برقکاری ساختمان

همه چیز درباره برقکاری ساختمان ✔️ نکات و اصول برقکاری ساختمان

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

برقکاری

تا به حال به اهمیت برق و برقکاری فکر کردید ؟ چند صد سال پیش، چیزی به اسم برق توی جهان وجود نداشت. مردم برای ایجاد نور و روشنایی از نور خورشید و یا شمع و آتش استفاده می کردن. در اون موقع انجام کارها بدون برق کار خیلی مشکلی بود. حتی خیلی از وسایل که برای زندگی لازم هستن توی اون زمان وجود نداشت. یخچال، تلویزیون و … نمونه هایی از این موارد هستن. اما فردی به نام توماس ادیسون برق رو کشف کرد. توماس ادیسون تونست بعد از تلاش های زیاد به برق برسه. و از اون به بعد نیاز به خدمات برقکاری احساس شد. برقکاری یکی از مهم ترین چیزها توی زندگی مردم شد. در این نوشته با ما همراه باشید تا درباره برقکاری مطالبی براتون ارائه کنیم.

همچنین درباره نظافت منزل هم توی هوم سرویز بخونید.

برق کاری چی هست؟

همون طور که گفتم توماس ادیسون تونست با تلاش های بسیاری برق رو کشف کنه. از اون به بعد مردم از برق استفاده می کنن. اما برق یک ماده فیزیکی نیست که بشه رفت و از مغازه اون رو خرید و آورد و استفاده کرد. برق باید از وسایلی به نام سیم عبور کنه. اما این کار که برق از سیم ها عبور کنه، خیلی هم آسون نیست. نمیتونیم فقط یک سیم رو به منبع انرژی ( برق ) وصل کنیم و انتظار عبور کردن برق رو به طور کاملا صحیح داشته باشیم! این کار یک سری شیوه هایی داره. همچنین آیا شما می دونید که سیم ها رو باید کجا قرار بدید؟ چجوری قرار بدین؟ چجوری سیم ها رو متصل کنین؟ چه سیم هایی رو متصل کنین؟ بنابراین نیاز به یک استاد کار برق کاری هست.

قبل از اینکه برای مشکل برقکاری ساختمونتون برقکار خبر کنید ، حتما ویدیوی زیر رو ببینید. خیلی بهتون کمک میکنه 

برقکاری یا تعمیر لوازم برقی می تونه واقعا استرس زا باشه. به خصوص وقتی در ابعاد وسیعتر مطرح باشه . مثلا وقتی بخواید برقکاری خونه تون رو که تازه بازسازی کردید انجام بدید یا وقی که به خونه جدید نقل مکان کردید و میخواید لوسترها رو نصب کنید و کلید و پریزها رو عوض کنید. اما با تمام این سختی ها ، یه راه خوب و مناسب وجود دارده . اون هم اینکه از یه فرد متخصص کمک بگیریم یا با یه شرکت مورد اعتماد آشنا باشیم که به محض خوردن به گیرو گور بتونیم سریعا بهش درخواست بدیم . استفاده از خدمات یه شرکت مورد اعتماد هزینه های اضافی را حذف میکنه و از طرفی زمان بندی پروژه هم کاملا از همون اول شفاف و مشخصه .

در جریان باشید که برقکار بدون مجوز شاید در نگاه اول برای شما بی دردسرتر باشه و حتی قیمت های پایینی که اونها به شما پیشنهاد میدن وسوسه برانگیز باشه، اما بدونید که کار برقکاری چیزی نیست که سرسری گرفته بشه. علاوه بر خطراتی که در حین کار برقکاری ممکنه برای خود برقکار بوجود بیاد ممکنه استفاده از نیروی کم تجربه به خود شما ضربه اقتصادی سنگینی بزنه . بنابراین وقتی با یک برقکار قرا می گذارید حواستون به وعده های نشدنی باشه. حتما همون اول کار قیمت رو با اونها ببندید. این قیمت هم شامل مبلغ اجرت کار برقکاری میشه و هم احیانا قطعاتی که ممکنه نیاز باشه برقکار برای کار برقکاری شما خریداری کنه. و در نهایت زمان موردنیاز برای انجام کار رو هم حتما از برقکار بپرسی. این مورد رو بخصوص برای مورادی که برقکاری بیشتر از یک روز زمان میبره حتما بپرسید تا با خیال آسوده همه ی کارهاتون انجام بشه.

قیمت سیم کشی ساختمان

چگونه یک برقکار خوب پیدا کنیم؟

اهمیت انجام برقکاری ، چرا باید برقکاری توسط استادکار انجام بشه؟

اما خوب اولا اهمیت برق کاری چی هست؟ این مورد خیلی واضحه. بدون برق ما نمیتونیم به خوبی به زندگی خودمون ادامه بدیم. خیلی از وسایل ما غیر قابل استفاده میشن. مثلا یخچال، تلویزیون، کامپیوتر و … . همچنین ارتباطات ما با هم هم خدشه دار میشه. ما شاید نتونیم با هم ارتباط داشته باشیم. بنابراین برق و برق کاری مهم هست و باید انجام بشه.

اما چرا باید این کار توسط استادکار انجام بشه؟ می دونین که برق یکی از مهم ترین موارد برای زندگی هست. در عین حال همین برق هم میتونه خیلی خیلی خطر داشته باشه. اگه شما به این کار وارد نباشین ممکنه آسیب های جدی بهتون وارد بشه.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات هم ارائه میده؟

آمارها نشون میده سالانه حدود ۷۰۰ نفر از هموطنانمون به دلیل برق گرفتگی ناشی از اجرای خدمات برقکاری نامناسب جونشون را از دست میدن. برای همینه که حتما به شما توصیه میکنیم که خدمات برقکاری ساختمان را به برقکار خوب، ماهر و به یه متخصص برقکاری بسپرید.

برقکار حرفه ای

برقکار ساختمان ماهر چه مشخصاتی باید داشته باشه؟

هنگامی که در خونه یا محل کار برای انجام خدمات برقکاری نیاز به یک برقکار خوب داریم،چی کار باید بکنیم ؟ بهتره که یک برقکار واجد شرایط انتخاب کنیم یا که از دوستان یا آشنایانمون برای برای انجام کارهای عیب یابی و تعمیرات الکتریکی خونه استفاده کنیم ؟ بسیاری از ما برای انجام خدمات برقکاری ساختمان از دوستان و آشنایان خودمون برای انجام کارها کمک می گیریم. به کار گرفتن یک دوست و آشنا که اغلب تجربه عملی یا دانش محدودی دارند و تجربه اونها بر اساس چند تعمیرات برقکاری محدود انجام شده و یا از آموزش های آنلاین استفاده کردند نباید ما را گول بزنه. شاید تفکرمون صرفه جویی در هزینه هاباشه و یا عدم اعتماد به برقکارهای محلی و یا تجربه تلخ اتفاقات قبلی باشه ولی نکته مهم فکر کردن به عواقب این تصمیم گیری و احیانا خطرات ناشی از اونه.

یک برقکار ساختمان ماهر و متخصص در خصوص خدمات برقکاری نظیر تعمیرات و نصب و راه اندازی و ایمنی می بایست به طور کامل آموزش دیده باشند و تجربه عملی مربوطه را برای تکمیل کار به صورت ایمن و موفقیت آمیز را داشته باشند. در ادامه سعی کردیم مهم ترین فاکتورهای یک شرکت خدمات برقکاری ساختمان خوب را به صورت تیتر وار اشاره کنیم.

شرکت خدمات برقکاری ساختمان معتبر:

مطمئنا تا حالا همه ما تجربه کردیم که همیشه تو بدترین شرایط دنبال یه برقکار ساختمان خوب می­گردیم . خوب طبیعی هم هست که تو این شرایط یا باید رجوع کنیم به برقکار ساختمان خوبی که از قبل سراغ داشتیم . یا اینکه زنگ بزنیم به دوست و آشنا که یک برقکار ماهر به ما معرفی کنند. که معمولا هم تو این شرایط هیچ برقکار ساختمان خوبی پیدا نمیشه. برای همین حتما به شما توصیه میکنیم از شرکت های خدمات برقکاری ساختمان معتبر و دارای سابقه استفاده کنید، چقدر بهتر میشه که یک شرکت خدماتی خوب مثل هوم سرویز کنارتون باشه که علاوه بر خدمات برقکاری ساختمان بتونه خدمات نظافت، لوله کشی و تاسیسات و … را هم بهتون ارائه کنه.

متخصیص آموزش دیده:

متخصصی که برای خدمات برقکاری ساختمان خدمتتون میرسه حتما باید آموزش دیده باشه تا خدای نکرده باعث بروز خرابی بیشتر یا خسارت ناشی از خدمات برقکاری نشه، برای همین سامانه هوم سرویز سعی کرده قبل از هر چیزی طی یک پروسه سخت گیرانه همیاران برقکار خودش را انتخاب کنه و آموزش های موردنیاز در مورد خدمات برقکاری ساختمان اعم از طریقه شناسایی و عیب یابی برقکاری و همچنین رفع خرابی برقکاری را انجام بده و ضمنا شما هم میتونید با امتیاز دادن به همیارهای اعزامی سایر مشتریان را تو انتخاب برقکار ماهر کمک کنید.

برقکاری ساختمان

قیمت برقکاری ساختمان در هوم سرویز

لیست قیمت برقکاری:

خیلی موقع ها پیش اومده که بر حسب شرایط فورس ماژوری که برای ما پیش میاد یک نفر برقکار بیاد و بخواد از این شرایط ما سوء استفاده کنه، برای همین حتما باید توجه کنیم که هر ساله نرخ برق کشی ساختمان تحت عنوان تعرفه برق کشی ساختمان توسط متولیان مربوطه اعلام میشه و چه بهتر که ما قبل از تماس با برقکار ساختمان از نرخ برق کشی ساختمان و یا قیمت برقکاری آگاه باشیم. سامانه هوم سرویز تو این شرایط هم کنارتون هست و میتونه بهترین راهنما برای آگاهی از تعرفه برق کشی ساختمان باشه.

قیمت خدمات برقکاری در هوم سرویز : 

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سیم کشی برق تا 20 متر85000145000
سیم کشی برق 20 متر تا 100 متر(متری)5500
7500
سیم کشی برق 100 متر به بالا توافقی
کابل کشی تا سایز 6*3 تا 20 متر 115000195000
کابل کشی تا سایز 6*3 بین 20 تا 100 متر (متری)65009500
کابل کشی با سایز 10*4 به بالا و ارتفاع 3 متر به بالا توافقی
داکت کشی تا 20 متر80000115000
داکت کشی 20 تا 100 متر (متری)40006500
داکت کشی 100 متر به بالاتوافقی
کابل کشی آنتن مرکزی تا 20 متر85000125000
کابل کشی انتن مرکزی 20متر به بالا (متری)50007500
لوله گذاری(خرطونی یا پولیکا) بدون کنده کاری (متری)50007000
لوله گذاری(خرطومی یا پولیکا) با کنده کاریتوافقی
نصب سینی کابل بدون جوشکاری(متری)1800025000
نصب سینی کابل با جوشکاری و پایه نگهدار2800037000
نصب جعبه کلید مینیاتوری به همراه سربندی و برق رسانی(هر واحد)85000145000
عیب یابی و رفع اتصال برق سه فاز100000190000
عیب یابی و رفع اتصال برق تک فاز 80000145000

برق کار شبانه روزی:

یک شرکت برقکار ساختمان خوب باید تو هر شرایطی کنار مشتریانش باشه و بتونه خدمات برق کار شبانه روزی رو ارائه کنه، مطمئنا اتصالی برق ساختمان، قطعی آنتن تلویزیون، خرابی درب اتومات ، خرابی کلید و پریز، قطعی و خرابی تلفن و … مشکلاتی نیستند که ما از قبل ازشون اطلاع داشته باشیم و باید یک برق کار شبانه روزی کنار دستمون همیشه باشه. شما میتونید با دانلود اپلیکیشن هوم سرویز تو هر ساعت از شبانه روز از خدمات برق کار شبانه روزی استفاده کنید.

برق کار سیار:

برق کار ساختمان از شغل هاییه که معمولا تو محل مشتری انجام میشه و در اکثر مواقع مشتری به یک برق کار سیار برای انجام خدمات برقکاری ساختمان نیاز داره ولی اینجا میخوایم بهتون بگیم که یک برق کار سیار خوب باید چه مشخصاتی داشته باشه؟ چرا که یک برق کار سیار فقط به معنی یه موتور و گوش به زنگ بودن نیست، برق کار سیار باید علاوه بر در دسترس بودن، نیاز مشتری را قبل از مراجعه به محل مشتری به درستی درک کنه و لوازم برقی و تجهیزات مورد نیاز را هم همراهش داشته باشه و وقتی مشتری برای انجام خدمات برقکاری ساختمان که بهشون نیاز داره درخواست میده امروز و فردا نکنه و تو زمانی که بهش نیاز داره تو محل مراجعه کنه. با ثبت درخواست در سامانه هوم سرویز میتونید در هر زمان و مکانی از خدمات برقکاری ساختمان یا خیال راحت استفاده کنید.

گارانتی خدمات برقکاری ساختمان:

گارانتی خدمات برقکاری ساختمان از موضوعاتیه که عملا تو بازار سنتی کنونی وجود نداشته، البته نه اینکه برای خدمات برقکاری، کلا ما ایرانی ها هیچ وقت نتونستیم به معنای واقعی معنی گارانتی را درک کنیم. این خیلی مهمه که ما برای انجام یک سرویس برقکاری چند باره هزینه نکنیم و یا اینکه ایمنی خودمون یا برقکار تضمین شده باشه.

سامانه هوم سرویز با ارائه خدمات مختلف از جمله خدمات برقکاری تونسته مفهوم جدیدی از گارانتی را برای مشتریانش جا بندازه، تا جاییکه با کسب رضایت بالای ۹۵ درصد از مشتریانش تجربه یه حال خوب تو استفاده از خدمات مختلف را برای مشتریانش به ارمغان بیاره.

شرکت خدمات برقکاری ساختمان معتبر:

مطمئنا تا حالا همه ما تجربه کردیم که همیشه تو بدترین شرایط دنبال یه برقکار ساختمان خوب می­گردیم، خوب طبیعی هم هست که تو این شرایط یا باید رجوع کنیم به برقکار ساختمان خوبی که از قبل سراغ داشتیم و یا اینکه زنگ بزنیم به دوست و آشنا که یک برقکار ماهر به ما معرفی کنند که معمولا هم تو این شرایط هیچ برقکار ساختمان خوبی پیدا نمیشه. برای همین حتما به شما توصیه میکنیم از شرکت های خدمات برقکاری ساختمان معتبر و دارای سابقه استفاده کنید، چقدر بهتر میشه که یک شرکت خدماتی خوب مثل هوم سرویز کنارتون باشه که علاوه بر خدمات برقکاری ساختمان بتونه خدمات نظافت، لوله کشی و تاسیسات و … را هم بهتون ارایه کنه.

قیمت برقکاری ساختمان

میدونستی که هوم سرویز، خدمات هم ارائه میده؟

انواع خدمات برقکاری ساختمان

خدمات برقکاری در سامانه هوم سرویز به قسمت های مختلفی تقسیم میشه، سعی شده حتما کلیه خدمات برقکاری که مشتریان بهشون نیاز دارن رعایت بشه و سوالات مرتبط در هر یک از خدمات از  مشتری پرفته بشه ، تا وقتی همیار سرویس را میبینه از نیاز مشتری کاملا آگاهی داشته باشه. خدمات برقکاری ساختمان در سامانه هوم سرویز شامل موارد زیر میشه:

  • سیم کشی برق و رفع اتصالی
  • سیم کشی تلفن و سانترال و رفع خرابی
  • نصب و تعمیر آنتن مرکزی
  • نصب و تعمیر لامپ، چراغ و لوستر
  • نصب و تعویض کلید و پریز
  • نصب و تعمیر سنسور و تایمر مشاعات
  • نصب و تعمیر دوربین
  • نصب و تعمیر آیفون

شما هم اگر در خصوص سرویس و سوالات سرویس ها نظری و پیشنهادی دارید ممنون میشیم که با ما در میون بزارید. سامانه هوم سرویز همیشه در تلاش هست که بهترین خدمات را به مشتریان عزیزش ارایه کنه.

انجام برقکاری توسط هوم سرویز

کار با یک شرکت برقکاری خوب یعنی اینکه همون اولین بار راه حل درست را پیدا کنیم. هوم سرویز می تونه این کار رو خیلی خوب برای شما انجام بده. ما متخصص های خیلی خوبی داریم که برق کاری رو به بهترین نحو انجام میدن. همچنین قیمت های ما هم خیلی کمتره. بنابراین فرصت رو از دست ندید و با کلیک روی برق کاری سفارش خودتون رو به ما بدید.

ما توی این مطلب درباره برقکاری براتون گفتیم. امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه و لذت برده باشین. آیا شما هم درباره برق کاری چیزی می دونین؟ آیا تجربه سپردن کارتون رو به هوم سرویز دارید؟ آیا نظر دیگه ای دارید؟ حتما با ما در میون بذارید.

با نصب اپلیکیشن هوم سرویز میتونید به راحتی و با اطمینان خدمات درب منزل مثل نظافت وخدمات فنی رو با قیمت های ویژه تجربه کنید.

Https://HomeServize.com
شماره تماس
۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

#برق     #برقکار     #برقکاری     #برق_کار     #برق_کاری     #برقکاری_ساختمان     #برق_کاری_ساختمان     #برقکاری_منزل     #سیم     #سیم_کشی   #هزینه_برقکاری  #قیمت_برقکاری     #خدمات_برقکاری_ساختمان   #برق_کار_شبانه_روزی     #برق_کار_سیار    #قیمت_خدمات_برقکاری  #سیم_کشی_برق  #سیم_کشی_تلفن   #تعویض_کلید_و_پریز

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا