banner
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
تعویض باتری خودرو

تعویض باتری خودرو

از 1144 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت عوض کردن باتری ماشین

قیمت عوض کردن باتری ماشین

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعویض باتری خودرو

این سرویس در هوم سرویز با مشارکت امداد خودرو ایران و در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

سرویس تعویض باتری خودرو در هوم سرویز شامل تحویل و نصب باتری، تست سیستم برقی ماشین و تحویل گرفتن داغی باتری می باشد.

در هوم سرویز تعویض باتری کلیه برندها نظیر صبا و سپاهان و ... در آمپرهای مختلف و جهت کلیه خودروهای داخلی و خارجی اعم از پراید، تیبا، سمند، پژو، پرشیا، دنا، ام وی ام، جک، هیوندایی، کیا و ... انجام می شود.

این سرویس دارای ضمانت 12 ماهه و خدمات پس از فروش 24 ساعته در شبانه روز می باشد.

مشتری گرامی توجه فرمایید، قیمت های اعلام شده با احتساب هزینه باتری نو و کسر هزینه های باتری کهنه با آمپر معادل اعلام شده است و در صورت عدم امکان تحویل داغی باتری قبلی، هزینه افزایش خواهد یافت.

در صورتی که اختلافی بین آمپر داغی تحویلی و آمپر باتری جدید وجود داشته باشد به ازاء هر آمپر ۶۸۰۰ تومان محاسبه و فاکتور صادر می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​شرایط تعویض باتری ماشین

قبل از اینکه اقدام به تعویض باتری خودرو نمایید باید اطمینان کسب کنید که آیا عمر باتری به اتمام رسیده است یا نه؟ تشخیص علائم خالی شدن باتری و یا به کل اینکه چگونه بفهیم باتری ماشین خراب شده است باید مواردی را تست و بررسی کنیم. راهکارهای تشخیص شرایط تعویض باتری ماشین و تشخیص باتری معیوب را برایتان به اختصار شرح میدهیم.

نحوه ی تشخیص زمان تعویض باتری ماشین

موتور خودرو به راحتی استارت نخورد

هنگامی که باتری خودرو ضعیف شده باشد، خودرو به راحتی استارت نمی خورد و برای روشن شدن زمان زیادی را باید صرف کرد. همچنین اگر بعد از روشن شدن، صدای ماشین سخت و سنگین شود و باتری به اندازه کافی قدرت حرکت نداشته باشد. این علائم می توانند از نشانه های هشدار خرابی باتری خودرو باشند.

باتری متورم شده باشد (باتری خودرو باد کرده باشد)

بررسی این مورد بسیار آسان است. حتی برای اکثر خانم ها که سر رشته ای از مکانیکی ندارد، نیز میتوانند این مورد را بررسی کنند..کاپوت خودرو را بالا بزنید. باتری بادکرده با این کنترل ساده قابل شناسایی است. گرمای بیش از حد یکی از دلایل تورم باتری است که در خرابی باتری و تعویض باتری ماشین تاثیر دارد.از جمله دلایل دیگر که باعث تورم باتری می شود، شارژغیر استاندارد باتری است . شارژ بیش از حد صفحات باتری را از بین میبرد و باعث متورم شدن آن می شود.

نور چراغ ها ضعیف و کم قدرت باشد

اگر اطمینان دارید که چراغهای خودرو سالم هستند. در صورتی که یکباره ضعیف شوند و سوسو بزنند. از دلایل خرابی باتری و تعویض باتری ماشین است.

چراغ باتری درپشت آمپر شما روشن شود

روشن شدن چراغ باتری پشت آمپر در واقع نشان دهنده ی این مورد است که شارژ باتری ایراد دارد. در واقع این ایراد میتواند از دینام خودرو نیز باشد. که عملیات شارژ باتری خودرو را بر عهده دارد.

علت استارت خوردن متناوب خودرو

یکی از علت های استارت خوردن های پی در پی خودرو شل بودن کابل باتری یا سولفاته شدن سر باتری است. پس قبل از اقدام به تعویض باتری خودرو سر باتری را بررسی کنید که اتصال محکمی داشته باشد و بعد اقدام به نصب باتری ماشین کنید.

این مشکل می تواند از شل بودن کابلهای باتری یا سولفاته شدن آن به وجود بیاید. ابتدا مطمئن شوید که سر باتری با قطب های باتری اتصال کامل و محکمی داشته باشد. اگر این چنین بود احتمالا زمان تعویض و نصب باتری ماشین است.

نحوه ی تعویض باتری خودرو

محل قرار گیری باتری ماشین به علت شکل و شمایل باتری که تقریبا همه با آن آشنا هستند کاملا مشخص است. یاتری ها در گوشه موتور قرار دارند. برای آشنایی با نحوه بازکردن باتری ماشین باید قاب یا کاور موتور از روی باتری برداشته شود. سپس باید با استفاده از آچار 10 یا 13 سر قطب منفی باتری که با علامت خط صاف نشان داده شده است را جدا کنید. و سپس به بازکردن قطب مثبت که با علامت بعلاوه نشان داده می شود بپردازید. دقت کنید که دو سر قطب هیچ برخوردی به هم نداشته باشند.

اگر سر باتری سولفاته شده است قبل از بازکردن، هر قطب را مجزا با آب جوش بشورید. همچنین دقت کنید بعد از باز کردن باتری، قطب مثبت ماشین اصلا با قسمت فلزی بدنه خودرو برخورد نکند زیرا امکان جرقه و ایجاد حریق میباشد.

بعد از باز کردن بست های باتری و خارج کردن باتری قدیمی باید با نحوه اتصال باتری ماشین آشنا شوید. به همان ترتیبی که به باز کردن باتری ماشین پرداختید باید به نصب باتری ماشین بپردازید والکترودهای سرباتری را ببندید. برای نصب باتری ماشین ابتدا قطب مثبت باتری و سپس قطب منفی را ببندید.

شارژ باتری ماشین در محل

علت های مختلف باعث خالی شدن شارژ باتری و کم شدن عمر مفید باتری می باشد . که مهمترین آنها برق دزدی ماشین ، اشکال در دینام ماشین و سولفاته زدن سر باتری ماشین هستند. شارژ باتری در محل به 3 روش زیر انجام می شود.

شارژ باتری ماشین با خود ماشین

این عمل با هل دادان ماشین امکان پذیر می شود. به ترتیبی که ماشین را هل میدهیم و به محض روشن شدن به مدت نیم ساعت میگذاریم که باتری به خوبی شارژ شود.

باتری به باتری کردن ماشین

برای اینکار ماشین سالم را در کنار ماشین خاموش شده پارک کنید. هر دو ماشین را خاموش کنید به کمک دو قطعه سیم که مخصوص اینکار تعبیه شده اند قطب مثبت و منفی دو باتری را به هم وصل میکنیم. سپس ماشین سالم را روشن میکنیم که باتری ماشین خاموش شده شارژ شود.

استفاده از شارژ باتری

همچنین میتوانید با استفاده از شارژر باتری به راحتی باتری ماشین را شارژ کنید. این شارژر با برق خانگی عملیات شارژ کردن باتری ماشین را انجام میدهند. شما میتوانید برای مطمئن شدن از سلامت باتری و تشخیص خرابی باتری ماشین با متخصصین باتریسازی هوم سرویز مشورت کنید.

قیمت باتری ماشین

عوامل زیادی در تعیین قیمت باتری ماشین تاثیر گذارند. یاتری ها به دو دسته اتمی یا (غیر سیلد) و باتری اسیدی (سیلد) تقسیم می شوند. باتری های غیر سیلد یا باتری اتمی برای استفاده در آب و هواهای گرم پیشنهاد می شود و البته به کمی نگهداری نیاز دارند.

اما باتری های سیلر یا باتری اسیدی مقاومت و طول عمر مفید بالایی دارند و به مراقبت چندانی نیاز ندارند. همچنین قیمت باتری ماشین اسیدی از قیمت باتری ماشین اتمی کمتر هستند.

عامل موثر دیگر در تعیین قیمت باتری ماشین، برند باتری خودرو است. از معروفترین برندهای تولید کننده باتری  که البته در رقابت تنگاتنگی با یکدیگر هستند میتوان به صبا باتری و باتری ماشین سپاهان و باتری اوربیتال اشاره کرد.

تعویض باتری ماشین در محل تهران با هوم سرویز

خدمات امداد باتری تقریبا یکی از سرویس های جا افتاده در زمینه تعمیر ماشین محصوب می شود. دیگر افراد کشان کشان ماشین را تا باتری سازی نمیبرند بلکه با یک تماس متخصصان باتری سازی را به منزل می آورند. شرکت هوم سرویز با ارائه خدمات تعویض باتری ماشین در محل آماده خدمات امداد باتری در سراسر تهران میباشد. اهمیتی ندارد که به تعویض باتری در شمال تهران یا غرب و تعویض باتری در شرق تهران نیاز داشته باشید. ما همکارانی داریم که در تمام نقاط تهران برای خدمات رسانی برای انواع ماشین ایرانی نظیر پژو، پراید، سمند و انواع ماشین خارجی آماده هستند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


همیاران سرویس تعویض باتری خودرو

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
در حال بروزرسانی قیمت
تعویض روغن و فیلترها
تعویض روغن و فیلترها
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
در حال بروزرسانی قیمت