header

نصب نرده و حفاظ فرفورژه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب نرده و حفاظ فرفورژه

شرایط سرویس نصب نرده و حفاظ فرفورژه

• قیمت دقیق حفاظ و نرده فرفورژه پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

• هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب نرده و حفاظ فرفورژه

​مزایای ساخت و نصب نرده فرفورژه

کلمه فرفورژه که بر روی سازه های آهنی گذاشته شده است از یک واژه فرانسوی به معنای گلنرده برگرفته شده است. معنای این لغت به معنای ایجاد پیچ و تاب در آهن است. ساخت نرده و حفاظ فرفورژه نیز به همین علت اینگونه نامگذاری شده است. در واقع آهنگران در ساخت نرده فرفورژه با ساخت گل و بوته های آهنی به میله های تاب خورده نقش های زیبایی به وجود می آورند.

آهن فرفورژه یکی از بادوام ترین مواد در دسترس و البته ارزانترین آنها است. زیرا که با توجه به مقاومت بالای این فلز نسبت به سایر فلزات قیمت بسیار مناسب تری دارد. همچنین با نگهداری صحیح ساخت نرده فرفورژه ، در مقابل شرایط جوی و بارندگی بسیار مقاوم است. مورد دیگر اینکه این سازه برای مکانهایی که باید در مقابل آتش مقاوم باشند گزینه خوبی است.

از مزایای دیگر ساخت حفاظ فرفورژه قابلبت رنگ پذیری آنها است. این قابلیت موجب می شود که با انواع دکوراسیون و نما کاملا همخوانی پیدا کند.

مراحل ساخت نرده فرفورژه

 ساخت حفاظ فرفورژه در کارگاه شروع می شود و بر اساس نوع طرح درخواستی مشتری و اندازه های گرفته شده اقدام به ساخت ساز در ابعاد مورد نظر می کنند. مرحله ساخت نرده فرفورژه شامل برش آهن، ایجاد طرح و گل جوشکاری و در نهایت رنگ کاری نرده است. پس از ساخت، نرده آهنی را به محل مورد نظر انتقال می دهند و سپس مرحله نهایی نوبت به نصب و جوشکاری نهایی می رسد. در ادامه به معرفی کاربرد ساخت نرده و محافظ فرفورژه و انواع متفاوت آنها خواهیم پرداخت.

کاربردهای ساخت و نصب نرده فرفورژه کدام است؟

هیچ محدودیتی نمی توان برای استفاده از آهن در ساخت سازها قائل شد. در واقعیت ساخت و نصب نرده و حفاظ فرفورژه در تمام قسمت های داخلی و خارجی خانه و آپارتمان از ساخت نرده فرفورژه راه پله، ساخت حفاظ فرفورژه پنجره، ساخت حفاظ فرفورژه  بالکن و ساخت نرده فرفورژه تراس و یا در ساخت نرده روی دیوار و غیره کاربرد دارد.

اما اولین و بیشترین استفاده از ساخت و نصب نرده فرفورژه در ساخت نرده راه پله ساختمان است. بعدها از انواع طرح های فرفورژه برای ساخت درب و نرده فلزی پنجره نیز استفاده شد.

محافظ پنجره فرفورژه

یکی از راهکارهای حفظ ایمنی ساختمان، ساخت و نصب محافظ پنجره فرفورژه است. ساخت نرده فرفورژه برای پنجره یکی از راهکارهای موثر و البته کم هزینه برای حفظ ایمنی ساختمان است. زیرا اغلب طبقات اول یا دوم که در ارتفاع کمتری از کوچه یا خیابان هستند دسترسی راحت تری برای دزدان دارد. از این رو با ساخت و نصب نرده پنجره فرفورژه می توان از ورود افراد دیگر به خانه جلوگیری کرد. همچنین با نصب حفاظ فرفورژه می توان ظاهر زیبایی را به نمای ساختمان میبخشد.

نرده راه پله فرفورژه

نصب نرده فرفورژه راه پله یکی از ضروری ترین مواردی است که قبل از هر چیزی باید به فکر آن باشید. نرده فرفورژه یکی از بهترین نرده ها برای پله گرد و پله پیچ است. ساخت نرده فرفورژه راه پله از زمانهای گذشته در گروه نرده های لوکس و سلطنتی بوده است و برای خانه های اشرافی مورد استفاده قرار می گرفته است. ضروریت ساخت نرده راه پله فرفورژه زمانی مشخص می شود که بخواهید از پلکان بدون محافظ رفت و آمد کنید. البته نصب نرده راه پله فرفورژه بیشتر برای پله گرد و پله دوبلکس کاربرد دارد. زیرا که این نرده های آهنی در صورتی که در معرض رطوبت نباشند، طول عمر بسیار بالاتری دارند و می توانند سالیان سال زیبا باقی بمانند.

نرده فرفورژه بالکن

در ساخت نرده بالکن از مواردی است که متریال و استحکام نرده آن بیش از هر چیزی اهمیت دارد. از این رو ساخت نرده فرفورژه بالکن به علت استفاده از آهن بیشتر پیشنهاد می شود. همچنین ساخت نرده فرفورژه تراس موجب ایجاد ظاهر لاکچری در ساختمان می شود. اغلب در ساختمان هایی که نماهای سنگی و آجری دارند، ساخت نرده فرفورژه بالکن زیبایی بی نظیری ایجاد می کند.

از مزایای دیگر نصب نرده فرفوژه بالکن این است که در هر ابعادی و هر شکلی قابل انعطاف و نصب است. به عبارت دیگر قابلبت فرم گیری آهن موجب می شود که هیچ محدودیتی برای سازنده و کارفرما وجود نداشته باشد و انواع طرح ها قابل اجرا باشند.

نرده فرفورژه مدرن چیست؟

معمولا در ساختمانهایی که ظاهر و نمای مدرن تری دارند نیز برای ساخت نرده فرفورژه باید طرح ها و اشکال مدرنی را انتخاب کرد. همانطور که پیش تر هم بیان کردیم ساخت فرفورژه هیچ محدودیتی ندارد. به همین علت ساخت نرده فرفورژه مدرن نیز روی کار آمده است. ساخت نرده فرفورژه مدرن یک ظاهر شیک و لاکچری به نمای ساختمان می بخشد. از جهت دیگر نصب نرده فرفورژه مدرن از استحکام بالایی نسبت به نمونه کلاسیک خود برخوردار است و حفاظ بسیار قابل اعتمادی محسوب می شود.

عوامل موثر بر هزینه ساخت نرده فرفورژه چیست؟

مهمترین عامل تاثیر گذار بر قیمت ساخت نرده و حفاظ فرفورژه مقدار آهن مورد نیاز است. مقدار آهن مصرفی متناسب با نوع طرح نرده و همچنین ابعاد درب و پنجره است. هر چه ابعاد بزرگتر باشد و تعداد گل و نقش های فرفورژه پیچیده تر باشد میزان آهن مورد نیاز و هزینه ساخت آن نیز افزایش پیدا میکند. قیمت ساخت نرده فرفورژه مدرن نسبت به سایر موارد کمتر است. زیرا که دستمزد ساخت کمتری دارد. 

ساخت انواع نرده و حفاظ فرفورژه با هوم سرویز

ساخت حفاظ و نرده فرفورژه اگر به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود امنیت و زیبایی بی نظیری به همراه دارد. همانطور که میدانید زیبایی کار در گرو مهارت آهنگر و جوشکار اجرا کننده نرده فرفورژه راه پله و بالکن است. با توجه به بودجه مد نظر خود می توانید اقدام به نصب نرده فرفورژه ساده یا طرح هایی با تعداد گلهای پیچیده تر کنید. جهت دریافت مشاوره رایگان واطلاع از هزینه می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همکاران ما جهت تخمین هزینه نهایی در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد و بر اساس بودجه شما بهترین انتخاب ها را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi