header

برق کشی، برقکاری ساختمان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت هزینه خدمات برقکاری ساختمان مسکونی و اداری

شرایط سرویس برق کشی ساختمان

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به برق کشی ساختمان نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• در صورت نیاز به کنده کاری جهت لوله گذاری هزینه به صورت مجزا محاسبه واعلام می شود.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی برق کشی ساختمان

انواع سیم کشی ساختمان کدامند؟

سیم کشی برق ساختمان به دو صورت روکار و توکار انجام می شود. در سیم کشی ساختمان به صورت روکار همانطور که از اسمش هم پیداست تمام سیم کشی برق بر روی گچ دیوار انجام می شود. البته ایت نوع برق کشی اصلا ظاهر زیبایی ندارد و از داکت برای پنهان کردن سیم های آویزان استفاده می شود. ولی در بعضی از موارد مانند نصب دوربین و نصب وسایل برقی نیاز به اینکار است. از نکات مثبت این نوع برقکاری رفع اتصالی برق در کمترین زمان است.زیرا تمامی سیم ها روی کار هستند.

روش متداول دیگر، سیم کشی برق توکار است. که علاوه بر زیبایی از امنیت بیشتری برخوردار است. در این نوع سیم کشی داخل گچ دیوار و بعد از مرحله سفت کاری قبل از نازک کاری ساختمان لوله گذاری ها انجام می شوند و سیم ها از محل مورد نظر گذرانده می شوند.

سیم کشی ساده ساختمان

سیم کشی ساده ساختمان معمولا برای رفع اتصال برق انجام می شود. در زمانی که برای روشنایی خانه مشکلی به وجود بیاید و یا در هنگام روشن کردن کلید و یا استفاده از پریز، برق ساختمان قطع شود باید سیم کشی ساختمان بررسی و رفع اتصال برق صورت بگیرد.

سیم کشی برق حیاط به چند صوت انجام می شود؟

برای ایجاد روشنایی در حیاط نیاز به سیم کشی برق حیاط است. در سیم کشی برق حیاط از 3 روش استفاده می شود.

  • سنسورهای حرکتی

درسیم کشی برق حیاط ها با توجه به تردد افراد جهت صرفه جویی در مصرف برق اقدام به نصب سنسورهای حرکتی میکنند. بدین ترتیب که در صورت تردد افراد چراق ها روشن می شوند وتا مدت زمان مشخص روشن میمانند و در صورت عدم تشخیص حرکت دوباره خاموش می شوند.

  • نصب تایمر.

با نصب تایمر در زمان مشخص لامپ ها روشن باقی می مانند. معمولا برای روشنایی برق حیاط از این قطعه استفاده می شود تا در زمان تنظیم شده جریان برق قطع شود.

  • استفاده از کلیدهای تبدیل

در سیم کشی برق حیاط، با نصب مدار تبدیل میتوان لامپ های حیاط را از چند جای مختلف روشن و خاموش کرد.

روش جدید سیم کشی ساختمان چه نکاتی باید رعایت شود؟

روش جدید سیم کشی ساختمان بر اساس استانداردهای سیم کشی که توسط کمیته بین المللی الکتروتکنیک ارائه می شود باید انجام شود. این استانداردها باید به طور کامل در روش جدید سیم کشی ساختمان برای حفظ امنیت رعایت شود. این استانداردها شامل توضیح تخصصی سیم کشی برق و برقکاری، مشخص کردن  سیم کشی تلفن، اعلام حریق، اینترنت و قوانین مربوط به فاصله های سیم ها از یکدیگر است.

سیم کشی مدرن ساختمان

در سیم کشی مدرن ساختمان طرح و نقشه هایی نیز برای اتوماسیون سازی ساختمان در طراحی سیم کشی برق پیاده می شود. که با این روش میتوان سیستم تهویه، سیستم روشنایی, سیستم گرمایش یا سرمایش و سیستم باز و بسته شدن درب ورودی ساختمان از راه دور کنترل شود. به طور مثال از راه دور میتوانید محیط خانه از قبیل روشنایی و گرمایش خانه را قبل از ورود آماده کنید.اعمال این چنین شرایطی نیاز به پیاده سازی سیم کشی مدرن ساختمان است.

اتصالی برق

اتصالی برق در تعریف ساده یعنی برخورد سیم نول با سیم فاز در قسمتی از مسیر سیم کشی فاز و نول.  همچنین در تابلهای سه فاز، دو فاز شدن برق نیز عامل اتصالی برق می شود. اغلب در هنگام عبور جریان زیاد از یک سیم و آب شدن سیم در مسیر موجب اتصالی برق می شود. متداول ترین اتصالی برق در جعبه فیوز رخ میدهد. در این هنگام باید عیب یابی و رفع اتصالی برق انجام شود. رفع اتصالی برق در صورتی که درست و اصولی انجام نشود میتواند عواقب جبران ناپذیری مانند آتش سوزی در پی داشته باشد.

هزینه رفع اتصالی

بر اساس نوع ایراد و اتصالی که به وجود آمده هزینه رفع اتصالی تعیین می شود. هزینه رفع اتصالی سه فاز و تک فاز با هم متفاوتند. در کل هزینه رفع اتصالی اگ مربوط به یک واحد باشد تفاوت شایانی با رفع اتصال برق در کل ساختمان دارد.

کلیه خدمات برقکاری در هوم سرویز انجام میگیرد:.

در بیشتر جوامع پیشرفته تمامی کارها اعم از تعویض یک لامپ تا خدمات برقکاری و خدمات سیم کشی برق ساختمان به وسیله برقکار یا سرویسکار برق که در استخدام شرکت های معتبر هستند، انجام میشود. این فرهنگ به علت رعایت هرچه بیشتر ایمنی ایجاد شده است. بسیاری از افراد، خدمات برقکاری را کار آسانی مپندارند و بدون رعایت نکات ایمنی دست به تعمیرات سیم کشی برق و رفع اتصالی برق میزنند. در صورتی که هر ساله افراد زیادی بر اثر جراحات وارده بر اثر برق گرفتگی دچار قطع عضو ، سوختگی و در مواردی متاسفانه به کام مرگ فرو رفته اند. هوم سرویز با به کارگیری مجرب ترین سرویسکار برق که دانش آموخته این رشته میباشند، آماده خدمات رسانی به کاربران خود در جهت انجام خدمات سیم کشی برق و غیره، میباشد.

خدمات برقکاری ساختمان شامل چه مواردی میباشد؟

خدمات برق کاری ساختمان از خرده کاریهایی نظیر نصب کلید، پریز شروع میشود. همچنین خدماتی مانند نصب انواع لامپ و هالوژن روکار یا توکار و چراغ های سقفی را نیز شامل میشود. نصب انواع لوستر نیز در این گروه قرار دارد.

سیم کشی برق کلی ساختمان که از ابتدای ساخت شروع میشود و تا آخرین مرحله از ساخت نیز ادامه دارد. مهمترین قسمت از خدمات برقکاری میباشد. همچنین خدماتی از قبیل کابل کشی تلفن، کابل کشی آنتن ، کابل کشی اعلام حریق ، لوله کشی ،نصب سینی کابل ، مدار بندی خط های تلفن اصلی در ورودی ساختمان ، نصب تابلو کنتور اصلی، نصب جعبه فیوز انجام میپذیرد.

قیمت سیم کشی برق ساختمان و عیب یابی سیم کشی در هوم سرویز چگونه محاسبه میگردد؟

هزینه سیم کشی برق ساختمان در هوم سرویز بر اساس متر طول محاسبه میشود.  و همچنین در صورتی که نیاز به کنده کاری و یا لوله کشی در جریان کار باشد. بر قیمت  سیم کشی برق تاثیر گذار است. در صورتی که نیاز به تامین قطعات و لوازم باشد. اگر لوازم به وسیله سرویس کار خریداری شود باید همراه  فاکتور هزینه به مشتری اعلام گردد.

هزینه عیب یابی سیم کشی برق به صورت ثابت محاسبه خواهد شد و توسط کارشناس اعلام میشود. درصورتی که بنا به خواسته مشتری رفع عیب نیز توسط همیار انجام پذیرد، هزینه ای به عنوان کارشناسی دریافت نخواهد شد.

نحوه ی ثبت سفارش درهوم سرویز در  زمینه سیم کشی یرق و رفع اتصالی به چه صورت میباشد؟

در صورتی که تصمیم به انجام خدمات برقکاری نظیر، سیم کشی برق و یا ایجاد نور مخفی و غیره دارید، کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت نمایید.  متخصصین ما جهت مشاوره و یاری رساندن جهت تصمیم گیریه  بهتر در راستای انجام خدمات برقکاری و سیم کشی برق،کنارتان خواهند بود.

جهت ثبت سفارش از طریق سایت یا اپلیکیشن ثبت درخواست نمایید. و روز و ساعتی که مایلید همیار در کنارتان باشد را انتخاب نمایید.همیاران ما در کمترین زمان ممکن پس از درخواست جهت عیب یابی و مشاوره به محل اعزام خواهند شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi