header

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

شرایط سرویس میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

• ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

• مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکرپیگمنتیشن ابرو و صورت چیست؟

میکروپیگمنتیشن روشی نوین در آرایش دائم است. این روش بر اساس اصول علمی و پزشکی و با استفاده از ابزارآلات استریل و یکبار مصرف توسط متخصص آرایش دائم یا پیگمنتر انجام می شود. میکروپیگمنتیشن صرفا مختص ابرو نیست بلکه برای رفع عیب در کل صورت و خط رویش مو در سر نیز به کاربرده می شود. در روش میکروپیگمنتیشن ابرو و صورت، کاشت رنگدانه های سازگار در لایه ی زیرین پوست انجام می شود.

میکروپیگمتیشن صورت در چه مواردی کاربرد دارد؟

همانطور که میدانید میکروپیگمنتیش فقط منحصر به ابرو نیست. امروزه موارد استفاده از آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن بسیار گسترده است. مواردی مانند بهبود ظاهر پلک ها، بهبود خط لب و میکروپیگمنتیشن لب، انجام خط چشم دائم، قرینه سازی ابرو و حتی ترمیم و پوشاندن قسمت های ایراد در سر همه و همه موارد استفاده از میکروپیگمنتیشن است.

تفاوت میکروپیگمنتیشن صورت با تاتو چیست؟

تاتو صورت و بدن بیشتر برای ایجاد طراحی ها و نقاشی رو بدن استفاده می شود و ظاهر چندان طبیعی روی صورت ایجاد نمی کنند. اما میکروپیگمنتیشن برای بازسازی و متعادل سازی اجزای صورت مانند ابرو، مژه، خط چشم، خط لب بر اساس روش های کاملا طبیعی و منطبق بر رویش تارهای مو انجام می شود. تاتو اجزای صورت، طی مرور زمان تغییرات و تکنیک های زیادی به وجود آمده اند. در روش قدیمی صرفا طراحی و تزریق رنگ زیر پوست به عنوان تاتوی ابرو به کار برده می شد که این موارد بسیار غیر طبیعی، تیره و مصنوعی بودند. اما در روش های جدیدتر بیشتر تاکید تکنیک ها در میکروپیگمنتیشن مانند میکروبلیدینگ، فیبروز، بلدبروز و غیره بر طبیعی بودن اثر و غیر قابل تشخیص بودن آن است.

همچنین در گذشته فردی که تاتوی ابرو انجام میداد تا چند روز به علت التهاب پوست صورت نمی تواست در اجتماع حضور پیدا کند. اما در میکروپیگمنتیشن لب و ابرو، التهابات و خونریزی بسیار کمتر است و ایمنی نیز نسبت به روش سنتی بسیار بالاتر است و درد کمتری نیز دارد. این خدمات تقریبا در مواردی بدون کمتری حس دردی بر روی پوست اجرا می شوند.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو امروزه اصطلاحی است که همه خانم ها با آن آشنایی دارند. خیلی از افراد به علت ریزش ابرو، کم پشتی ابروها از مداد ابرو، سایه ابرو و ژل استفاده می کنند. این وسایل در دراز مدت موجب ریز بیشتر تار ابروها و خالی شدن بیشتر ابروان می شود. برای این افراد استقاده از آرایش دائم یا میکرو پیگمنتیشن و روش میکروبلیدینگ می تواند بهترین راه حل برای داشتن ابروانی پر پشت و البته طبیعی باشد.

بعضی از خانم ها به علت تاتو ابرو ممکن است حالت ابروهایشان دمده و بد رنگ شده باشد. به این ترتیب با استفاده از خدمات این چنینی می توانند طراحی زیبایی روی ابروهای قدیمی خود ایجاد کنند که ظاهر چهره شان را به کلی تغییر دهد. میکروبلید ابرو یک روش نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابرو است که هر 6 ماه تا یک سال وابسته به نوع پوست ماندگاری دارد و باید ترمیم ابرو انجام شود. در این روش خطوطی منطبق با خط رویش ابرو با یک قلم که متشکل از چند سوزن است روی پوست ایجاد می شود.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

فیبروز ابرو که تلفیق از دوکلمه فی و بروز است. عدد فی، عدد تناسب ابرو است و بروز به معنای ابرو است. در این روش ابروها با حالت نسبی طبیعی طراحی و اجرا می شوند. در این روش تغییر زاویه ابرو و تغییر شکل نهایی صورت نمی گیرد. روش انجام فیبرو ایرو و میکروبلیدینگ ابرو یکی است و تفاوت چندانی باهم ندارند و همانطور گه گفتیم طراحی های آنها با هم تفاوت دارند. که فیبروز ابرو کاملا منطبق بر شکل طبیعی ابرو است. همچنین فیبروز ابرو تنها بر روی ابروهای طبیعی که تتو، قاب و یا سایه ابرو انجام نداده اند قابل انجام است.

در هر دو روش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو رنگدانه ها در سطحی ترین لایه پوشت تزریق می شوند. در این دو روش مهارت پیگمنتر بسیار مهم است که در درجه ی اول از مواد با کیفیت استفاده کند و در درجه دوم مواد را در سطح صحیحی از پوست وارد کند تا پس از مدتی آثار قرمزی و نارنجی بودن باقی نماند.

میکروبلیدینگ ابرو چقدر مانداری دارد؟

در کل ماندگاری پیگمنتیشن و آرایش دائم به وسیله مورد استفاده و همچنین عمق تزریق رنگ آن در پوست بستگی دارد. به طور کل ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو به موارد زیادی بستگی دارد. مهمترین عامل تاثیرگذار بر ماندگاری میکروبلیندینگ و میکروپیگمنتیشن نوع پوست فرد است. به طور مثال پوست های خیلی چرب مورد مناسبی برا دریافت خدمات میکروبلیدینگ ابرو نیستند. مورد دیگر مهارت تتوکار است که بتواند دقیقا خطوط را در عمق مناسب ایجاد کند. به طور مثال نباید فیبروز ابرو را در عمق زیادی مانند میکروپیگمنتیشن صورت انجام داد. همچنین مواردی مانند فیزیک بدنی فرد و مراقبت های فرد نیز تعیین کننده ماندگاری فیبروز و میکرو ابرو هستند.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپگمنتیشن ابرو چیست؟

در میکروپیگمنتیش صورت به طور مثال خط چشم و خط لب با استفاده از دستگاه برقی انجام می شود این موارد با دستگاه ماندگاری بیشتری دارند. چون رنگدانه ها را به عمق بیشتری در پوست وارد می کنند اما متاسفانه خطور ایجاد شده به وسیله دستگاه نسبت به تیغ هولدر ضخیم تر است و ظرافت کمتری دارد.همچنین رنگ های که در روش میکروپیگمنتیشن استقاده می شوند رقیق تر هستند.

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

معمولا میکروبلدینگ ابرو، فیبروز ابرو و سایر تکنیک ها ماندد نانو بروز چون در بیرونی ترین لایه پوست انجام می شوند عوارض چندانی نخواهند داشت. تنها مورد گزارش شده از عوارض میکروبلیدینگ که بسیار نادر است حساسسیت و قرمزی پوست است. پیشنهاد می شود در زمان بارداری، شیردهی از انجام این موارد خودداری کنید و صرفا ممانعت دیگری ندارد.

مرکز تخصصی میکروبلندینگ و میکروپیگمنتیشن هوم سرویز

همانطور که پیشتر اعلام کردن مواردی مانند میکروبلیدینگ ابرو، فرآیند بسیار دقیق و حساسی هستند به همین علت مهارت پیگمنتر و استفاده از وسایل استریل و رنگ های استاندارد بسیار مهم است. هوم سرویز با همکاری بهترین متخصصین آرایش دائم که مهارت لازم در زمینه انواع میکروپیگمنتیشن ابرو و صورت دارند آماده ارائه خدمات هستند. پس به جای مراجعه به مرکز تخصصی میکروبلیدینگ و معطلی در این مراکز و آرایشگاه ها متخصصین را به منزل خود بیاورید و در محیط امن خانه با آرامش، خدمات مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت دریافت کنید.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن صورت در هوم سرویز

هزینه میکروبلدینگ ابرو معمولا نرخ های متفاوتی است. در واقع هر فرد بر اساس مهارت خود و موادی که استفاده می کنند قیمت میکروبلیدینگ متفاوتی ارائه می کنند. هزینه میکروپیگمنتیشن بر اساس ناحیه مورد نظر متفاوت است. یه طور مثال هزینه میکروپیگمنتیشن لب با هزینه میکروبلیدینگ ابرو متفاوت است. برای اطلاع دقیق از هزینه فیبروز ابرو می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با شما تماس گرفته و ضمن ارائه نمونه ها کارها و معرفی مواد و روش کار در صورت تمایل شما در ساعت و روز مد نظر کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi