خانگی و ساختمانی

نحوه محاسبه قیمت نصب پرده ✔️ لیست قیمت نصب انواع پرده

پرده ها از اجزاء ثابت در دکوراسیون داخلی هستند که در انواع گوناگونی ارائه می شوند. پرده پذیرایی، پرده اتاق خواب، پرده آشپزخانه از رایج ترین مدل های پرده هستند که در اکثر منازل دیده می شوند. با توجه به سلیقه و بودجه می توان انواع پرده منزل را برای تغییر دکوراسیون استفاده کرد. خرید پرده کرکره ای، پرده زبرا و حتی پردهای فانتزی ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای زیباسازی منازل مسکونی است. اگر قصد تغییر دکوراسیون را دارید ولی با محدودیت بودجه مواجهید می توانید انواع پرده های ساده و مدل پرده های ایرانی را امتحان کنید. قیمت نصب پرده در مقایسه با سایر هزینه های دکوراسیون بسیار مناسب و متعادل تر است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت نصب پرده تزئینی در دکوراسیون

در همه سبک های دکوراسیون داخلی به نوعی پرده های پنجره هم وجود دارد. دکوراسیون کلاسیک و سنتی با پرده های سنگین و والان دار هنوز هم طرفداران زیادی دارد. نصب چند لایه پارچه پرده ای و تور به همراه والان های کوتاه و بلند، حس لوکس بودن را القا می کند. اما در طراحی مدرن خبری از این پرده های تزئینی بلند و چین دار نیست. انواع پرده زبرا، شیدها، لوردراپه و …بخشی از دکوراسیون داخلی مدرن هستند. طریقه نصب این پرده ها با پارچه های پرده ای قبلی، تفاوت دارد. 

نصب انواع پرده زبرا، پرده کرکره ای، پردهای فانتزی، آویز پرده و انواع مدل پرده های ایرانی باید با دقت و ظرافت انجام شود. چنانچه نصب پرده ناشیانه صورت گیرد همه زیبایی ظاهری آن از بین خواهد رفت. به طور معمول برای نصب پرده از دریل و پیچ و رولپلاک استفاده می شود طریقه نصب پرده با توجه به انواع مدل پرده منزل متفاوت است.

چگونه چوب پرده را نصب کنیم؟

قیمت نصب پرده در هوم سرویز

نصب انواع مدل پرده منزل بخشی از سرویس های پر تقاضا در هوم سرویز است که برای شهروندان تهرانی در نظر گرفته شده است. بیشترین تقاضا برای نصب پرده، به هنگام اسباب کشی و جابجایی منزل ثبت می شود. پس از شستشوی پرده نیز لازم است تا به طور مناسب پرده های شسته شده در محل نصب شوند. این کار نیاز به دقت و حوصله دارد. اگر وقت انجام این کار را ندارید با ما تماس بگیرید.

همیاران نصاب انواع پرده لوردراپه، زبرا، کرکره فلزی، کرکره چوبی، شیدرول را به زیبایی و ظرافت هرچه تمامتر نصب می کنند. این سرویس در همه ایام سال و در همه مناطق تهران ارائه می شود. برای اطلاع از قیمت نصب انواع پرده زینتی به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. ثبت سفارش نصب انواع مدل پرده منزل در بازه زمانی مورد نظر مشتری امکان پذیر است.

قیمت نصب پرده کلاسیک و مدرن در هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
نصب ریل پرده ساده سقفی(تا 3 متر طول)35000
55000
نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 3 متر تا 5 طول)
3500055000
نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 5 متر طول)
توافقی
نصب پرده ساده تا طول 4 متر(هر عدد)
3000065000
نصب کتیبه(متر طول3500055000
نصب پرده تزئینی3500065000
نصب ریل پرده تزئینی
توافقی
نصب پرده شید و زبراتوافقی
دوخت پرده توری(متر طول)
70009000
دوخت پرده پانچ(حلقه ای)
50007000
دوخت دکور پرده(هر عدد)
2500045000
دوخت استر پرده(هر عدد در هر سایز)
4500065000

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  ۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

شرایط سرویس:

 • مشتری گرامی به منظور ارایه سرویس هر چه بهتر لطفا چهار پایه مناسب و جارو برقی در هنگام سرویس در دسترس باشد.
 • مدت زمان انجام سرویس در شرایط معمولی حداکثر یک ساعت می باشد.
 • این سرویس می تواند شامل تهیه چوب پرده شود، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

 راهنمای نصب پرده گام به گام

انواع مدل پرده منزل

پرده ها در همه جای خانه حضور دارند. پرده پذیرایی یکی از شیک ترین و زیباترین انواع مدل پرده منزل است که در دید مستقیم مهمان ها قرار دارد. بودجه خرید و قیمت نصب پرده پذیرایی به دلیل بزرگی و ظرافت همیشه بیش از انواع پرده های ساده در دیگر اتاق ها است. پس از پذیرایی پرده آشپزخانه اپن اهمیت بیشتری دارد. آشپزخانه ها بخشی از فضای پذیرایی و هال هستند و می بایست به بهترین شکل ممکن تزئین شوند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات دوخت و نصب پرده هم ارائه میده؟

قیمت نصب پرده آشپزخانه با توجه به طول میل پرده و نوع آن، از رنج متفاوتی برخوردار است. نوبت به انتخاب پرده اتاق ها که می رسد، سلیقه دخالت بیشتری دارد. پردهای فانتزی برای اتاق کودکان و نوجوانان مناسب تر است ولی اتاق خواب بزرگسالان با توجه به طرح و رنگ دلخواه از متریال متفاوتی تهیه می شود.

انواع مدل پرده های ایرانی و مدرن برای منازل استفاده می شوند که بستگی به سبک و سیاق دکوراسیون دارند. پرده های تور و مخمل، پرده های لوکس با آویز پرده، پرده های عمودی و افقی بیشترین کاربرد را در زیباسازی منازل دارند. برخی از رایج ترین انواع مدل پرده منازل انواع پرده زبرا و پرده کرکره ای هستند که با هر سلیقه ای همخوانی دارند و می توانند فضای داخلی را متحول کنند.

پرده زبرا چیست؟ 

پرده زبرا از مدرن ترین و جدیدترین انواع مدل پرده منازل است که مناسب دکوراسیون لوکس و مدرن است. پرده زبرا دارای دولایه موازی است که در هنگام بسته بودن، به طور کامل پوشش ایجاد می کند و مانع دید خواهد شد. به هنگام باز بودن پرده زبرا می توان با ایجاد سایه و روشن، نور مناسب را ایجاد کرد. قیمت نصب پرده زبرا از پرده های تزئینی کمتر است. برای اطلاع از جزئیات قیمت نصب پرده به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید.

پرده زبرا در واقع نوعی پرده رولی و توری است که در کارخانه مونتاژ می شود. به طور معمول با اندازه گیری طول و عرض پنجره و انتخاب طرح مناسب زبرا، سفارش ساخت پرده انجام می گیرد. پس از ساخت پرده زبرا لازم است تا از یک فرد متخصص برای نصب پرده کمک بگیرید.

چگونه پرده زبرا را نصب کنیم؟ نصب پرده زبرا

قیمت نصب پرده زبرا

قیمت نصب پرده زبرا

پرده زبرا دارای چوب پرده مجزا نیست و دول پرده در یک قاب و محفظه جا ساز می شود. برای نصب پرده با کمک پیچ و رولپلاک و درل کردن انجام می شود. ابتدا محل دقیق نصب پرده اندازه گیری شده و پایه ها وصل می شود. سپس رول و قاب در پایه ها جای گرفته و پرده به سقف یا دیوار نصب می شود.

پرده زبرا قابلیت جمع شدن کامل را نیز دارد و از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. جنس پرده زبرا از پارچه بوده و در طرح ها و رنگ های متنوعی عرضه می شود. به این ترتیب امکان هماهنگی با سایر المان های دکوراتیو در دکوراسیون را دارد.

انواع مدل پرده زبرا علاوه بر منازل برای نصب در دیگر محیط ها و ساختمان های اداری و مسکونی نیز مناسی است. زبرا به عنوان پرده در هتل ها، پرده زبرا بیمارستانی، پرده آزمایشگاهی زبرا، زبرا برای آژانس هواپیمایی، باشگاه های ورزشی، فروشگاه های لباس و …. کاربرد فراوانی دارد. طرح های متنوع و رنگبندی کامل این پرده موجب شده تا قابلیت نصب در همه اماکن را داشته باشد. در واقع پرده زبرا به صورت راه راه و یکی در میان پارچه و تور است که مزایای زیادی به همراه دارد:

 • کاربرد ساده و راحت پرده زبرا
 • تنوع در طرح و رنگ بندی
 • نصب آسان و سریع
 • سهولت نظافت و نگهداری
 • دوام و ماندگاری بالا
 • قیمت نصب پرده ارزان
 • قابلیت رول شدن کامل و تنظیم نور
 • قابلیت نصب برقی با ریموت کنترل و دستی
[irp posts=”14616″ name=”مهمترین معیارهای تعیین قیمت دوخت پرده”]

الف- نصب پرده و کنترل دستی

در این شیوه امکان کنترل دستی پرده با استفاده از زنجیر مخصوص وجود دارد. به این ترتیب می توان تنها با کمک یک زنجیر ساده، نور محیط را تنظیم کرد و حداکثر استفاده را از پرده برد. پرده های زبرا قابلیت مسدود کردن کامل نور در شب را دارند. برای استفاده از نور طبیعی روز می توان با زنجیر کنار پرده، نور ورودی را تنظیم کرد. امکان بالا بردن و جمع کردن کامل پرده نیز وجود دارد.

قیمت نصب پرده زبرا با نرخ رقابتی را از همیاران هوم سرویز بخواهید.

ب- نصب پرده در حالت موتوری

قیمت نصب پرده در حالت موتوری برای استفاده با ریموت کنترل ، کمی بیشتر است. در حالت موتوری، می توان با استفاده از ریموت کنترل نور محیط را تنظیم کرد. ریموت کنترل پرده زبرا وظیفه حرکت دادن پرده و تنظیم نور را بر عهده دارد. با استفاده از این وسیله بدون زنجیر کناری نیز می توانید نور ورودی به ساختمان را تنظیم کنید. قابلیت باز و بسته شدن کامل و همچنین کم و زیاد کردن نور ورودی در این حالت نیز وجود دارد.

در این ویدئو قصد داریم ساده ترین روش نصب پرده رو به شما آموزش بدیم. همه ی ما ممکنه در طول سال چند بار پرده های خونه رو بشوریم و بخوایم مجدد نصب کنیم یا اینکه ممکنه به خونه جدید نقل مکان کرده باشیم و بخوایم کارهایی مثل اندازه گیری پرده و نصب چوب پرده و خیلی کارهای دیگه رو سریع و بی دردسر انجام بدیم. در اینصورت پیشنهاد میکنیم که حتما ویدیوی زیر رو تماشا کنید.  البته اگر در این زمینه تخصصی ندارید، یادتون باشه میتونین با نصب اپلیکیشن هوم سرویز و ثبت درخواست در اون، از خدمات بهترین متخصص های اطراف خودتون در زمینه نصب پرده استفاده کنید.

پرده شید چیست ؟ (shade blind)

پرده شید از انواع مدل پرده منزل بالارو و کرکره ای است که بسیار محبوب شده است. این پرده جایگزین مناسبی برای پرده های چوبی و فلزی قدیمی است و می تواند در اماکن مختلف نصب شود. ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری انواع طرح های متنوع پرده زبرا را برای تغییر دکوراسیون انتخاب می کنند و همیشه نتیجه دلخواه را می گیرند.

پرده شید یا رولی در دو نوع ساده و طرح دار تولید می شود. انواع طرح های منظره، چهره و سفارشی را می توان بر روی پرده شید اجرا کرد لذا تنوع و اختصاصی بودن طرح ها در شید بسیار بیشتر است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات دوخت و نصب پرده هم ارائه میده؟

پرده شید و زبرا شباهت های بسیاری دارند ولی یک تفاوت عمده موجب شده تا دو نام متفاوت خوانده شوند. تفاوت اصلی پرده شید و پرده زبرا در تنظیم نور محیط است. بر خلاف پرده زبرا، امکان تنظیم نور و ایجاد سایه روشن در پرده شید وجود ندارد. در واقع پرده یا کاملا باز و یا کاملا بسته خواهد بود.

قیمت نصب پرده شید

قیمت نصب پرده شید همانند پرده زبرا محاسبه می شود. طرز استفاده از پرده شید بسیار ساده بوده و باز و بسته کردن پرده به کمک یک زنجیر امکان پذیر می باشد. با توجه به سفارش مشتری می توان زنجیر بالابرنده پرده را در سمت مورد نظر، قرار داد و از این لحاظ مشکلی وجود ندارد. مناسب ترین قیمت نصب پرده شید و زبرا را از همیاران هوم سرویز بخواهید.

[irp posts=”14450″ name=”همه آن چیزی که باید قبل از انتخاب و دوخت پرده بدانیم”]

پرده کرکره ای چیست؟

پرده کرکره یا Window blind نوعی پرده زیباست که نسبت به پرده های مدرن، قدمت بیشتری دارند. اجزای باریک از جنس وینیل، چوب و یا فلز به صورت افقی در کنار یکدیگر قرار گرفته و توسط یک زنجیر ساده حرکت می کنند. حرکت اجزای باریک پرده کرکره ای امکان تنظیم نور محیط را فراهم می کند. بسیاری از خانواده ها با طرز کار پرده کرکره ای آشنایی دارند و قیمت نصب پرده را می دانند.

انواع پرده های ساده کرکره ای از مهم ترین المان های دکوراسیون منزل هستند که به عنوان پرده اتاق خواب و پرده پذیرایی استفاده می شوند. خرید پرده کرکره ای محدود به مصرف کنندگان خانگی نیست و بسیاری از ساختمان های اداری نیز با پرده کرکره ای آذین شده اند. هزینه نصب پرده کرکره ای چندان زیاد نیست و با کمی دقت خودتان هم می توانید پرده ها را نصب کنید.

قیمت نصب پرده کرکره ای

انواع مدل پرده کرکره ای علاوه بر زیبایی، می بایست حافظ حریم خصوصی فضای داخلی نیز باشند و بتوانند نور قابل قبولی را نیز ارائه دهند. تنظیم نور محیط در پرده کرکره ای بسیار ساده بوده و به کمک زنجیر پرده انجام پذیر است. برای اطلاع از آخرین تغییران قیمت نصب پرده به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید.

نصب پرده های فانتزی و مدل جدید

نصب پردهای فانتزی در اتاق خواب بسیار رایج است. تزئین اتاق خواب کودکان و نوجوانان با طرح پرده های فانتزی بسیار لذتبخش است. انتخاب رنگ پرده های فانتزی بسیار سلیقه ای است و می تواند در تضاد با دیگر المان های موجود در اتاق خواب باشد. قیمت نصب پرده اتاق خواب با توجه به متراژ و نوع میل پرده مشخص می شود.

پرده های فانتزی موجب زیبایی و جذابیت بیشتر اتاق خواب بچه ها می شوند و برای هر دو جنس دختر و پسر نیز مناسب هستند. طراحی و دکوراسیون اتاق خواب دختر بچه ها با پردهای فانتزی جذابیت ویژه ای دارد. رنگ های شاد و طرح های متنوع، محیط را شاد و سرزنده نشان می دهند. امکان اجرای انواع مدل پرده منزل از طرح های فانتزی برای اتاق پسر بچه ها وجود دارد و می تواند جلوه های بصری بیشتری را ایجاد کند.

قیمت نصب پرده فانتزیقیمت نصب پرده های مدل فانتزی

قیمت نصب پرده فانتزی

در انتخاب پردهای فانتزی اتاق پسران و دختران، سلیقه فردی کودک را در نظر بگیرد. با مشورت و سنجش نظر کودک بهتر می توان پرده ای مناسب را تهیه کرد. قیمت انواع پرده و قیمت نصب پرده اتاق کودک نباید تاثیری در انتخاب داشته باشد بلکه می بایست موارد دیگری را مد نظر قرار داد.

اولین ویژگی برای پرده اتاق کودک، جنس آن است. جنس پردهای فانتزی اتاق کودکان باید مقاوم بوده و قابلیت شستشو را داشته باشد. نکته دیگر در انتخاب پردهای فانتزی اندازه آن است. اگر اتاق خواب دارای پنجره های کوچک و کم عرضی است، در انتخاب پردهای فانتزی با مشکل روبرو می شوید.

به طور معمول قیمت نصب پرده برای پنجره های کوچک کمتر است ولی اجرای منظره، چهره و طرح های اختصاصی برای پردهای فانتزی کم عرض بسیار دشوارتر خواهد بود. در واقع اجرا کردن ایده ها روی پرده های بزرگ به مراتب راحت تر از پرده های کوچکتر است. پردهای فانتزی دارای تنوع زیادی هستند و علاوه بر اتاق خواب مناسب پرده آشپزخانه، پرده هال و گاهی حتی پرده پذیرایی نیز هستند.

قیمت نصب پرده بزرگ پذیرایی

انواع پرده های مدل جدید نظیر زبرا، لوردراپه و شیدرول مناسب سالن پذیرایی هستند. این پرده های زیبا و چشم نواز در دید مستقیم مهمان ها قرار دارند و علاوه بر حفظ حریم خصوصی از پنجره های مزاحم، می بایست ظاهر خوبی هم داشته باشند. با توجه به اینکه پنجره اتاق پذیرایی اغلب اندازه مناسب و بزرگ‌تری دارد، به خوبی می توان طرح های فانتزی را برای پرده پذیرایی اجرا کرد.

زوج های جوان بیشتر پرده های فانتزی را می پسندند و برای همه پنجره ها طرح هایی ابتکاری را سفارش می دهند. قیمت نصب پرده فانتزی و دیگر مدل پرده های ایرانی در اپلیکیشن هوم سرویز به صورت شفاف اطلاع رسانی شده است.

اگر برای نصب پرده نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز در نزدیکی شما هستند. نگران قیمت نصب پرده نباشید، نرخ های اعلام شده از سوی همیاران هوم سرویز همیشه مناسب تر از سایر رقباست.

خدمات نصب انواع پرده در تهران

سرویس نصب پرده از خدمات درب منزل هوم سرویز است. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز امکان استفاده از صدها سرویس به درد بخور و کار راه انداز را خواهید داشت. نصب پرده یکی از همین سرویس های بسیار ضروری است. در فرهنگ ایرانی پرده های تزئینی علاوه بر زیبایی نقش حفظ حریم خصوصی را نیز بر عهده دارند.

اگر به تازگی به منزل جدید اسباب کشی کرده اید لازم است تا قبل از هر کاری، پرده های اتاق خواب و پذیرایی را نصب کنید. همیاران ما در نزدیکی شما هستند. جهت سفارش سرویس نصب پرده از طریق اپ هوم سرویز اقدام کنید. سفارش دهی شامل پرداخت هیچ هزینه ای نیست. پس از ثبت سفارش هماهنگی برای اعزام نصاب درب منزل انجام می شود. امکان پرداخت پس از انجام کار در نظر گرفته شده است.

جهت ثبت سفارش نصب پرده با قیمت مناسب از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی دوخت و نصب پرده تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۳ دیدگاه ها

  1. سلام
   بله میتونیم در خدمتتون باشیم. هزینه این نوع پرده با توجه به متراژ و نوع لوردراپه متفاوته لطفا درخواستتون رو در سامانه هوم سرویز ثبت کنید تا بلافاصله همیاران محترم برای اطلاعات دقیقتر باهاتون تماس بگیرند و قیمت رو اعلام کنند.
   ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا