چگونه بهترین کابینت آشپزخانه کوچک را انتخاب کنیم؟

کابینت آشپزخانه اصلی ترین و مهم ترین وسیله در این فضای محدود است. اگر طراحی کابینت ها با توجه به ابعاد آشپزخانه انجام شود، از لحاظ جلوه های بصری بسیار چشم نواز است اما کاربردی بودن مهم ترین انتظار از هر نوع کابینت آشپزخانه است. در مورد فضاهای کوچکتر اهمیت این موضوع بیشتر هم می شود. کابینت اشپزخانه کوچک باید طوری طراحی شود که بیشترین فضا را در اختیارمان بگذارد. استفاده از نقاط خالی و طراحی شکیل به همراه کاربرد هوشمندانه از آشپزخانه نقلی یک اصل مهم در دکوراسیون داخلی است. موقع سفارش ساخت کابینت آشپزخانه علاوه همه جوانب را در نظر بگیرید. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت ساخت کابینت آشپزخانه کوچک

خانه های امروزی با آشپزخانه های کوچک و نقلی در همه محله ها دیده می شوند. دکوراسیون آشپزخانه های کوچک اهمیت زیادی دارد به علت کوچک بودن فضا، هر سانتی متر آشپزخانه باید مورد استفاده باشد. بار اصلی دکوراسیون در این فضا روی کابینت آشپزخانه کوچک است! مرتب بودن آشپزخانه و کاربردی بودن آن بستگی به انتخاب طرح کابینت آشپزخانه دارد. طراحی کابینت آشپزخانه باید طوری باشد که بتوان از کمترین فضا، بیشترین استفاده را کرد. استفاده از کابینت های مدرن و جادار اصلی ترین نکته در دکوراسیون آشپزخانه های کوچک است. برای داشتن کابینت هایی با فضای زیادتر نیاز به یک آشپزخانه بزرگ ندارید بلکه باید بتوانید از همین فضای کوچک هم به درستی استفاده کنید. 

پیشنهاد مطالعه:چرا باید نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه را یاد بگیریم؟

کابینت آشپزخانه کوچکانتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

مدل کابینت آشپزخانه کوچک

کابینت آشپزخانه مدرن از روی طراحی آن مشخص می شود. انواع کابینت آشپزخانه با طرح جدید را می توانید برای دکوراسیون این فضای کوچک استفاده کنید. موضوع مهم در دکوراسیون آشپزخانه کوچک، کاربردی بودن آن است. جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه را با توجه به قفسه های جادار، کشوها و کاملا طبق نیاز خود انتخاب کنید. وقتی فضای کمی در اختیار دارید می توانید از فضای عمودی بیشترین استفاده را داشته باشید. کابینت آشپزخانه کوچک شامل کابینت زمینی و دیواری است. کابینت دیواری را تا سقف ادامه دهید تا قفسه های بیشتری داشته باشید. در قفسه های بالاتر می توانید ظروفی که کمتر استفاده می شود را قرار دهید.

رنگ کابینت آشپزخانه کوچک

استفاده از رنگ های روشن موجب می شود تا فضا بازتر و بزرگ تر دیده شود. محبوب ترین رنگ در طراحی کابینت آشپزخانه کوچک، سفید است. های گلاس سفید در این میان بیشترین طرفدار را دارد. همه رنگ های روشن مناسب آشپزخانه های کوچک هستند. از آنجایی که کابینت آشپزخانه کوچک تقریبا همه دیوارها را اشغال می کند بهتر است از رنگ روشن انتخاب شود به این ترتیب دید ظاهری این فضای کوچک و احساس فضا بسیار تغییر می کند. از ترکیب دو رنگ متضاد در طراحی کابینت استفاده کنید. این ترفند فضا را خیلی زیباتر و بزرگتر نشان می دهد.

پیشنهاد مطالعه: طراحی کابینت آشپزخانه و ساخت کمد دیواری در هوم سرویز

مدل کابینت آشپزخانه کوچکچگونه کابینت های کاربردی و لوکس طراحی کنیم؟

انواع کابینت آشپزخانه کوچک

انواع کابینت آشپزخانه مدل جدید در طرح، رنگ و جنس مختلف تولید می شود! انتخاب جنس کابینت بستگی به سلیقه و البته بودجه تان دارد. جدیدترین مدل کابینت هوم سرویز با متریال دلخواه تان توسط نجار حرفه ای ساخته می شود. جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه را با توجه به جنس انتخاب کنید. کیفیت و ماندگاری کابینت ها بستگی به جنس مواد آن دارد.

کابینت چوبی

چوب ها محبوب ترین متریال در دکوراسیون داخلی هستند. کابینت آشپزخانه کوچک می تواند چوبی باشد. البته کابینت چوبی در مقایسه با سایر متریال قیمت بالاتری دارد ولی طراحی آشپزخانه را فوق العاده زیباتر می کند. نگران عرض کم آشپزخانه نباشید، کافیست راه چوب را به عرض طراحی کنید به همین سادگی با ایجاد خطای دید عرض آشپزخانه بزرگتر دیده می شود! زیبایی و وقار چوب طبیعی قابل مقایسه با هیچ متریال دیگری نیست.

کابینت آشپزخانه هایگلاس

موقع سفارش کابینت آشپزخانه به جادار بودن آن توجه کنید. همیشه چند قفسه اضافی، کشو یا طبقه های بیشتر در کابینت آشپزخانه کوچک به کارتان می آید. مدل کابینت های گلاس زیبا و شکیل است و آشپزخانه نقلی تان را مدرن تر نشان می دهد. نظافت کابینت های گلاس بسیار آسان است چون سطح صاف و براق کابینت، کثیفی را جذب نمی کند. با یک نورپردازی عالی می توانید بازتاب نور از سطح کابینت های گلاس را بیشتر کنید و فضا را بزرگ تر از اندازه واقعی نشان دهید. انواع کابینت آشپزخانه هایگلاس نور را منعکس می کنند. بنابراین یک نورپردازی حساب شده نیاز دارید. نباید نورها طوری باشد که چشم را ناراحت کند بلکه هدف ایجاد فضایی پر نور و روشن تر است.

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه مدل جدید چقدر است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کابینت آشپزخانه هم ارائه میده؟

طرح کابینت آشپزخانه کوچک mdfطراحی درب کابینت های دیواری

طرح کابینت آشپزخانه mdf

چیدمان لوازم آشپزخانه های کوچک خیلی مهم است. هر گونه ناهماهنگی در این فضا به چشم می آید. انواع مدل کابینت ام دی اف مناسب طراحی آشپزخانه مدرن هستند. ورق های ام دی اف رنگبندی متنوعی دارند و با هر سبک دکوراسیون داخلی نیز هماهنگ هستند. رنگ فندقی، گردویی و بلوطی ام دی اف بسیار شیک و با کلاس است. برای دوام بیشتر انواع کابینت آشپزخانه بهتر است کمد سینک ظرفشویی و قسمت آبچکان را از متریال PVC سفارش دهید. به این ترتیب هیچ مشکلی برای کابینت آشپزخانه کوچک و جمع و جورتان به وجود نمی آید.

کابینت آشپزخانه جدید

انتخاب مناسب کابینت در دکوراسیون آشپزخانه های کوچک خیلی مهم است. استفاده از لوازم دست و پا گیر در این فضا لصلا پیشنهاد نمی شود. تا جایی که امکان دارد از فضای موجود استفاده کاربردی داشته باشید. جنس بدنه کابینت آشپزخانه را از متریال مقاوم و با دوام انتخاب کنید. وجود رطوبت در آشپزخانه های کوچک را فراموش نکنید. در فضاهای کوچکتر فاصله شیر آلات با کابینت ها کمتر است پس حتما مواد اولیه مرغوب تر را انتخاب کنید. ورق هایی که دارای پوشش ضدآب هستند برای ساخت کابینت آشپزخانه ماندگاری بیشتری دارند.  زیباترین طرح کابینت جدید همین کابینت درب گلس است که می تواند به جای ویترین هم استفاده شود. شیشه ها فضاهای کوچک را بزرگتر نشان می دهند. حتی می توانید درب کابینت را نیز حذف کنید و یا از قفسه و شلف دیواری نیز کمک بگیرید.

طرح کابینت آشپزخانه

اگر آشپزخانه دارای شکست و زاویه است یا سقف آن خیلی کوتاه تر از حد معمول است، می توانید کابینت های دیواری را حذف کنید. استفاده از کابینت های دیواری تا سقف فقط به شرط بلند بودن سقف پیشنهاد می شود. برای مثال اگر آشپزخانه در فضای زیر پله ساخته شده به جای کابینت دیواری از چند قفسه بدون درب در طراحی کابینت آشپزخانه کوچک کمک بگیرید. به این ترتیب هم جای بیشتری در اختیار دارید و هم فضا خیلی شلوغ و در هم ریخته به نظر نمی رسد. قبل از سفارش ساخت حتما آلبوم تصاویر کارهای قبلی همیار کابینت ساز را ببینید. در این صورت با نوع کار و طریقه ساخت کابینت های جدید آشپزخانه بیشتر آشنا می شوید و احتمالا تصمیم گیری در مورد طرح و جنس کابینت هم ساده تر خواهد شد.

چگونه هزینه ساخت کابینت آشپزخانه را کم کنیم؟

دکوراسیون آشپزخانه مدرندکوراسیون آشپزخانه با بهترین متریال

هزینه ساخت کابینت آشپزخانه هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
ساخت کابینت
قیمت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2200000
قیمت کابینت با بدنه لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2400000
کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)2700000
کابینت تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)2900000
کابینت MDF هایگلاس ایرانی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3000000
کابینت MDF هایگلاس ترک با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3200000
کابینت MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)
3400000
کابینت ممبران روکش وکیوم با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3700000
کابینت ممبران شرکتی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4200000
کابینت لمی گلاس و پلی گلاس با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4000000
کابینت تمام ام دی اف با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آالت (متر طول)
5800000
کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)
7100000
قیمت تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعویض و جابجایی ریل کـشو(هر جفت)
3500048000
نصب آینه
4000050000
تعویض و جابجایی دستگیـره کمد دیواری(هر عدد)
1500020000
تعویض درب لولایی3500050000
تعویض درب ریلی
5500090000
تعویض و جابجایی پایه کابینت(هر عدد)
1000020000
تعویض و جابجایی دستگیره قدی(هر عدد)
3000035000
تعویض و جابجایی مسیر درب ریلی6500075000
قیمت ساخت کمد
قیمت کمد دیواری تمام لتــرون با یراق آلات(متر مربع)1300000
قیمت کمد دیواری بدنه لتــرون با درب ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)1500000
کمد دیواری تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)1700000
کمد دیواری تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)1800000
کمد دیواری هایگلاس ایرانی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)1900000
کمد دیواری هایگلاس ترک با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)2000000
کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)2500000
کمد دیواری ممبران شرکتی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)2800000
مکانیزم هر درب ریلی200000

خدمات ساخت کابینت آشپزخانه در تهران

برای طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه کوچک با متخصصین با تجربه هوم سرویز تماس بگیرید. ما بهترین تیم حرفه ای را برای طراحی آشپزخانه مدرن در اختیار داریم. انواع کابینت آشپزخانه مدرن با متریال مورد نظر شما در سریع ترین زمان طراحی و اجرا می شود. ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز کاملا رایگان است. قبل از سفارش می توانید قیمت انواع کابینت آشپزخانه را از جدول بالا ببینید و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده، متریال مناسب را انتخاب کنید. پس از ثبت سفارش از طرف تیم پشتیبانی جهت اندازه گیری ابعاد آشپزخانه، با مشتری تماس گرفته می شود. پس از هماهنگی های اولیه، همیار به محل اعزام شده و ابعاد دقیق کابینت آشپزخانه، اندازه گیری می شود. در این مرحله هزینه های ساخت و نصب کابینت آشپزخانه به طور شفاف اطلاع رسانی می شود.

مراحل ساخت در محل کارگاه و توسط ماشین آلات پیشرفته برش و صیقل و …. انجام می شود و کابینت جهت مونتاژ به محل ارسال می شود! این سرویس شامل گارانتی و تضمین کیفیت ساخت است در صورت عدم رضایت هیچ هزینه ای نپردازید.

سفارش  ساخت کابینت آشپزخانه را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کابینت آشپزخانه تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا