user
نصب پرده

نصب پرده

از 1895 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پرده در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب ریل پرده ساده سقفی(تا 3 متر طول)

37,000 الی 65,000 تومان

قیمت نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 3 متر تا 5 طول)

37,000 الی 65,000 تومان

قیمت نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 5 متر طول)

توافقی

قیمت نصب پرده ساده تا طول 4 متر(هر عدد)

33,000 الی 75,000 تومان

قیمت نصب پرده شید و زبرا

توافقی

قیمت نصب کتیبه(متر طول)

37,000 الی 65,000 تومان

قیمت نصب پرده تزئینی

37,000 الی 75,000 تومان

قیمت نصب ریل پرده تزئینی

توافقی

قیمت دوخت پرده توری(متر طول)

8,000 الی 11,000 تومان

قیمت دوخت پرده پانچ(حلقه ای)

6,000 الی 9,000 تومان

قیمت دوخت دکور پرده(هر عدد)

28,000 الی 55,000 تومان

قیمت دوخت استر پرده(هر عدد در هر سایز)

47,000 الی 75,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

خدمات نصب پرده و نصب انواع میل پرده ساده و کنترلی

اهمیت پرده دردکوراسیون داخلی خانه بر هیچ کسی پوشیده نیست. مهمترین عاملی که می تواند زیباییپرده را تکمیل کند نحوه نصب پرده است. شاید این کار در نظر خیلی از افرادساده به نظر برسد اما در واقعیت این طور نیست.

نصب کتیبه، نصب ریل گریبر و ریل کنترلی همهاز انواع متعددی هستند، اما روش نصب آنها به آسانی آن که به نظر می رسد، نیست.همانطور که پیش تر اعلام کردیم هر پرده ای اگر به درستی آویزان نشود زیبایی بههمراه نخواهد داشت. این اقدامات باید توسط نصاب پرده حرفه ای انجامشود. در ادامه توضیحاتی در ارتباط با هزینه نصب پرده و قیمتنصب میل پرده خواهیم داد.

پرده های ساده وشیک پذیرایی و اتاق خواب

از نظر خیلی از افرادزیبایی در سادگی است. نصب پرده ساده نیز یکی از همان المان هایساده و زیبا در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه است. این موارد پیچیدگی خاصی نداردمگر اینکه نیاز به نصب کتیبه و یا سایر متعلقات باشد. در واقعداشتن وسواس در آویزان کردن پرده ساده خیلی هم بد نیست. اینکه نصابپرده بتواند نصب چوب پرده را اصولی و صاف انجام بدهد و تمام چین ها وپیله ها درست در جای خودشان قرار دهد، خیلی مهم است.

نصب پرده پلیسه

پرده پلیسه یکیاز محبوب ترین و قدیمی ترین مدل پرده از قدیم تا الان است. برای نصب پرده پلیسهدار بهتر است در زیر هر پیله یک گیره قرار بگیرد. بدین ترتیب در پایان آویزانکردن پرده، پلیسه های پرده ظاهر زیباتری از خودش را نشان می دهند. البتهمیزان عرض پیله و طرح پارچه نقش مهمی درنحوه ی آویزان کردن پرده دارد.

نصب پرده سلطنتی

معمولا در خانه هایسبک کلاسیک اقدام به نصب پرده سلطنتی می کنند. اینپرده به علت چند لایه بودن پرده و استفاده از پارچه های گرانبها و سنگین تربه تخصص بیشتر نصاب پرده نیاز دارد. پرده سلطنتی اغلب از چند لایه پردهساده و پلیسه ای تشکیل شده است.

نصب والان پرده

نصب والان در قسمت های بالایی پرده انجام می شود. نصبوالان فقط جنبه تزیینی دارد. و جهت زیباتر شدن پرده به کار می رود. در ابتداهدف اصلی از نصب والان پوشش دادن کامل میله بوده است.

نصب پرده زبرا

نصب پرده زبرا بیشتر درفضاهای محدود و بسته منزلاستفاده می شود. از مزایای نصب پرده زبرا استفاده حداقل از قاب پنجره است.پرده زبرا به دو صورت دیواری و سقفی اجرا می شود و در فضاهایی مانند آشپزخانه وپاسیو بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

نصب پرده کرکرهای

در قدیم متداول تریننوع پرده، پرده کرکره ای بود. که امروزه ای نوع پرده در فضاهای کاریپیشنهاد می شود. این پرده مناسب فضاهای کوچک است و در بیشتر ادارات که سبک رسمیدارند و نیازمند پرده ساده هستند استفاده می شود.

نصب پردهلوردراپه

پرده لوردراپه در مراکز رسمی و اداره جات و مدارس مورد استفاده میگردد. زیرا آلودگی را کمتر به خود جذب می کند و نیاز به نظافت ندارند. در نصب پردهلوردراپه تنها موردی که باید توجه نمود، قرار دادن صحیح هر کدام از پره های پردهاست.

نصب پرده پارچهای و حریر

پرده های تور و حریرکه تنوع بالایی نیز دارند برای نصب پرده پذیرایی و نصبپرده اتاق خواب مناسب هستند. نصب پرده پارچه ای تور و حریر بسیار سادهاست و فقط باید چوب پرده وصل شود.

نصب پرده پانچی

نصب پرده پانچی مصداق بارزی از زیبایی در سادگی است. پانچاز جدیدترین نوع پرده ها است که برای اتاق خواب و پذیرایی پیشنهاد می شود.سهولت در آویزان کردن و شستشو، از مزیت های پرده پانچ است.

طریقه نصب پرده دیواری

آویزان کردن پرده ازدو قسمت تشکیل شده است. یکی نصب میله پرده و دوم آویزان کردن خود پرده بر رویریل اتومات یا چوب پرده. بلندیپرده بهتر است تا روی زمین باشد. پرده بلند، منزل را بزرگتر و مجلل تر نشان می دهد.

در صورتی که مایل به نصبپرده تراس، نصب پرده آشپزخانه و یا اتاق خواب هستید، پرده را بهصورت درز از وسط آویزان کنید. درز میانی موجب می شود شما استفاده بیشتری از نور درطول روز داشته باشید.

اگر مایل به نصبپرده پذیرایی هستید در هنگام نصب چوب پرده طول میل پرده را بزرگتر ازقاب پنجره اندازه گیری کنید. در این صورت در هنگام کنار زدن پرده از تمام پنجره میتوانید استفاده کنید. پرده تزیینی اتاقپذیرایی، پرده های ضخیم اتاق خواب، پرده های طرحدار اتاق کودک، پرده آشپزخانه،حمام و سرویس بهداشتی هر کدام به نوع متفاوتی آویزان می شوند. به طور کلی چوب پردهدر ۳ موقعیت قرار می گیرند:

  • چوب پردهسقفی
  • چوب پردهدیواری
  • داخل قابپنجره

طریقه نصب چوبپرده سقفی

برای وصل کردن میلپرده سقفی ، پیچ رو پلاک و دریل نیاز دارید. معمولا پرده پذیرایی نسبتبه سایر قسمت ها سخت تر است ولی قابل انجام است، به شرطی که شما قبلاهم اینکار را رو انجام داده باشید!

پرده زبرا نیز به مداد و متر و دریل نیازداریم. به طوری که 10 یا 15 سانتی متر بالای پنجره را باید به کرکره اختصاص دهیم .مهمترین نکته در هنگام نصب کرکره زبرا اینه که باید کاملا وسط قرار دادهشود، زیرا هر گونه قناسی را به شدت نشان می دهد. پس با دقت اندازه گیری کنید ،علامت بزنید و بعد به کمک دریل سوراخ کنید.

نصب چوب پردهدیواری

در پنجره هایی کهنیمه هستند و تا روی کف ادامه ندارند می توانید میله پرده را روی دیوار هم متصلنمود. این روش در همه پنجره های بزرگ و کوچک امکان پذیر است. فرض کنید ارتفاع کفتا سقف ۲٫۷۵ سانتیمتر است و پنجره ۵۰ سانتیمتر پایین تر قرار داده شده است. طراحان داخلی پیشنهاد می کنند که حتمامیله پرده ای را به اندازه حداقل ۲۰ سانتیمتر بالاتر از پنجره وصل کنید. به اینترتیب پنجره بلندتر و کشیده تر دیده می شود که بسیار دید بهتری دارد.

نصب چوب پرده درقاب پنجره

این طرح را درآشپزخانه ها می بینیم. به طور کلی در پنجره های کوچکتر می توان چوب پرده ها را درقاب داخل پنجره وصل کرد. در این مورد اندازه گیری دقیق میله پرده خیلی مهم است. اندازه میله دقیقا برابر با اندازه چارچوبداخلی پنجره است. این پرده در قاب داخلی پنجره قرار می گیرند و جایی برای فضایاضافی نیست. فاصله پرده از پنجره هم بین ۴-۵ سانتیمتر در نظر گرفته می شود. بلندیو عرض پرده در این شیوه کاملا به اندازه قاب داخلی پنجره است.

قیمت نصب پرده در هوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

هزینه نصب پرده به موارد مختلفی بستگی دارد. قیمتنصب پرده به نوع ریل اتومات و یا ساده پرده و همچنین متراژ نصب چوبپرده بستگی دارد. خیلی از ما برای صرفه جویی در قیمت ها ترجیح می دهیم خودماندست بکارشویم. در صورتی که هزینه نصب پرده در مقایسه با قیمتخرید پرده بسیار ناچیز است.

زمانی که اینقدرهزینه کرده اید، اگر مهارت لازم را ندارید، کار را به نصابپرده بسپارید. چون در صورتی که در حین وصل کردن چوب پرده دیوار را اشتباهسوراخ کنید، هم کارتان انجام نشده هم یک سوراخ در دیوار به یادگاری مانده که همیشهجلوی چشمانتان خواهد بود.

نصب پرده فانتزی و ساده را به کمک نصاب پرده هوم سرویز انجام دهید.

جدا ازمسئله نصب پرده جدید همه ما حداقل سالی یکبار به شستشوی پرده میپردازیم. پس از نظافت، آویزان کردن مجدد پرده معضلی محسوب می شود. بارها شده کهواقعا نمی دانیم که این پرده قراره چطور دوباره سر جای خود قرار بگیرد. چون اصلاشبیه اولش نیست!! اینجاست که نصاب پرده هوم سرویز به کمک شما میآید.

جهت ثبت درخواستکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا درکمترین زمانممکن متخصصین ما در منزل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب پرده و همچنین ارایه خدمات نصبوتعمیرپرده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب کاغد دیواری روی سقف و دیوار , طراحی و دوخت پرده حریر، تور و پارچه ای, نصب پوستر سه بعدی روی سقف, بازسازی خانه و نوسازی ساختمان های اداری و مسکونی, تخریب دیوار، آرک، اپن و سقف های قدیمی آشپزخانه, تغییر طراحی و دکوراسیون داخلی منزل, ساخت ویترین جلوی مغازه, نصب انواع دیوار پوش پی وی سی و پلاستیکی, موکت کاری و نصب انواع موکت روی سیمان، سرامیک، موزاییک و سنگ, طراحی و اجرای انواع روف گاردن و اجرای باغ بام, ساخت آبنما در داخل منزل, چمن کاری و گلکاری در محوطه, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, ارائه طراحی تری دی 3D از غرفه نمایشگاهی, نصب نمای آلومیینیومی ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب پرده

نصب و تعمیر پرده

نصب چوب پرده و نصب کتیبه پرده و نصب تاج پرده

نصب پرده لوردراپه

نصب پرده زبرا

نصب پرده شید

نصب پرده کرکره ای

نصب ریل گریپر

نصب ریل و چوب پرده اتومات

نظرات کاربران

profile picture
مهناز عزت اله پور
5 ماه پیش |وحید کاوسی

انسان شریفی بودن و خیلی کارو خوب انجام دادن قیمت هم طبق سایت دریافت کردن کاملا ازشون تشکر میکنم

profile picture
سارا دلجویی
6 ماه پیش |حمید ضرغامی

کارشون عالی بود خیلی هم قیمت مناسب دریافت کردن تو کارشون معلوم بود که خیلی باتجربه هستن

profile picture
سیامک سید مرندی
11 ماه پیش |حمید ضرغامی

بسیار انسان شریف و با اخلاقی بودن و کارشون به بهترین نحو انجام دادن

شرایط نصب انواع پرده و نصب ملزومات پرده

مشتری گرامی به منظور ارایه سرویس هر چه بهتر لطفا چهار پایه مناسب و جارو برقی در هنگام سرویس در دسترس باشد.

مدت زمان انجام سرویس در شرایط معمولی حداکثر یک ساعت می باشد.

این سرویس می تواند شامل تهیه چوب پرده شود، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 305,000 الی 635,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 300,000 الی 1,120,000 تومان

خدمات نصب پرده در این شهرها ارائه می شود:

نصب پرده تهران
نصب پرده کرج
نصب پرده شیراز
نصب پرده مشهد