختمان های نوساز بخشی از خدمات کابینت ساز شرق تهران است.

 • ساخت کابینت در جنوب تهران

بهترین کابینت ساز جنوب تهران از همیاران هوم سرویز است. نمونه کار کابینت را قبل از عقد قرارداد ببینید و بهترین طرح های روز را انتخاب کنید. طرح و رنگ کابینت آشپزخانه تاثیر زیادی در زیبایی منزل دارد. یراق آلات را دست کم نگیرید. جزئی ترین موارد در ساخت کابینت مهم است از دستگاه های پیشرفته برای کابینت سازی گرفته تا متریال و روش ساخت کابینت در جنوب تهران همگی حرفه ای هستند. کابینت ساز جنوب تهران آماده مشاوره رایگان به ساکنین محل است.

اهمیت ساخت کابینت

بهترین کابینت سازی شمال تهران

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

در هوم سرویز همه قیمت ها شفافه و رایگان میتونید سفارش ثبت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

کابینت ها قفسه هایی کاربردی هستند که بسیاری از لوازم آشپزخانه را در خود جای می دهند. همه آشپزخانه ها دارای نوعی کابینت هستند که در هنگام ساخت بنا طراحی می شود. تنها برای ساختمان های نوساز از خدمات کابینت سازی استفاده نمی شود بلکه طراحی و ساخت کابینت در ساختمان های قدیمی هم بنا بر ضرورت انجام می شود. تغییر دکوراسیون داخلی همیشه با تغییر کابینت های قدیمی همراه است. به هنگام بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون، ساخت کابینت با متریال جدیدتر بسیار رایج است.

ساخت کابینت آشپزخانه

گاهی از سبک کابینت ها و طراحی آن راضی هستید ولی خرابی لولا، لق شدن دستگیره ها و هر گونه ایراد در بدنه کابینت، موجب می شود تا با کابینت ساز تماس بگیرید. عمده ترین دلیل استفاده از خدمات کابینت سازی، تعمیر و یا تعویض کابینت های قدیمی است. خرده کاری های نجاری و ساخت کابینت از محبوب ترین سرویس های هوم سرویز هستند که برای شهروندان تهرانی کارها را ساده تر کرده اند.

کمبود کابینت آشپزخانه

داشتن فضاهای کاربردی در اشپزخانه یک مزیت استو. هر چقدر که تعداد کابینت ها بیشتر باشد، امکان نظم بخشیدن به آشپزخانه هم بیشتر است. نیاز به افزایش کابینت ها و ایجاد فضای بیشتر در آشپزخانه یکی از مواردی است که شما را وادار می کند با بهترین کابینت سازی در تهران تماس بگیرید. همیشه امکان اضافه کردن تعداد کابینت های زمینی یا دیواری وجود دارد به شرطی که بتوانید یک کابینت کار خوب پیدا کنید.

کابینت کار خوب کیست؟

هوم سرویز ارائه دهنده سرویس کابینت سازی در تهران است که با حرفه ای ها همکاری دارد. برای مشاوره با بهترین کابینت کار تهران با ما تماس بگیرید. طراحی و ساخت کابینت به شیوه ای هنرمندانه و با استفاده از متریال مقاوم، ماندگاری و زیبایی کابینت ها را بیشتر می کند. برخی ازخدمات کابینت کار ماهر عبارتند از:

 • ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک
 • طراحی، ساخت و نصب ویترین های دکوری در آشپزخانه
 • کابینت سازی فلزی در تهران
 • طراحی کابینت ارزان تهران
 • ساخت کابینت هایگلاس
 • طراحی کابینت های فروشگاهی
 • تعمیر کابینت زمینی و دیواری
 • تعویض یراق آلات معیوب ( دستگیره، لولا و درب بازکن ها)
 • رفع مشکلات کابینت مثل: تنظیم پایه و لق گیری کابینت

کابینت ساز شمال تهران

آیا برای ساخت کابینت در شمال تهران به دنبال بهترین کابینت ساز شمال تهران هستید؟ اگر در مناطق شمالی تهران و اقدسیه، نیاوران، کامرانیه، زعفرانیه، تجریش، قلهک، جماران، دزاشیب، جردن، ولنجک، درکه، سعادت آباد، دروس، فرحزاد، پونک و ….. زندگی می کنید طراحی و ساخت کابینت را به حرفه ای ها بسپارید. بهترین کابینت ساز شمال تهران در نزدیکی شماست جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

کابینت ساز غرب تهران

ساخت کابینت اداری و کابینت آشپزخانه منازل توسط کابینت سازان غرب تهران در اسرع وقت انجام می شود. اگر در غرب تهران زندگی می کنید با ما تماس بگیرید. خیابان ستارخان، جنت آباد، آریا شهر، شهر زیبا، شهرک اکباتان، تهرانسر، آزادی، وردآورد، طرشت، چیتگر و … در حیطه کاری کابینت ساز غرب تهران هستند. با اولین تماس هماهنگی جهت بازدید و مشاوره رایگان انجام خواهد شد.

کابینت ساز شرق تهران

دسترسی به کابینت کار ماهر در شرق تهران دشوارتر است. به این منظور و جهت جلب رضایت ساکنین محل، هوم سرویز بهترین کابینت ساز شرق تهران را برای ساخت کابینت آشپزخانه درب منزل اعزام می کند. اهالی تهرانپارس، شهرک امید، سرخه حصار، نارمک، تهران ، مجیدیه، حشمتیه،نظام آباد، خیابان گرکان و …. می توانند ساخت کابینت در شرق تهران را با قیمت مناسب تجربه کنند. قیمت کابینت آشپزخانه طبق نرخ اتحادیه تعیین می شود که در جدول زیر قابل مشاهده است:

عنوان(به روز رسانی سال 99)از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
ساخت کابینت
قیمت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2200000
قیمت کابینت با بدنه لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2400000
کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)2700000
کابینت تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)2900000
کابینت MDF هایگلاس ایرانی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3000000
کابینت MDF هایگلاس ترک با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3200000
کابینت MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)
3400000
کابینت ممبران روکش وکیوم با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3700000
کابینت ممبران شرکتی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4200000
کابینت لمی گلاس و پلی گلاس با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4000000
کابینت تمام ام دی اف با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آالت (متر طول)
5800000
کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)
7100000
قیمت تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعویض و جابجایی ریل کـشو(هر جفت)
2500035000
نصب آینه
4000050000
تعویض و جابجایی دستگیـره کمد دیواری(هر عدد)
1500020000
تعویض درب لولایی4000060000
تعویض درب ریلی
4000060000
تعویض و جابجایی پایه کابینت(هر عدد)
1000020000
تعویض و جابجایی دستگیره قدی(هر عدد)
3000035000
تعویض و جابجایی مسیر درب ریلی5000060000
قیمت ساخت کمد
قیمت کمد دیواری تمام لتــرون با یراق آلات(متر مربع)1300000
قیمت کمد دیواری بدنه لتــرون با درب ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)1500000
کمد دیواری تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)1700000
کمد دیواری تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)1800000
کمد دیواری هایگلاس ایرانی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)1900000
کمد دیواری هایگلاس ترک با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)2000000
کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)2500000
کمد دیواری ممبران شرکتی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)2800000
مکانیزم هر درب ریلی200000

کابینت ساز جنوب تهران

اهالی محترم میدان خراسان، یافت آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، مشیریه، شهرک مسعودیه، شوش، شهر ری، منیریه، امیریه و …. ساخت و تعمیر کابینت آشپزخانه را به کاربلدان کابینت کار بسپارید. برای قیمت گیری و ثبت سفارش ساخت کابینت در جنوب تهران با ما تماس بگیرید. سامانه خدمات منزل هوم سرویز ویژه شهروندان تهرانی است و در همه ایام سال فعالیت دارد ما یک شرکت فصلی نیستیم.

پیشنهاد مطالعه:نجاری سیار برای خرده کاری کابینت و ترمیم لوازم چوبی

کابینت سازی در تهران

صنف کابینت سازان تهران

اتحادیه صنف کابینت سازان تهران تعیین کننده خط مشی کاری و قیمت گذاری خدمات کابینت سازی است. زبده ترین کابینت کارها با اتحادیه همکاری دارند و در زمینه طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، نصب و تعمیر هر نوع کابینت فلزی یا چوبی، ساخت کمد دیواری و دکوراسیون داخلی منازل و اداری فعالیت دارند. بهترین کابینت سازی در تهران عضو اتحادیه کابینت سازان تهران است. قیمت ساخت کابینت از سوی اتحادیه کابینت سازان تهران برای هر متر مربع اعلام می شود.

قیمت ساخت کابینت چقدر است؟

پاسخ به این سوال در هر سفارش متفاوت است. همه سفارش های ثبت شده در سامانه خدمات منزل طبق معیار مشخصی قیمت گذاری می شوند. قیمت ساخت کابینت برای هر متر مربع ثابت است ولی عوامل زیادی می تواند این قیمت را تغییر دهد. بهترین کابینت سازی در تهران با اعزام همیار مشاور درب منزل، راهنمایی های لازم برای ساخت و نصب کابینت را ارائه می دهد و طی صحبت هایی که با مشتری می شود مبنای قیمت ساخت کابینت اعلام خواهد شد.

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

در هوم سرویز همه قیمت ها شفافه و رایگان میتونید سفارش ثبت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

کابینت سازی فلزی در تهران

جنس موادی که در ساخت کابینت آشپزخانه استفاده می شود بیشترین تاثیر را روی قیمت ساخت کابینت دارد. ساخت کابینت فلزی در تهران اغلب برای دکوراسیون فروشگاهی سفارش داده می شود. البته با وجود متریال جدیدتر در کابینت سازی نظیر ورق ام دی اف و هایگلاس، هنوز هم برخی از منازل کوچکتر تمایل به نصب کابینت فلزی دارند. رنگ پذیری بالا بزرگترین امتیاز کابینت فلزی است در صورت نیاز به ترمیم رنگ و رنگ کاری از خدمات رنگ و کابینت سازی فلزی در تهران استفاده کنید.

ساخت کابینت ارزان تهران

بخش مهمی از زیبایی منزل مربوط به دکوراسیون آشپزخانه است. زیبایی هر آشپزخانه با طرح کابینت سنجیده می شود. نصب اصولی کابینت آشپزخانه و جنس کابینت ها دو عامل تاثیرگذار در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه هستند. چنانچه بهترین متریال در ساخت کابینت استفاده شود و طریقه نصب صحیح نباشد، جلوه زیبایی کابینت ها اصلا به چشم نمی آید. در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه جایگیری لوازم بزرگ در محل صحیح بسیار مهم است. یخچال،اجاق گاز و سینک ظرفشویی در مثلث طراحی اصلی ترین بخش ها هستند پس از این ها محل قرارگیری ماشین لباسشویی در بین کابینت زمینی مشخص خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه: قیمت کابینت آشپزخانه با طرح جدید چقدر است؟

کابینت سازی فلزی در تهران

مزایای ثبت سفارش کابینت سازی در هوم سرویز

طراحی ، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه از سرویس های محبوب هوم سرویز است که همواره با استقبال خوبی روبرو شده است. چرا خدمات کابینت سازی هوم سرویز بهترین راهکار برای طراحی و ساخت کابینت است؟ دلایل اصلی برتری این سرویس نسبت به موارد مشابه عبارت است از:

 • ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان

با نصب اپلیکیشن هوم سوریز می توانید به صدها سرویس کاربردی و لیست قیمت ها دسترسی پیدا کنید تنها با چند کلیک امکان ثبت سفارش رایگان کابینت سازی در تهران وجود دارد. بدون نیاز به خروج از منزل و مراجعه به کابینت سازی می توانید سفارش خود را در کوتاه ترین زمان ثبت کنید. اگر حوصله کار با اینترنت را ندارید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان هستند. در کوتاه ترین زمان بهترین کابینت کار درب منزل اعزام می شود و اندازه گیری را انجام می دهد.

 • زمان بندی طبق خواسته مشتری

زمان دقیق و ساعت مراجعه کابینت کار را می توانید در سامانه خدمات منزل درج کنید تا طبق زمان بندی مناسب به محل مراجعه کنیم. ما قدر زمان با ارزش تان را می دانیم و با هماهنگی قبلی و طبق خواسته شما کارها را انجام می دهیم.

 • تیم پشتیبانی قوی هوم سرویز

در هنگام طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه و تا پایان نصب کابینت در کنارتان هستیم. هوم سرویز تضمین سفارش های ثبت شده در سامانه را بر عهده دارد تا رضایت شما به طور کامل جلب شود. تضمین کیفیت ساخت و کابینت کار ماهر با ما، تصمیم گیری برای طرح و رنگ با شما. تیم پشتیبانی قوی هوم سرویز کارها را ساده کرده است.

برای اطلاع از قیمت ساخت کابینت و  مشاوره رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۲ دیدگاه ها

 1. مرسی بابت اطلاعات خوبتون و تیم حرفه ایتون
  چون واقعا به نکات خیلی خوبی اشاره کردید. پیروز و موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا