header

سرویس تعمیر خودرو

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر خودرو

شرایط سرویس تعمیر خودرو

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیرخودرو نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​امداد خودرو شبانه روزی ضامن رانندگی مطمئن:
حتما تاکنون برای اکثر رانندگان یا خانوادشان پیش اومده که در ساعت هایی از شب در ابتدای مسیر یا قسمتی از جاده یا بزرگراه خودرویشان دچار مشکل شده باشد و دسترسی به مکانیک ماهر در اون ساعت یا مکان مقدور نباشد. خوشبختانه امروزه امداد خودرو شبانه روزی در اکثر نقاط اماده خدمت رسانی میباشند. با به کارگیری افراد متخصص در امداد خودرو شبانه روزی تمام تلاش بر این است که مشکل خودرو شما در حداقل زمان رفع گردد.
امداد خودرو تهران را در کمترین زمان ممکن با اپلیکیشن امداد خودرو در دسترس داشته باشید:
امداد خودرو تهران دغدغه های خرابی ماشین در تمامی نقاط تهران را تا مقدار زیادی از بین برده است. تنها با نصب اپلیکیشن امداد خودرو در کمترین زمان ممکن بهترین های امداد خودرو تهران را در کنار خود خواهید داشت. با استفاده از اپلیکیشن امداد خودرو افراد اعزامی تحت نظارت و تایید شده  شرکت هوم سرویز برای اطمینان خاطر شما جهت امداد خودرو تهران در اختیارتان قرار میگیرند.
تعمیر خودرو در محل با اپلیکشن تعمیر خودرو:
تصور اینکه با این همه مشغله صبح قبل از رفتن سرکار متوجه میشوید خودرویتان روشن نمیشود و دیرتان شده و وقت لازم برای جستجوی مکانیکی ندارید برای خیلی از افراد مثل کابوس میمونه بدتر از اون این است که باید دنبال فرد معتبر و ماهر برای تعمیر خودرو در محل گشت که خودش معضلی به حساب می آید. خانواده هوم سرویز برای رفع تمام کابوس هایتان از اول تا آخر با شماست با نصب اپلیکیشن تعمیر خودرو هوم سرویز به خودتان این اطمینان را دهید که هوم سرویز در همه جا برای تعمیر خودرو در محل و سایر خدمات با شماست.
تعمیر خودرو انلاین از طریق مشاوره تعمیر خودرو:
انجام کارهای ابتدایی در زمانی خرابی ماشین  از طریق مشاوره تعمیر خودرو آنلاین قبل از رسیدن نیروی اعزامی امداد خودرو در بعضی از موارد از ایجاد ضررهای بزرگ بعدی جلوگیری خواهد کرد. امروزه بهترین خدمات توسط ماهرترین افراد مشغول به فعالیت در تعمیر خودرو انلاین در اختیار افراد قرار میگیرد. با نصب اپلیکیشن امداد خودرو و تعمیر خودرو آنلاین در هنگام بروز مشکل با بهترین های این کار در زمینه مشاوره تعمیر خودرو صحبت کنید و اقدامات اولیه را با اطمینان قبل از حضور متخصصان انجام دهید.
تعمیر خودرو پراید و سایر خودرو های ایرانی و خارجی با اپلیکیشن سرویس در محل:
خرابی یک روزه ماشین برای خیلی از ماها یعنی یک روز عقب ماندن و عدم رسیدگی به سایر کارها. اپلیکیشن سرویس در محل با به کار گیری بهترین استادکاران در زمینه تعمیر خودرو پراید وسایر خودروها در سراسر تهران سعی در کم کردن صرف زمان زیاد برا تعمیر خودرو پراید و سایر خودروها دارد. از طریق نصب اپلیکیشن سرویس در محل هوم سرویز بهترینها را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار داشته باشید و از امداد خودرو شبانه روزی هوم سرویز بهره مند شوید.
جدول سرویس ونگهداری خودرو راهکاری برای جلوگیری از هزینه های بیشتر:
زمانی که برای سرویس خودرو به تعویض روغنی میروید زمان تعویض قطعات خودرو و عمر مفید مایعات در دفترچه سرویس خودرو ثبت میشود و در اختیارتان قرار میگیرد. اطلاعات مندرج در دفترچه سرویس خودرو تعیین کننده میزان سلامت قطعات ومایعات خودرو شماست. با استفاده از جدول سرویس ونگهداری خودرو میتوانید قبل از اینکه خرابی یک قطعه تاثیری روی کارکرد سایر قطعات خودرو بگذارد در جهت تعمیر یا تعویض قطعات خودرو اقدام نمایید. جدول سرویس ونگهداری خودرو حاوی اطلاعات دقیق کارکرد قطعات مصرفی مانند فیلترها  و یا مایعات حیاتی خودرو از قبیل روغن موتور و یا روغن ترمز می باشد لزا در صورت اعزام امداد خودرو آنلاین با در اختیار قرار دادن دفترچه سرویس خودرو به استادکاران عیب یابی خودرویتان سریعتر انجام میپذیرد.
​نرم افزار سرویس دوره ای خودرو:
با نصب نرم افزار سرویس دوره ای خودرو در زمان بروز مشکل می توانید اطلاعاتی در زمینه زمان تعویض قطعات خودرو و مایعات در اختیار استادکاران امداد خودرو تهران قرار دهید که در کمترین زمان ممکن عیب یابی خودرو را انجام دهند. نرم افزار سرویس دوره ای خودرو اطلاعات مهمی از قبیل عمر باقی مانده باتری تسمه تایم و غیره بر اساس کیلومتر طی شده را بیان میکند.
امداد خودرو شمال تهران:
اطمینان از خدمات ارائه شده تنها با به کارگیری تیم حرفه ای هوم سرویز در جهت امداد خودرو شمال تهران میسر خواهد شد. به کارگیری گروه مجرب در زمینه تعمیر تمام خودروهای ایرانی وخارجی در امداد خودرو شمال تهران  وسایر نقاط تهران می تواند راهی باشد تا در کمترین زمان ممکن به خواسته تان دست یابید.
امداد خودرو غرب تهران:
دیگر برای عیب یابی خودرو لازم نیست به دنبال مکانیک بگردید ما بهترین استادکارها را برایتان میفرستیم .با ثبت درخواست رایگان در کمترین زمان ممکن در هر ساعتی از شبانه روز امداد خودرو غرب تهران را در اختیار داشته باشید. شرکت هوم سرویز  با ارائه  تعمیر خودرو آنلاین از ابتدای مسیر تا انتها با شماست.
امداد خودرو شرق تهران:
مناسب ترین قیمت ها برای انجام تمامی خدمات نظیر دیاگ وعیب یابی و تعویض شمع و وایر و سایر خدمات در امداد خودرو شرق تهران ارائه می شود. بهترین امداد خودرو شرق تهران را فقط می توانید ار هوم سرویز بخواهید. انجام تمامی امور مربوط به سرویس خودرو با خدمات آنلاین امداد خودرو شرق تهران میسر خواهد بود.
امداد خودرو جنوب تهران:
امداد خودرو جنوب تهران باعیب یابی و تعمیر خودرو پراید و خودرو های دیگر و اعزام نیروهای کارآزموده در جهت رفع نیاز کاربران خود با مناسب ترین قیمت در هر ساعاتی از شبانه روز  آماده خدمت رسانی میباشد. شرکت هوم سرویز سعی دارد با به کارگیری بهترین های امداد خودرو جنوب تهران  نیاز کاربران خود در جهت سرویس خودرو در محل به بهترین شکل ممکن و مناسب ترین قیمت رفع نماید.
هوم سرویز کاربردی ترین اپلیکیشن سرویس خودرو در محل :
شرکت هوم سرویز با به کارگیری زبده ترین افراد در جهت تعمیر خودرو در محل سعی در کمک رسانی به تمامی مشتریان خود در سراسر تهران دارد. با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز در کوتاه ترین زمان ممکن کادر فنی تعمیر خودرو مورد نظرتان در دسترستان قرار خواهد گرفت. هوم سرویز کاربردی ترین اپلیکیشن سرویس خودرو در محل وسایر خدمات آنلاین به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی میباشد.

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi