header

سرویس ساخت کابینت آشپزخانه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه

شرایط سرویس

• سرویس ساخت کابینت شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

• قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب کابینت بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و هزینه حمل و نقل را شامل نمی شود. قیمت کابینت بر اساس برآورد قیمتی اعلام شده محاسبه خواهد شد و 15% از قیمت کل کار به عنوان هزینه نصب و حمل به قیمت کل کار اضافه خواهد شد.

• منظور از سرویس ساخت و نصب کابینت، کابینت به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد و قیمت ها بر اساس ابعاد استاندارد ساخت یک کابینت لحاظ شده است. قسمت هوایی کابینت با استاندارد 70 سانتی در نظر گرفته شده است و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر می نماید.

• سرویس ساخت کابینت در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

• ساخت بدنه از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

• منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

• چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب کابینت توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

• طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

• جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

ساخت کابینت آشپزخانه را هوشمندانه انجام دهید:

قطعا ساخت کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت های طراحی ساختمان است و بیشترین تاثیر را در زیبایی خانه دارد. با توجه به تاثیر فراوان کابینت در نمای داخلی منزل ، انتخاب درست و طراحی کابینت هوشمندانه ، می تواند بیشترین ایرادات آشپزخانه شما را به راحتی پوشش دهد و یک ظاهر زیبا ایجاد کند.
یکی از نکات مهم و اصولی در طراحی کابینت آشپزخانه ، مبحث زیبایی و کاربرد آنها است . یک کابینت مناسب علاوه بر زیبایی باید بر اساس سلیقه و نیاز کاربر باشد.
در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ، کابینت کار باید به سلیقه خانواده ها و نوع نیاز آن ها توجه کند به عنوان مثال در خانه های کوچک که طبعا آشپزخانه کوچکی هم باید داشته باشند ، نیاز است  بهترین استفاده از فضای داخلی کابینت در طراحی کابینت لحاظ  گردد تا تمام وسایل آشپزخانه نظیر لباسشویی و ظرفشویی در جای مناسبی قرار بگیرند. علاوه بر این موارد زیبایی و رنگ  نیز باید در طراحی کابینت آشپزخانه مورد توجه سازنده کابینت باشد.

رنگ کابینت را چگونه انتخاب کنیم؟

در آشپزخانه های کوچک بهتر است از رنگ کابینت روشن در ساخت کابینت ام دی اف استفاده شود تا فضای آشپزخانه را  بزرگتر نشان دهد . در انتخاب رنگ برای ساخت کابینت ام دی اف دقت کافی داشته باشید، زیرا تنوع رنگ و طرح های ام دی اف بسیار زیاد می باشد. می توانید از طراح و سازنده کابینت خود بخواهید چند رنگ و طرح مختلف را برای شما طراحی کند تا با دید بازتری به ساخت کابینت آشپزخانه بپردازید.

4 نکته طلایی که در طراحی و ساخت کابینت ام دی اف آشپزخانه باید رعایت کنیم:

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ها بیشترین سهم از هزینه های دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص می دهد . با رعایت نکات زیر با دید بازتری به ساخت کابینت آشپزخانه بپردازید.

1. به قرا گیری وسایل آشپزخانه دقت کنید :

قرار دادن بعضی از وسایل آشپزخانه در معرض دید میتواند تاثیر بالایی در دکوراسیون داشته باشد. به طور مثال در هنگام قرار دادن  مبلمان و یا صندلی های آشپزخانه ، باید فاصله استاندارد را رعایت کنید. فاصله استاندارد بین کابینت آشپزخانه و نهار خوری باید حداقل ا متر باشد.

2. نور پردازی در زیباتر نشان دادن کابینت بسیار تاثیر گذار است:

رعایت نکات نورپردازی توسط کابینت ساز  در هنگام ساخت کابینت آشپزخانه بسیار مهم است . با نور پردازی اصولی میتوان کابینت آشپزخانه را تا 1.5 برابر بزرگ تر نشان داد.

3. از کشو های بزرگ استفاده کنید:

ساخت کشو های بزرگ یا به اصطلاح 50 کیلویی تاثیر بسیار زیادی در بزرگتر دیده شدن آشپزخانه دارد .

4. کابینت را تا سقف آشپزخانه ،بلند بسازید:

جهت استفاده بهتر از فضای آشپزخانه و همچنین بزرگتر نشان دادن فضای آشپزخانه بهتر است ، ساخت کابینت ام دی اف را تا سقف ادامه دهید. اگر کابینت ها را تا سقف بالا ببرید می توانید از فضای طبقات بالای آن به عنوان انبار وسایلی که کمترین استفاده را دارند ، کمک بگیرید.

بازسازی کابینت چگونه انجام می شود؟

گاهی به علت بالا بودن هزینه ساخت کابینت جدید، ترجیح داده می شود که با ایجاد تغییراتی در کابینت ها به بازسازی آنها بپردازیم. هزینه بازسازی کابینت ها نسبت به قیمت ساخت کابینت ،کمتر خواهد بود. باز سازی به 2 روش انجام می شود.

1. رنگ آمیزی کابینت های قدیمی :

این روش مخصوص کابینت های چوبی و فلزی است.  با رنگ آمیزی مجدد کابینت می توانید، تغییرات زیادی در نمای کابینت ایجاد کنید. همچنین برای تغییر در ساخت کابینت ام دی اف می توانید از بر چسب ها و روکش های ام دی اف استفاده کنید، که به وسیله دستگاه اتو صنعتی روی ام دی اف چسبانده می شود.

2. تعویض درب کابینت ها:

به جای ساخت کابینت ام دی اف جدید که هزینه ی بالایی دارد. در صورتی که بدنه کابینت فلزی یا چوبی شما سالم است می توانید به کمک یک کابینت ساز ماهر، فقط درب آنها را تغییر دهید و باعث صرفه جویی زیادی در قیمت کابینت خود شوید.

کابینت کار ماهر چه خصوصیاتی دارد؟

برخی از کابینت کارها  فقط به جنبه مالی اینکار توجه می کنند و به رضایت و منافع مشتری اهمیت نمی دهند. در صورتی که موفقیت یک سازنده کابینت در گرو رضایت کامل مشتری خود است.
منصف بودن سازنده کابینت در اندازه گیری اول و اعلام قیمت ، گویای همه چیز است. برآورد هزینه ساخت کابینت بر اساس بودجه و نیاز مشتری در واقع هنر کابینت کار است.
کابینت ساز حرفه ای به شخصی اطلاق می شود که سابقه کاری خوبی داشته باشه و  بتواند قیمت گذاری های روشن و شفافی ارائه کند و بتواند مشتری خود را در این باره  مجاب کند.. همچنین در ارائه توضیحات و راهنمایی لازم در ارتباط با پروژه کوتاهی نکند . خلاصه از نظر اطمینان، زمان بندی و هزینه ساخت کابینت ، رضایت مشتری راکسب کند.

هزینه ساخت کابینت آشپزخانه چگونه محاسبه می شود؟

مهمترین عاملی که در برآورد قیمت کابینت موثر است جنس مورد استفاده در ساخت کابینت است. به طور مثال ساخت کابینت ارزان ، اغلب از جنس ام دی اف ایرانی است. البته منظور از ساخت کابینت ارزان  کیفیت پایین نیست ، بلکه استفاده از اجناس ایرانی با کیفیت و ضمانت دار است.

ساخت کابینت آشپزخانه خود را به استادکاران هوم سرویز بسپارید:

در صورتی که در فکر ساخت کابینت ارزان و البته با کیفیت توسط بهترین استادکاران هستید با هوم سرویز تماس بگیرید و قیمت کابینت آشپزخانه را از آنها بپرسید. تیم هوم سرویز با تضمین 100 درصدی کیفیت کار و مرغوبیت اجناس استفاده شده ، سعی در جلب رضایت کامل مشتریان خود دارد.
همیار شماییم تا پایان سرویس ...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi