header

نوار قلب و اکوی قلب در محل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

چکاپ قلب،گرفتن نوار قلب و اکوی قلب در منزل

شرایط سرویس نوار قلب و اکو قلب در محل

• خدمات نوار قلب و اکو در محل شامل حضور متخصص به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل مشتری و انجام خدمات نوار قلب یا اکو قلب می شود.

• اکوی قلب نسبت به نوار قلب، آزمایش دقیق تری بوده و تصویر دقیق تری از وضعیت قلب و نمای دقیقی از دیواره‌های قلبی، دریچه‌ها و ابتدای سرخرگهای بزرگ را نشان می دهد. اکوی قلب یک روش پیچیده تر و تخصصی تر از نوار قلب است.

• همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

• پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

• با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

• در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

• قبل از انجام نوار یا اکوی قلب، همیاران را در جریان داروهای مصرفی بیمار قرار دهید.

• پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس نوار قلب یا اکو قلب در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته، قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نوار قلب و اکو قلب در محل

​نوار قلب کجا بگیریم؟

همانطور که می دانید بیشترین ایراداتی که در قلب یا عروق قلبی پدیدار می شوند. اگر به زودی توسط پزشک متخصص قلب تشخیص داده شوند. می توانند جان بیمار را نجات دهد. ممکن است در مواردی دیده یا از اطرافیان شنیده باشیم که اگر زودتر متوجه عارضه قلبی می شدیم، سکته قلبی و یا حتی در موارد حادتر ایست قلبی اتفاق نمی افتاد. یکی از مواردی که میتواند جان شما و عزیزانتان را نجات دهد انجام نوار قلب در منزل است.

اگر متوجه کمترین درد در ناحیه قفسه سینه خود شده اید، یا احساس ناراحتی در سمت چپ بدن خود مانند دست چپ یا پشت خود می کنید. باید سریعا در پی جستجوی علت این ناراحتی ها باشید. گاهی انتقال بیماران سالمند یا کم توان برای انجام تست اکوقلب کار راحتی نیست. چه بهتر که بتوانید از خدمات اکوی قلب در منزل بهره مند شوید.

نوار قلب یا ECG یک آزمایش ساده و کاملا بدون درد است. این آزمایش امکان مشاهده ی فعالیت الکتریکی قلب را برای پزشک فراهم می کند. حتما در مواردی که دچار تپش قلب زیاد شده اید یا در مواردی خاص دچار تنگی نفس می شوید، حتما گرفتن نوار قلب توسط پزشک تجویز می شود. تا علت این مشکلات سریعا مشخص شود و اقدامات لازم  را انجام دهند.

مزایای گرفتن نوار قلب در منزل

مطمئنا اولین و مهم ترین موردی که گرفتن نوار قلب یا اکوی قلب در منزل را بسیار ارجحیت می بخشد. اطلاع سریع و دقیق از وخامت حال بیمار است. به طور مثال در افرادی که سابقه بیماری قلبی دارند همواره نگرانی هایی از بابت چکاپ قلب وجود دارد.  چه خوب که با انجام چکاپ قلب در منزل و انجام آزمایش اکوی قلب در منزل از روند بیماری خود اطلاع پیدا کنند و نتایج را به پزشک خود اعلام کنند. در نوار قلب، الگو و ریتم ضربان قلب فرد مشخص می شود. پزشک با مشاهده نتایج آنها می تواند هر گونه ایراد را هر چند جزئی تشخیص دهد.

انجام اکوی قلب در منزل

اکوی قلب و نوار قلب هر دو آزمایش هایى برای چکاپ قلب در منزل هستند.هر دو این موارد در تست قلب ، مشکلات مربوط به دریچه، ماهیچه و ریتم قلب را نشان میدهند. نام تخصصی تر اکوی قلب، اکوکاردیوگرافی است. اکوی قلب در منزل ساختار داخلی قلب و وضعیت عروق قلب و کیفیت جریان خون در قلب را به وسیله اولتراسوند یا امواج صوتی نشان می دهد.

در توضیح تفاوت بین اکوکاردیوگرام و الکتروکاردیوگرام مى توان به این صورت توضیح داد که در الکتروکاردیوگرام فعالیت الکتریکی قلب اندازه گیری می شود. در حالی که در اکوکاردیوگرام از اولتراسوند برای گرفتن عکس از قلب استفاده می شود. جالب است بدانید که انجام اکوی قلب در منزل و گرفتن نوار قلب در منزل هر دو راه های تست قلب قبل غیر تهاجمی هستند.

به بیان دیگر این موارد هیچ گونه ناراحتی برای فرد ایجاد نمی کنند. و اصلا خطرناک نیستند. به همین علت انجام سونوگرافی قلب در منزل نه تنها مشکلی ایجاد نمی کند. بلکه این دو مورد چکاپ قلب در محل موجب شناسایی و تشخیص لخته شدن خون در قلب و مشکلات مربوط به آئورت، دریچه قلب و شریان های قلب هستند.

انواع تست قلب  

اکوی قلب از عرض سینه

این نوع اکو مرسوم ترین و بی خطر ترین نوع اکوقلب می باشد. بدین صورت که بر روی سینه بیمار ژل زده می شود. امواج فراصوت به وسیله دستگاه به سمت قلب فرستاده و دریافت می شوند.

اکوکاردیوگرافی از راه مری

در صورت نیاز به تصاویر واضح تر از قلب و دریچه های قلب پزشک یک لوله منعطف به درون مری فرد بیمار می فرستد. بدین ترتیب تصاوبر واضح تر از قلب و عروق آنها دریافت می شود.

اکوکاردیوگرام داپلر

سیگنال های داپلر در اکوی داپلر سرعت سلول های خونی در قلب و عروق خونی را نشان می دهد. در این نوع اکو مشکلاتی به نمایش داده می شود که ممکن است در سونوگرافی قلب ساده نشان داده نشود.

اکوکاردیوگرام استرس

اکوی استرس از فرد در حال انجام تحرکات ورزشی گرفته می شود. چون بعضی مشکلات مربوط به قلب، در نتایج ضعف شریان های عضله قلب پدید می آیند و فقط این مشکلات در زمان انجام تحرکات بروز می کنند.

نوار قلب در منزل تهران

همانطور که پیش تر هم بیان کردیم گرفتن نوار قلب در منزل  (ECG)یا حتی اکو قلب در منزل دو آزمایش کاملا بدون درد هستند. از این رو این خدمات در صورتی که در منزل دریافت شوند هیچ خطر یا حتی ریسکی به دنبال نخواهند داشت. تنها تیم متخصص و مربوطه به همراه دستگاه نوار قلب در منزل حضور پیدا خواهند کرد.

دستگاه نوار قلب در منزل یا الکتروکاردیوگرام به وسیله الکترود هایی به قسمت های مختلفی ار بدن متصل می شود و فعالیت های الکتریکی قلب را بر روی کاغذ نمایش می دهند. در مواردی که افراد توانایی خروج از منزل را ندارند . استفاده از خدمات نوار قلب در منزل تهران هوم سرویز بهترین گزینه است. زیرا خدمات نوار قلب و اکوی قلب در منزل می تواند روند تشخیص و یا حتی درمان را سرعت ببخشد. بدون آنکه نگرانی از بابت تکان دادن بیمار و انتقال به مراکز درمانی و یا حتی مطب پزشک داشته باشید.

نوار قلب و اکوی قلب در محل هوم سرویز

خدمات نوار قلب در منزل شمال تهران به وسیله پیشرفته ترین و دقیق ترین دستگاه ها و تیم پزشکی حرفه ای انجام می شود. افراد اغلب بیشتر زمان خود را یا در خانه یا در محل کار خود سپری میکنند. ممکن است افراد بهانه هایی را از قبیل ترافیک، شلوغی مطب و بیمارستان ها و خطرات ناشی از کرونا و یا طولانی بودن مسیر را بیاورند. ازین رو دریافت خدمات نوار قلب در منزل شرق تهران میتواند از دغدغه های این افراد بکاهد.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی روز به روز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در محل بیشتر می شود. به همین ترتیب گرفتن گرفتن نوار قلب در منزل غرب تهران و اکوی قلب در محل نیز بیشتر شده است. این اقدامات توسط دستگاه نوار قلب در منزل بسیار پیشرفته در مدت زمان بسیار محدود انجام می شود.

هزینه نوار قلب در منزل تهران

هزینه نوار قلب در منزل تهران ثابت است. اما هزینه اکو قلب در منزل به نوع اکو قلب و سن بیمار و تعداد دفعات انجام اکو قلب بستگی دارد. همچنین در صورتی که نیاز به اعزام پزشک متخصص قلب باشد. مطمئننا هزینه اکوی قلب در منزل متفاوت خواهد بود. در هر صورت جهت اطلاع دقیق از قیمت نوار قلب در منزل و هزینه اکو قلب به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi