چگونه بازسازی خانه قدیمی را با قیمت مناسب انجام دهیم؟

وقتی در خانه احساس راحتی ندارید و یا ظاهر منزل به دلتان نمی نشیند می توانید با یک شرکت بازسازی ساختمان تماس بگیرید و دکوراسیون داخلی را متحول کنید. بازسازی خانه های کلنگی در تهران یکی از ایده های رایج برای بهره وری بیشتر از ساختمان است. همراه با بازسازی خانه قدیمی می توانید معماری و دکوراسیون داخلی را هم تغییر داده و از یک خانه ساده، یک منزل لوکس و مدرن بسازید. علاوه بر شکل و شمایل ظاهری فضای داخلی، بسیاری از مشکلات و ایرادات را هم می توان موقع بازسازی و نوسازی، تعمیر کرد. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

بازسازی خانه های کلنگی در تهران

موقع بازسازی خانه های قدیمی همیشه قسمت های آسیب دیده بنا هم تعمیر می شود. بازسازی و تعمیرات ساختمان در بافت موازی هم پیش می رود. شاید برای تعمیرات الگوی مشخصی وجود داشته باشد ولی بازسازی خانه خیلی سلیقه ای است و بیشتر به میل صاحب خانه بستگی دارد. آیا ایده برای بازسازی خانه دارید؟ با دیدن تصاویر خانه های بازسازی شده قبل و بعد ایده های خوبی پیدا می کنید. پس از انتخاب سرویس بازسازی و دکوراسیون داخلی هوم سرویز هماهنگی های لازم را با پیمانکار بازسازی خانه انجام دهید.

راهنمای بازسازی منزل

هزینه بازسازی خانه قدیمی

بازسازی خانه قدیمی

معماری و دکوراسیون داخلی همپای هم پیش می روند وقتی نوبت بازسازی خانه های قدیمی می رسد همیشه فکر خرید مبلمان و پرده های جدید هم به ذهن می رسد. تغییر خوب است ولی بودجه بندی را فراموش نکنید. اگر بودجه کفاف خرید مبلمان جدید را نمی دهد از سرویس تعمیر مبلمان استفاده کنید و به قیمت خیلی کمتری مبلمان قدیمی را بازسازی کنید. مراحل بازسازی ساختمان پر هزینه است و باید طبق برنامه مشخصی انجام شود تا مقرون به صرفه باشد.

مراحل بازسازی خانه

وقتی تصاویر بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد را ببینید اصلا باور نمی کنید این خانه مدرن همان منزل قدیمی تان باشد. شرکت دکوراسیون داخلی برای بازسازی خانه قدیمی از تخریب هم استفاده می کند. اولین مراحل بازسازی ساختمان برداشتن دیوارهای مزاحم و بعد بازسازی و تعمیرات ساختمان است.

چگونه هزینه بازسازی خانه را کاهش دهیم؟

مراحل بازسازی خانه قدیمی

بازسازی و دکوراسیون داخلی

رنگ ها بیشترین تاثیر را در تغییر دکوراسیون دارند. استفاده از رنگ های روشن خانه را بزرگ و دلباز تر نشان می دهد اهمیت رنگ ها در بازسازی خانه قدیمی کوچک خیلی بیشتر است. اگر پیمانکار بازسازی خانه موقع نقاشی منزل از رنگ های نامناسب استفاه کند، همه زحمت ها هدر می رود. اتاق های تاریک و سقف های کوتاه با رنگ های شاد و روشن جلوه دیگری پیدا می کنند.

بازسازی خانه ویلایی

نورپردازی های حرفه ای همان کلید طلایی دکوراسیون داخلی شیک هستند. رنگ ها بر نورها هم تاثیر می گذارند برای اینکه بازسازی خانه قدیمی و معماری و دکوراسیون داخلی فوق العاده باشد لازم نیست بودجه های کلان را خرج کنید ارزان ترین ایده برای بازسازی ساختمان توجه به نور و رنگ ساختمان است. از تضاد رنگی تیره و روشن برای بازسازی هال و پذیرایی کمک بگیرید.

هزینه بازسازی خانه به طور متوسط چقدر است؟

پیمانکار بازسازی خانه قدیمی

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بازسازی و دکوراسیون هم ارائه میده؟

بازسازی خانه قدیمی قبل و بعد

بازسازی هال و پذیرایی به همراه بازسازی پله دوبلکس، بازسازی آشپزخانه، بازسازیی حمام و دستشویی مهم ترین بخش هایی هستند که در اغلب پروژه های دکوراسیون داخلی مرد توجه قرار می گیرند. برای بازسازی خانه قدیمی بیشترین هزینه هم در همین بخش ها مصرف می شود. به کوچکی و بزرگی خانه نگاه نکنید همیشه امکان تغییرات زیادی وجود دارد به شرطی که از یک شرکت دکوراسیون داخلی با ایده های بازسازی خلاقانه entrepreneur مشاوره بگیرید.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

هیچکس بهتر از خود شما نمی داند چه تغییراتی فضای آشپزخانه را کاربردی تر می کند. برای اینکه از حداکثر ظرفیت آشپزخانه استفاده کنید با بازسازی داخلی هوم سرویز تماس بگیرید. بازسازی آشپزخانه همیشه با تعویض کابینت ها همراه است. تغییر کفپوش آشپزخانه با لمینت های مدرن و یک میز جزیره ای زیبا در وسط آشپزخانه دقیقا همان چیزی است که لازم دارید.

۶ قانون طلایی برای بازسازی آپارتمان

بازسازی ساختمان در تهرانبازسازی خانه قدیمی

بازسازی حمام خانه قدیمی

حمام های تاریک و بدون نور، چندان جالب نیستند. فضای دلگیر این حمام ها، خانه را قدیمی و کلنگی نشان می دهد. از طرفی نور و روشنایی بسیاری از میکروب ها را از بین می برد. برای اینکه فضا باز و بزگتر دیده شود لازم است تا نور طبیعی به داخل حمام تابد. پنجره ها منبع اصلی نور طبیعی در منازل هستند با نصب پنجره دو جداره جدید هم نور بیشتری را به داخل خانه ها دعوت می کنید و هم صرفه جویی زیادی در هزینه های انرژی خواهید داشت. استفاده از آینه ها در فضای حمام و دستشوی یک راهکار ساده برای بزرگ نشان دادن این فضای کاربردی است. 

تغییر دکوراسیون منزل با ایده های خلاقانه

بازسازی خانه قدیمی و سرویس بهداشتی 

بازسازی و تعمیرات ساختمان تنها شامل بازسازی هال و پذیرایی و یا دکوراسیون داخلی آشپزخانه نیست. نوسازی توالت و سرویس های بهداشتی هم اهمیت زیادی دارد که اغلب نادیده گرفته می شود. اگر به دنبال یک تغییر اساس هستید توالت قدیمی را با توالت فرنگی عوض کنید. اگر فضای توالت به اندازه کافی بزرگ است به جای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی می توانید در گوشه دستشویی یک توالت فرنگی نیز نصب کنید. به این ترتیب هر دو نوع توالت وجود دارد.

تعویض پنجره های قدیمی با یو پی وی سی

هنگام بازسازی خانه های قدیمی و بازسازی ویلاهای قدیمی، پنجره ها را فراموش نکنید. اگر امکان تعویض درب و پنجره قدیمی را ندارید حتما پنجره های رنگ و رو رفته را رنگ کنید به همین سادگی تغییر بزرگی ایجاد می کنید. در صورت تامین بودجه کافی بهترین کار اینست که پنجره های آهنی را با انواع مدرن تر تعویض کنید. پنجره upvc و دوجداره در همه ساختمان های نوساز نصب شده است. موقع بازسازی خانه قدیمی از همین ترفند برای کمتر نشان دادن سن بنا استفاده کنید.

هزینه بازسازی خانه قدیمی

بازسازی منازل یک پروژه گسترده و بسیار متنوع است. فرمول خاصی برای ایجاد تغییرات وجود ندارد و هر فردی می تواند طبق سلیقه و با نگاهی به بودجه، کارهای بازسازی را مدیریت کنید. شرکت های پیمانکاری برای بازسازی و دکوراسیون هزینه ثابتی دریافت نمی کنند. به طور معمول قبل از انجام کار در مورد همه موارد تصمیم گیری می شود. سپس برای هر مورد به طور جداگانه، قیمت تعیین می شود. هزینه خدمات لوله کشی، ساخت کابینت آشپزخانه،کاشیکاری حمام و دستشویی، تعویض کفپوش ها و …. ارتباط به متراژ فضا و نوع مصالح به کار رفته دارد. 

سرویس بازسازی و دکوراسیون داخلی در تهران

سرویس بازسازی منزل هوم سرویز صر تا صد دکوراسیون داخلی را در همه مناطق تهران دارد. بازسازی حمام و سرویس دستشویی، بازسازی هال و پذیرایی، بازسازی آشپزخانه، بازسازی و تعمیرات ساختمان توسط متخصصین با تجربه و حرفه ای انجام می شود. محدودیتی در اجرای سرویس بازسازی منزل نیست. ایزوگام سقف، گچبری ، کاغذ دیواری، گچبری و سرامیک و …. تعویض درب و پنجره های قدیمی در این سرویس ارائه می شود. هزینه نهایی بازسازی منزل پس از بازدید و هماهنگی اعلام می شود. قیمت خرید مصالح و لوازم به صورت جداگانه و با ارائه فاکتور به هزینه های اولیه اضافه خواهد شد. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است. همه سرویس های ثبت شده در اپ این سامانه شامل گارانتی تضمین کیفیت هستند. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با تیم پشتیبانی هوم سرویز تماس بگیرید.

برای اطلاع از هزینه بازسازی منزل و مشاوره و بازدید رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی بازسازی و دکوراسیون تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا