banner

تست کرونا

از 1194 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آزمایش تست کرونا، پی سی آر و آنتی بادی در منزل

قیمت تست های اولیه کوید(آنتی بادی)

195,000 تومان

قیمت تست PCR

350,000 تومان

قیمت تست PCR به همراه انتی بادی

495,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تست کرونا

خدمات تست کرونا در هوم سرویز توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام می شود.

مشتری گرامی توجه فرمایید:در سرویس تست کرونا در محل، هزینه انجام تست مطابق تعرفه های اعلام شده در ابتدا از شما اخذ خواهد شد و سپس نمونه گیر اعزام می شود.

محدوده زمانی حضور همیار در محل مشتری طی دو ساعت از زمان ثبت درخواست با تماس تلفنی همیار مشخص خواهد شد و نمونه گیری و جوابدهی بین 12 تا 24 ساعت بسته به زمان ثبت درخواست انجام خواهد شد.

تست کرونا در محل، شامل حضور همیار در محل مشتری و انجام تست PCR یا آنتی بادی بسته به انتخاب مشتری می باشد. برای انتخاب مناسب تر حتما راهنمای زیر را مطالعه فرمایید و سپس درخواست خود را ثبت نمایید.

تست PCR:در این تست نمونه از مخاط بینی و یا حلق گرفته می شود و با روش RT-PCR میزان ویروس در نمونه مورد سنجش قرار می گیرد. در ابتدای دوره بیماری کرونا به دلیل میزان پایین ویروس در بدن فرد ممکن است تست PCR نتیجه منفی کاذب را نشان دهد. به همین دلیل انتخاب زمان مناسب جهت انجام تست PCR در نتیجه دقیق تست بسیار اهمیت دارد.لذا توصیه می شود از شروع علائم ابتلا به کرونا و یا مجاورت با فرد آلوده 48 تا 72 ساعت گذشته باشد تا تست PCR نتیجه دقیقی ارائه دهد.افرادی که نتیجه تست PCR مثبت دریافت کردند می توانند بدون علائم و یا همراه با علائم شدید باشند و تکرار تست آن ها جهت تایید اتمام دوره بیماری بین 14روز تا 1 ماه بعد با توجه به علائم آن ها باید صورت گیرد.همچنین افرادی که بدون علائم و یا با داشتن علائم کم نتیجه PCR منفی دریافت کردند ولی در روزهای بعد علائم آن ها تشدید شد توصیه می شود تکرار تست PCR را انجام دهند چرا که احتمالا میزان لود ویروس در بدن آن ها بالا نبوده است و نتیجه اش منفی کاذب بوده است.اگرچه بسیاری از عفونت های ویروسی و درگیری های ریوی علائم شبیه به کرونا دارند و لذا نتیجه اش می تواند نشان دهنده عفونت های ریوی دیگری باشد که در محدوده تشخیص PCR کرونا نیست.

تست آنتی بادی:در این تست نمونه خون از فرد مورد نظر گرفته می شود و میزان آنتی بادی های عمومی (IgG) و اختصاصی (IgM) ویروس Covid19 مورد سنجش قرار می گیرد. در صورتی که فردی به کرونا مبتلا شده باشد، میزان این آنتی بادی ها از هنگام شروع بیماری(IgM) تا حدود 4-3 ماه بعد (IgG) در خون افراد بالاتر از میزان طبیعی می باشد که نشان دهنده ابتلا فرد به ویروس کرونا و همینطور میزان مقاومت فرد به ویروس Covid19 با توجه به میزان آنتی بادی در خون می باشد. البته دقت تست آنتی بادی کمتر از PCR است و در بسیاری از افراد که مبتلا به ویروس کرونا شده اند نمی تواند میزان آنتی بادی را مشخص کند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، به محل اعزام خواهند شد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

در خصوص سرویس خدمات تست کرونا در محل به صورت گروهی و شرکت ها و سازمان ها نیز می توانید سفارش ثبت کنید. قطعا ثبت سفارش نفرات بیشتر شامل تخفیف خواهد شد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​انجام تست کرونا در منزل

دیگر تقریبا فردی وجود ندارد که با ویروس کرونا آشنایی نداشته باشد. متاسفانه این ویروس به علت شیوع بالا بسیار خطرناک است و موجب همه گیری خواهد شد. ویروس کووید19 عامل بیماری مسری و خطرناک کرونا است. با توجه به این همه گیری همواره نگرانیهایی از ابتلا به کرونا در افراد خانواده وجود دارد. گاهی شاهد علائم سرما خوردگی یا آنفولانزا هستیم اما واقعا نمیدانیم که این علائم دقیقا مربوط به کدام بیماری است.

از طرفی مراجعه به بیمارستان ها و مراکز درمانی واقعا نوعی ریسک محسوب می شود. ممکن است شما صرفا یک سرماخوردگی ساده داشته باشید. اما در حین مراجعه به بیمارستان برای انجام تست کووید به خود این بیماری مبتلا شوید. با توجه به این تفاسیر تست کرونا در منزل ایمن ترین راه ممکن برای اطلاع از این بیماری است.

علائم ویروس کرونا

با توجه به اینکه این ویروس دائما در حال جهش میباشد. متاسفانه علائم ویروس کرونا در همه افراد یکسان نیست. اما در کل میتوان به علائم تب و لرز، خستگی و بی حالی، سردرد و از دست دادن حس بویایی و چشایی اشاره کرد. البته در مواردی احساس تهوع و اسهال و آبریزش بینی نیز از علائم کرونا هستند. از آنجایی که قرنطینه نقش بسیار موثری در از بین بردن زنجیره انتقال این بیماری خطرناک دارد. انجام تست کرونا در منزل و اطلاع دقیق از وضعیت سلامتی افراد و البته انجام دقیق پرتکل های بهداشتی می تواند جان عزیزانتان را نجات دهد.

انواع تست کرونا چگونه است؟

تست کرونا در خانه از طریق تست بویایی افراد مشکوک انجام می شود. به طوری که می توانید از افراد مشکوک بخواهید که ظرف حاوی نعناع را بو کنند و ببینند میتوانند رایحه نعناع را تشخیص دهند یا خیر. البته همانطور که گفتیم این مورد یکی از علائم بیماری است. متاسفانه در بسیاری از مواقع این مورد قطعی نخواهد بود. زیرا این علامت، نشانه ی مشترک با بیماری سرماخوردگی است. راه دقیق تشخیص ویروس کرونا سی تی اسکن از ریه، انجام آزمایش PCR و تست آنتی بادی بدن است. که در ادامه به اختصار در مورد هر کدام توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

تست کرونا PCR در منزل

با استفاده  از تست کرونا و آزمایش PCR در منزل ماده ژنتیکی کووید 19 که RNA نامیده می شود باید در نمونه گیری دستگاه تنفسی از حلق یا مخاط بینی مشاهده شود. نتایج حاصله از تست PCR کرونا در منزل بسیار قابل اعتماد است. به طوری که تعداد ویروس شناسایی شده، شدت بیماری در فرد را نیز تخمین میزند. در افرادی که علائم بیماری در آنها بسیار مشهود است بهترین و دقیق ترین تست کرونا در منزل تست PCR میباشد.

انجام  تست آنتی بادی کرونا در منزل

تست آنتی بادی کرونا نیز روش بعدی تست کرونا در منزل است. انجام تست کرونا آنتی بادی  یا (تست سرولوژی کرونا در منزل )بر اساس نظر سازمان جهانی یک ابزار کمکی در تشخیص بیماری کرونا میباشد. نه یک راه تشخیص قطعی!

تست آنتی بادی به عنوان تست کرونا ارزان و قابل دسترس شناخته می شود. ترتیب کار در این نوع تست به این صورت است که در آزمایش خون افراد اگر به پادتن ضد ویروس کرونا برخورد کنند نشان دهنده ی وجود ویروس کرونا در بدن فرد میباشد.

تست سی تی اسکن از ریه

روش سی تی اسکن از ریه یک روش مکمل نامیده می شود. شاید دو روش بالا را بتوان به عنوان روش های تقریبا قابل اطمینان معرفی نمود. اما زمانهایی که جواب نتایج بالا منفی باشد، تست سی تی اسکن ریه برای کرونا مهر تایید نهایی است. ازین رو پزشکان به انجام CT اسکن ریه در اغلب موارد تاکید دارند. زیرا هدف اصلی ویروس و اندام بسیار پر خطر در این بیماری، ریه افراد میباشد.  این تست میزان درگیری ریه افراد مبتلا را نیز نشان می دهد.

مراکز انجام تست کرونا در منزل در تهران

تست کرونا آنلاین یا انجام تست کرونا در منزل تهران بدون شک یکی از بهترین خدماتی است که برای شناسایی بیماران مشکوک به کرونا تعبیه شده است. تصور کنید که دچار علائم کرونا شده اید. با این وضع مراجعه به مراکز درمانی برای شما و اطرافیانتان ممکن است خطرساز شود. در این مواقع همکاری با آزمایشگاه انجام تست کرونا در منزل تهران می تواند بهترین راهکار باشد.

البته هر موسسه ای قابل اطمینان نیست. صرفا مراکز معتبر و دارای تاییدیه که با آزمایشگاه های معتبر فعالیت می کنند انتخاب های درستی هستند. تست کرونای آنلاین هوم سرویز یا کادری مجرب و همکاری با آزمایشگاه های معتبر در سطح شهر تهران آماده خدمات رسانی به هم شهریان میباشد.

لذا افراد سالمند، افرادی که در گروه پر خطر قرار میگیرند مانند افراد بیمار و سرطانی و همچنین افرادی که حالت جسمی مساعدی ندارند والبته در زنان باردار، استفاده از خدمات تست کرونا در خانه بهترین و ایمن ترین راهکار میباشد.

هزینه تست کرونا در منزل

هزینه تست کرونا در منزل به انتخاب نوع آزمایش کرونا در منزل بستگی دارد. به طور مثال هزینه آزمایش PCR کرونا در منزل به علت دقت بالا، بیشتر است. همچنین در صورتیکه به درخواست افراد برای اطمینان بیشتر آزمایش PCR  به همراه آنتی بادی انجام شود، قیمت تست کرونا در منزل بالاتر خواهد رفت. همچنین بنا به درخواست افراد زمان پاسخ تست کرونا و سرعت عملکرد در اطلاع رسانی نیز در تعیین هزینه تست کرونا آنلاین موثر است. به طوری که هرچه زمان اعلام نتیجه کوتاه تر باشد قیمت آن اندکی بیشتر خواهد بود.

انجام تست کرونا در سراسر تهران به کمک هوم سرویز

درخواست انجام تست کرونا در منزل شمال تهران ، انجام تست کرونا در منزل غرب تهران و همچنین تست کرونا در منزل شرق تهران را میتوانید از خدمات درمانی در محل هوم سرویز بخواهید. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس تست کرونا

 نظرات کاربران

profile picture
خانم رشیدی

به موقع اومدن و خیلی سریع جواب هم دادن

خیلی عالی بود و جوابش خیلی زود به ما رسید

خدمات مرتبط

پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 11,000,000 الی 11,000,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 81,700 الی 218,700 تومان
ضدعفونی ویروس کرونا
ضدعفونی ویروس کرونا
در حال بروزرسانی قیمت
آزمایش اثربخشی واکسن کرونا
آزمایش اثربخشی واکسن کرونا
در حال بروزرسانی قیمت