هوم سرویز

کمد دیواری جدید را به حرفه ای ها سفارش دهید

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

آیا همیشه خانه به هم ریخته و پر از ریخت و پاش هست؟ لباس ها روی کاناپه یا گوشه اتاق جمع شده؟ شما بی نظم نیستید بلکه تعداد کمد دیواری ها کم است! یک کمد دیواری جدید سفارش بدهید و نظم را به خانه برگردانید. با ساخت کمد دیواری از مرتب بودن اتاق ها تعجب خواهید کرد. تصورش کمی مشکل است ولی همه این لوازم اضافی و انبوه لباس ها در طبقه های کمد دیواری به راحتی جای می گیرند. برای ساخت و نصب کمد دیواری این توصیه های مهم را فراموش نکنید.

ساخت کمد دیواری جدید

هیچ چیز بدتر از یک اتاق خالی و بدون کمد دیواری نیست. هر چقدر هم که فضای اتاق کوچک باشد، امکان طراحی و ساخت کمد دیواری وجود دارد. ابعاد و اندازه کمد دیواری با توجه به فضایی که دارید قابل تنظیم است. یکی از دیوارها، شکاف بین ستون و دیوار یا هر قناسی دیگری را می توانید با نصب کمد دیواری قابل استفاده کنید. کمد دیواری نباید مزاحم رفت و آمد باشد.

پیشنهاد مطالعه: طراحی و ساخت کمد دیواری با قیمت مناسب

قیمت کمد دیواری جدید

رنگ کمد دیواری جدید

کلیشه ها را کنار بگذارید یک کمد دیواری مدرن می تواند از هر رنگی که دوست دارید ساخته شود. کمد دیواری جدید را مطابق سلیقه و با رنگ کمد دیواری دلخواه تان سفارش دهید. قیمت کمد دیواری ساده و یا رنگی تفاوت زیادی ندارد. اما اگر به دکوراسیون داخلی خیلی پایبند هستید رنگ کمد دیواری را متناسب با رنگ دکوراسیون انتخاب کنید.

طراحی و ساخت کمد دیواری جدید

در طراحی داخل کمد دیواری و انتخاب درب آن دقت کنید. کمد دیواری بخشی از دکوراسیون داخلی است و باید زیبا و شکیل باشد ولی کاربرد کمد دیواری بسیار مهم تر است. طراحی و ساخت کمد دیواری به منظور استفاده بیشتر از فضای اتاق است بنابر این ساخت کمد لباس را با طرحی که مناسب تر است سفارش دهید.

ساخت کمد دیواری جدید

طرح داخل کمد دیواری جدید

کمد لباس باید دارای کشو، قفسه و رگال برای آویزان کردن لباس باشد. اما کمد دیواری پذیرایی نیازی به رخت آویز ندارد. با توجه به کاربری طرح داخل کمد دیواری جدید اتاق را انتخاب کنید. اگر کمد دیواری اتاق کودک را سفارش می دهید حتما فضایی برای کتاب ها و اسباب بای ها در نظر بگیرید. یک طبقه در پایین کمد برای کفش های اضافی هم ایده خوبی است.

کمد دیواری ریلی جدید

اگر فضای اتاق خیلی کوچک است یا نمی خواهید درب کمد دیواری مانعی ایجاد کند از انواع کمد دیواری ریلی جدید سفارش دهید. قیمت کمد دیواری ریلی هوم سرویز و هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری در مقایسه با نصب کمد دیواری درب لولایی بیشتر است . برای داشتن کمد دیواری مدرن باید کمی هزینه کنید.

 پیشنهاد مطالعه: قیمت کمد دیواری و هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری چقدر است؟

مدل کمد دیواری جدید

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کمد دیواری هم ارائه میده؟

ساخت کمد دیواری در منزل

حتما نمونه هایی از کمد دیواری پذیرایی و کمد دیواری مدرن اتاق خواب را دیده اید. خرید کمد دیواری برای اتاق ها بسیار متداول است ولی شاید از کمد دیواری سرویس ها و حمام چیزی نشنیده باشید. انواع کمد دیواری جدید با متریال مناسب را می توانید در رختکن حمام یا فضای روشویی نصب کنید. قیمت کمد دیواری آماده و هزینه ساخت کمد دیواری یکسان نیست.

قیمت ساخت کمد دیواری

خرید کمد دیواری نباید به قیمت خالی شدن حساب بانکی تان تمام شود. مناسب با بودجه تان مدل کمد دیواری را انتخاب کنید. ابعاد و اندازه کمد دیواری، کیفیت ورق ام دی اف، ساخت چهارچوب و تجهیزات اضافی همگی روی هزینه ساخت کمد دیواری  هوم سرویز تاثیر دارند. اگر بودجه محدودی دارید ساخت کمد دیواری در منزل را با حرفه ای ها تجربه کنید. نجار با تجربه می تواند با کمترین بودجه طرح کمد دیواری جدید را پیاده کند.

نصب کمد دیواری جدید

کمد دیواری مدرن

طراحی و ساخت کمد دیواری هوم سرویز توسط استادکار نجاری در همه مناطق تهران انجام می شود. کمد دیواری جدید با رنگ و طرح دلخواه و مناسب با بودجه تان ساخته می شود. مدل کمد دیواریmdf، کمد دیواری ریلی مدرن، کمد دیواری ساده، کمد دیواری پذیرایی و ساخت کمد لباس با هزینه مناسب را از ما بخواهید. برای اطلاع از قیمت ساخت کمد دیواری و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مراحل ساخت کمد دیواری

پس از ثبت سفارش رایگان ساخت کمد دیواری در اپ هوم سرویز، هماهنگی های لازم برای طراحی و ساخت کمد دیواری انجام می شود. برای اندازه گیری ابعد و اندازه کمد دیواری همیار آموزش دیده در زمانی که تعیین می کنید درب منزل مراجعه می کند. طرح داخل کمد دیواری جدید را انتخاب کنید و بقیه کارها را به ما بسپارید. پس از ساخت کمد دیواری یکبار دیگر برای نصب کمد دیواری به دیدارتان می آییم.

نصب کمد دیواری جدید در منزل

ساخت کمد دیواری در محل کارگاه انجام می شود و قطعات برش خورده و آماده برای نصب به محل آورده شده و مونتاژ می شود. ابتدا ساخت چهارچوب کمد دیواری در محل انجام می شود. کمد دیواری ریلی و لولایی چارچوب متفاوتی دارند. چارچوب بر اساس طرح داخل کمد دیواری ساخته می شود و استحکامات لازم برای طبقات و کشوها در نظر گرفته می شود.

برای اطلاع از قیمت ساخت کمد دیواری از اپلیکیشن یا سایت هوم سرویز استفاده کنید
۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

 

 

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کمد دیواری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا