header

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی به همراه کاشیکاری و لوله کشی فاضلاب

شرایط سرویس تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

• همیار می بایست ابتدا محل توالت ایرانی را بررسی نموده و امکانسنجی نماید که آیا می توان توالت فرنگی را در آن محل قرار داد و به اطلاع مشتری برساند و در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

• همیار موظف به تمیز کردن محل انجام کار قبل از تحویل به مشتری می باشد.

• تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• قیمت های این سرویس در شرایط استاندارد و بر اساس هزینه اجرت تعیین شده است، تعیین قیمت دقیق سرویس تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بستگی به جنس کاشی و سرامیک، مصالح، میزان نیاز به زیرسازی و ... دارد.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

​روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با مناسب ترین هزینه

امروزه افراد به دلایل گوناگون از قبیل کهولت سن، درد زانو و رعایت نظافت بیشتر اقدام به تبدیل توالت ایرانی به فرنگی می کنند. نصب توالت فرنگی روی ایرانی در توالت های کوچک و محدود بهترین ایده است. اگر فضای سرویس بهداشتی به اندازه کافی بزرگ باشد می توان به نصب توالت فرنگی کنار توالت ایرانی نیز پرداخت. به این ترتیب توالت سنتی و فرنگی هر دو در یک واحد نصب می شوند.

در انتخاب روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی پارامترهایی از قبیل هزینه تعویض توالت ایرانی به فرنگی ، زمان، امکان جابجایی نخاله ها پس از تخریب به بیرون و تعمیر ظاهر نهایی مطرح است. اگر قصد تعویض توالت قدیمی و نصب توالت فرنگی را دارید با ما همراه باشید.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب

در این روش توالت فرنگی بر روی توالت ایرانی نصب میشود. در روش تبدیل بدون تخریب، لوله تخلیه فاضلاب در گودی توالت ایرانی تعبیه میشود. این لوله باید به صورت مستقیم از توالت فرنگی به خروجی توالت ایرانی متصل شود و جوری قرار بگیرد که در طی مرور زمان مصدود نشود. مابقی فضای خالی کاسه توالت باید پر شود. روی سطح توالت سنگ یا چوب قرار میگیرد و توالت فرنگی روی آن پیچ میشود. روش نصب توالت فرنگی بدون تخریب بسیار سریعتر است. زیرا نیاز به کندن کاشی و لوله گذاری جدید و کاشیکاری دوباره نیست. همچنین هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب بسیار کمتر خواهد شد.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب:

روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب کامل، هزینه های بالاتری را نسبت به روش بدون تخریب شامل می شود. اما قطعا بهترین راهکار، این گزینه است. در این روش کل توالت ایرانی تا مرحله قیروگونی تخریب می شود. پس از رسیدن به لوله اصلی باید با نهایت دقت لوله اصلی را خارج نمود. زیرا در صورت آسیب دیدن هزینه تعمیر لوله بسیار بیشتر می شود و مدت زمان بیشتری را باید برای لوله کشی مجدد فاضلاب صرف نمود.

بعد از رسیدن به لوله اصلی باید لوله بریده شود و اتصالات سیفون توالت فرنگی جایگزین گردد. بعد از انجام این مراحل باید قسمت توالت ایرانی کاملا پر و عایق بندی شود. سپس نوبت به نصب توالت فرنگی بر روی لوله فاضلاب می رسد. به وسیله پیچ کاملا محکم می شود و در نهایت با چسب سیلیکونی تمامی درزها باید کاملا بسته شوند.

استفاده از توالت تاشو

نوع دیگری از توالت ها، نصب توالت فرنگی تاشو هستند. توالت های تاشو مخصوص افرادی است که سایر اعضای خانواده مایلند از توالت ایرانی استفاده کنند. این نوع توالت های فرنگی به راحتی به دیوار نصب و باز و بسته می شوند. نگه داشتن این توالت جهت نشستن افراد به وسیله دو بازو که روی زمین قرار میگیرند انجام می شود. این بازوها تحمل وزن بالغ بر 150 کیلوگرم را نیز دارند.

مشکلات تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

البته بحث ما در خصوص تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب است. زیرا در روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب کامل و بازسازی جدید، نه تنها معایبی وجود ندارد. بلکه بر اساس نیاز کاربر میتواند بسیار مفید باشد.

یکی از اصلی ترین معایب تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب، امکان ایجاد آلودگی در محیط دستشویی است. زیرا در روش بدون تخریب لوله کشی کامل تعویض نمی شود. بلکه تنها با یک لوله، فاضلاب توالت فرنگی به چاه توالت ایرانی متصل می شود. چون لوله کشی توالت فرنگی به طور کل با نوع ایرانی متفاوت است. ممکن است در عمل تخلیه مشکلاتی ایجاد شود. معمولا در روش بدون تخریب ساخت توالت فرنگی تمام فضای لوله کشی به وسیله سیمان و گچ پوشیده می شود. بدین ترتیب هیچ دسترسی فیزیکی به لوله کشی توالت فرنگی وجود نخواهد داشت. و در صورت بروز ایراد، زمانی متوجه خواهید شد که کار از کار گذشته است.

به طور مثال ممکن اس که لوله کشی فاضلاب نشتی بدهد و سطح زیر توالت را پر کند و شما متوجه این آلودگی نشوید. همچنین مبحث دیگر فضای سرویس بهداشتی است. گاهی سرویس بهداشتی مناسب برای توالت ایرانی تعبیه شده است. ساخت توالت فرنگی بر روی ایرانی موجب محدود شدن بیش از اندازه فضا می شود. بنابراین باید به طور کلی در هنگام اجرای یک طرح تاسیساتی جدید تمامی جنبه ‌های مثبت و منفی را لحاظ کنید سپس بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

به همین دلیل پیشنهاد می‌ شود که در هنگام اجرای این طرح از متخصصان لوله کشی و تاسیسات هوم سرویز که تجربه کافی در این زمینه دارند کمک و مشاوره گرفته شود. تا از بروز مشکلات تاسیساتی و بهداشتی به طور کامل جلوگیری شود.

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

ایجاد هرگونه تغییر در تاسیسات هزینه بردار است. حتی ساده ترین روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی که استفاده از توالت های آماده و تاشو است. نیز از این قضیه مثتثنی نیست. اگر قصد شما اعمال تغییرات بدون تخریب باشد. هزینه تبدیل توالت ایراتی به فرنگی بسیار کاهش پیدا میکند. زیرا باید تنها اتصالات ، صفحه فلزی یا چوبی تهیه نمود. همچنین هزینه دستمزد لوله کش برای نصب توالت فرنگی را نیز باید در نظر گرفت.

هزینه تخریب توالت ایرانی و تبدیل آن به توالت فرنگی متفاوت است. زیرا هزینه تخریب و کندکاری و انتقال نخاله ها و لوله کشی فاضلاب را در پی دارد. همچنین هزینه کاشی یا سرامیک کاری نیز باید در نظر گرفت. ولی با تمام این تفاسیر این روش به عنوان روش اصولی تر و دائمی پیشنهاد می شود.

طریقه نصب توالت فرنگی نیز بر هزینه تعویض توالت فرنگی تاثیر میگذارد. توالت فرنگی زمینی و دیواری هر کدام قیمتهای متفاوتی دارند. زیرا علاوه بر قیمت خرید توالت فرنگی، هزینه نصب آنها نیز با هم متفاوتند. برای اینکه قیمت ها را مدیریت کنید و تحت کنترل داشته باشید. از قبل در مورد هزینه ها با نصاب و لوله کش هوم سرویز مشورت کنید و بهترین روش نصب توالت فرنگی را با توجه به فضای سرویس بهداشتی و هزینه ی مد نظر خود، انتخاب کنید.

خدمات لوله کشی و نصب توالت فرنگی هوم سرویز

در صورت نیاز به خدمات لوله کشی و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در شمال، غرب، شرق و جنوب تهران میتوانید از همیاران ما از سراسر تهران کمک بگیرید. جهت دریافت خدمات و اعلام هزینه میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت و در کنار شما خواهند بود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi