تست آنتی‌بادی واکسن کرونا
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
آزمایش اثربخشی واکسن کرونا

تست آنتی‌بادی واکسن کرونا

از 1238 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تست آنتی‌بادی واکسن کرونا در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تست اثربخشی واکسن(میزان آنتی بادی )

450,000 تومان

متوسط قیمت315,000 تومانکمینه قیمت180,000 تومانبیشینه قیمت450,000 تومان

آنچه درباره تست آنتی‌بادی واکسن کرونا خواهید خواند

  • آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا در منزل (اثر بخشی واکسن کرونا)
  • تست آنتی بادی واکسن کرونا نشانگر چیست؟
  • زمان انجام آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا
  • آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا خنثی برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟
  • آزمایش نوترولایزر و آنتی بادی کرونا چگونه انجام می شود؟​​
  • هزینه تست آنتی بادی واکسن کرونا به چه مواردی وابسته است؟
  • آزمایش اثربخشی واکسن کرونا در منزل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا در منزل (اثر بخشی واکسن کرونا)

مصیبت همه گیری کرونا گریبان گیر همه ی ما شده است. در این بین واکسیناسیون کرونا بهترین و کارآمد ترین چیزی است که در حال اتفاق افتادن است. اما با تعدد در واکسن های تایید شده همواره نگرانی هایی از میزان اثربخشی واکسن کرونا وجود دارد. با توجه به جهش پیدا کردن ویروس کرونا باید همواره از این بابت، که بدن شما در مقابل این بیماری مصونیت دارد یا خیر اطمینان کسب کنید. این اطمینان به وسیله آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا و انجام آزمایش نوترولایز به دست می آید. هر واکسنی، تفاوتی ندارم سینوفارم، آستارازنکا یا اسپوتینگ و غیره همه به میزان متفاوتی در مقابل این بیماری مصونیت ایجاد می کنند. با توجه به خبرهایی ضد و نقیضی که همواره به گوشمان می رسد طبیعی است که بخواهیم به وسیله تست آنتی بادی کرونا و از میزان اثربخشی واکسیناسیون کرونا موجود در بدنمان مطلع شویم. در ادامه به معرفی تست آنتی بادی واکسن کرونا و عوامل موثر بر قیمت آزمایش اثر بخشی واکسن کرونا در منزل می پردازیم.

تست آنتی بادی واکسن کرونا نشانگر چیست؟

تست نوترولایز یا تست آنتی بادی واکسن کرونا قابل اطمینان ترین آزمایش مورد تایید FDA اروپا است. آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا در واقع ارزیابی کننده میزان کارایی و اثربخشی واکسنی است که دریافت نموده‌اید. با انجام آزمایش سرولوژی کرونا این اطمینان به دست می آید که واکسنی که دریافت کرده اید تا چه اندازه میزان ایمنی بدن شما را بالا برده است. همانطور که می دانید هر چه پادتن در بدن بیشتر باشد نشان دهنده عملکرد بهتر واکسن است. این آزمایش در واقع بیان کننده این موضوع است که آیا آنتی بادی خنثی کننده ویروس کرونا در بدن شما موجود می باشد و یا خیر!!!

همواره شایعه هایی از میزان اثربخشی واکسن کرونا وجود دارد. این شایعه ها پیرامون افرادی است که ممکن است پس از 6 ماه از دریافت واکسن دوباره مبتلا شوند و اثربخشی واکسیناسیون آنها کاهش چشم گیری پیدا کند و عملا کارایی نداشته باشد. از این رو به همه افرادی که تزریق واکسن را انجام داده اند و یا در دوره بهبودی از ویروس کرونا هستند پیشنهاد می شود، تست نوترولایز را انجام دهند تا از وضعیت آنتی بادی های موجود در بدن خود مطلع شوند. تاکید می کنیم که این آزمایش از تست pcr کرونا کاملا جدا است و در واقع تست پی سی آر جهت اطلاع از خود بیماری در بدن و آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا در ارتباط با اطلاع از پادتن های درمان بیماری در بدن استفاده می شود و اطلاعات کافی از عملکرد ویروس فعال ارائه نمی دهد.

زمان انجام آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا

بعد از اولین دوز واکسن و همچنین بعد از دومین دوز واکسن تست اثربخشی واکسن کرونا باید انجام شود. این آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا نشان می دهد که بدن شما در پاسخ به واکسیناسیون عملکرد صحیح و کارآمدی داشته است یا خیر. در این آزمایش آنتی بادی خنثی در مقابل ویروس کرونا اندازه گیری می شوند. زیرا که ممکن است درصد کمی از افراد پس از دریافت واکسن مصونیت کامل پیدا نکنند. البته این درصد بسیار پایین است اما خوب اطلاع از این وضعیت در نحوه رفتار و عملکرد فرد بسیار موثر می باشد.

با توجه به کشف انواع واکسن کرونا در کمتر از یکسال هنوز تمام جوانب واکسیناسیون مورد بررسی قرار نگرفته است. در واقع عملکرد واکسن کرونا مانند واکسن آبله ها طی سالها آزمایش خود را پس نداده است. از این رو واکسن کرونا نیز باید بر روی افراد مختلفی انجام شود و نتایج اثربخشی واکسن کرونا بررسی شود. این نتایج تنها به وسیله آزمایش اثربخشی واکسن کرونا، تست نوترولایز و تست آنتی بادی واکسن کرونا بررسی می شوند.

آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا خنثی برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟

کسانی که هر کدام از انواع واکسن های تایید شده را دریافت کرده اند و در محیط های آلوده بیشتری مانند مراکز درمانی، بانک ها، موسسات و غیره هستند، باید اطلاع دقیق تری از میزان آمادگی بدن خود پیدا کنند. در نتیجه انجام آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا در ایجاد اطمینان از سلامت فرد اطلاعات قابل قبولی ارائه می کند. همچنین افرادی که دوره بیماری خود را گذرانده اند و مدتی است که بهبودی کامل پیدا کرده اند می توانند با انجام آزمایش نوترولایز از میزان آنتی بادی که سیستم ایمنی بدن در مقابل این بیماری آزاد کرده است نیز مطلع شوند. زیرا که آنتی بادی واکسن کرونا بین یک تا سه هفته بعد از ابتلا به بیماری در بدن ایجاد می شوند. متاسفانه هنوز اطلاع دقیقی از زمان باقی ماندن آنتی بادی خنثی کننده کووید بعد از ابتلا به عفونت و واکسیناسیون و همچنین محافظت از عفونت و ابتلای مجدد فرد در آینده در دسترس نیست.

همچنین افرادی که به کرونا ویروس مبتلا شده اند تا بهبودی کامل نمی توانند واکسن دریافت کنند. ازین رو با انجام این تست اثربخشی واکسن کرونا و تست آنتی بادی کرونا می توانند اطلاع پیدا کنند که کی مجاز به دریافت واکسن کرونا خواهند بود.

آزمایش نوترولایزر و آنتی بادی کرونا چگونه انجام می شود؟​​

تست آنتی بادی خنثی کننده یا آنتی بادی نوترولایز دو عامل تعیین کننده مهم محافظت بدن در برابر عفونت در آینده می باشند. آزمایش نوترولایزر یک آزمایش خون ساده است و تفاوتی با دیگر آزمایشات خون ندارد. به همین ترتیب انجام آن نیز بسیار سریع و آسان است. با کمک هوم سرویز شما می توانید بدون مراجعه به آزمایشگاهها از خدمات آزمایشگاهی هوم سرویز بهره مند شوید. متخصصین ما جهت تست آنتی بادی واکسن کرونا در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

هزینه تست آنتی بادی واکسن کرونا به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تست آنتی بادی واکسن کرونا و آزمایش اثربخشی واکسن کرونا به موارد متعددی وابسته است. در درجه اول مواردی که این تست بررسی می شوند قیمت تست آنتی بادی واکسن کرونا را تعیین می کند. به طور معمول این آزمایش تحت پوشش بیمه نمی باشد و به صورت آزاد اعلام می شود.

آزمایش اثربخشی واکسن کرونا در منزل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

آزمایش اثربخشی واکسن کرونا به راحتی در منزل قابل انجام است. این آزمایش ساده اطلاعات دقیق و شفافی به افراد ارائه می دهند. با انجام آزمایش نوترولایزر در منزل یا آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا می توان به فرد در دریافت دوز تقویت کننده واکسن برای حفظ ایمنی بیشتر اطلاعات لازم را داد. جهت اطلاع از هزینه تست اثربخشی واکسن کرونا و دریافت مشاوره می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در صورت رضایت شما همیاران ما در کمترین زمان ممکن جهت انجام آزمایش اعزام خواهند شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تست آنتی‌بادی واکسن کرونا و همچنین ارایه خدمات تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, انجام اکوی قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل , آزمایش اعتیاد خون , آزمایش غربالگری بارداری در منزل, آزمایش ایدز در خانه, فصد خون در منزل, آزمایش قند خون در منزل, نوار قلب در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تست آنتی‌بادی واکسن کرونا

تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن

تست اثر بخشی واکسن سینوفارم

آزمایش نوترولایزر واکسن استرازنکا

تست آنتی بادی واکسن اسپوتینک V

آزمایش آنتی بادی واکسن کوواکسین

آزمایش آنتی بادی خنثی واکسن برکت

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا در منزل

خدمات آزمایش و نمونه گیری در محل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه و ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق واتس اپ یا به صورت پیک می باشد.

در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی و آزمایشگاهی از آزمایشگاه های مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

injection
تزریقات در محل
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
covid-test
تست کرونا
قیمت از 550,000 الی 550,000 تومان
serum
سرم و آنژیوکت در محل
قیمت از 370,000 الی 700,000 تومان
checkup
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 300,000 الی 5,760,000 تومان