بنایی و دکوراسیون

مراحل نصب پوستر دیواری سه بعدی

نصب پوستر دیواری سه بعدی در ساختمان های لوکس مسکونی و اداری بسیار رایج شده است. این دیوارپوش های مدرن، فضای داخلی را متحول کرده اند. حتی در یک اتاق خواب کوچک هم می توان پوسترهای دیواری را نصب کرد. ظرافت های زیادی در پوستر دیواری وجود دارد که به هنگام نصب باید رعایت شود.  نصب کاغذ دیواری و پوسترهای سه بعدی بدون داشتن تجربه و مهارت امکان پذیر نیست پس اگر در این مورد تجربه ای ندارید، اقدام به اجرای پوستر دیواری نکنید. رول های پوسترهای دیواری، جایگزین ندارند و نمی توانید در صورت خراب شدن از یک رول مشابه استفاده کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پوستر دیواری سه بعدی چیست؟

پوستر دیواری از جدیدترین و مدرن ترین لوازم در دکوراسیون دیوارهای داخلی  است. این محصول نسل جدید کاغذ دیواری های قدیمی و جایگزین خوبی برای دیوارپوش های گران قیمت است. مواد اولیه این متریال کاغذ با کیفیت به همراه روکش های مختلف است. انواع پوستر دیواری سه بعدی به خاطر نوع چاپ به صورت متفاوتی دیده می شوند. به طور معمول از فاصله یکی دو متری، طرح پوستر به نظر دارای عمق و برجستگی است. البته این فقط یک خطای دید بوده و سطح کاغذ کاملا صاف است. رنگ های به کار رفته در روی کاغذ توسط دستگاه های پیشرفته ای اجرا می شود و در نهایت پس از نصب پوستر دیواری، تصویر روی ان به صورت بُعد دار به نمایش در می آید. همین ویژگی موجب شده تا دکوراتیوها علاقه زیادی به استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی نشان دهند. 

قیمت کاغذ دیواری در هر رول چقدر است؟

قیمت نصب پوستر دیواری

مشکلات نصب پوستر دیواری سه بعدی

این محصول پس از نصب یک تصویر کامل را به نمایش می گذارد. در مقایسه با کاغذ دیواری این یک تفاوت بزرگ است. کاغذ دیواری ها به صورت رول های یکسان و هم شکل تولید می شوند. موقع اجرای کاغذ دیواری می بایست طرح ها در راستای یکدیگر باشند تا در نهایت هماهنگی وجود داشته باشد. در حالی که پوستر دیواری به صورت اختصاصی برای دیوار مورد نظر، چاپ می شود. در واقع هر رول دارای طرح متفاوت است. از نصب تک تک رول ها در کنار یکدیگر، تصویر یک شکل به وجود می آید.

بنابراین طرح های کاغذ دیواری به صورت تکرار شونده و یکسان هستند ولی پوستر دیواری یک تصویر بدون تکرار است. بزرگترین مشکل در نصب پوستر دیواری اینست که در صورت مخدوش شدن، نمی توانید رول دیگری را جایگزین کنید و تمام تصویر باید دوباره چاپ شود.

نصب پوستر دیواری از خدمات تخصصی دکوراسیون ساختمان است و توسط نیروی ماهر و کار بلد انجام می شود.

زیرسازی قبل از نصب پوستر دیواری سه بعدی

معمولا یکی از دیوارهای بزرگ برای نصب پوستر دیواری ایده آل است. پوستر دیواری اتاق خواب یا اتاق پذیرایی و …. همگی به یک صورت نصب می شوند. ابتدا طول و عرض دیوار مورد نظر اندازه گیری شده و سپس طرح مورد نظر در چاپخانه روی کاغذ اجرا می شود. رول های پوستر دیواری به صورت شماره دار به محل ارسال می شود. قبل از نصب حتما باید دیوار مورد نظر، آماده سازی شود. به این ترتیب که هر گونه عیب و ایراد و مشکلات روی دیوار می بایست ترمیم و تعمیر شود. نصب  و اجرای کاغذ دیواری و پوسترها روی دیوار نمور و مرطوب امکان پذیر نیست. نم و رطوبت موجب می شود که خیلی زود کاغذ از دیوار جدا شود.

راهنمای شستشوی کاغذ دیواری در نظافت منزل

نصب پوستر دیواری سه بعدیپوستر دیواری اتاق خواب

اجرا و نصب پوستر دیواری سه بعدی

پس از سفارش نمی توانید محل نصب پوستر دیواریWallpaper را تغییر دهید. بر خلاف کاغذ دیواری ها، این محصولات تنها برای محل مورد نظر تولید شده اند و قابلیت جابجایی را ندارند. لازم است از قبل همه شیارها و ترک خوردگی های روی دیوار بر طرف شود. اگر دیوار خیلی کثیف و پر از لکه های بزرگ سیاه رنگ باشد بد نیست یک دست رنگ آستری روشن روی دیوار اجرا شود تا پس از نصب، لکه ها به چشم نیاید. پوستر دیواری با چسب مخصوص به دیوار نصب می شود. نصاب حرفه ای کاغذ دیواری از روی شماره های پشت رول ها، شروع به نصب و چسباندن هر رول می کند. این کار نیاز به دقت زیادی دارد. جای هیچ خطا و سهل انگاری نیست.

قبلا گفته شد که هر رول منحصر به فرد است و بخشی از تصویر را شامل می شود! پارگی یا خراب شدن یک رول به معنای خالی ماندن آن قطعه در تصویر نهایی است. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب پوستر سه بعدی هم ارائه میده؟

قیمت نصت پوستر دیواری سه بعدی

پس از اجرای کاغذ دیواری تعداد رول های استفاده شده، شمارش می شود. نصاب به ازای هر رول دستمزد مشخصی را دریافت می کند. در مورد پوستر دیواری موضوع کمی تفاوت دارد. ابعاد و بزرگی دیوار مورد نظر، مبنای قیمت گذاری است. به طور معمول یک تصویر به ۲ یا ۴ یا ۸ و … بخش مجزا تقسیم می شود. هر بخش روی یک رول یا تایل طراحی شده و از نصب این تایل ها در کنار یکدیگر، دیوار کامل پوشش داده می شود.

بنابراین طول و عرض دیوار روی هزینه نصب پوستر دیواری تاثیر مستقیم دارد! هر چه دیوار بزرگتر باشد، اجرا دشوارتر و پر هزینه تر خواهد بود. 

 تغییر دکوراسیون خلاقانه با کاغذ دیواری

آموزش نصب پوستر دیواری سه بعدینصب پوستر دیواری سه بعدی ارزان

تعرفه نصب انواع کاغذ دیواری و دیوارپوش در هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب کاغذ دیواری عرض 50(هر رول)2300028000
نصب کاغذ دیواری عرض 70(هر رول)2500038000
نصب کاغذ دیواری عرض 106(هر رول)6000080000
نصب کاغذ دیواری سقف(هر رول)2800037000
کندن کاغذ دیواری(متر مربع)30005000
باز وبسته کردن رادیاتور35000
نصب پوستر200000280000
دیوارپوش سقف پی وی سی(متر مربع)1300018000
دیوارپوش دیوار پی وی سی(متر مربع)1300018000
دیوارپوش دیوار ام دی اف(متر مربع)1700021000
دیوارپوش سقف ام دی اف(متر مربع)180022000
زیرسازی دیوارپوش(متر مربع)50008000
نصب پروفیل دیوارپوش(متر طول)6000900

خدمات نصب انواع کاغذ دیواری در تهران

نصب انواع دیوار پوش کاغذی و مدرن از سرویس های خدماتی هوم سرویز است. این سرویس در همه روزهای هفته و حتی تعطیلات، با هماهنگی قبلی سفارش می پذیرد. ثبت سفارش از طریق اپ این سامانه کاملا رایگان است. هزینه ها طبق تعرفه و برای حداقل ۱۰ متر فضا محاسبه می شود. در متراژ بالاتر بر اساس تعداد رول های استفاده شده، اجرت دریافت می شود. هزینه چسب با همیار است و به دستمزد نصب افزوده نخواهد شد. جهت مشاوره برای خرید کاغذ دیواری و یا سفارش پوستر دیواری اختصاصی با ما تماس گیرید. تیم پشتیبانی آماده راهنمایی و مشاوره رایگان به شماست.

جهت رفاه حال مشتری همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز به صورت تضمین شده ارائه می شود.

برای ثبتت سفارش رایگان سرویس کاغذ دیواری از اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید
۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب پوستر سه بعدی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا