تعمیرات و خدمات فنیکاربردی

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

توالت ایرانی مضرات بسیاری برای سالمندان و حتی جوان ترها دارد. اغلب افراد مسن نیازمند به استفاده از توالت فرنگی هستند. این روزها استفاده از توالت فرنگی بسیار رایج شده است و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی یکی از خدماتی است که بسیاری از خانواده ها به آن نیاز دارند. در هنگام ساخت برخی از منازل تنها توالت ایرانی در نظر گرفته شده که کاربرد کمتری دارد و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی اجتناب ناپذیر است. اما چگونه می توان توالت فرنگی را جایگزین توالت ایرانی کرد؟ این مطلبی است که در این مقاله به آن می پردازیم.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی همراه با تخریب و صدمه به کاشی ها و سرامیک کاری است که در اغلب موارد صورت می گیرد. در این صورت پس از نصب توالت فرنگی می بایست اقدام به کاشی کاری کرد و هزینه زیادی را متحمل شد.  اگر می خواهید کار حرفه ای و تمیزی را تحویل بگیرید باید از نصاب حرفه ای توالت فرنگی کمک بگیرید. متخصصین نصب توالت فرنگی ابتدا توالت ایرانی را خارج کرده و محل را برای نصب توالت فرنگی بازسازی می کنند. از یک لوله کش ماهر برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی کمک بگیرید تا تخریب کمتری در سرویس بهداشتی به وجود آید.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

لوله کش ماهر تنها کسی است که می تواند مشکل توالت قدیمی را حل کند. اما اگر خودتان تصمیم به جایگزینی توالت کرده اید این مراحل را اجرا کنید. با استفاده از کاردک حلقه مومی قدیمی را خارج کرده و حلقه مومی جدید را نصب کنید. قبل از شروع کار نکات ایمنی را رعایت کنید استفاده از دستکش مناسب و ماسک برای کار در سرویس های بهداشتی مناسب تر است.

پس از جایگزینی حلقه مومی می توانید توالت فرنگی را درست در جای مشخص قرار دهید. توالت فرنگی را با بستن پیچ ها محکم کنید تا ثابت بماند. سپس با استفاده از چسب سیلیکونی، محل نصب و توالت را به طور کامل پوشش دهید تا توالت فرنگی محکم و استوار شود. اگر محل نصب ناهموار  باشد نمی توانید توالت را محکم کنید. بهتر است قبل از نصب، محل را صاف و هموار کنید تا مشکلی نداشته باشید. پس از نصب توالت فرنگی نیز امکان تنظیم سطح زیرین وجود دارد ولی کمی مشکل تر است.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای بازسازی منزل

نصب مخزن و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

مدل های متفاوت توالت فرنگی طریقه نصب مختلفی دارند که دستورالعمل نصب از طرف شرکت سازنده  به همراه توالت عرضه می گردد. اکثر مخزن های جدید، به صورت فشاری و با کمی چرخش نصب می شوند. پس از نصب صحیح مخزن باید شیلنگ آن را نصب نمایید. به طور کلی این کار توسط لوله کش انجام می شود. یک شیلنگ با اندازه مناسب بین مخزن و شیر آب را تهیه کرده و آن را به محل مخصوص در مخزن وصل نمایید.

 قبل از نصب شیلنگ حتما شیر پیسوار را ببندید و در صورت لزوم محل نصب را تفلون بندی کنید. واشر درون شیلنگ را خارج نکنید. پس از وصل کردن شیلنگ، حتما عملکرد پمپ شناور و سیستم آبرسانی را بررسی کنید. برای این کار باید شیر پیسوار را باز کرده و از عدم نشتی مطمئن شوید. چنانچه نشتی مشاهده شد اقدام به تفلون پیچی کنید.

اکنون نوبت به نصب درب توالت فرنگی است. بست های قسمت نشیمنگاه را با پیچ های متصل کننده محکم کنید. درب پلاستیکی را نیز به کمک پیچ هایی که روی توالت دیده می شود وصل کرده و درب پلاستیکی را محکم کنید.

نصب توالت فرنگی بدون تخریب

کنترل عملکرد توالت فرنگی پس از نصب

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در این مرحله به پایان رسیده ولی باید عملکرد توالت فرنگی را کنترل کنید.  برای این کار ابتدا دکمه اهرم پمپ تخلیه را کشیده و تخلیه آب را مشاهده کنید. هرگونه اشکال در تخلیه موجب مشکلات بعدی خواهد شد. به طور معمول پس از تخلیه آب، مخزن به صورت خودکار پر می شود.

در این مرحله نباید هیچ نشتی و ریزش آب در توالت وجود داشته باشد. عملکرد پمپ شناور را بررسی کنید. چنانچه مشکلی در این قسمت وجود دارد برطرف کنید. پمپ شناور در تنظیم ارتفاع آب نقش مهمی دارد. قبلا مطلبی در ارتباط با سرویس، نگهداری و عیب یابی فلاش تانک نوشته شده که می توانید اطلاعات لازم را کسب کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تبدیل توالت ایرانی به فرنگی هم ارائه میده؟

خدمات فنی هوم سرویز  برای خانواده ها

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی کاری تخصصی است که می بایست توسط لوله کش ماهر و با تجربه انجام شود. گاهی نیاز به انجام کاشی کاری ضروری است ولی چنانچه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی توسط نیروی متخصص انجام شود، تخریب جدی به همراه ندارد و هزینه نصب توالت فرنگی نیز کمتر خواهد شد. همیاران تضمین شده هوم سرویز آماده انجام خدمات فنی و لوله کشی در همه مناطق تهران هستند. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز میتوانید به راحتی و با اطمینان خدمات درب منزل مثل خدمات لوله کشی وخدمات فنی را با قیمت های ویژه تجربه کنید.

 

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تبدیل توالت ایرانی به فرنگی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا