header

سرویس سیم کشی برق و رفع اتصالی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت سیم کشی برق و رفع اتصالی

شرایط سرویس

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سیم کشی و رفع اتصال نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• هزینه پایه این سرویس 20000 تومان می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​کلیه خدمات برقکاری در هوم سرویز انجام میگیرد:

با انتقال برق به منازل، ادارات و مراکز تجاری، زندگی افراد با برق عجین شده است.  تقریبا تمامی وسایل خانه با برق کار میکنند. این به این معنی است که هرگونه اخلال در دریافت برق و یا خاموشی موجب مختل شدن تمامی قسمت های خانه، ادارات و کارخانجات میشود.
در بیشتر جوامع پیشرفته تمامی کارها اعم از تعویض یک لامپ تا خدمات برقکاری و خدمات سیم کشی برق ساختمان به وسیله تکنسین ها یا سرویسکار برق که در استخدام شرکت های معتبر هستند، انجام میشود. این فرهنگ به علت رعایت هرچه بیشتر ایمنی ایجاد شده است.
بسیاری از افراد، خدمات برقکاری را کار آسانی مپندارند و بدون رعایت نکات ایمنی دست به تعمیرات سیم کشی برق و رفع اتصالی میزنند. در صورتی که هر ساله افراد زیادی بر اثر جراحات وارده بر اثر برق گرفتگی دچار قطع عضو ، سوختگی و در مواردی متاسفانه به کام مرگ فرو رفته اند.
علاوه بر مبحث ایمنی جانی که بسیار پر اهمیت میباشد. گاهی عدم آگاهی در تعمیر سیم کشی برق و رفع اتصالی موجب ایجاد ضررهای مالی زیادی می گردد. و تعمیر خرابی های ایجاد شده هزینه های بالایی در بر خواهد داشت. با توجه به توضیحات ارائه شده، کمک گیری از تعمیرکار برق حرفه ای، مناسب ترین راه حل ممکن میباشد.
هوم سرویز با به کارگیری مجرب ترین سرویسکار برق که دانش آموخته این رشته میباشند، آماده خدمات رسانی به کاربران خود در جهت انجام خدمات سیم کشی برق و غیره، میباشد.

تعمیرکار برق حرفه ای چه خصوصیاتی دارا میباشد؟

در صورت نیاز به سرویس کار برق سعی کنید از شرکت های معتبر نیرو دریافت کنید. تعمیرکار برق باید از لحاظ فنی با تجربه باشد. از لحاظ علمی نیز کاملا  به روز باشد. با توجه به پیشرفت علم در بسیاری از حوزه های خدمات برقکاری و سیم کشی برق، اطلاعات و دانش بروز شده ، در به کارگیری روش و امکانات جدید لازم و ضروری میباشد.
همچنین باید از لحاظ رعایت ایمنی پوشش مناسب داشته باشد. و کاملا حرفه ای به تعمیرات سیم کشی برق  و یا عیب یابی سیم کشی برق و رفع اتصالی بپردازد. خوش قولی و پایبندی به اصول اخلاقی و رعایت کامل قرارداد وضع شده بین کارفرما و سرویس کار یکی از مهمترین خصوصیت برقکار میباشد.

خدمات برقکاری ساختمان شامل چه مواردی میباشد؟

خدمات برق کاری ساختمان از خرده کاریهایی نظیر نصب کلید، پریز شروع میشود. همچنین خدماتی مانند نصب انواع لامپ و هالوژن روکار یا توکار و چراغ های سقفی را نیز شامل میشود. نصب انواع لوستر نیز در این گروه قرار دارد.
سیم کشی برق کلی ساختمان که از ابتدای ساخت شروع میشود و تا آخرین مرحله از ساخت نیز ادامه دارد. مهمترین قسمت از خدمات برقکاری میباشد. همچنین خدماتی از قبیل کابل کشی تلفن، کابل کشی آنتن ، کابل کشی اعلام حریق ، لوله گذاری ،نصب سینی کابل ، مدار بندی خط های تلفن اصلی در ورودی ساختمان ، نصب تابلو کنتور اصلی، نصب تابلو فیوز انجام میپذیرد.
در زمان بروز ایرادات در ساختمان، عیب یابی سیم کشی برق و رفع اتصال برق تک فاز یا سه فاز  و تعمیر سیم کشی برق باید به نحو اصولی توسط تعمیرکار برق آموزش دیده، انجام شود.

هزینه سیم کشی برق ساختمان و عیب یابی سیم کشی در هوم سرویز چگونه محاسبه میگردد؟

هیچ گاه برای صرفه جویی در هزینه از افراد نابلد و غیر حرفه ای در زمینه خدمات برقکاری و سیم کشی برق کمک نگیرید. زیرا در صورت عدم تعمیر اصولی و درست سیم کشی برق ممکن است، ضررهای بسیار بالایی به لوازم برقی منزل یا محل کارتان وارد شود. یا در اثر ایجاد جریان برق بالا ساختمان دچار حریق گردد.
هزینه سیم کشی برق ساختمان در هوم سرویز بر اساس متر طول محاسبه میشود.  و همچنین در صورتی که نیاز به کنده کاری و یا لوله گذاری در جریان کار باشد. بر قیمت  سیم کشی برق تاثیر گذار است. در صورتی که نیاز به تامین قطعات و لوازم باشد. اگر لوازم به وسیله سرویس کار خریداری شود باید همراه  فاکتور هزینه به مشتری اعلام گردد.
هزینه عیب یابی سیم کشی برق به صورت ثابت محاسبه خواهد شد و توسط کارشناس اعلام میشود. درصورتی که بنا به خواسته مشتری رفع عیب نیز توسط همیار انجام پذیرد، هزینه ای به عنوان کارشناسی دریافت نخواهد شد.

نحوه ی ثبت سفارش درهوم سرویز در  زمینه سیم کشی یرق و رفع اتصالی به چه صورت میباشد؟

در صورتی که تصمیم به انجام خدمات برقکاری نظیر، سیم کشی برق و یا ایجاد نور مخفی و غیره دارید، کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت نمایید.  متخصصین ما جهت مشاوره و یاری رساندن جهت تصمیم گیریه  بهتر در راستای انجام خدمات برقکاری و سیم کشی برق،کنارتان خواهند بود.
جهت ثبت سفارش از طریق سایت یا اپلیکیشن ثبت درخواست نمایید. و روز و ساعتی که مایلید همیار در کنارتان باشد را انتخاب نمایید.
همیاران ما در کمترین زمان ممکن پس از درخواست جهت عیب یابی و مشاوره به محل اعزام خواهند شد.
تیم هوم سرویز تمامی روند را از ابتدای ثبت سفارش تا پایان کار را مورد نظارت و پیگیری قرار میدهد.

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi