header

سرویس بازسازی و دکوراسیون

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت بازسازی و دکوراسیون

شرایط سرویس بازسازی و دکوراسیون

• هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد صورت میگیرد.

• چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• چنانچه مکان مورد نظر جهت بازسازی نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

• همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

• مالکیت درآمد حاصل از فروش ضایعات می بایست در قرارداد قید شود.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی بازسازی و دکوراسیون

مراحل بازسازی منزل را به طور کلی می توانیم به دو بخش اصلی تقسیم کنیم :
۱- مرحله آماده سازی و برنامه ریزی بازسازی ساختمان
۲- مرحله عملیات اجرایی بازسازی ساختمان​​
انتخاب شرکت بازسازی منزل
انتخاب شرکت بازسازی مناسب برای هر پروژه ای از جمله پروژه بازسازی منزل یک دغدغه بزرگ محسوب می شود. هوم سرویز اثبات می کند که انتخاب یک شرکت بازسازی خوب شانسی نیست و نیاز به تامل در این خصوص دارد.
​مراحل بازسازی ساختمان
اگر قصد بازسازی آشپزخانه یا بازسازی حمام و دستشویی را دارید و یا اینکه می خواهید بازسازی پله دوبلکس را به شکلی امروزی تغییر دهید باید کارها را به حرفه ای بسپارید تا قیمت بازسازی ساختمان تحت کنترل باشد.
بازسازی و تعمیرات ساختمان
قیمت بازسازی منزل با موارد پیش بینی نشده بیشتر می شود پس قبل از تصمیم به تخریب یا نوسازی با یک شرکت بازسازی ساختمان معتبر تماس بگیرید.
مراحل بازسازی ساختمان
به طور کلی فعالیت هایی که برای تغییر دکوراسیون و یا بهبود وضعیت بنا انجام می شود همان بازسازی است. پیمانکار بازسازی خانه به صورت توافقی روند بازسازی را در دو بخش انجام می دهد.
بازسازی ، تعمیرات ساختمان و تغییر دکوراسیون داخلی
بازسازی آشپزخانه
آشپزخانه اصلی ترین بخش در بازسازی خانه است که نیاز به نوسازی دارد. طبق تجربه توصیه می شود مکان فعلی آشپزخانه را تغییر ندهید. لوله کشی آب و فاضلاب آشپزخانه را قبل از بازسازی آپارتمان بررسی کنید در صورتی که نشتی یا گرفتگی در لوله ها وجود دارد برای تعمیرات اپارتمان اقدام کنید. تعویض کابینت قدیمی آشپزخانه، طراحی میز جزیره آشپزخانه، نورپردازی در آرک، بازسازی کف اشپزخانه و تعویض کاشی ها از کارهایی است که در بازسازی آشپزخانه انجام می شود.
بازسازی هال و پذیرایی
تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره در بازسازی خانه یک ضرورت است. صرف بودجه بیشتر برای استفاده از پنجره های دو جداره در آینده موجب صرفه جویی در هزینه مصرف سوخت و انرژی خانوار خواهد شد. طراحی سقف کاذب و نورپردازی های مدرن اساس بازسازی هال و پذیرایی را تشکیل می کند. مبحث نورپردازی در دکوراسیون داخلی یک اصل مهم است. برای اینکه در پایان کار از بازسازی رضایت داشته باشید باید به نورپردازی اهمیت دهید.
تعمیرات آپارتمان و بازسازی پله خانه دوبلکس
آیا در بازسازی خانه به پله های دوبلکس توجه کرده اید؟ پله ها فضایی مرده در طراحی داخلی نیستند بلکه یکی از پر ترددترین قسمت های منزل هستند که مورد استفاده روزانه اعضای خانوار قرار دارند. تعویض کفپوش پلکان، تعویض نرده های قدیمی با نرده های چوبی یا استیل مدرن و …. همگی بخشی از مرتاحل بازسازی ساختمان است. بازسازی پله خانه دوبلکس فضای هال و پذیرایی را با شکوه تر می کند. همه هزینه ها را پرداخته اید با بی توجهی به پله ها زحمات خود را هدر ندهید.
بازسازی حمام و دستشویی
در اغلب پروژه های بازسازی خانه، سرویس های بهداشتی هم نیاز به اصلاح دارند. کاشی های شکسته حمام اصلا زیبا نیستند. این روزها انواع کاشی های مدرن به بازار امده که ابعاد بزرگتری نسبت به کاشی های قدیمی دارند و از طراحی شکیل تری هم برخوردارند. تعویض شیر آلات قدیمی، تعویض دوش و سر دوش در صورت خرابی لازم است. اگر فضای حمام به اندازه کافی بزرگ است با نصب یک وان کوچک دکوراسیون حمام را لوکس و امروزی کنید. بعض از ساختمان های قدیمی دارای بخش رختکن جدا از حمام هستند. با تخریب دیوار بین دو قسمت می توانید فضای حمام را بزرگتر کنید. به این ترتیب قدرت مانور بیشتری برای دکوراسیون حمام دارید.
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi