تعمیر و سرویس خودرو

تعمیرگاه سیار وسایل نقلیه امداد خودرو

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

وقتی عجله داری و میخوای زود به مقصد برسی، ناگهان ماشین وسط خیابون از کار میفته و دیگه حرکت نمی کنه! روزی هم که حسابی تیپ زدی و برای مهمونی خودتو آماده کردی، وقتی سوار ماشین شدی و سوییچ رو چرخوندی متوجه میشی خودروی نازنین اصلا روشن نمیشه. صحنه های اینجوری برای همه ما پیش اومده و روزمون رو خراب کرده. البته کسانی که سرویس دوره ای خودرو رو انجام میدن با این صحنه های زجرآور کمتر روبرو میشن. تعمیرگاه سیار وسایل نقلیه امداد خودرو برای همین روزها هست و برای تعمیر خودرو در محل بهترین انتخاب هست.

شرکت خدماتی تهران با صدها سرویس ویژه

امداد خودرو چیه و چکار می کنه؟

یک سرویس کاربردی به صدها خدمات فنی هوم سرویز اضافه شده که کارش سرویس خودرو در محل و مشاوره تعمیر خودرو هست. اپلیکیشن امداد خودرو برای سرویس خودرو در محل ارائه شده و یک نوع نرم افزار سرویس دوره ای خودرو و اپلیکیشن تعمیر خودرو در محل حساب میشه. وقتی وسیله نقلیه شخصی به هر دلیل دچار مشکل شده باشه می تونی از اپلیکیشن سرویس خودرو هوم سرویز برای تعمیر و حتی تعویض قطعات خودرو استفاده کنی.

خدمات امداد خودرو شمال تهران

امداد خودرو شبانه روزی

آموزش سرویس خودرو برای راننده ها ضروریه و خیلی ها هم کمی از تعمیر خودرو سر در میارن. اما گاهی رمان تعویض قطعات خودرو رسیده و شاید وقت نداری به تعمیرگاه بری یا مثلا تازه اسباب کشی کردی و هنوز نمی دونی برای مشاوره تعمیر خودرو کجا بری. اپلیکیشن تعمیر خودرو هوم سرویز کارها رو آسون کرده. تنها با یک تماس می تونی از خدمات امداد خودرو شبانه روزی استفاده کنی. اینطوری دیگه هیچ وقت از کارهات عقب نمی مونی و به موقع به قرارها می رسی. همیاران هوم سرویز در همه محله های تهران حضور دارند.

  • امداد خودرو شمال تهران

اپلیکیشن تعمیر خودرو در محل مثل بقیه سرویس ها منطقه ای ارائه میشه .تهران شهر بزرگیه و سرویس های منطقه ای خدمت رسانی بهتری دارند.امداد خودرو شمال تهران هم مخصوص وسایل نقلیه همین منطقه است. جدول سرویس و نگهداری خودرو بهترین معیار برای سرویس دوره ای یا زمان تعویض قطعات خودرو هست. برای تعمیر خودرو در محل و استفاده از سرویس های هوم سرویز باید اپلیکیشن نعمیر خودرو روی گوشی نصب باشه.

تماس با امداد خودرو شرق تهران

  • امداد خودرو غرب تهران

سرویس ویژه تعمیر خودرو آنلاین رو از اپ هوم سرویز انتخاب کن و کارهای فنی و تعمیراتی ماشین رو به حرفه ای ها بسپار. مشاوره تعمیر خودرو توسط تعمیرکاران حرفه ای و عیب یابی خودرو با بهترین تعمیرکار خودرو تهران رو تنها در اپلیکیشن سرویس خودرو می تونی پیدا کنی.

  • امداد خودرو جنوب تهران

اپلیکیشن امداد خودرو جنوب تهران برای تعمیر حرفه ای خودرو به ساکنین محل در نظر گرفته شده. این سرویس شبانه روزی هست و سرویس خودرو در محل به حساب میاد. حتی اگر ماشین داخل پارکینگ مونده یا زمان تعویض قطعات خودرو رسیده هم می تونی با همیاران انداد خودرو جنوب تهران هماهنگ کنی.

نکاتی برای استفاده از سرویس های شرکت‌های خدماتی

خدمات امداد خودرو جنوب تهران

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر خودرو هم ارائه میده؟
  • امداد خودرو شرق تهران

خدمات فنی خودرو طبق جدول سرویس و نگهداری خودرو در امداد خودرو شرق تهران انجام میشه. پاسخ گویی سریع، مشاوره تعمیر خودرو،عیب یابی خودرو و سرویس خودرو در محل بخشی از خدمات امداد خودرو شرق تهران هست . با نصب اپلیکیشن تعمیر خودرو در محل برای همیشه خیال تان از بابت زمان تعویض قطعات خودرو و سرویس و نگهداری خودرو راحت میشه.

نرم افزار سرویس دوره ای خودرو

اپلیکیشن امداد خودرو، اپلیکیشن تعمیر خودرو، تعمیر خودرو آنلاین، اپلیکیشن تعمیر خودرو در محل، اپلیکیشن سرویس خودرو، نرم افزار سرویس دوره ای خودرو، نمونه فرم سرویس خودرو، سرویس خودرو در محل همگی اشاره به سرویس امداد خودرو هوم سرویز داره. این یک نرم افزار به روز هست که لیست نیروهای فعال رو مرتب بررسی می کنه و همیاران جدیدتری رو به لیست اضافه می کنه.

قیمت امداد خودرو غرب تهران

تعمیر خودرو آنلاین هوم سرویز

امداد خودرو از خدمات فنی هوم سوریز هست که در حال حاضر در سطح تهران بزرگ خدمت رسانی داره و در واقع یک سرویس درون شهری هست. سرویس خودرو در محل تونسته بسیاری از ترددهای بی مورد برای رفتن به تعمیرگاه رو کم کنه ولی اگر با همه تلاش های همیار، نیاز به حمل ماشین به تعمیرگاه باشه ما خودمون حمل ماشین تا تعمیرگاه رو هم انجام میدیم. تعمیر خودرو پراید یا هر اتوموبیل دیگری رو به حرفه ای های هوم سرویز بسپار و نگران هزینه های تعمیر خودرو در محل نباش.

قیمت عیب یابی خودرو و تعمیر خودرو در محل

تعمیرکار با تجربه بعد از دیدن ماشین و عیب یابی خودرو بهتر می تونه مشاوره تعمیر خودرو داشته باشه. بعد از بررسی و تنها با توافق مشتری تعمیر و یا تعویض قطعات خودرو انجام میشه. دستمزد همیار امداد خودرو از قبل به صورت توافقی برآورد میشه. در صورتی که زمان تعویض قطعات خودرو رسیده باشه، قطعه معیوب با قطعات اصل و گارنتی دار عوض میشه و کارت گارانتی در محل به مشتری داده میشه. همه کارهای تعمیر خودرو و سرویس دوره ای خودرو در فاکتور امداد خودرو لیست میشه و می تونی قیمت ها رو با سرویس های مشابه مقایسه کنی.

برای اطلاع از قیمت تعمیر خودروو ثبت سفارش با هوم سرویز تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

 

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر خودرو تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا